Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 12:37   #21
http://en.wikipedia.org/wiki/Javier_Lozano_Cid

Da bezveze ne pričamo u prazno, jeli kako možeš doć do ovog čovika i pitat ga ko je po njemu najjači igrač futsala, ne gledajući trofeje jer i sam si reka ovo je kolektivni sport i ko u svakom kolektivnom sportu, trofeji ne mogu doć toliko do izražaja kod gledanja ko je bolji, veći itd. Da je Falcao hrvat ne bi nikad postiga ovakvu slavu, to je 200%
pogba1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 12:52   #22
Quote:
pogba1111 kaže: Pogledaj post
http://en.wikipedia.org/wiki/Javier_Lozano_Cid

Da bezveze ne pričamo u prazno, jeli kako možeš doć do ovog čovika i pitat ga ko je po njemu najjači igrač futsala, ne gledajući trofeje jer i sam si reka ovo je kolektivni sport i ko u svakom kolektivnom sportu, trofeji ne mogu doć toliko do izražaja kod gledanja ko je bolji, veći itd. Da je Falcao hrvat ne bi nikad postiga ovakvu slavu, to je 200%
Nije mi s ruke doći do predsjednika LNFS

Znam da je on osobno upoznat s kvalitetom Tomičića i ostalih naših.

Ali činjenica je da su Španjolci kad je Loznano bio trener prešli preko nas kao brzi vlak dok su igrali Tomičić, Jelovčić i ekipa.

Tada je rekao da 'balkanska reprezentacija ima dobrih individualaca', ali pobjeda ni u jednom trenutku nije došla u pitanje.

Sad mi nije jasno što ti koristi nekoga proglasiti najboljim igračem, ako on na terenu ne može napraviti razliku u međunarodnim utakmicama.

To ti je isto kao da ja sada tvrdim da su Denilson ili JJ Okocha najbolji nogometaši svih vremena jer sam oduševljen njihovim dribliznima, a imali su realno govoreći nezapažene karijere.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 13:03   #23
Btw. upravo počinje veliki derbi najjače futsal lige na svijetu, Inter Movistar - El Pozo Murcia. Super igrači s obje strane, u fokusu individualaca o kojima pričamo bit će zanimljiv dvoboj Ricardinho - Miguelin.

Edit: 30 sekunda utakmice, 1:0 za Murciu Miguelin, dribling sombrero i volej
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 13:59   #24
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Nije mi s ruke doći do predsjednika LNFS

Znam da je on osobno upoznat s kvalitetom Tomičića i ostalih naših.

Ali činjenica je da su Španjolci kad je Loznano bio trener prešli preko nas kao brzi vlak dok su igrali Tomičić, Jelovčić i ekipa.

Tada je rekao da 'balkanska reprezentacija ima dobrih individualaca', ali pobjeda ni u jednom trenutku nije došla u pitanje.

Sad mi nije jasno što ti koristi nekoga proglasiti najboljim igračem, ako on na terenu ne može napraviti razliku u međunarodnim utakmicama.

To ti je isto kao da ja sada tvrdim da su Denilson ili JJ Okocha najbolji nogometaši svih vremena jer sam oduševljen njihovim dribliznima, a imali su realno govoreći nezapažene karijere.
SVJETSKO PRVENSTVO 2000. – GVATEMALA

IGRAČI: Tomislav Papeš, Velimir Čarapina, Edin Dervišagić, Tomislav Gričar, Mićo Martić, Siniša Alebić, Goran Eklić, Nikola Tomičić, Pjer Malvasija, Robert Grdović, Alen Delpont, Božidar Butigan, Mate Čuljak, Alen Jukić

IZBORNIK: Marijan Brnčić

Skoro dvije godine nakon povijesnog prvog nastupa Hrvatske na velikim natjecanjima naša je reprezentacija ponovno izašla na veliku scenu izborivši nastup na svjetskoj smotri u Gvatemali. Ovoga puta skupina je bila nešto povoljnija: Rusija, Kostarika i Australija. Prva utakmica nije prošla najbolje. Igralo se s Rusima, koji su u 34. minuti imali 3:0. Pogotcima Martića i Dervišagića naša je momčad smanjila rezultat na 3:2, no do kraja je jedini gol postigla Rusija te je završilo 4:2.

