Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2012., 14:29   #81
Quote:
gnjil kaže: Pogledaj post
ma jebeš loptice oću košaricu

daj kad ideš danas pitaj frajera kolko ih ima
A kaj će ti košarica? Misliš otvorit školu tenisa, pa da ti karantena bude prvi pulen?
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 14:31   #82
Kuna po loptici
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 14:31   #83
ma ne, za špeceraj i to.
da ne moram više platnjenjače furat.
isfurat ću ovo da budem kewl
na rame i ajmo, kod bosiljke u konzum na blagajnu
__________________
look at us but do not touch
gnjil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 14:32   #84
Ja mislim da je to samo kosarica u koju stane 75 loptica ,ali da loptice nisu ukljucene u cijenu

edit: jer ove loptice koje su na slici inace dodu 25kn 3 komada
bezimeni11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 14:34   #85
i to je moguće
s'sung molit ću lijepo da ispitaš ovu nemoguću situaciju danas
__________________
look at us but do not touch
gnjil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 14:36   #86
Quote:
gnjil kaže: Pogledaj post
ma ne, za špeceraj i to.
da ne moram više platnjenjače furat.
isfurat ću ovo da budem kewl
na rame i ajmo, kod bosiljke u konzum na blagajnu
Zalemi samo još na košaricu dole malu osovinu s kotačićima.. i furaj..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 14:37   #87
Quote:
gnjil kaže: Pogledaj post
i to je moguće
s'sung molit ću lijepo da ispitaš ovu nemoguću situaciju danas
Naravno.. ako ću ići tamo..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 14:52   #88
Imao sam neki Wilson reket, Pro Tour ... 314g, 96 inca glava, 7hl, zice 18x20, bio je neki deblji span,ali mi nije nikako odgovarao,bio mi je pretezak,a kasnije sam i vidio da je to vise reket za takmicare,nego za rekreativce,pa bi molio da mi predlozite neki (znaci za rekreativca)
amar1921 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 15:11   #89
ljudovi, što se tiče stabilizatora iliti antivibro sranja na reketu, toplo preporučam da ne kupujete ništa. samo uzmete neki komad gume i zavežete ga tamo gdje treba bit to sranje. kroz 4 žice ga provučete, gore dolje gore dolje, stegnete i to je to. ja to dobivam gratis sa svakim španungom kod gospodina koji mi špana i bolje mi je od bilo kojeg stabilizatora, plus što nikad ne padne
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 15:58   #90
Quote:
amar1921 kaže: Pogledaj post
Imao sam neki Wilson reket, Pro Tour ... 314g, 96 inca glava, 7hl, zice 18x20, bio je neki deblji span,ali mi nije nikako odgovarao,bio mi je pretezak,a kasnije sam i vidio da je to vise reket za takmicare,nego za rekreativce,pa bi molio da mi predlozite neki (znaci za rekreativca)
Onda je za tebe neki lakši reket sa većom glavom i španungom od max 24, 25 kg.. ovisno o tvojoj snazi, konstituciji..
Probaj neki Wilson K Factor, six.two..
ili neki Babolat.. (njihove modele ne znam..)

Ili neki Head radical sa većom glavom..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 16:29   #91
ako kome treba novi neraspakirani Babolat Pure Drive (Andy Roddick)...
jos nije otpakiran..ima i cijenu na sebi..1399,99kn...

dogovorit cemo se za cijenu..+poklon nova majica sergio tacchini ili babolat..

na pm...

e da naspanan je Babolat XCEL power..
soldaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 18:03   #92
Pozdrav svima, imam jedno pitanje u vezi reketa. Igram rekreativno tenis par puta na mjesec,igrao bi i vise ali nemam s kime, prije sam trenirao tako da znam neke teniske osnove kretanja,servisa itd. Posto trenutno imam los reket ( neki K-2) s kojim si nisam na ti bas , htio sam vas pitat jer mozda preporucate neki reket, imam 19g,185,77kg, desnjak? Razmisljao sam o babolat pure drive teamu 320g, jer ima netko iskustva?hvala svima
HiPhOpMaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 19:22   #93
Ja nisam imao ni.igrao nikad s Babolatom.. moji reketi su bili Snauwert.. Prince.. Head i Wilson..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 19:48   #94
Quote:
HiPhOpMaN kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, imam jedno pitanje u vezi reketa. Igram rekreativno tenis par puta na mjesec,igrao bi i vise ali nemam s kime, prije sam trenirao tako da znam neke teniske osnove kretanja,servisa itd. Posto trenutno imam los reket ( neki K-2) s kojim si nisam na ti bas , htio sam vas pitat jer mozda preporucate neki reket, imam 19g,185,77kg, desnjak? Razmisljao sam o babolat pure drive teamu 320g, jer ima netko iskustva?hvala svima

imam ti ja takav novi reket..neotvoren..

i jedan s kojim igram..reket je meni odlican..imam 19g..90..190..
od svih s kojim sam igra a bilo ih je mnogo ovaj mi je najbolji..pa sad..

ako te zanima prodam ti ovaj novi...u ducanu je 1399..
soldaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 19:51   #95
Quote:
S'sung kaže: Pogledaj post
Stvarno se isplati.. mislim da ih ima, odokativnom metodom, 50 komada unutra.. ako su za trening, trebale bi bit i više nego ok.. Taman da svaka izdrži bar 3,4 meča.. Imaš s čim igrat godinu dana
sve je to super samo kosara ide bez loptica...
soldaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 21:46   #96
Da.. znam

i cijena više nije 75..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 22:55   #97
Može li mi netko reći koji grip drške je širine (obujma) otprilike 11cm, nešto između četvorke i petice? Koja je terminologija?

Inače našao sam dva reketa. Znam da je naprednijim igračima to dosadno ali ako netko može baciti oko na ovo. Mislim da bi za ono za što su namijenjeni mogli biti ok.

Babolat Contact Team
Head Nano Ti.Elite

Nego još jedna stvar. Recimo da pukne žica, treba li onda mijenjatii samo tu što je pukla ili se mora sve i koliko otprilike se to naplaćuje?

Puno hvala
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 23:09   #98
Quote:
S'sung kaže: Pogledaj post
Ja nisam imao ni.igrao nikad s Babolatom.. moji reketi su bili Snauwert.. Prince.. Head i Wilson..
prika, stari smo i ja ga imadoh davno
__________________
look at us but do not touch
gnjil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 23:15   #99
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći koji grip drške je širine (obujma) otprilike 11cm, nešto između četvorke i petice? Koja je terminologija?

Inače našao sam dva reketa. Znam da je naprednijim igračima to dosadno ali ako netko može baciti oko na ovo. Mislim da bi za ono za što su namijenjeni mogli biti ok.

Babolat Contact Team
Head Nano Ti.Elite

Nego još jedna stvar. Recimo da pukne žica, treba li onda mijenjatii samo tu što je pukla ili se mora sve i koliko otprilike se to naplaćuje?

Puno hvala
Ja bih se osobno odlučio za Head..
Kad ti pukne žica, mijenjaš sve.. ne znam odakle si, zaboravih, ali usluga špananja te dođe 35 kn (tamo gdje ja sutra idem, zagreb, lovački rog).. žice te dođu cca 60 pa na dalje kn.. ovisno o proizvođaću, debljini, materijalu itd..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 23:18   #100
Quote:
gnjil kaže: Pogledaj post
prika, stari smo i ja ga imadoh davno
Odličan mi je bio taj reket..a pojma nemam koji model je bio, znam samo da je bio sive boje
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.