Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 19:22   #21
Dobio Draganja prvi set 7-6,u drugom trenutno 3-3.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 20:11   #22
Dobio Draganja i drugi set 7-6 i prošao u drugo kolo.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 20:20   #23
Dodig/ Melo - Ehrat/ Mathieu 7-5/ 6-1 (Hambrug, 1/8)
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 20:32   #24
Mozda bi bilo najbolje za nas da se Dodig potpuno posveti parovima.Evo,nasao je dobro partnera i mislim da se mogu ravnopravno borit na svakom turniru protiv bilo koga.Tesko da ce nam ista dobroga donijet u pojedinacnome
zvaljavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 20:35   #25
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Što se događa sa Škugorom?
pamtim ozljede i kako se vukao na lanjskoj mladosti.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 20:54   #26
Quote:
zvaljavi kaže: Pogledaj post
Mozda bi bilo najbolje za nas da se Dodig potpuno posveti parovima.Evo,nasao je dobro partnera i mislim da se mogu ravnopravno borit na svakom turniru protiv bilo koga.Tesko da ce nam ista dobroga donijet u pojedinacnome
Treba vidjeti na kraju sezone.Ima još americku turneju.Brani lijepe bodove u Montrealu i Cincinnatiju.Ja također mislim da bi se trebao u potpunosti posvetiti parovima,jer mu,ukoliko se nešto drasticno ne promijeni,ne ginu Challengeri iduce godine.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 21:56   #27
Ja mislim da su nase nade za buducnost: Mate Pavic i Donna Vekic.
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 21:57   #28
Vi koji bolje pratite tenis, sta mislite koji je Čilićev doseg ? jel se takvo nesto moze vec sad okvirno predvidjeti ?
Ofenziva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 22:20   #29
Quote:
Zeleni89 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su nase nade za buducnost: Mate Pavic i Donna Vekic.
Mate pavić je običan luzer koji nikad nije ušao ni u finale Futuresa a ima 19 godina,a kamoil da nešto može napraviti na ATP-u.Ove dvije slučajne pobjede će ga dovesti do 400 mjesta iako je prije njih tezgario na 800-tom mjestu.

Donna Vekić je sama sebe isproducirala,a u suštini nema ništa.Nikakve rezultate u juniorima ni na grand slamovima pa se sada tješi igrajući po uzbekistanu.

Naša nada je Ana Konjuh
no_game22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 22:31   #30
Quote:
Ofenziva kaže: Pogledaj post
Vi koji bolje pratite tenis, sta mislite koji je Čilićev doseg ? jel se takvo nesto moze vec sad okvirno predvidjeti ?
Po mom skromnom misljenu sigurno ima mjesta u top 10.Nije on nista losiji od Berdycha ili Soderlinga koji su bili top 5 cini mi se.E sad da li on to ima u glavi ili moze u serijama dobro igrat to samo on zna.Za nesto vise od toga je vec znanstvena fantastika.
zvaljavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 23:23   #31
Quote:
no_game22 kaže: Pogledaj post
Mate pavić je običan luzer koji nikad nije ušao ni u finale Futuresa a ima 19 godina,a kamoil da nešto može napraviti na ATP-u.Ove dvije slučajne pobjede će ga dovesti do 400 mjesta iako je prije njih tezgario na 800-tom mjestu.

Donna Vekić je sama sebe isproducirala,a u suštini nema ništa.Nikakve rezultate u juniorima ni na grand slamovima pa se sada tješi igrajući po uzbekistanu.

Naša nada je Ana Konjuh
sry al pricas gluposti, juniorski tenis ne znaci nista, pogotovo zenski, ocito da vekicka igra sto vise seniorskih turnira da skupi iskustvo protiv starijih igracica, to sto ima novaca pa putuje po slabijim 25icama ne vidim kao nista lose, da ana savic ima te novce vec bi usla u top200, donna ima tim iza sebe i bit ce sigurno top20 igracica ako popravi servis

mektic danas dobio isto, u naletu je zadnjih par turnira, mogo bi u top250 ak nastavi ovak

sto se tice pavica doticni je nakon svog hypea danas u prvom kolu popusio od 853. na svijetu tako da on i nije neka nada kao sto ljudi misle, androic je dosta dobar, samo mu fali par cm, al mogo bi bit solidan prasinar