Nakon te utakmice na red je došla Australija koju su naši igrači ispratili sa 6:0, s tri pogotka u svakom poluvremenu. Ključna utakmica igrala se s Kostarikom, a naši su igrači uvjerljivo pobijedili 4:1 i kao drugoplasirani prošli u sljedeću fazu natjecanja, gdje su nas čekali Španjolska, Portugal i Nizozemska.

Prvo nas je deklasirao budući osvajač prvenstva, Španjolska, s 5:0, nakon čega smo se mi osvetili Nizozemcima za godinu ranije i porazili ih rezultatom 5:2 u utakmici u kojoj su briljirali Tomičić (3 pogotka) i Grdović (2). Za prolazak je trebalo pobijediti Portugal, no iz tog su dvoboja naši reprezentativci izašli pognutih glava. Konačni rezultat bio je 1:3.

[headline]


Ne znam zašto to tako šturo gledaš. Pa ne znam šta je Nike triba napravit sa ovim suigračima bez ikakve stručnosti šta se tiče trenerstva i svega. Ja mislim da smo bili peti na ovom prvenstvu šta je ipak najveći uspjeh hrvatskog malog nogometa (ispravi me ako san falija)
Ako ćemo pogledat Ronalda u Portugalu ili Messija u Argentini to bi bili prosječni igrači. I baš me zanima kakav bi Messi bija igrač da se razvija u trenutnom Hajduku cili život a ne u Barceloni.
Zlatan je po meni odma uz bok ovom Christianu a pola ljudi ga ni ne spominje uopće u tom rangu jer igra za Švedsku i jer klupski mu se potrefi da ne otiđe daleko u LP.
Ako je doša Lozano i reka da je Nike najjači igrač kojeg je gleda, ne znam kakav ti drugi dokaz triba
To je ko da dođe sad Mourinjo i kaže da je Rakitić najbolji kojeg je gleda. Razumiš da bi to imalo težinu više nego ijedna drugi gledatelj. Jedino veća težina su protivnički igrači, a 99% će ih reć da je Nike najteži s kojim su igrali.
Šablone, kretnje, 100 šprinteva itd može svak naučit. A Nikinu varku tijelom nemože niko. To je cila bit svega. Evo taj Rikardinjo ti ga svrstaaš među 5 svih vremena. Mislin to je meni smišno pa nije futsal trčanje na 100 metara. Odličan igrač, al ništa ekstra u nekom povijesnom značaju. Gleda sam momka i stvaro, on je sad tu top 4-5 igrača na svitu al nije to to.
Mali balun je tunel, potez, dribling, gol, sombrero, rola itd. Falcau svaka čast, lik je stvarno čudo igrač i on je npr tri razine više od Rikardinja. Al malo su drugačiji tipovi on i Nike al eto tog Falcaa stvarno cijenim iako se i tu mora znat da je brazilac a ne Kenijac ili Mađar, šta mu je uvelike sve to olakšalo da bude to šta je.
pogba1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 15:37   #25
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Mislin da se pričalo da će ga fifa probat progurat na zimsku al možda san ja nešto pobrka uglavnom uskoro bi svakako futsal mogao postat olimpijski sport
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 17:11   #26
Quote:
pogba1111 kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto to tako šturo gledaš. Pa ne znam šta je Nike triba napravit sa ovim suigračima bez ikakve stručnosti šta se tiče trenerstva i svega
Točno, ali onda se stručnost i trener i sl potraži u inozemstvu. Rekao si da inozemstvo nije išlo iz razloga osobne prirode.


Quote:
Ja mislim da smo bili peti na ovom prvenstvu šta je ipak najveći uspjeh hrvatskog malog nogometa (ispravi me ako san falija)
Po meni, to je ipak kada smo igrali polufinale i kasnije bili 4. u Europi. U Europi je znatno veća koncentracija kvalitete u futsalu i nema laganih protivnika za razliku od SP.


