Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2014., 19:33   #521
Nurto, kao prvo hvala na lijepim riječima i pohvalama. Nema nas puno, ali trudimo se. Ne držimo nikog kao konkurenciju, jer to svojim programom, usmjerenjem i lokacijom nipošto i nismo. Drugi nas gledaju i tretiraju kao konkurenciju(valjda prema slušanosti). Da imamo više financija i ljudstva mogli bi još neke stvari, ali dobro je i ovako. Što se tiče glazbe, mislim da bi moglo i bolje, ali i ovako je to super u odnosu prema drugima. Teško je nać omjer a da taj omjer ne utječe na slušanost. A kao drugo, slabija je čujnost fm signala na Brdima zato jer nam je odašiljač na Marjanu, to je siva zona zbog objekata koji ometaju signal. Isto tako i na Žnjanu. A npr. u Getu, palači nam je izvrstan, neki samo nas tamo mogu slušat. Pokušavamo premjestit odašiljač na Kozjak, tako bi sve bilo pokriveno, čak i do Visa. A ovaj drugi odašiljać 90,9 pokriva Podstrana-Makarska, nažalost ne može Split, a bilo bi lipo, jer je smješten na Braču. Pozdrav i sretan Božić i Nova godina.
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 22:45   #522
Otočni radio Kornati

Otočni radio Kornati iz Murtera je prekinuo sa emitiranjem.

Sve informacije se nalaze na ovoj poveznici

http://www.e-mediji.hr/hr/novosti/od...ti-doo-murter/
Nurto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 12:03   #523
zar nisu oni postali dio grupacije Soundset?
Click image for larger version

Name:	Snap 2015-02-19 at 12.00.41.jpg
Views:	49
Size:	9.5 KB
ID:	14621
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 23:13   #524
Odgovor

Otocni radio Kornati iz Murtera ne postoji vise. Oduzeta koncesija i ugasena web stranica.
Izgleda da kad neka radio postaja postane dio grupacije ili Soundset ili TotalniFM da se ugasi brzo odnosno propadne.
Kao i Salona iz Solina....... i tako dalje......PortoRE iz Kraljevice.......


Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
zar nisu oni postali dio grupacije Soundset?
Prilog 14621
Nurto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 11:14   #525
Gradski Radio Belišće 101.3 FM

sa izvora:

http://www.belisce.net/novosti/grads...e-na-1013-mhz/

adresa radio postaje

http://radio-belisce.net/
Nurto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 11:26   #526
Splitske radio postaje

Osvrnuo bi se malo na Splitske radio postaje. I one u okolici.
Do sad se nisam aktivno uključivao u raspravu ali jednostavno mi je prekripjelo od lošeg etera nad Dalmacijom!
Ajmo redom...
Radio Dalmacija:Hrpa reklama. U pauzi između reklama puste pismu tipa Jelena Rozga,Mladen Grdović ili u boljem slučaju neku od 350 klapa registriranih u nas! Glazbene želje neprobavljive! Jedina pozitivna stvar na RD je emisija "Izgubljene generacija" od Damira Duplančića! Ali i ta emisija je došla sa pokojnog radio KL(tek sad vidimo koliko fali KL) .Ukratko ocjena: -1

Radio Split:Radio zapeo u 90-ima! Totalno nemaštoviti voditelji,glazba za generaciju rođenu malo iza 2 svjetskog rata! Jutarnji program nudi pregršt gostiju. Najviše ultradesne političke opcije! Nekoliko puta dnevno uključivanje u program HR 1. Jedino sto valja na ovom radiju je voditelj Jadran Marinković! Ocjena: 0

Totalni Fm:Stalno vrte iste pisme! Njih 30-ak se stalno ponavljeju! Nemaju nikakvih emisija,vijesti prepisane od drugih.! Ako niste čuli Massima zadnjih sat vremena na ovoj postaji nazovite ih i provjerite jel im se što dogodilo,jesu li dobro.. Ocjena: nema smisla ocjenjivat!

Radio Brač: Ista stvar kao i totalni fm samo još gore! Ujutro mix klapa popodne namjeste kompjutor da stalno vrte isto sranje! Svojih vijesti nemaju! Zapravo mislim da ovaj radio ne sluša nitko! Ocjena: isto kao kod totalnog-totalna katastrofa!

