Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2012., 17:47   #161
može pomoć?
naručila sam ovaj novčanik i 13.1. je shippan.naime još nije stigao.poslala sam poruku selleru 20.2 i zamolio me da pričekam još 7 dana,jer misli da je kasnio zbog kineske Nove godine.
pričekala sam,jer je top-seller,no međutim još nije došao.
poslala sam mu mail prije koji sat,no još nije odgovorio.
ima netko savjet što da radim?jel prekasno da dižem dispute?
cupava.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 20:07   #162
Još je rano da se javi,ali mislin da bi mogla dignit dispute,danas je 45-ti dan
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 20:34   #163
Quote:
Sarita 17 kaže: Pogledaj post
Još je rano da se javi,ali mislin da bi mogla dignit dispute,danas je 45-ti dan
a ostavljanjem negativnog komentara nije sigurno da dobijem lovu nazad?
nisam nikad dizala dispute.ne znam ni kako ide.
cupava.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 20:39   #164
Nemoj ostavljat nikakvi fb za sada,sigurno ne vodi refundu.I sama kažeš da je top seller,ja bi mu virovala na rič i ne bi dizala ni dispute...na tebi je da odlučiš
dispute dižeš tako da uđeš na paypal,nađi transakciju,resolution center i onda te sve vodi korak po korak
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 20:47   #165
Quote:
Sarita 17 kaže: Pogledaj post
Nemoj ostavljat nikakvi fb za sada,sigurno ne vodi refundu.I sama kažeš da je top seller,ja bi mu virovala na rič i ne bi dizala ni dispute...na tebi je da odlučiš
dispute dižeš tako da uđeš na paypal,nađi transakciju,resolution center i onda te sve vodi korak po korak
ako danas ne dignem,sutra ne mogu?što mi onda preostaje?
stvar je što sam legici naručivala novčanik,tako da je o njenim novcima riječ.
Ako je top-seller,vjerojatno zaslužuje tu titulu. Mislim da ću se nadati najboljem i vjerovati mu.
cupava.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 21:04   #166
Već san napisala kako bi ja napravila ali nismo svi isti...ti učini kako misliš da je najbolje Imaš vrimena do ponoći dignit dispute,do tada ćeš valjda odlučit.Sritno!
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 15:17   #167
trebam pomoć?naručio sam preko ebay-a iz kine nekakvu majicu oko 8.1 2012. i prošlo je oko mjesec dana a da nisam dobio!i otvorio sam slučaj preko resolution centra...i prodavač me kontaktirao i rakao da će sve bit uredu malo će kasnit zbog kineske NG blablabla...i molio me da zatvorim slučaj!tako sam i napravio...da bi prošlo još mjesec dana a ja nisam dobio svoju robu...i više nemogu otvorit ponovo taj slučaj,neznam šta da radim!
danijelm0812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 15:57   #168
Quote:
cupava.mala kaže: Pogledaj post
može pomoć?
naručila sam ovaj novčanik i 13.1. je shippan.naime još nije stigao.poslala sam poruku selleru 20.2 i zamolio me da pričekam još 7 dana,jer misli da je kasnio zbog kineske Nove godine.
pričekala sam,jer je top-seller,no međutim još nije došao.
poslala sam mu mail prije koji sat,no još nije odgovorio.
ima netko savjet što da radim?jel prekasno da dižem dispute?
moras racunati na vremensku razliku, sada je kod njih 8-9 uvece i vjerovatno ne rade. vecina ih je online od 8 ujutro do 4 poslijepodne, tj.po nasem vremenu 2h noci do 10 ujutro.
koliko je kostao novcanik? ako je vise od 10dolara, otvori dispute, za sve ispod te cifre se samo sramotis.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 16:04   #169
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
moras racunati na vremensku razliku, sada je kod njih 8-9 uvece i vjerovatno ne rade. vecina ih je online od 8 ujutro do 4 poslijepodne, tj.po nasem vremenu 2h noci do 10 ujutro.
koliko je kostao novcanik? ako je vise od 10dolara, otvori dispute, za sve ispod te cifre se samo sramotis.
javio se seller,predložio da mi da refund,pa ako stigne novčanik,da mu ponovno uplatim.Složila sam se.
i onda jutros stigne novčanik.
cupava.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 16:15   #170
hehe super
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 17:59   #171
Kako da dokazem selleru da sam mu platila, trazi mi neku konfirmaciju
--can you send me confirmation that you payed for the item--
Meni je paypal poslao na email sve detalje sta sam narucila od tog sellera, koliko sam platila i da je payment poslat njemu.

Ne znam sta sad da mu posaljem, mozda da napravim print screen od tog emaila i posaljem mu to kao sliku da vidi sve?
Prvi put mi se ovo desava.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 20:04   #172
Ja se evo registrovala na e-bay, sada pokusavam na pay pal, izvadila novu karticu i izbaci mi da ne moze registrovati jer :

We're sorry. That credit card is already linked to the maximum allowable number of PayPal accounts. Please link a different credit card.