Quote:
Ako je doša Lozano i reka da je Nike najjači igrač kojeg je gleda, ne znam kakav ti drugi dokaz triba
To je ko da dođe sad Mourinjo i kaže da je Rakitić najbolji kojeg je gleda. Razumiš da bi to imalo težinu više nego ijedna drugi gledatelj.
Da, ali to je na razini osobnog ukusa. Kao meni Denilson u velikom nogometu. Kada isti taj Lozano bira najbolje igrače službenim putem, on njega ne može nikako birati..Jednostavno nema kriterija za to.

Igrači se dokazuju na međunarodnoj klupskoj i reprezentativnoj razini.

A i to koliko su plaćeni isto nešto govori. Tržište rijetko laže.

Quote:
To je cila bit svega. Evo taj Rikardinjo ti ga svrstaaš među 5 svih vremena. Mislin to je meni smišno pa nije futsal trčanje na 100 metara. Odličan igrač, al ništa ekstra u nekom povijesnom značaju. Gleda sam momka i stvaro, on je sad tu top 4-5 igrača na svitu al nije to to.
Ne svrstavam ga ja, nego struka i tržište. 2010 službeno proglašen za najboljeg igrača na svijetu, u novinarskim izborima među 5 najboljih svih vremena, 6 priznanja za najboljeg igrača (lige, prvesntva, kluba, europe) a još nema 30 godina. Osvojio brojne titule u raznim državama. Pored toga je jedan od najbolje plaćenih igrača.


Quote:
Mali balun je tunel, potez, dribling, gol, sombrero, rola itd.
Nekad je to bilo glavno, danas je ipak najvažniji rezultat, a to je poželjno, ali tek u drugom planu.

Quote:
Falcau svaka čast, lik je stvarno čudo igrač i on je npr tri razine više od Rikardinja.
Od igrača na svjetskoj razini koji su još uvijek aktivni, po potezima i atraktivnosti Ricardinho je odmah iza Falcaa.

O tome govori i njegov nadimak - O'Magico.

http://www.youtube.com/watch?v=_OKaEmjYPQA

A evo kako je to nedavno izgledalo protiv naših na prijateljskoj utakmici reprezentacija

http://www.youtube.com/watch?v=A8j50lJ-wo4

Obrati pažnji na to kako Suton izgleda kad Ricardinho krene na njega 1 na 1

A evo kako to izgleda u najjačoj konkurenciji:

http://www.youtube.com/watch?v=DkC27Om8HkA

I dalje kvalieteta neupitna, ali vidiš kako se teže prolazi kad igraš protiv top igrača. Na kraju ove snimke je dodjela titule za najboljeg igrača LNFS, dakle, najbolji igrač najjače lige svijeta.



Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Mislin da se pričalo da će ga fifa probat progurat na zimsku al možda san ja nešto pobrka uglavnom uskoro bi svakako futsal mogao postat olimpijski sport
To je točan podatak, pokušat će se sa zimskom olimpijadom. Prolazi kao dvoranski sport, daleko je manja konkurencija za nove zimske olimpijske sportove i gledanost bi bila vrlo velika.

Recimo današnji derbi između Intera i Murcie je počeo tako da je Inter poveo u 30-oj sekundi utakmice nakon sombrera i voleja Miguelina. Na kraju je završilo 2-2 i to tako da je Murcia sa golmanom igračem, golom Grella kao zamjenskog golmana izjednačila doslovno u zadnjoj sekundi utakmice, sa zvukom sirene.

Pored toga je bilo stalnih šansi, obrana golmana, kontri, rekontri, driblinga, šuteva iz svih pozicija.

Da tako nešto prikažeš na olimpijadi, popularnost futsala bi enormno narasla.

I ovako je riječ o najbrže rastućem dvoranskom sportu. Po plaćama vrhunskih igrača, odmah iza košarke.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable

Zadnje uređivanje wand_1 : 18.10.2014. at 17:32.
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 21:04   #27
Nakon prvog poluvremena Nacional zasluženo vodi 2:1 protiv Splita.

