Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2016., 18:18   #2821
Đinđiber ; da li mozes staviti link na blog u post jer ja ne vidim nikad potpis , obzirom da koristim samo taptalk.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 18:55   #2822
ako ne vidite link na blog u potpisu, možete ga zamoliti na pm, jer u postove nije dozvoljeno stavljati linkove na blog.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 19:53   #2823
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
a smijem pitati što s tim radite? Baš u tome spavate? Mislim da bi ja umrla u tom flisu
Dakako da spavam, nikad dovoljno toplo
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 15:23   #2824
Quote:
melps kaže: Pogledaj post
Đinđiber ; da li mozes staviti link na blog u post jer ja ne vidim nikad potpis , obzirom da koristim samo taptalk.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
poslala sam u privatnu poruku
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 16:31   #2825
svega i svačega po malo

http://www.cndirect.com

sve je do 2 $, odlicne stvari, ja sam jako zadovoljna

- doslo u roku od 30 dana, bez komunikacije sa stranicom
- neseser je jako lijep ima ih u vise boja
- dobra stvar je sto kad se otvori ima 2 žice kao koje ne dopusaju da se sam zatvara, vec je bas otvoren sirom i stoji tako cvrsto, sto mi se jako sviđa

- sat mi je cak najbolji do sada
- prelijep dizajn i dobra stvar je sto se ne kopca nego stece ovim spagicama koliko vec treba za ruku

- trepavice od 10 pari
- izgledaju jako dobro, ne onako plasticno i ruzno
- zadovoljna sam

Za vise slika i ostalih detalja, link bloga je u potpisu

__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 15:29   #2826
Pokidni jeans i džemper

http://www.dresslink.com - sve je s ove stranice

1. Pokidani jeans
- cijena 7.31 $ + pp
- jako brzo doslo bez obzira na blagdane što su bili
- ja sam EU 38 i narucila sam njihov L i ok su mi
- puno elastina, ali ako ste veći broj od 38 nazalost biti ce male jer najveci je njihov L u prodaji
- 2 rupe velike na koljenim i 5-6 manjih (duboki struk)
- ja zadovoljna

2. Džemperić
- 4.29 $ + pp
- ovo je najmeksi sžemper sto ja imam (a imam ih tonu raznih brendova)
- opet sam uzela L i odgovara mi ja sam EU 38
- 3 razlicita printa imate, ja sam uzela Cloud
- velika preporuka

Za slike uzivo kako stoji, link bloga je u potpisu

__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 17:24   #2827
Asos

Wal G Skater Dress In Check



Haljinica naručena 13.01., a stigla 21.01., dakle za 8 dana. Naručila sam M veličinu, a inače sam UK10 i taman mi je, tako ako netko misli naručivati, nek uzme veličinu koju inače nosi.
Kopča se zipom na leđima koji se gotovo uopće ne vidi. Haljinica je lagana, pamučna s dodatkom elastina, materijal je 'košuljast', ugodan i bit će super za ljeto i proljeće. Visoka sam 178 cm, a haljina je na meni pristojne duljine, slično kao na modeluši sa slike koja je 3 cm niža. Jako je slatka uživo, boje su malo zagasitije nego na slici i krasno stoji. Za svaku preporuku .
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 10:45   #2828
ima tko link za tajce kao kožne, ali da imaju ono pod stopalom, da se drže za stopalo, ne znam kak bi objasnila
ugl, da se drže za stopalo, da mi se ne dižu
cicibela3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 13:48   #2829
New Fashion Women Crystal Rhinestone Stud Ear Dangle Charming Earrings Jewelry

http://www.ebay.com/itm/111712214702...%3AMEBIDX%3AIT





Stigle za točno 20 dana, čine mi se kvalitetne, predivne su mi. Preporučujem! :klap:
missNiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 14:01   #2830
Link: http://www.ebay.com/itm/311491752200...%3AMEBIDX%3AIT - ali seller nažalost više nema ove kape u ponudi

Naručeno: 09.01.
Stiglo: 28.01.
Cijena: 7,63 $

Kapa je prelijepa, identična kao na slikama. Boja predivna, materijal je ugodan, a pompon velik i premekan (dlake ne otpadaju) . Potpuno istu ovakvu sam gledala kod nas po dučanima i cijene su bile 100-200kn, tako da se naručivanje definitvno isplatilo. Jedina mana je što ih seller nema više u ponudi i sada ne mogu naručiti u svim ostalim bojama.

__________________
I hope the days come easy and the moments pass slow and each road leads you where you want to go.
JackieDaniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 12:03   #2831
Women Winter Racoon Dog Fur Pom Pom Ball Knit Beanie Ski Cap Bobble Hat AS

Link: http://www.ebay.com/itm/361447301286...%3AMEBIDX%3AIT

Sellerova slika


Poslano 22. 1. Stiglo danas 8. 2. S kapom sam super zadovoljna. Deblji je materijal i za te novce je baš odlična.


DalindaRitmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 15:23   #2832
Retro Women's Messenger Handbags Cross Body Bag Shoulder Tote Hobo Purse B25

link: http://www.ebay.com/itm/301766872051...%3AMEBIDX%3AIT

sellerova slika:



moja:


baš sam zadovoljna s torbicom. boja mi je odlična, takvu sam htjela. došla za točno 3 tjedna. preslatka mi je jednostavno i baš mislim da ću ju nositi
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 19:55   #2833
QueenCOZofYOU prekrasna je, inace nisam fan malih torbica ali ova je prekrasna, upravo kupila plavu .. hvala na recenziji.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 11:25   #2834
Mouse over image to zoom Womens-Ladies-Sleeveless-Pleated-Rib-Bandage-Bodycon-Stretch-Mini-Party-Dr

http://www.ebay.com/itm/280848870043...%3AMEBIDX%3AIT





Uzela sam boju fuksije, broj UK 10. Visoka sam 165 cm, 52 kg. Inače sam xs/s i savršeno mi odgovara. Odlično sašivena, bez suvišnih končića, nema skoro nikakav miris. Stigla kroz tjedan dana, ma odlična je. Vjerojatno ću uzeti još koju boju. Preporučujem!
missNiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 15:31   #2835
potpisujem missNiki također imam tu haljinu tj. njih 3 i stvarno su
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 22:18   #2836
koji broj da uzmem tu haljinu ako imam grudi i guzu 92 cm?ima li gdje slika kako stoji na tebi baby-deluxx?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 12:22   #2837
cure a kakav je materijal te haljine? bojim se da ne dođe fulltanak i proziran da se ispod ocrtavaju gacice :/
__________________
T i F
mali_vrh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 10:57   #2838
EBAY

Ne znam dali je već netko recenzirao, ugl. za ove ruževe doista imam potrebu recenziju napisati.
1. 38Farbe Matt Damen Lippenstift wasserdicht Lippen Stift Velvet Lip Gloss Make up
2. Link
3.
Jos pred dvije godine sam htjela isprobati ove ruzeve ali Dresslink nije slao make up. I pred dva tjedna se odvazim. Stiglo za tjedan dana, ruž je u obliku sjajila ali je mat. Ne znam kako vi, ali ja nisam nikad prije isprobala u toj mjeri mat ruž. Drage moje ovo se ne skida, dva obroka, dvije kave i kutija cigareta, u satima bio mi je na usnama nekih 7h i nista isto kao prve minute. Osusi se mozda u pola minute nakon nanosenja, dovoljan je jedan sloj. Ja ne znam niti zelim znati kakve su kemikalije unutra pa je to toliko mat i postojano. Skida se mozete pretpostaviti vrlo tesko, usnice su me boljelje nekih desetak minuta, ali sam bila vrlo gruba i pokusala skinuti iskljucivo blaznicama. Jedina stvar onako simpaticna je boja ((to mei cak i odgovara) potpuno drugacija od prikazane na slici. Medutim dala sam pozitivan feedback jer mi tako odgovara jos vise i jer je stiglo u rekordnom roku. Ruz sam tada platila 8kn, broj 30.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 11:12   #2839
Sad drugi seller koji ima ponudene boje koji prethodni nema.
1. Hot Matte Long Lasting Waterproof Lip Liquid Pencil Lipstick Lip Gloss Makeup
2. Link
3. S obzirom da je isti seler ali su 3 boje u pitanju, spojila sam fotografije kako ne bi morala 3 puta duplati isti post iskljucivo radi slika, nadam se da moderatorica nece zamjeriti.

Isto kao i prvi, stiglo za mozda 7 dana s ukljucenim vikendom, boje su postojane, dovoljan je jedan sloj, osim kod ljubicastog ruza gdje se na nekim mjestima vidi boja usnica al s drugim slojem se vec sve prekrije. Kupila sam boje 4. 5. i 8. Ovaj put su boje identicne. Jedina stvar kod broja 8. odnosno plavi ruz se izljeva, ili zatvor nije dobro napravljen ili je previse vodenast pa ispada van, jucer sam se malo mucila da ga pocistim dobro i sad gledam da nigdje nije razljevena boja. Stoga toplo preporučam i prvog i drugog selera kao i same ruzeve, narucila sam ih jos 5, ove sam platila 5kn
Doista ne znam koliko je to zdravo inace mi svi mat ruzevi isusuju uzasno usnice, ali sto da se radi.
Isprike radi kože, nije bas divan prizor ali je relativno problematicno i nestasno u zadnjih godinu dana.
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 18:20   #2840
[QUOTE=NeveCro;57247441]
Jel možeš reci samo dali su ti ruževi ljepljivi kad ih naneseš?
Ja sam prije godinu dvije narucila s ebaya jedan za probu jer kao dugo traju,ali je kad ga nanesem kao ljepilo,pa i kad se osuši ako stisnem usne moram ih razvlacit nazad ako kužiš šta mislim.Jesu i ovi takvi ili se osuše?
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:41.