Radio Sunce: Relativno novi radio u eteru! Ali se uspio pokvarit kao i svi! Ispočetka su djelovali kao udruga. Od početka imaju emisije koje govore o zdravlju,zdravom načinu života! Reklame nisu puštali,glazba odlična! Malo su znali upilat sa prethistorijskom muzikom ali sve u svemu najkvalitetniji izbor glazbe u splitskom eteru! Tu možemo čut i kvalitetnu glazbu iz bivše države! Jedini radio u gradu koji to pusta! Ali počeli su puštat reklame(znam od nečeg se mora živit) i voditelji su postali pomalo iritantni. Stalno isto ponavljaju! Ali sve u svemu najbolji radio u gradu i šire! Ocjena:3

Jadranski: Radio nastao na ruševinama Kl-Eurodoma! Dijele frekvenciju,studio i tu sve staje! Iritantna glazba koja se ponavlja,servisne informacije pročitane sa net-a! Zanimljivije je pustit doma mp3 sa par tisuća pjesama nego slusat Jadranski! Radio koji je u privatnom vlasništvu i koji ne sluša ni 1 posto slušatelja! Ostaje samo žaliti za Kl-om! Ocjena: Sjedni 1

Radio Trogir,Radio Kaštela...-Lokalne radio postaje mješavina Narodnog i Otvorenog radija! kratke lokalne informacije i to je to! Ocjena : -2

Nautic Radio Vis: Otočni radio koji većinu svog programa prenosi program šibenskog radija Ritam! Šture lokalne vijesti,simpatična voditeljica...Ocjena: -3

Megamix radio Hvar:Mješavina mp3 nekoliko stotina pjesama i vijesti 2 programa Hrvatskog radija! Pametnom dosta! Voditelji uopće ne postoje! Ocjena :1

Na području Splita još se mogu čuti -radio iz Makarske,Hit radio Sinj,Međugorje...plus nekoliko radija sa državnom koncesijom!

Ovaj post je bio moj osvrt i moj subjektivni doživljaj ,nadam se da nisam bio prestrog! Samo bi još konstatirao, kad bi negdje otputovao van Splita i Dalmacije da bi se uvjek iznenadio koliko je raznovrsniji i bolji eter nego kod nas! Izgleda da smo potpuno duhovno i materijalno osiromašeni !
Sretan Božić i Nova 2016!
valentino-st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 11:42   #527
Splitske radio postaje

Osvrnuo bi se malo na Splitske radio postaje. I one u okolici.
Do sad se nisam aktivno uključivao u raspravu ali jednostavno mi je prekripjelo od lošeg etera nad Dalmacijom!
Ajmo redom...
Radio Dalmacija:Hrpa reklama. U pauzi između reklama puste pismu tipa Jelena Rozga,Mladen Grdović ili u boljem slučaju neku od 350 klapa registriranih u nas! Glazbene želje neprobavljive! Jedina pozitivna stvar na RD je emisija "Izgubljene generacija" od Damira Duplančića! Ali i ta emisija je došla sa pokojnog radio KL(tek sad vidimo koliko fali KL) .Ukratko ocjena: -1

Radio Split:Radio zapeo u 90-ima! Totalno nemaštoviti voditelji,glazba za generaciju rođenu malo iza 2 svjetskog rata! Jutarnji program nudi pregršt gostiju. Najviše ultradesne političke opcije! Nekoliko puta dnevno uključivanje u program HR 1. Jedino sto valja na ovom radiju je voditelj Jadran Marinković! Ocjena: 0

Totalni Fm:Stalno vrte iste pisme! Njih 30-ak se stalno ponavljeju! Nemaju nikakvih emisija,vijesti prepisane od drugih.! Ako niste čuli Massima zadnjih sat vremena na ovoj postaji nazovite ih i provjerite jel im se što dogodilo,jesu li dobro.. Ocjena: nema smisla ocjenjivat!

Radio Brač: Ista stvar kao i totalni fm samo još gore! Ujutro mix klapa popodne namjeste kompjutor da stalno vrte isto sranje! Svojih vijesti nemaju! Zapravo mislim da ovaj radio ne sluša nitko! Ocjena: isto kao kod totalnog-totalna katastrofa!

