Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2010., 23:01   #61
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Stalno a koga bi vi. Ja bi sposobnog tehnomenadžera s jako izraženom crtom empatije i poštenja. Ako među kandidatima postoji takav, ja bum ga izabral. Pa neću ga ja sad tražit, nek se sam javi.
još ako ima ineko poznavanje prava ili uzme odvjetnika da mu tumači pravilnike HNS-a pa ih doslovno provodi .... utopija ....

sam sistem odabira (treba kandidaturu podržati 6 županijskih saveza) omogućuje max 3 kandidata i to koji izlobiraju saveze .... ... al da je to promjenit
MikiMish is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 23:09   #62
Meni je nejsano sto se stalno Boban pominje kao najbolji izbor?
Niti pokazuje interesovanje, vise mi izgleda kao kvaziintelektualac,kad pocne pricati,razvlaciti,kao svecenik,a nista konkretno reci..

Niko Kovac!
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 23:10   #63
Zašto uopće nogometaš? Većina ih je poluretardirana i potpuno neobrazovana.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 23:27   #64
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Zašto uopće nogometaš? Većina ih je poluretardirana i potpuno neobrazovana.
a pa nećemo valjda nekog Radomira Čačića ili Matešu
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 23:27   #65
Mislim da bi se Goran Ivanišević sasvim dobro snašao na toj poziciji. Prihvaćen je među ljudima, voli balun, u penziji je. Zašto ne?
*rabbit* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 23:28   #66
Quote:
sesvečan kaže: Pogledaj post
a pa nećemo valjda nekog Radomira Čačića ili Matešu
A zašto bi političara ako ne nogometaša?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 23:30   #67
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
A zašto bi političara ako ne nogometaša?
pa dobro, ne nužno političara, nego sam mislio općenito, na bilokoga izvan sporta na čijem bi čelu bio ili izvan sporta uopće
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 23:41   #68
Meni se osobno ovo sve gadi. Kakav božji Štimac, manje zlo? Pa o čemu mi pričamo, Štimac nije manje zlo ni od Mamića, a kamoli od Markovića. A onda opet, ovaj mi se tolko gadi da bi rađe pustio Mamića na njegovo mjesto. A onda opet.....

Ne znam, nije mi jasno da se ovo može događat. Jebem ti mater di mi živimo , na što smo spali kad svaki dan moramo birati manje zlo Jebo mene pas, ja se ponekad zapitam za što je poginulo toliko ljudi i za što je načinjeno tolko štete. Di je ta ponosna, pravedna i demokratska država kad je trebaš? Ja vam ne mogu opisat koliko sam danas bio sretan kad sam čuo da je Josipović (kojeg ja osobno ne volim previše) onako rekao da nam nogometom vlada mafija i da uskok mora istražiti što se događa. A onda kasnije gledam intervju s Srebrićem koji govori kako će tražiti hitan sastanak sa njim čim se vrati iz Sjedinjenih Država, i več si razmišljam kako će ga uspjet zaspinat i da će opet to sve past u vodu.

Žao mi je što moram spominjat politiku ovdje, ali jednostavno mi se gadi sve ovo, možda je takav dan Meni nije jasno kako Srebrić kao tajnik nogometnog saveza može sebi dozvoliti da kaže da će reprezentacija gostovati u Splitu Pa di živiš ti majmune jedan? Stvarno mi nije jasno di su sad Zvone i Šuker. Potpuno mi je jasno zašto nisu htjeli ulazit u to sve do sad, ali gospodo, sad je vrijeme. Po upisima ljudi vidim da nisam jedini kojem se gadi ovo što se događa, no opet, pitanje je koliko znači sve to? Možemo li mi uopče nešto promjeniti? Mislim da je odgovor na ovo svima jasan. Svi znamo da će ponovno odlučivati Markovićevi ljudi, ljudi koji su odlučivali i do sada i zbog čijih odluka je stanje kakvo je i koji očito od toga imaju nekakvu korist. I onda, isplati li se trošit vrijeme na takve stvari. Znam da če mi sad uletavat ekipa sa spikama: "Ma najbolje je sad da pustimo sve kak je, najbolje da nikad ništa u životu ne mjenjamo, najbolje da budemo ovce, i sl.", ali to ne mjenja moje mišljenje o svemu tome. Za mene je to borba sa vjetrenjačama i biti će sve dok se ne umješa država, uskok ili netko treći ko će ih sve potrpat u Remetinec.

Danas malo razmišljam i skužim da se ustvari sjever i jug bore jedni za druge. Ako uspijemo maknuti Markovića, Mamić će bit u govnima (naravno, ako ne pogura Vrbanovića na njegovo mjesto), a ako maknemo Mamića, Marković će izgubit dobar dio podrške i morat će otič htio ili ne. Moglo bi se sad dogodit da se umjesto mržnje koji ovi očito žele posijat dogodi nešto sasvim suprotno. No opet pitanje je hoće li se shvatiti da radimo jedni za druge i možemo li preć preko našeg mentaliteta i pomoći jedni drugima. Ne znam jel trebam napominjat da sam pesimist što se toga tiće?
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 00:56   #69
Pozvat čelne ljude klubova i HNSa u istu zgradu i onda ovo:


Tek onda možemo dalje.