Split izgleda inertno i bezidejno, nije ni Nacional impresivan, ali puno bolji. Tiho Novak dominira utakmicom, Kocić se još traži. Subotićeve realizatorske sposobnosti drže Split u priključku..
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:27   #28
3:3 na kraju. Kažu Stanković i Grdović da je to bio vrhunski futsal. Svaka druga riječ im je 'vrhunski'

Ne znam koju su utakmicu gledali, ali ja sam vidio dosta bezvoljne igrače, nisam vidio nimalo volje, agilnosti, brzine, želje.

Tehnički i taktički isto osrednja utakmica. Po meni, Nacional za nijansu bolji.

Da jedni i drugi nemaju igrače te kvalitete bila bi to tužna predstava..
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:30   #29
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Nakon prvog poluvremena Nacional zasluženo vodi 2:1 protiv Splita.

Split izgleda inertno i bezidejno, nije ni Nacional impresivan, ali puno bolji. Tiho Novak dominira utakmicom, Kocić se još traži. Subotićeve realizatorske sposobnosti drže Split u priključku..
Reka sna ti da će bit puna dvorana
Nisu me danas oduševili nešto, po meni nacional bolji i nezasluženo gubi dva boda. Split loš i bezidejan, jedino sa igračem više su igrali dobro al ustvari to bi prepisa lošoj obrani igrača više Nacionala. Mislim da Nacional ima više potencijala i da ce uzet titulu. Velika šteta je šta se ove godine ne igra normalan sustav, znači bez doigravanja. Jer onda bi svaka utakmica imala naboj u prvenstvu a ovako ima samo finale naboj jer oba kluba će vjerovatno sa početne dvi pozicije uć u finale kroz playoff.
Evo da baš moran birat od ovih novig igrača, znači zadnjih 15 god, Novak najviše sliči Niki iako dobro to je velika razlika al on najviše sliči. Momak je danas odigra vrhunsku utakmicu, Grcić je iša u neke babe u Sinja namisit leđa radi onog poteza kod trećeg gola.
Taj Novak ima nevjerovatan taj prvi izbačaj, skoro nemoguće ga je zaustavit u tom naletu.
Početna postava Hrvatske je po meni Jukić, Marinović, Franko, Novak, Suton. I to uopće nije loša postava, da imamo vrhunskog trenera mogli smo i više napravit. Stanković je dobar za naše okvire al to je isto ko šta je Tudor odličan za hrvatske okvire jer konkurencija su mu Pudar i Štimac i Mišo Krstičević takvi.
Ne volin tip trenera ko Stanković, pa on uopće ne forsira mlade, vrsti 7 istih igrača cilu utak. Mislin da će mu se to obit o glavu i da će izgubit prvnestvo ako oba tima ostanu u sitim sastavima. Fetič neloš, triba mi još par utak da dan konačan sud o njemu
pogba1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:34   #30
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
3:3 na kraju. Kažu Stanković i Grdović da je to bio vrhunski futsal. Svaka druga riječ im je 'vrhunski'

Ne znam koju su utakmicu gledali, ali ja sam vidio dosta bezvoljne igrače, nisam vidio nimalo volje, agilnosti, brzine, želje.

Tehnički i taktički isto osrednja utakmica. Po meni, Nacional za nijansu bolji.

Da jedni i drugi nemaju igrače te kvalitete bila bi to tužna predstava..
Nisna ovo ni vidija dok sna pisa al eto slično smo skroz vidili utakmicu. Ako je njima ovo vrhunski futsal onda šta je neki klub iz zadnja 4 lige prvaka. NLO futsal??
Uz ovoliko utrošenih novaca, ako je Stankoviću ovo vrhunski fustal onda nek odma da ostavku. I nek ide učit pričat engleski
pogba1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 00:29   #31
Quote:
pogba1111 kaže: Pogledaj post
Reka sna ti da će bit puna dvorana
Rekao je komentator da je puna, ali nije se vidjelo. Ali se zato dobro čulo sve. Čulo se kako kamermani šapuću nešto jedan drugom

Dakle, puna dvorana, a nije baš neka atmosfera.

Quote:
Nisu me danas oduševili nešto, po meni nacional bolji i nezasluženo gubi dva boda. Split loš i bezidejan, jedino sa igračem više su igrali dobro al ustvari to bi prepisa lošoj obrani igrača više Nacionala.
Slažem se.

