Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2012., 15:52   #61
@Wonder
Ma pusti nije li on tvrdio da skida tablice s auta i prakira na parkinzima koji se naplaćuju do 3 dana džabe?

Aha sigurno...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 15:54   #62
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
dugotrajna lova?
kamere na 5 metara visine kojih ima stotine po gradu?

mislil sam da je sigurna lova krađa na autobusima ZET-a, pročistaču na domovinskom mostu, ugradnjom stupića......puno više nego kamere.

dozvoli da sumnjam u priču koja zvuči nestvarno.
takva kazna pada na sudu ako je sve regularno, a sumnjam da jest. jer interpretacija onoga tko je takvu kaznu platio i službene verzije se sigurno razlikuje.

trotoara po gradu na kojima se svaki dan parkira bespravno ima doslovno stotine. nema nikakve logike postavljati kamere na izdvojena mjesta da bi tamo slučajno ulovili trojicu, petoricu ili pedestoricu svaki dan, kad se može doslovno isplatiti kamere i zaraditi u roku tjedan dana na ilegalnim parkinzima.
1. naravno krade se di god se stigne. Kako Pauk može biti gubitaš? (SF)?!
2. možeš napravit vrlo jednostavan test. Odi na Kvatrić ili Britanac, stani iza sparkiranih auti na parkingu koji se plaća, ostani sjedit u autu 5min i odi doma. Simple as that!


Evo ti sličan slučaj:
http://www.vecernji.hr/zagreb/pazi-k...-clanak-491962
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens

Zadnje uređivanje zlatkohorvat69 : 31.12.2012. at 16:05.
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 15:59   #63
Quote:
yedwy kaže: Pogledaj post
@Wonder
Ma pusti nije li on tvrdio da skida tablice s auta i prakira na parkinzima koji se naplaćuju do 3 dana džabe?

Aha sigurno...
Slabo si informiran, tj. nisi pozorno pratio što se dalje dešavalo.
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 16:07   #64
Quote:
zlatkohorvat69 kaže: Pogledaj post
1. naravno krade se di god se stigne. Kako Pauk može biti gubitaš? (SF)?!
opet, imaš dokaz da je pauk gubitaš?
ili je samo utopljen u holding, koji jest gubitaš, pa se sve prebacuje na pauk?
Quote:
2. možeš napravit vrlo jednostavan test. Odi na Kvatrić ili Britanac, stani iza sparkiranih auti na parkingu koji se plaća, ostani sjedit u autu 5min i odi doma. Simple as that!
parking koji se plaća?
pa zar nije bila riječ da se kazna naplatila vozaču koji je čako prazno mjesto?

gdje je problem ako se kazna naplati onome tko koristi parking a nije ga platio?
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Zaboravili ste famozne 18,5 milja vrijedne svijetleće fontane koje se nalaze između brzih avenija gdje auti jure po cijeli dan, ....kak bu to tek odvlačilo pažnju tijekom vožnje, ...sve čekam da neki auto završi u fontani ...a najbolje kaj u tom kvartu skoro nitko ne živi, ...sami auti tutnje po cijeli dan vamo-tamo, ...OK i nekolicina pripadnika LGBT zajednice šeta pudlice...!!!
da živiš u tom kvartu, drugačije bi pričao.
odnosno, većina stanovnika koji tamo žive i hodaju na autobus preko tog trga se nebi složili s tobom.
jer su oni svaki dan imali glavu u torbi (NITKO nije stajao pješacima na onim zebrama) a ti si tamo samo prolazio kao vozač.
Quote:
Koliko su samo km ulica mogli asfaltirat (popravit) po ZG za tih 18,5 milja, a da ne govorimo o spoju Nova/Stara Branimirova...???
niti jebenih 320 metara nove branimirove se od toga ne može složiti

http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=37861
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 16:12   #65
" 2. možeš napravit vrlo jednostavan test. Odi na Kvatrić ili Britanac, stani iza sparkiranih auti na parkingu koji se plaća, ostani sjedit u autu 5min i odi doma. Simple as that! " Di ti vidiš da sam ja napisao da se netko sparkirao na parking koji se plaća i nije platio parking?