Zadnje uređivanje eliii : 17.07.2012. at 23:28.
eliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 23:46   #32
Quote:
eliii kaže: Pogledaj post
sry al pricas gluposti, juniorski tenis ne znaci nista, pogotovo zenski, ocito da vekicka igra sto vise seniorskih turnira da skupi iskustvo protiv starijih igracica, to sto ima novaca pa putuje po slabijim 25icama ne vidim kao nista lose, da ana savic ima te novce vec bi usla u top200, donna ima tim iza sebe i bit ce sigurno top20 igracica ako popravi servis

mektic danas dobio isto, u naletu je zadnjih par turnira, mogo bi u top250 ak nastavi ovak

sto se tice pavica doticni je nakon svog hypea danas u prvom kolu popusio od 853. na svijetu tako da on i nije neka nada kao sto ljudi misle, androic je dosta dobar, samo mu fali par cm, al mogo bi bit solidan prasinar
Šteta za Androica,ima nekih 170,dosta se to osjeti.Mate danas u Austriji izgubio u prvom kolu Futuresa.

Borna Čorić ima potencijala,makar je to sve nezahvalno komentirati.Muški tenis je pakao,treba puno uložiti,a rijetko tko može,puno raditi da bi se uspjelo.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 00:02   #33
Quote:
eliii kaže: Pogledaj post
sry al pricas gluposti, juniorski tenis ne znaci nista, pogotovo zenski, ocito da vekicka igra sto vise seniorskih turnira da skupi iskustvo protiv starijih igracica, to sto ima novaca pa putuje po slabijim 25icama ne vidim kao nista lose, da ana savic ima te novce vec bi usla u top200, donna ima tim iza sebe i bit ce sigurno top20 igracica ako popravi servis

mektic danas dobio isto, u naletu je zadnjih par turnira, mogo bi u top250 ak nastavi ovak