Quote:
Mislim da Nacional ima više potencijala i da ce uzet titulu.
Uigraniji su, da. I bit će još opasniji kad se probude malo Kocić i Surudžić.

Kocić je trenutno najcjenjeniji igrač sa prostora bivše Jugoslavije, u Nacionalu još bez pravog učinka. Par poteza, dva penala..ništa posebno do sada.

Quote:
Velika šteta je šta se ove godine ne igra normalan sustav, znači bez doigravanja. Jer onda bi svaka utakmica imala naboj u prvenstvu a ovako ima samo finale naboj jer oba kluba će vjerovatno sa početne dvi pozicije uć u finale kroz playoff.
Da, ali tako bi bila kratka sezona..

Quote:
Evo da baš moran birat od ovih novig igrača, znači zadnjih 15 god, Novak najviše sliči Niki iako dobro to je velika razlika al on najviše sliči. Momak je danas odigra vrhunsku utakmicu,
Slažem se. Novak je naš najbolji igrač u fazi napada. U obrani ima dana kada ne može ni stolicu čuvati i dosta puta njegova dekoncentracija u obrani zna koštati.

Quote:
Taj Novak ima nevjerovatan taj prvi izbačaj, skoro nemoguće ga je zaustavit u tom naletu.
Još ovo nije najbolje što on može..

Quote:
Početna postava Hrvatske je po meni Jukić, Marinović, Franko, Novak, Suton. I to uopće nije loša postava,
Nije loša. Ali ima mana. Nemaš pravog pivota, pa Dario mora igrati lutajućeg pivota, a on je čisto krilo. A o Novakovoj obrani sam već govorio. Isto tako Suton duplo bolje igra za Split nego za reprezentaciju. Zašto, ne znam.

I to je samo početna postava. Za prave rezultate trebaš 2 takve.

Quote:
da imamo vrhunskog trenera mogli smo i više napravit
Po meni, imamo 2 vrhunska trenera. To su Mićo Martić i Marinko Mavrović. Ostalima nisam zadovoljan. Ili oni ili neki stranac.



Quote:
Ne volin tip trenera ko Stanković, pa on uopće ne forsira mlade, vrsti 7 istih igrača cilu utak. Mislin da će mu se to obit o glavu i da će izgubit prvnestvo ako oba tima ostanu u sitim sastavima
Potpuno se slažem.

Imamo mlade igrače koje treba forsirati.

Quote:
Fetič neloš, triba mi još par utak da dan konačan sud o njemu
Fetić je vrhunski igrač, ima tek 23 godine, a na zadnjem Euro futsalu je igrao uz bok najboljima. Prošlu sezonu je odigrao odlično za Novo vrijeme.

Za još par utakmica ćeš vidjeti da je stilom igre sličniji Tomičiću od Novaka

Quote:
pogba1111 kaže: Pogledaj post
Nisna ovo ni vidija dok sna pisa al eto slično smo skroz vidili utakmicu
Veliki umovi slično razmišljaju

Quote:
Ako je njima ovo vrhunski futsal onda šta je neki klub iz zadnja 4 lige prvaka. NLO futsal??
Da...trebali su danas u 13:00 pogledati derbi španjolskog prvenstva. Izgleda kao ubrzna snimka i atomski nogomet u odnosu na ovo.


Quote:
Uz ovoliko utrošenih novaca, ako je Stankoviću ovo vrhunski fustal onda nek odma da ostavku.
Navikli su se da se s milijun dva kuna kako tako dođe do titule.

I Split i Nacional za naše pojmove imaju odlične igrače. Međutim, nemaju igru ni jedni ni drugi. Nacional je nešto bolji i ima više perspektive, ali generalno to je sve kurac i ta igra ne slični na pravi moderni futsal.

Trenutno samo dvije ekipe u Hrvatskoj imaju pravi futsal sustav igre i igrače koji grizu, a to su Alumnus i Square.