Radio Sunce: Relativno novi radio u eteru! Ali se uspio pokvarit kao i svi! Ispočetka su djelovali kao udruga. Od početka imaju emisije koje govore o zdravlju,zdravom načinu života! Reklame nisu puštali,glazba odlična! Malo su znali upilat sa prethistorijskom muzikom ali sve u svemu najkvalitetniji izbor glazbe u splitskom eteru! Tu možemo čut i kvalitetnu glazbu iz bivše države! Jedini radio u gradu koji to pusta! Ali počeli su puštat reklame(znam od nečeg se mora živit) i voditelji su postali pomalo iritantni. Stalno isto ponavljaju! Ali sve u svemu najbolji radio u gradu i šire! Ocjena:3

Jadranski: Radio nastao na ruševinama Kl-Eurodoma! Dijele frekvenciju,studio i tu sve staje! Iritantna glazba koja se ponavlja,servisne informacije pročitane sa net-a! Zanimljivije je pustit doma mp3 sa par tisuća pjesama nego slusat Jadranski! Radio koji je u privatnom vlasništvu i koji ne sluša ni 1 posto slušatelja! Ostaje samo žaliti za Kl-om! Ocjena: Sjedni 1

Radio Trogir,Radio Kaštela...-Lokalne radio postaje mješavina Narodnog i Otvorenog radija! kratke lokalne informacije i to je to! Ocjena : -2

Nautic Radio Vis: Otočni radio koji većinu svog programa prenosi program šibenskog radija Ritam! Šture lokalne vijesti,simpatična voditeljica...Ocjena: -3

Megamix radio Hvar:Mješavina mp3 nekoliko stotina pjesama i vijesti 2 programa Hrvatskog radija! Pametnom dosta! Voditelji uopće ne postoje! Ocjena :1

Na području Splita još se mogu čuti -radio iz Makarske,Hit radio Sinj,Međugorje...plus nekoliko radija sa državnom koncesijom!

Ovaj post je bio moj osvrt i moj subjektivni doživljaj ,nadam se da nisam bio prestrog! Samo bi još konstatirao, kad bi negdje otputovao van Splita i Dalmacije da bi se uvjek iznenadio koliko je raznovrsniji i bolji eter nego kod nas! Izgleda da smo potpuno duhovno i materijalno osiromašeni !
Sretan Božić i Nova 2016!
valentino-st is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 15:25   #528
odgovor

Radio Mir iz Medjugorja na frkvenciji od 101.5 FM sa Biokova je tesko uhvatiti u odredjenim dijelovima grada jer je na frakvenciji 101.4 FM HRT-HR2 sa Klisa.

I svako malo imamo HRT-HR1 i HRT-HR2 jer su jaki signali.

Na području Splita još se mogu čuti -radio iz Makarske,Hit radio Sinj,Međugorje...plus nekoliko radija sa državnom koncesijom!

Radio Makraska rivijera jako teško u nekim djelovima grada jer frekvencije 98.4 i 97.6 su nezgodne. Na 98.4 se cuje Otvoreni. Na 97.6 su talijani.

Sinj na 92.2 malo ne radi pa malo radi.

Druga frekvencija 104.9 je bila zauzeza sa radio Sibenikom mada se i on vise ne cuje u Splitu


Quote:
valentino-st kaže: Pogledaj post
Osvrnuo bi se malo na Splitske radio postaje. I one u okolici.
Do sad se nisam aktivno uključivao u raspravu ali jednostavno mi je prekripjelo od lošeg etera nad Dalmacijom!
Ajmo redom...
Radio Dalmacija:Hrpa reklama. U pauzi između reklama puste pismu tipa Jelena Rozga,Mladen Grdović ili u boljem slučaju neku od 350 klapa registriranih u nas! Glazbene želje neprobavljive! Jedina pozitivna stvar na RD je emisija "Izgubljene generacija" od Damira Duplančića! Ali i ta emisija je došla sa pokojnog radio KL(tek sad vidimo koliko fali KL) .Ukratko ocjena: -1

Radio Split:Radio zapeo u 90-ima! Totalno nemaštoviti voditelji,glazba za generaciju rođenu malo iza 2 svjetskog rata! Jutarnji program nudi pregršt gostiju. Najviše ultradesne političke opcije! Nekoliko puta dnevno uključivanje u program HR 1. Jedino sto valja na ovom radiju je voditelj Jadran Marinković! Ocjena: 0

Totalni Fm:Stalno vrte iste pisme! Njih 30-ak se stalno ponavljeju! Nemaju nikakvih emisija,vijesti prepisane od drugih.! Ako niste čuli Massima zadnjih sat vremena na ovoj postaji nazovite ih i provjerite jel im se što dogodilo,jesu li dobro.. Ocjena: nema smisla ocjenjivat!