Bez zajebancije, čak bih radije i vidio Štimva umjesto Markovića, čisto promjene radi, da se stari prdonja makne. Al onda se sjetim tko je Igor Štimac i imam ovaj rad:
Proud to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 00:59   #70
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
Za mene je to borba sa vjetrenjačama i biti će sve dok se ne umješa država, uskok ili netko treći ko će ih sve potrpat u Remetinec.
evo da ne quotam sve ... slažem se i sa ostatkom text-a ali ovim si pogodio srž problema.

PS. to ne znači da mi ne možemo i dalje baljezgat o svemu ovdje
MikiMish is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 01:01   #71
Izaberite mene, u sljedećih 5 godina ćemo 3 puta igrati Svjetsko prvenstvo
asr crew is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 01:04   #72
Sammir
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 01:14   #73
Quote:
asr crew kaže: Pogledaj post
Izaberite mene, u sljedećih 5 godina ćemo 3 puta igrati Svjetsko prvenstvo
Ti bi bio idealan kandidat ,ali jbg bio bi u sukobu interesa zbog agencije i vrlo vjerovatno bi Motta igro u repki nakon šta bi izmislio da ima rođake u nekom od istarskih zaselaka.I ovako imamo dovoljno afera u nogometu netreba nam još jedna.

Koliko mi se čini možda se i varam,ali jedino Bilić i Boban imaju VSS iz generacije 98.
pošto je Boban malo gotovan onda Bilić čisto da ne propadne ona teza Biliću odlazi nakon izborničke karijere.
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 01:15   #74
Quote:
Lampard kaže: Pogledaj post
Ti bi bio idealan kandidat ,ali jbg bio bi u sukobu interesa zbog agencije i vrlo vjerovatno bi Motta igro u repki nakon šta bi izmislio da ima rođake u nekom od istarskih zaselaka.I ovako imamo dovoljno afera u nogometu netreba nam još jedna.
asr crew is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 01:41   #75
o boze dragi stimac

kolega Marijan je to vrlo slikovito objasnio i svaka mu cast na tome
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 06:54   #76
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
Meni se osobno ovo sve gadi. Kakav božji Štimac, manje zlo? Pa o čemu mi pričamo, Štimac nije manje zlo ni od Mamića, a kamoli od Markovića. A onda opet, ovaj mi se tolko gadi da bi rađe pustio Mamića na njegovo mjesto. A onda opet.....

Danas malo razmišljam i skužim da se ustvari sjever i jug bore jedni za druge. Ako uspijemo maknuti Markovića, Mamić će bit u govnima (naravno, ako ne pogura Vrbanovića na njegovo mjesto), a ako maknemo Mamića, Marković će izgubit dobar dio podrške i morat će otič htio ili ne. Moglo bi se sad dogodit da se umjesto mržnje koji ovi očito žele posijat dogodi nešto sasvim suprotno. No opet pitanje je hoće li se shvatiti da radimo jedni za druge i možemo li preć preko našeg mentaliteta i pomoći jedni drugima. Ne znam jel trebam napominjat da sam pesimist što se toga tiće?
Zašto ne bismo ošli svi gore prid Rusanovu (ili kako se već zove) i bacili malo demonstracije, događanje naroda i te šeme...
Ja bi prvi otiša gore ako bi se takvo što radilo.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 08:08   #77
Split namece stimca, nije im dosta sto je izbornik njihov, hoce sve, a eph puse u ledja... tko je igor stimac? Prvo neuspjesan trener, uspjesniji menadjer (agencija navodno bratova). Najveci menadjerski uspjeh prijava 1.5 mil od transfera srne i pletikose, dok je stvarnost bila 7 milijuna. Je li sukob interesa biti predsjednik saveza i dilat s igracima? Idemo dalje - najbolji prijatelj iz nogometnih krugova mu je vanjski suradnik jednog prvoligasa, koji dila razne stvari, pa i rezultate utakmica... zajedno se bore za sto vecu ligu, tj. sto vise parova za stelu. Stimac se jos kao nogometas povezivao s dizanje pokretnina u zrak, a imao je i nekoliko prijava zbog prebijanja u svojim lokalima. S druge strane je uspjesni nogometas, clan zlatne generacije iz 98.
I sad mi nije jasno zasto je igor stimac bolji kandidat od vlatka markovica? Za obracun s nogometnom mafijom??? Vidim da eph nekima lako ispere mozak. Ja sam za trecu opciju, ako ona postoji.
__________________
throwing darts
in lovers' eyes
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 08:18   #78
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Split namece stimca, nije im dosta sto je izbornik njihov, hoce sve, a eph puse u ledja... tko je igor stimac?
Molim kolega budite precizniji i ne uopćavajte. Štimca nameće mafija u hajduku i gradu splitu. To su Svagi i Kerum. Kerum najviše jer govno ide sad ozbiljnije u politiku pa radi sranja koja misli da će mu pomoći na izborima.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 08:35   #79
Ja mislim da bi bilo potrebno tražiti i Kodeks za ove na čelu HNSa.
đevenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 09:18   #80
Marijan u pravu si, bio sam preopcenit.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.