Kartica je nova, do sada nekoristena, pogotovo za internet placanje... Help pls
shejtanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 23:10   #173
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Kako da dokazem selleru da sam mu platila, trazi mi neku konfirmaciju
--can you send me confirmation that you payed for the item--
Meni je paypal poslao na email sve detalje sta sam narucila od tog sellera, koliko sam platila i da je payment poslat njemu.

Ne znam sta sad da mu posaljem, mozda da napravim print screen od tog emaila i posaljem mu to kao sliku da vidi sve?
Prvi put mi se ovo desava.
Za ovo prvi put čujem....najbolje da napraviš tako kako si napisala
Quote:
shejtanica kaže: Pogledaj post
Ja se evo registrovala na e-bay, sada pokusavam na pay pal, izvadila novu karticu i izbaci mi da ne moze registrovati jer :

We're sorry. That credit card is already linked to the maximum allowable number of PayPal accounts. Please link a different credit card.

Kartica je nova, do sada nekoristena, pogotovo za internet placanje... Help pls
Da nisi slućajno utipkala više brojeva nego šta triba ili se ta kartica ne može koristit za paypal
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 00:07   #174
Nisam, pokusala sam vise puta i provjerila svaki put, kartica je visa electron i prijateljica je vec sa svoje iste ( isti dan je bila gotova ) narucivala uspjesno (
shejtanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 01:47   #175
Imam dva glupa pitanja,pocetnica sam pa ne zamjerite
1.narucila sam ogrlicu,prebacilo mi je na stranicu paypala,sve ok,na stranici ebaya potvrdjeno da sam uspjesno narucila. Medjutim na my ebay mi stoji item kaoda ga trebam platiti
2. Moja prva smotana kupovina. Kupovala sam preko iphona,i u trenutku kad me treba prebaciti na paypal,ponisti mi sve i kao otvorite punu,a ne mob verziju. Ok,ja ponovim sve,medjutim,ispalo je kao da sam dva puta narucila isti item. I da,nisam prosla proceduru kao sa itemom iz prvog pitanja. Helllppp plsss? hvala
Miss_Kruskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 06:10   #176
Ja sam isto pocetnica na ebayu i nemogu kupovat preko ajfona, tj nemogu platit.. Mozda je u tome stvar pa probaj platit prek kompa/laptopa..

A za ovo drugo-zamolis sellera da ti ponisti kupnju, jednom sam slucajno stisnula buy i sellerica mi je sve ponistila, jos je k tome bila iznenadujuce ljubazna


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 08:10   #177
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto pocetnica na ebayu i nemogu kupovat preko ajfona, tj nemogu platit.. Mozda je u tome stvar pa probaj platit prek kompa/laptopa..

A za ovo drugo-zamolis sellera da ti ponisti kupnju, jednom sam slucajno stisnula buy i sellerica mi je sve ponistila, jos je k tome bila iznenadujuce ljubazna


Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo uspjela sam rijesiti ovaj dodatni item. Kontaktirala sam sellera,bio je ljubazan i otkazao narudzbu,te sam platila samo jedan item kako sam i htjela.
A mozes evo preko iphona,samo ti je bitno dok narucujes sa ebaya da stavis classic site,i onda ti je sve isto kao i na comp/laptopu. Kad dodjes do onogq kad te prebaci na paypal,pisati ce ti da ne mozes platiti preko mobile verzije,ali ispod imas link za punu verziju,kliknes,otvoris normalno kao na laptopu i zavrsis placanje
Miss_Kruskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 10:31   #178
Quote:
danijelm0812 kaže: Pogledaj post
trebam pomoć?naručio sam preko ebay-a iz kine nekakvu majicu oko 8.1 2012. i prošlo je oko mjesec dana a da nisam dobio!i otvorio sam slučaj preko resolution centra...i prodavač me kontaktirao i rakao da će sve bit uredu malo će kasnit zbog kineske NG blablabla...i molio me da zatvorim slučaj!tako sam i napravio...da bi prošlo još mjesec dana a ja nisam dobio svoju robu...i više nemogu otvorit ponovo taj slučaj,neznam šta da radim!
teško da ćeš išta uspit....pošalji selleru mail i pokušaj igrat na njegovo poštenje da ti vrati lovu jer ako je prošlo 60 dana ne možeš ostavit ni feedback...
Quote:
shejtanica kaže: Pogledaj post
Nisam, pokusala sam vise puta i provjerila svaki put, kartica je visa electron i prijateljica je vec sa svoje iste ( isti dan je bila gotova ) narucivala uspjesno (
Tribalo bi je prihvatit pošalji im mail,možda oni znaju razlog (iako sumnjam)....
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 14:22   #179
Prvi sam put nešto samostalno naručila na ebayu, neke sitnice tipa naušnice za 0,99$ i sl. (ništa skuplje od 3$ čisto da vidim kako to izgleda) Sad me zanima da li će mi se na to uračunati neka poštarina u RH, na ebayu je free shipping i preko paypala je otišlo samo tih 0,99$. Hoće li mi naša pošta nešto dodatno naplatiti? Hvala!
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 14:29   #180
nece nista
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.