Radio Brač: Ista stvar kao i totalni fm samo još gore! Ujutro mix klapa popodne namjeste kompjutor da stalno vrte isto sranje! Svojih vijesti nemaju! Zapravo mislim da ovaj radio ne sluša nitko! Ocjena: isto kao kod totalnog-totalna katastrofa!

Radio Sunce: Relativno novi radio u eteru! Ali se uspio pokvarit kao i svi! Ispočetka su djelovali kao udruga. Od početka imaju emisije koje govore o zdravlju,zdravom načinu života! Reklame nisu puštali,glazba odlična! Malo su znali upilat sa prethistorijskom muzikom ali sve u svemu najkvalitetniji izbor glazbe u splitskom eteru! Tu možemo čut i kvalitetnu glazbu iz bivše države! Jedini radio u gradu koji to pusta! Ali počeli su puštat reklame(znam od nečeg se mora živit) i voditelji su postali pomalo iritantni. Stalno isto ponavljaju! Ali sve u svemu najbolji radio u gradu i šire! Ocjena:3

Jadranski: Radio nastao na ruševinama Kl-Eurodoma! Dijele frekvenciju,studio i tu sve staje! Iritantna glazba koja se ponavlja,servisne informacije pročitane sa net-a! Zanimljivije je pustit doma mp3 sa par tisuća pjesama nego slusat Jadranski! Radio koji je u privatnom vlasništvu i koji ne sluša ni 1 posto slušatelja! Ostaje samo žaliti za Kl-om! Ocjena: Sjedni 1

Radio Trogir,Radio Kaštela...-Lokalne radio postaje mješavina Narodnog i Otvorenog radija! kratke lokalne informacije i to je to! Ocjena : -2

Nautic Radio Vis: Otočni radio koji većinu svog programa prenosi program šibenskog radija Ritam! Šture lokalne vijesti,simpatična voditeljica...Ocjena: -3

Megamix radio Hvar:Mješavina mp3 nekoliko stotina pjesama i vijesti 2 programa Hrvatskog radija! Pametnom dosta! Voditelji uopće ne postoje! Ocjena :1

Na području Splita još se mogu čuti -radio iz Makarske,Hit radio Sinj,Međugorje...plus nekoliko radija sa državnom koncesijom!

Ovaj post je bio moj osvrt i moj subjektivni doživljaj ,nadam se da nisam bio prestrog! Samo bi još konstatirao, kad bi negdje otputovao van Splita i Dalmacije da bi se uvjek iznenadio koliko je raznovrsniji i bolji eter nego kod nas! Izgleda da smo potpuno duhovno i materijalno osiromašeni !
Sretan Božić i Nova 2016!
Nurto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 16:53   #529
Sa Hvara

Zanima me da li itko ima informacija o ovome ovdje

http://www.hvarhitradio.com/

Hvar Hit radio

Studio location: Island Hvar/Jelsa. Croatia
DSP Transmitters: Island Hvar & Split (city)
Licence: HR-379-HD52G
hvar-97.8 & split-102.4 FM
Nurto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 12:13   #530
Radio Aktiv Varaždin

gašenje koncesije

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s...02_20_432.html
Nurto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 01:52   #531
Radio Split

Jedan zanimljiv tekst kako se moze cuti radio Split sa Biokova na frekvenciji od 102 FM u Finskoj

http://radio.hrt.hr/radio-split/clan...enosti/124577/
Nurto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 21:33   #532
Nurto, a i svi ostali: Što se tiče nas, mi mi imamo koncesiju za Split, odnosno malo šire, od Marine kraj trogira......pa cca. do Makarske......Imamo dva odašiljača, jedan na Marjanu, drugi na Braču.......tražili smo, molili, jer smo radio(neprofitni) od velike važnosti za populaciju, promoviramo zdravlje itd..... al ništa.....mali budu pojedeni od velikih, koji se booooooje malih.....A postoje postaje koje imaju koncesiju za spl-dalm županiju a čuju se na pagu........ima njih koji su kao mi, za šire splitsko područke, pa se čuju na pašmanu, u dubrovniku, čak i u hercegovini.......a šta ćemo nego plakat......ma nećemo plakat nego pjevat, jer to smo mi-RADIO SUNCE!!!!
__________________
Najsuncaniji na svitu i okolici
Radio_Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 23:56   #533
HRT HR 2 promijenio frekvenciju za splitsko podrucje sa Klisa. Vise nije na 101.4 FM
Sada je na 102.9 FM
Nurto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 22:05   #534
Thumbs up Hrvatsko zagorje spisak :)

evo što se kod mene lovi u Hrvatskom zagorju mjesto (Dubovec)