Zamisli slučajnosti, Alumnus je 5 godina radio sa Mićom Martićem, a Square zadnja 2 mjeseca sa Marinkom Mavrovićem...

Dosta na dušu ide Stankoviću i Grdoviću način igre koji njeguju, ali i Split i Nacional su klubovi bez naboja, bez prave podrške. Igrači se drže kao da ih je netko natjerao da dođu igrati. A treneri zadovoljni

Ako netko želi vidjeti kako se objektivno puno manje kvalitetni igrači bore do zadnjeg atoma snage za svoj klub i publiku, treba doći u Osijek i Dubrovnik.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 01:05   #32
wand vidim da pratiš futsal. Jel pratiš i 2.ligu? Zanima me tvoje mišljenje za Futsal Dinamo. Imaju li momčad za ulazak u 1.ligu? Tko su glavni konkurenti? Vidim da je Rugvica dobro krenula.
Irfani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 02:10   #33
Wand@ da sad sve ne kvotan, slažem se sa večinom napisanih stvari. Ti si dosta upućeniji od mene šta se tiče sveukupnog stanja u hrv futsalu tako da stvarno ne znam kako rade ta dvojica trenera. O Stankoviću znam nešto i lik jednostavno nije taj kalibar. Mi bi potencijalno možda i imali dvi prave četvorke da on ne forsira samo ove. Ja sam sastavija našu najbolju četvorku po meni osobno al bez prave klupe i 4 igrača bar na 85% ovih, teško se može do rezultata. Al pravim radom, razvijanjem mladih, razvijanjem mlađih kategorija se može postić dosta toga.
Ja sam za trenera stranca. Koji je ono trener bija u Splita pa je posli osvoija prvenstvo Italije a ovde ga potirali. Portugalac ja mislin neki. Sad je jedan od boljih trenera ja mislin. Takvi nama tribaju trenutno. Mi smo u večini sportova masu zaostali i nas dobro plačeni stranci koji znaju znanje uz 3-4 naša fanatična mlada trenera koji žele učit, kroz 4-5 godina mogu dignit na dosta veči nivo. Meni je draže bilo sad pogledat ovu utakmicu futsala nego ijednu utakmicu hnla. Da Hajduk nije u hnlu nikad al nikad u životu ne bi minutu pogleda te lakrdije. Ovde je bija pošten sudac,puna dvorana, dobri igrači,(ok malo su podbacili), ujednačeni protivnici itd. To je ono šta bi tija gledat za 2-3 god u hnlu. I u svakom sportu. A u nas je sve obrnuto. Korumpirani sudci, centralizacija večine sportova, prazne dvorane, nestručni treneri koji su napravili polovne igrače itd. Da sad ne širin temu iden leć. Drago mi je da se mali balun vratija u grad, da je dvorana bila popunjena, daj Bože da futsal Dinamo uđe u prvu ligu već ove god pa da se sve to digne na jako veću medijsku i ukupnu razinu od ove.
pogba1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 10:03   #34
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post
wand vidim da pratiš futsal. Jel pratiš i 2.ligu? Zanima me tvoje mišljenje za Futsal Dinamo. Imaju li momčad za ulazak u 1.ligu? Tko su glavni konkurenti? Vidim da je Rugvica dobro krenula.
Ne poznajem baš Drugu ligu Sjever, ali mislim da Futsal Dinamo ima šanse biti prvi u toj svojoj skupini. Ali onda mora igrati kvalifikacije zajedno sa pobjednicima ostalih liga, pri čemu mislim da je Jug najjača druga liga.

Za biti siguran da može u prvi ligu Futsal Dinamo treba još 2-3 pojačanja, ali još je rano govoriti o tome.


Quote:
pogba1111 kaže: Pogledaj post
O Stankoviću znam nešto i lik jednostavno nije taj kalibar. Mi bi potencijalno možda i imali dvi prave četvorke da on ne forsira samo ove. Ja sam sastavija našu najbolju četvorku po meni osobno al bez prave klupe i 4 igrača bar na 85% ovih, teško se može do rezultata. Al pravim radom, razvijanjem mladih, razvijanjem mlađih kategorija se može postić dosta toga.
Slažem se.

