Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2016., 13:30   #141
Postovanje svima!
Evo javljam se prvi put, i to bas ovdje da podjelim s vama a mozda je ko imao vec iskustva sa ovom osobom na facebooku profil https://www.facebook.com/profile.php?id=100011956023763 ime je Lucija Sabljic ali kad pise poruke prevari se pa pise u muskom rodu ponekad. A kao za teniske dojave trazi novac 500-600 Sfr. a dobitak 12`000 pa vise. Lipi vam pozdrav!
kukoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 13:47   #142
Ti tražiš preporuku? Ili zeleno svjetlo? Ili se žališ da si prevaren?
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 20:50   #143
Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
Ti tražiš preporuku? Ili zeleno svjetlo? Ili se žališ da si prevaren?
Ni jedno, ni drugo, ni trece. Samo zelim objaviti da se ne nasjeda na ovu sa ovim profilom.
kukoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:53   #144
nasjedanje na takve stvari po facebooku je IMO u rangu s nasjedanjem na mailove nasljednika svrgnutog nigerijskog kralja. taj profil ili neki deseti, u čemu je razlika?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 00:52   #145
Lucija Sabljić je izgasila Facebook profil i prevarila je stotine korisnika!
Super1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 13:22   #146
ekipa, prišao mi je lik na fejsu da ima siguran sistem za klađenje... 100% dobitak...
ima netko ideju kak da ga malo motam???
franjo17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 19:36   #147
reci mu da planiras uplstiti velike novce barem 10 000 ali prije zelis vidjeti dokaz da ce iuspjeti, sve utakmice napismeno da provjeris sam i uvjeris se. Ako u tome uspijes reci da budes poslao na njegov broj računa ali da sve drugo ne dolazi u obzir. Ako otvori ili da svoj pravi račun onda znaams tko je i neces mu nista uplatit

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:11   #148
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
nasjedanje na takve stvari po facebooku je IMO u rangu s nasjedanjem na mailove nasljednika svrgnutog nigerijskog kralja. taj profil ili neki deseti, u čemu je razlika?
Točno tako u čemu je razlika jel ovaj ili onaj profil.

To je čista matematika.

Skupi lik 30 ljudi i ako se recimo radi o nogometu, 10 ljudi dobije dojavu X, 10 ljudi tip 1, 10 ljudi tip 2. To može preko privatnih poruka ili javno objaviti na zidu ali naravno u takvim slučajevima će se koristiti 3 različita profila. Čak u toj prvoj rundi može tražiti i plaćanje nakon utakmice s nekim simboličnim djelom prije utakmice.

Nakon prvog kruga ima 10 kandidata koji već pomalo vjeruju.

U drugom krugu ista shema i sada dobiva 3-4 kadidata koji već dosta vjeruju.

Treći krug ista shema i sada dobiva jednog kandidata koji ono vjeruje do bola jer je dobio čak 3 dojave koje su uredno prošle.

I normalno vjerojatno će tom zadnjem uzeti malo veće pare.

Ovo vjerojatno već mnogi znaju, ali eto napisao sam ako neki čitaju koji ne znaju da ne daju nikome lovu.

Godinama se već kladim i to ono za neke manje iznose tipa 5-20 kn, ali jendostavno nemoguće je kao prvo znati 100 % tko će dobiti.

Ako čak i dobijete informaciju, znači neke informacije o nekim izuzetnim okolnostima, iznenadnim bolestima, ozljedama, ljubavnim problemima - relevantne stvari koje mogu jako utjecati na igrače da puno lošije igraju ili nikako onda to sigurno nećete nikome reći a kamoli se okolo hvaliti, nego mudro šutjeti i sami uplatiti određeni tip.

Takve informacije neki ljudi doista imaju, a naravno najviše igrači i treneri i nije rijetko da ih se može vidjeti u kladionici kako uplaćuju ozbiljniju lovu.
( ništa čudno kad se kreću u tim krugovima )

Malo malo izbije neka afera i kazna za klađenje igrača, nedavno je bila afera u Njemačkoj sa jednim našim igračem.

Eto pamet u glavu i ne nasjedajte na takve stvari, čak i ako je doista prava dojava i počnu masovnije uplate to kladionica brzo blokira.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 22:32   #149
Pa vidim da firma postoji 20 godina i da imaju i fizičke dućane, tako da mislim da je ok.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 12:58   #150
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Ja sam osobno od "dojava" u ozujku ove godine na 4 listica digao preko 18 000 kn
Brate daj nama koju dojavu ako si digao 18000kn(malo za 4 listića al nek ti bude) i ja ti uplatim 20% od dobitka
Vilim Bubaš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.