sto se tice pavica doticni je nakon svog hypea danas u prvom kolu popusio od 853. na svijetu tako da on i nije neka nada kao sto ljudi misle, androic je dosta dobar, samo mu fali par cm, al mogo bi bit solidan prasinar
Ma ne mislim da Donna ima neku svijetlu budućnost jer su nju više stvorili mediji te njena facebbok i internet stranica.A mislim a ipak i uspješni seniori su bili i uspješni juniori.Za Pavića ništa čudno da je izgubio.Pa on Mektić i Androić redovito puše čak i od one bosanske trube Damira Dzumhura.
no_game22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 00:03   #34
Borna Ćorić definitivno mora više ako uzmemo u obzir da je igrao i finale Orange Bowla.Prije godinu-dvije on je Talijana Quinzija dobijao 6-1,6-0 a sad gubi od njega istim rezultatom.Također mu fali neki jači plasman na grand slamu.
no_game22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 00:39   #35
Ne bi meni smetalo kod DV biranje baš najslabijih turnira na kugli zemaljskoj da uz to ne ide medijska manipulacija. Kad već to radiš pokrij se po ušima, a ne radit predstave. Zato me ovako i vuče za jezik....
Ako i pustimo juniorski tenis na miru, moje je mišljenje da je bolje nekad izgubiti od dobre igračice nego gaziti neku jadnu uzbekistanku. Kad si stvarno igrački kvalitetan možeš u ženskom tenisu vrlo brzo napredovat. Ovo igranje skrivača po brazilu i sl. ima svoj rok trajanja, kad se približi cca 150 mjestu ponestat će azijskih turnira.
Još me razočarao njen intervju za vrijeme wimbledona, engleski perfektan, a sadržaj same fraze. Sve je nekako neprirodno, napuhano i odbojno.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 00:44   #36
Jpm što kažeš o maloj Konjuh?
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 00:57   #37
Ana konjuh ima puno puno bolje juniorske rezultate, ali nije gladna nezaslužene medijske i internet pažnje, dakle suprotan pristup. Zbog toga je i ne treba razvlačiti ni ovdje.
Drži dubrovnik kao službeno mjesto boravka iz emocionalnih razloga (pretpostavljam). Tri godine živi u zagrebu zbog uvjeta, u dubrovniku postoji samo jedan natkriveni (zemljani) teren, drugi razlog je sigurno trener.... Starija sestra je bila kao pokusni kunić hehe. Nije lako usmjeriti tenisku karijeru u pravom smjeru, a na vlastitim greškama se najbolje uči. Već je bilo primjera kod obitelji ančić, gdje je mlađi brat uspio nakon pokušaja starijeg. Roditelji tj. otac je ključan faktor, mora biti financijski sposoban i poželjno da nije manijak kao neki . Ovdje je sve to bajno i krasno. Na kraju najvažnije - seniorski tenis je drugi svijet, ne treba se zanositi, netko će reći da sada dominira snagom....
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 01:16   #38
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Ana konjuh ima puno puno bolje juniorske rezultate, ali nije gladna nezaslužene medijske i internet pažnje, dakle suprotan pristup. Zbog toga je i ne treba razvlačiti ni ovdje.
Drži dubrovnik kao službeno mjesto boravka iz emocionalnih razloga (pretpostavljam). Tri godine živi u zagrebu zbog uvjeta, u dubrovniku postoji samo jedan natkriveni (zemljani) teren, drugi razlog je sigurno trener.... Starija sestra je bila kao pokusni kunić hehe. Nije lako usmjeriti tenisku karijeru u pravom smjeru, a na vlastitim greškama se najbolje uči. Već je bilo primjera kod obitelji ančić, gdje je mlađi brat uspio nakon pokušaja starijeg. Roditelji tj. otac je ključan faktor, mora biti financijski sposoban i poželjno da nije manijak kao neki . Ovdje je sve to bajno i krasno. Na kraju najvažnije - seniorski tenis je drugi svijet, ne treba se zanositi, netko će reći da sada dominira snagom....
Negdje sam čitao da je Ana visoka za svoje godine i da iznimno fizički jaka.A uopće ne znam koliko je visoka i teška.Imaš li ti kakav podatak.Ali mislim da joj to nije minus.Mnoge juniorke su već razvijene djevojke
no_game22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 01:21   #39
Mogu jedino davat procjene, nije visoka nego je građena 'široko', recimo niža od DV za 5-6 cm, a kilaža tu negdje jednaka. Kao dijete je uvijek imala viška kila.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 01:22   #40
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Ana konjuh ima puno puno bolje juniorske rezultate, ali nije gladna nezaslužene medijske i internet pažnje, dakle suprotan pristup. Zbog toga je i ne treba razvlačiti ni ovdje.
Drži dubrovnik kao službeno mjesto boravka iz emocionalnih razloga (pretpostavljam). Tri godine živi u zagrebu zbog uvjeta, u dubrovniku postoji samo jedan natkriveni (zemljani) teren, drugi razlog je sigurno trener.... Starija sestra je bila kao pokusni kunić hehe. Nije lako usmjeriti tenisku karijeru u pravom smjeru, a na vlastitim greškama se najbolje uči. Već je bilo primjera kod obitelji ančić, gdje je mlađi brat uspio nakon pokušaja starijeg. Roditelji tj. otac je ključan faktor, mora biti financijski sposoban i poželjno da nije manijak kao neki . Ovdje je sve to bajno i krasno. Na kraju najvažnije - seniorski tenis je drugi svijet, ne treba se zanositi, netko će reći da sada dominira snagom....
Hvala

Da, taj prijelaz juniori-seniori je važan. Ima ih masu dobrih juniora, a nikad od njih dobri seniori.

Cura mi je simpatična, pa pitam(naravno nikada je nisam vidio kako igra, nego ovako iz nekih intervjua njezinih) I inače baš ne pratim ženski tenis, baš pomažu ovakvi postovi.


Inače za no_gamea ovo je njezina slika, treća po redu je Ana(svježa slika sa ovogodišnjeg Wimbledona gdje su ona i njena partnerica u paru poražene u finalu Wimbledona.)
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:42.