Quote:
Ja sam za trenera stranca. Koji je ono trener bija u Splita pa je posli osvoija prvenstvo Italije a ovde ga potirali. Portugalac ja mislin neki. Sad je jedan od boljih trenera ja mislin. Takvi nama tribaju trenutno.
Tiago Polido je vrhunski trener, točno. Već 2009 trebao je postati naš izbornik, ali unutarnji HNS problemi i navodni nedostatak novca su bili zapreka.

Inače, upravo Marinko Mavrović je 90% stvari naučio upravo radeći s Polidom.


Quote:
Meni je draže bilo sad pogledat ovu utakmicu futsala nego ijednu utakmicu hnla. Da Hajduk nije u hnlu nikad al nikad u životu ne bi minutu pogleda te lakrdije.
Da, znam...

Quote:
Ovde je bija pošten sudac,puna dvorana, dobri igrači,(ok malo su podbacili), ujednačeni protivnici itd. To je ono šta bi tija gledat za 2-3 god u hnlu. I u svakom sportu. A u nas je sve obrnuto. Korumpirani sudci, centralizacija večine sportova, prazne dvorane, nestručni treneri koji su napravili polovne igrače itd.
Može to kod nas još puno bolje. U Španjolskoj, Italiji i Rusiji nogometni savez ne vodi futsal lige.

Vodi ih posebna organizacija osnovana od strane klubova (LNFS, AMFR ..)

Zato su nam oni odavno pobjegli po kvaliteti. Te organizacije ulažu u razvoj futsala, šire bazu igrača, privlače sponzore, imaju ugovore s TV kućama, rade marketing, imaju rad s djecom, ulažu u publiku...

Zato jučer u Splitu nigdje nije bilo informacije kad je utakmica, a u Španjolskoj se jučerašnji derbi najavljivao svugdje s ovim promo videom:

http://www.youtube.com/watch?v=Npjc2...eCFQS9MXVqhOPw
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 12:17   #35
http://www.uefa.com/futsaleuro/video...?autoplay=true

Da su stavili ovaj video bar kad nemogu normalni, došlo bi još 500 ljudi više
pogba1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 12:23   #36
Ma Stanković vodi preloše ovaj Split..

iman osjećaj da Split nije ni pola spreman koliko i Nacional..igrači su nespremni , neuigrani , al sad će na po sezone negdi dovest dva brazilca opet za veliku lovu pa ce ka pucat na naslov umisto da se krene nešto radit

jedino vrijedno spomena s ove utakmice Novakov gol za 3:2
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 12:31   #37
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Ma Stanković vodi preloše ovaj Split..

iman osjećaj da Split nije ni pola spreman koliko i Nacional..igrači su nespremni , neuigrani , al sad će na po sezone negdi dovest dva brazilca opet za veliku lovu pa ce ka pucat na naslov umisto da se krene nešto radit

jedino vrijedno spomena s ove utakmice Novakov gol za 3:2
Slažem se. Nacional radi kvalitetnije, ali daleko je i to od kluba kakav bi trebao biti.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 13:01   #38
samo da stavimo ostale rezultate 1.hmnl :

Osijek Kelme – Murter Royal 3:3 (2:0)
Novo Vrijeme – Brod 035 7:3 (5:2)
Alumnus – Vrgorac 7:2 (3:1)
Square – Novi Marof 5:0 (2:0)
i za kraj momčad najvećeg ostvarila pobjedu u zagrebu
Uspinjača – Solin 3:6 (0:3)
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 13:24   #39
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Osijek Kelme – Murter Royal 3:3 (2:0)
Ponovo katastrofalno suđenje zbog čega je Mladen Perica-Štrla povukao bizaran potez kojim prosvjeduje protiv suđenja kod nas.

Na 2:0 za Osijek je uveo golmana igrača, ali ne zato da napadne, nego zato da drži loptu 4 minute u svojoj polovici

Quote:
Novo Vrijeme – Brod 035 7:3 (5:2)
Novo vrijeme igra sve bolje, imaju vrlo dobru ekipu predvođenu kapetanom Slovenije i jednim od najboljih igrača na ovim prostorima Igorom Osredkarom, a tu su još i odlični Bajrušović, Saša Babić, Kazazić... a Brod je u problemima, još bez bodova.