"da živiš u tom kvartu, drugačije bi pričao.
odnosno, većina stanovnika koji tamo žive i hodaju na autobus preko tog trga se nebi složili s tobom.
jer su oni svaki dan imali glavu u torbi (NITKO nije stajao pješacima na onim zebrama) a ti si tamo samo prolazio kao vozač."

-ovo nije istina jer sam godinu dana radio u Trnju i išao u NSB na gablec. Ako si muha bez glave naravno da bu te neko puknul, ali zato postoji vizualni kontakt, gle čuda i ja i dečki koji su svaki dan prelazili tamo po pješačkome 4 puta dnevno smo živi!?
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 16:30   #66
U svim većim gradovima zapadne Europe postoji problem s parkingom i ekipa parkira svukuda, po pločnicima, po cesti itd. Eto, nedavno sam bio u Munchenu i tamo se parkira gore nego u Zagrebu, a da ne govorim o dostavnim vozilima između kojih cijelo vrijeme moraš voziti slalom. Unatoč tome ne provodi se teror pauk službe ko u Zagrebu. Dakle to nema veze s balkanskim mentalitetom. Smije ti pauk dignuti auto jedino ako izravno smetaš nekome.

Po meni je ok parkirati na pločnik ako ne smetaš nikome pa i zaustaviti se nakratko na cesti ukoliko promet nije gust i ima te se kuda zaobići.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 16:36   #67
Quote:
zlatkohorvat69 kaže: Pogledaj post
Di ti vidiš da sam ja napisao da se netko sparkirao na parking koji se plaća i nije platio parking?
2. možeš napravit vrlo jednostavan test. Odi na Kvatrić ili Britanac, stani iza sparkiranih auti na parkingu koji se plaća, ostani sjedit u autu 5min i odi doma. Simple as that! "

ili hoćeš reći da je netko platio parking i dobio kaznu?
Quote:
-ovo nije istina jer sam godinu dana radio u Trnju i išao u NSB na gablec. Ako si muha bez glave naravno da bu te neko puknul, ali zato postoji vizualni kontakt, gle čuda i ja i dečki koji su svaki dan prelazili tamo po pješačkome 4 puta dnevno smo živi!?
5 žaba prođe autocestu i stigne na drugu stranu. i čemu je to dokaz? da žabe ne stradavaju?

pošalji svoje dijete da tuda prelazi cestu svaki dan, preko zebre za koju znaš da nijedan vozač ne šmirgla ni pol %, pa se onda javi.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 16:38   #68
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
... Eto, nedavno sam bio u Munchenu i tamo se parkira gore nego u Zagrebu, ...
Jako neistinito.


Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Po meni je ok parkirati na pločnik ako ne smetaš nikome pa i zaustaviti se nakratko na cesti ukoliko promet nije gust i ima te se kuda zaobići.
Po meni je ok naplatiti kaznu svakome ko se zaustavi na cesti.
__________________
uvik kontra, takva sorta
acmevagabundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 16:51   #69
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
ili hoćeš reći da je netko platio parking i dobio kaznu?

pošalji svoje dijete da tuda prelazi cestu svaki dan, preko zebre za koju znaš da nijedan vozač ne šmirgla ni pol %, pa se onda javi.
1. ti si već počel slavit vidim , ok budem ti nacrtal. (idem potražit fotku Britanca pa bum ti probal na fotki obasnit)

2. govoriš o stereotipu, a ja ti pokušavam objasnit da on nema veze s istinom.


ako vidiš crni auto na slici s desne strane riblje kosti parkiranih automobila, e to je ta situacija.
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens

Zadnje uređivanje zlatkohorvat69 : 31.12.2012. at 16:57.
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 17:19   #70
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
U svim većim gradovima zapadne Europe postoji problem s parkingom i ekipa parkira svukuda, po pločnicima, po cesti itd. Eto, nedavno sam bio u Munchenu i tamo se parkira gore nego u Zagrebu, a da ne govorim o dostavnim vozilima između kojih cijelo vrijeme moraš voziti slalom. Unatoč tome ne provodi se teror pauk službe ko u Zagrebu. Dakle to nema veze s balkanskim mentalitetom. Smije ti pauk dignuti auto jedino ako izravno smetaš nekome.