87,6 MMR (Pečarovci)
87,8 Zabok (Grdenci)
87,9 Hitradio Ö3 (Rechnitz/Hirschenstein) (****)
88,1 R-Sljeme
88.3 OTVORENI (Varaždin)
88.5 PRVI (Pohorje)
88,6 City radio VG (Kravarsko)
88,6 Radio Koper (Nanos)
89.0 SUPER (Čazma)
89.2 Hitradio OE 3 (Schockl)
89,3 CENTER (Krško)
89,4 NARODNI (Krapina)
89.7 ANTENA (Sljeme)
89,9 R-KAJ (Koprivnica)
90,0 PRVI Plešivec
90,1 R-KARLOVAC (Martinšćak)
90,1 Rádio Slovensko (Poljska) ++PROPAGACIJA
90,3 #MARTIN# (Martin breg)
90.2 KOSSUTH (Nagykanizsa)
90.4 MARIBOR (Boč)
90.5 HRT-HR 2 (Lička Plješivica)
90.6 OE 1 (Hirschenstein)
90,7 HRT-HR 3 (Svetonedeljski breg)
90.8 HRT-HR 1 (Kalnik)
90.9 PRVI (Trdinov Vrh)
91.0 R-KAJ (Čakovec)
91,1 OTVORENI (Moslavačka Gora)
91.2 OE 1 (Schockl)
91.3 HRT-HR 1 (Mirkovica)
91.5 **RHZK** (Strahinjčica)
91.6 KOSSUTH (Vasvar) (****)
91.7 (RKC) (Koprivnica)
92.1 HRT-HR 1 (Sljeme)
92.4 VAL 202 (Plešivec)
92.5 DRAVA (Koprivnica)
92,6 Otvoreni (Zagreb/Ozaljska ulica)
92,7 RTRS (Kozara)
92,9 Zelina Sveti Ivan Zelina/Pušća
93.0 SAMOBOR (Svetonedeljski breg
93.1 MARIBOR (Pohorje)
93.3 HRT-HR 2 (Mirkovica)
93.5 RADIO-B (Hirschenstein) (****)
93.7 STAJ.VAL (Boč)
93,9 R-KAJ (D.Stubica)
94.1 PRVI (Kum)
94,1 RSG (Kozara) +Propagacija
94.3 PETOFI (Nagykanizsa) (****)
94,4 KAJ
94,5 Vrbovec (Vodotoranj
94,6 SRAKA (Trdinov Vrh)
94.8 R-KAJ (Strahinjčica)
94.9 GOLD FM (Velika Gorica)
95.1 CELJE (Boč)
95,2 R-Slunj (Gornji Cerovac)
95.3 R-KAJ (Svetonedeljski breg)
95.4 RADIO-ST (Schockl)
95,5 (RKC) KALNIK
95.6 STUBICA (Donja Stubica)
96,0 Z-FM Ozaljska ulica Zagreb
96.1 HRT-HR 3 (Ivanščica)
96,2 VAL 202 (Bizeljsko)
96.6 Križevci (Kalnik) / R-KAJ (
96,8 BANOVINA (Petrova Gora)
96.9 VAL 202 (Pohorje)
97.2 R-KAJ (Ivanščica)
97.3 HRT-HR 1 (Psunj)
97.4 FM 4 (Hirschenstein) (****)
97.5 MAROF (Novi Marof)
97.6 VAL 202 (Trdinov Vrh)
97.9 *ZLATAR* (Vargov breg
98,2 R-KAJ (Ivanić Grad)
98.5 HRT-HR 2 (Sljeme)
98.8 STUDIO M (Donji Kraljevec) / R-CAZIN (Cazin)
98.9 VAL 202 (Krvavec)
99,0 ENT3R ZG Toplana Savica/Rádio Slovensko (Poljska)***Propagacija
99.1 ANTENNE STMK (Schockl)/BANOVINA(Bijele vode,Glina)
99.3 MAX (Cerje Nebojse)/BN radio (Kozara)
99.4 IVANIC (Ivanić Grad)
99,5 Z-fm Zaprešić/Podsused
99.5 RADIO 1 (Radenski Vrh)
99.7 HRT-HR 2 (Psunj) / R-Kaj (Krapina Tkalci)
100.1 BBR100.1 (Moslavačka Gora)
100.2 NET FM (Vavtošek, Maribor)
100.4 **RMB** (Oštri Hum, Marija Bistrica)
100.6 CITY (Pohorje)
101.0 RADIO101 (Sljeme)
101.3 POHORJE (Meljski Hrib)
101.4 ARS (Plešivec)
101.7 FM 4 (Schockl)
101.8 ROGLA (Konjiška Gora)/#MARTIN# (Zg. toplana)
102.0 R-OSIJEK (Psunj)
102.4 HRT-HR 1 (Ivanščica)
102,7 R-RIJEKA (Mirkovica)
102.8 RADIO SI (Pohorje)
103.0 AKTUAL D (Trdinov Vrh)
103.1 KAJ (Lepoglava)
103.5 + HKR + (Sljeme)
103.9 - HKR - (Psunj)
104.0 RADIO105 (Selnica)
104,2 OTVORENI (Komor)
104.7 BARTOK (Nagykanizsa)
104.8 AKTUAL (Boč)
104,9 **RHZK**
104,9 City radio (Letovanić) / Narodni (Bj)
105.0 BARTOK (Kabhegy)
105.1 RTV USK (Velika Gomila)
105,2 R-MIX (Pirat)
105.3 ARS (Pohorje)
105,4 Super radio (Bj.Silos)
105,5 AGORA (Klagenfurt)
105,6 OTVORENI (Zg.Tusti vrh) / Radio 1 Čk.(Mohokos)
105.8 HRT-HR 2 (Kalnik)
106.1 NARODNI (Mirkovica)
106.4 HRT-HR 2 (Ivanščica)
106.6 KRKA (Trdinov Vrh)
106.7 DANKO (Nagykanizsa) (****)
106.9 STUBICA (Oštri Hum, Marija Bistrica
107.0 MOJRADIO (Topolšica) (****)
107.1 R-VARAZDIN (Vodotoranj Varaždin) /Narodni Svetonedeljski breg)
107.2 KOSSUTH (Kabhegy) (****)
107.3 OGNJISCE (Boč)
107.5 OTVORENI (Mohokos)
107,6 Hrvatski radio Otočac (Velebitska Plješivica)
107,7 HRT-HR 3 (Brezovica)
107.8 Radio Velenje/Hitradio Center Plešivec(Uršija Gora)
MarioFM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 00:15   #535
Radio Kaj fakat pretjeruje s odasiljacima!