Quote:
Alumnus – Vrgorac 7:2 (3:1)
Loš ulazak Vrgorca u utakmicu i odmah 2:0 za Alumnus, kasnije nije bilo teško to završiti, posebno što je Vrgorac puno riskirao s golmanom igračem. Alumnus sa Ungarovim, nakon odlaska Martića i dalje igra dobro i oslanja se na osovinu Penava-Grbeša, sa brojim dobrim mladim igračima.

Nakon utakmice trener Ademi se požalio da jednostavno ima pretanak igrački kadar. Vrgorac ove sezone stoji dosta loše.

Quote:
Square – Novi Marof 5:0 (2:0)
Novi Marof je došao u Dubrovnik bez 3 standardna igrača i s financijskim problemima. Square je riješio spavanje u Dubrovniku

Dominacija Squarea je bila ogromna, gosti su vrlo teško uopće prelazili centar, stalno su bili pod visokim pressingom, Square je napravio brojne šanse, bilo je stativa...Gosti su imali ukupno 1 udarac u okvir gola u cijeloj utakmici. Odlična utakmica cijele ekipe Squarea, posebno novog pojačanja Tomislava Bevande, inače kapetana futsal reprezentacije BIH. Hat-trick i besprijekorna igra u obrani i napadu. Čak i sa ne baš atraktivnim protivnikom kao što je Marof, u Gospinu polju bilo je oko 700 gledatelja uz gromoglasno navijanje cijelu utakmicu.

Square je i dalje prvi na tablici i ostat će tako još barem 2-3 tjedna. Square ide u goste Brodu, pa dolazi Nacional.

Ne kažem zato što je to moj klub, ali Square je konačno posložio kockice za jedan dugoročni projekt koji bi trebao od tog malonogometnog kluba dugoročno napraviti ono što je Jug u vaterpolu

Bez obzira na trenutno prvo mjesto i dobru igru, cilj ove sezone je ulazak u play off. Veliki klubovi se ne stvaraju preko noći.

Quote:
Uspinjača – Solin 3:6 (0:3)
Za mene je to iznenađujuć rezultat, mislio sam da će se utakmica vrtjeti oko neriješenog. I jedni i drugi su solidne i tvrde ekipe koje igraju dosta bolje od prognoza uoči početka ove sezone.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 08:11   #40
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Ponovo katastrofalno suđenje zbog čega je Mladen Perica-Štrla povukao bizaran potez kojim prosvjeduje protiv suđenja kod nas.

Na 2:0 za Osijek je uveo golmana igrača, ali ne zato da napadne, nego zato da drži loptu 4 minute u svojoj polovici




Quote:
Novi Marof je došao u Dubrovnik bez 3 standardna igrača i s financijskim problemima. Square je riješio spavanje u Dubrovniku

Dominacija Squarea je bila ogromna, gosti su vrlo teško uopće prelazili centar, stalno su bili pod visokim pressingom, Square je napravio brojne šanse, bilo je stativa...Gosti su imali ukupno 1 udarac u okvir gola u cijeloj utakmici. Odlična utakmica cijele ekipe Squarea, posebno novog pojačanja Tomislava Bevande, inače kapetana futsal reprezentacije BIH. Hat-trick i besprijekorna igra u obrani i napadu. Čak i sa ne baš atraktivnim protivnikom kao što je Marof, u Gospinu polju bilo je oko 700 gledatelja uz gromoglasno navijanje cijelu utakmicu.

Square je i dalje prvi na tablici i ostat će tako još barem 2-3 tjedna. Square ide u goste Brodu, pa dolazi Nacional.

Ne kažem zato što je to moj klub, ali Square je konačno posložio kockice za jedan dugoročni projekt koji bi trebao od tog malonogometnog kluba dugoročno napraviti ono što je Jug u vaterpolu

Bez obzira na trenutno prvo mjesto i dobru igru, cilj ove sezone je ulazak u play off. Veliki klubovi se ne stvaraju preko noći.
sritno
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.