Po meni je ok parkirati na pločnik ako ne smetaš nikome pa i zaustaviti se nakratko na cesti ukoliko promet nije gust i ima te se kuda zaobići.
Vjerovatno nije 100% "po peesu", ali slazem se s tobom.SAd smo mi , Hrvati, nasli provoditi strogocu na vozacima koji se parkiraju na plocniku . Uuuuuuuuu , opasno, sigurno je neki tajkun u autu.

To je idiotizam zesci, gubit novce na takve gluposti, dok u gradu i drzavi ima 10x bitnijih i vecih problema.

Ja nisam bil u Minkenu , ali sam bil po austriji i sloveniji, parkiraju se ljudi svugdje isto ko kod nas , nisu nikakvi svemirci.Nevjerovatno kak ljudi uzimaju najgluplje stvari za primjer iz belog svijeta.

Quote:
Po meni je ok naplatiti kaznu svakome ko se zaustavi na cesti.
Ovo je BOLESNO razmisljanje.Bolesno.Ili nisi u zivotu vozio auto, ili si trol , treceg nema.
Kolko puta sam s autom stao na cesti, iz xy razloga.

Nemogu se oteti dojmu da ljudi imaju puno vecih problema u glavi, pa ih ispoljavaju na ovaj nacin, ajmo kaznit sve koji (..xy).
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 17:28   #71
Znaci jedno 10 auta je bilo parkirano na zebri, ali ovaj je parkirao u raskrsce pod 4 zmigavca. Ovakvo nesto sam jos samo u Splitu vidio i ovo govorimo o Parizu gdje promet uopce nije gust. Kako sam rekao jadnici uvode sve najgore iz europr, a cijenu javnog prijevoza ne bi kopirali.
Zg parking je gubitas u holdingu, otkad nema muljanja s parkirnim kartama nema ni para. Kreteni vode ovaj grad i nema tu pomoci, a ovi koji odobravaju placanje neka pogledaju kako se trose njihovi novci, da jedna kamera kosta 30000kn.

http://i268.photobucket.com/albums/jj5/Bono007/mobile/20121231_154751.jpg

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 17:30   #72
ne bih rekao da je parkirao s obirom da mu gore stop odnosno kočiona svijetla
__________________
[QUOTE=alfa146;Koliki ti je sub?I koliko Wati piše da isporučiva RMS-a.E sad to podijeli s 2 ,skini20% i dobit ćeš snagu pojačala.Inače ako će ti samo goniti sub kupi mono-blok.
treo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 17:33   #73
Quote:
treo kaže: Pogledaj post
ne bih rekao da je parkirao s obirom da mu gore stop odnosno kočiona svijetla
Taj samo stoji i da je u banditic landu dobio bi kaznu, a ovako ga samo drugi vozaci zaobidu bez zivciranja i to je to.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 17:48   #74
Quote:
treo kaže: Pogledaj post
ne bih rekao da je parkirao s obirom da mu gore stop odnosno kočiona svijetla
nisu to štopovi, to se svjetlost lomi od šestinskih suncobrana jer ima udubljenje na krovu od tuče
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 18:00   #75
Kad bi imali podzemnu od podsuseda do dubrave, nebi bilo niti jednog auta na cesti u ziđibiju. Al to nećemo nikad vidjeti.
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 18:17   #76
Quote:
quadzilla kaže: Pogledaj post
Kad bi imali podzemnu od podsuseda do dubrave, nebi bilo niti jednog auta na cesti u ziđibiju. Al to nećemo nikad vidjeti.
Pa čak ni onda ovaj teror ne bi bio opravdan.
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 18:28   #77
Quote:
zlatkohorvat69 kaže: Pogledaj post
1. ti si već počel slavit vidim , ok budem ti nacrtal. (idem potražit fotku Britanca pa bum ti probal na fotki obasnit)