96,7 i 95,9 Veseljak
93,8 Jaska
88,8 BHR 1
95;7 Federalni radio
101,4 Moslavina

Mozda se kod tebe cuje i Yammat na 102,5

A Sjeverni Fm na 92,8 bivsi Ivanec?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 08:59   #536
Radio Veseljak samo na 95,9 lovim
88,8 BHR 1 također i Moslavinu na 101,4 ali sam ih zaboravio napisati
Federalni na 95,7 ne lovim,Jasku također nikad nisam uspio uloviti
Yammat na 102,5 isto ne lovim...a Sjeverni fm se u Zagorju nikako nemože uloviti
MarioFM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 12:33   #537
Jučer se vozim Omiškom zagorom i uhvatio Narodni radio na 95.8 Mhz,vidim da ta frekvencija nije navedena na stranicama Narodnog pa jeli netko zna jeli to novi odašiljać ili netko reemitira njihov program

pozdrav
cukelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:46   #538
Jel slusa tko The Good Life Radio • 24/7 Music Live Stream ?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 21:40   #539
Kod mene zadnjih mjeseci samo Enter Zagreb (http://s7.iqstreaming.com:8042). Despacito sanjam i budim se obliven hladnim znojem.

Kap koja je gotovo prelila čašu je večerašnja emisija gdje je DJ ovu stvar: https://www.youtube.com/watch?v=IIsWmB28AdM uspio nazvati odličnom obradom ili nešto slično.
Morao sam na youtube i pustiti original 12 puta za redom. Po jednom za svakog apostola.

Otuširao sam se, ali se još uvijek osjećam prljavo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 09:20   #540
Na frekvi 106,9 kroz istok Zagreba se fakat puno tog mijesa, probija Marija sa 106,8 a 106,9 je jaci za Petrinju, no probija i Trend Karlovac, a mijesa se jos i Velkaton sa 107,0

Velika guzva je i na 104,9 otkad je City ocito prestao s tom frekvom, sad se mijesa Krapinski radio s Narodnim radijom, kao i dvije slovenske stanice.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.