2. govoriš o stereotipu, a ja ti pokušavam objasnit da on nema veze s istinom.

ako vidiš crni auto na slici s desne strane riblje kosti parkiranih automobila, e to je ta situacija.
lijepo sam te pital.
ako nisi u stanju objasniti, onda nemoj ni započinjati neprovjerene priče.

gdje je bio parkiran, kako i koliko dugo da je dobio kaznu?
nemoj mi slike postavljati nego objasni.
Quote:
Bono_ kaže: Pogledaj post
Znaci jedno 10 auta je bilo parkirano na zebri, ali ovaj je parkirao u raskrsce pod 4 zmigavca. Ovakvo nesto sam jos samo u Splitu vidio i ovo govorimo o Parizu gdje promet uopce nije gust. Kako sam rekao jadnici uvode sve najgore iz europr, a cijenu javnog prijevoza ne bi kopirali.
Zg parking je gubitas u holdingu, otkad nema muljanja s parkirnim kartama nema ni para. Kreteni vode ovaj grad i nema tu pomoci, a ovi koji odobravaju placanje neka pogledaju kako se trose njihovi novci, da jedna kamera kosta 30000kn.
golf sa slike nebi ni kod nas dobio kaznu, a nitko mu nebi ni riječ rekao da je to isto napravio kod nas.
još se je čak i pristojno pomaknuo u stranu, nije stao nasred vozne trake.
Quote:
quadzilla kaže: Pogledaj post
Kad bi imali podzemnu od podsuseda do dubrave, nebi bilo niti jednog auta na cesti u ziđibiju. Al to nećemo nikad vidjeti.
može.
prirez od 50 umjesto 20%, 10 godina na plaće svih zaposlenih u zagrebu i kasnije će mjesečna karta koštati 1200 kn.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 18:34   #78
ovi u Mariboru pale te kamere... navlače ih autima i zaljeću se u njih...

a vama u ZG su dovoljne samo i praćke ili zračnice...

http://www.youtube.com/watch?v=YhymPYKKaNE
__________________
Udruga kampista Hrvatske
cvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 18:41   #79
Thumbs up SRETNA VAM NOVA!

Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
lijepo sam te pital.
ako nisi u stanju objasniti, onda nemoj ni započinjati neprovjerene priče.
U prvom postu ti sve lijepo piše. Ponovio sam ti to barem još 3 puta. Ni fotografija ti nije pomogla. Zašto misliš da će 4. put biti uspješan?

OK, Sretna ti Nova budemo o tome nastavili kada prođe slavlje sad je u igri evidentno previše alkohola



SVIMA SVE NAJBOLJE!
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 18:41   #80
Quote:
acmevagabundo kaže: Pogledaj post
Jako neistinito.
Znači govoriš mi da sam slijep. Aj dobro, sljedeći put ću slikati i snimiti.

Evo pogledaj ovo npr: http://youtu.be/wyScvOM9PjI?t=2m28s, znači nema nikakvih crta od parkinga nego samo staneš na cesti. U Zagrebu nisu takve ceste, nema predviđenih parkinga, nema dovoljne širine, i onda moraš stajati na pločnik. I kad ima dovoljno mjesta za pješake ne vidim problema. Pola grada je tako parkirano.

Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
golf sa slike nebi ni kod nas dobio kaznu, a nitko mu nebi ni riječ rekao da je to isto napravio kod nas.
još se je čak i pristojno pomaknuo u stranu, nije stao nasred vozne trake.
Oprostit ćeš, svako parkiranje unutar 5 metara od pješačkog prijelaza, a pogotovo u raskrižju, u ZG-u se kažnjava i pauk odvozi auto.

Zadnje uređivanje frANZi50 : 31.12.2012. at 18:47.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.