Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2014., 18:26   #41
Quote:
klaa kaže: Pogledaj post
kakvi su to kafići di rokaju teške cajke? Ja u životu nisam čula cajke u kafiću. (valjda su lake cajke ok )

Postoje subatomske čestice tako da teza pada u vodu kao i fasikl koji pada kraj Apolona koji je ujedno i elokventan.


Gdje upoznati. Nigdje.
što se tiče fascikla, čuda se događaju.

Recimo, često sam pomogao curi da izađe iz vlaka sa hrpom putnih torbi. i uvijek sam mogao uletiti. Naravno, nisam jer sam bio u vezi i bio sam pristojan, lijepo je pomoći i osjećati se da si pomogao.

No uvijek ima načina.

Sinoć ja hodam ulicom, sretnem bakicu, nosi tešku vrećicu. Ja bio malo u bedu zbog prekida, i ja do nje, ajd da napravim bar nešto dobro, otpratit ću je do kuće i pomoći.

I viče ne treba, sinko dragi, ne treba. Ma reko vraga ne treba i ja s njom polako. Šta me žena sve preispitala, to je strašno

Iako je to jedna bakica, izvukla je mi je osmjeh na lice, osjetio sam se zadovoljno i nisam se bedirao zbog nekih svojih nedavnih pogrešaka u životu. Na trenutak sam zaboravio na sve.

Želim reći, nikad, ali baš nikad ne možeš znati kad će te netko oraspoložiti ili kad će ti netko naići.

Često čovjek mora sam kopati, no često ti je to nešto pred nosom, samo trebaš guknuti.

E i da, u mjestu di sam ja, nema mjesta gdje ne rokaju cajke Dobro, kafići manje, ali od 5 diskoteka, 4 su cajke i jedan alternativa. I onda ti ajd ne odi na cajke

Ali ruku na srce, i tamo ima pametnih i normalnih cura, samo ih je malo teže sklasirati
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:41   #42
Quote:
ExHandsome kaže: Pogledaj post
Nedavno sam prek neta upoznal jednu ozbiljno privlačnu ženu koja traži nešto ozbiljno. Sad manje je važno jesam li ja "the muž" za nju ili ne lol, ali smo se u međuvremenu poklali u birtiji zbog par gluposti povezanima uz kućni inventar do te mjere da se nismo više ni čuli.

Dakle 2 solera, +30, nemamo djece, nismo bili u braku, sviđaju se jedno drugome, ozbiljno dobra kompaktnost i na kraju zbog načina grijanja u kući se sve sjebalo.
haha uzas
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:45   #43
Quote:
ExHandsome kaže: Pogledaj post

Dakle 2 solera, +30, nemamo djece, nismo bili u braku, sviđaju se jedno drugome, ozbiljno dobra kompaktnost i na kraju zbog načina grijanja u kući se sve sjebalo.
Ovo ide u prilog tezi da su ljudi koji su sami u 30ima s razlogom sami.


Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post

Recimo, često sam pomogao curi da izađe iz vlaka sa hrpom putnih torbi. i uvijek sam mogao uletiti. Naravno, nisam jer sam bio u vezi i bio sam pristojan, lijepo je pomoći i osjećati se da si pomogao.
...
Ajde, baš lijepo da si takav, svaka ti dala...
Nego, kad smo kod đentlmena u vlakovima, jednom mi je na kolodvoru u Palermu jedan mladić pomogao unijeti kofer u vlak. Ja se onak ponadala kako još postoje pravi muškarci i kavaliri, kad me na kraju tražio lovu.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:52   #44
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Ovo ide u prilog tezi da su ljudi koji su sami u 30ima s razlogom sami.




Ajde, baš lijepo da si takav, svaka ti dala...
Nego, kad smo kod đentlmena u vlakovima, jednom mi je na kolodvoru u Palermu jedan mladić pomogao unijeti kofer u vlak. Ja se onak ponadala kako još postoje pravi muškarci i kavaliri, kad me na kraju tražio lovu.
svaka mi dala, vode iz bunara

majke ti, lovu tražio. haha. šta ga nisi torbom česnula po glavi.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:55   #45
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post

majke ti, lovu tražio. haha. šta ga nisi torbom česnula po glavi.
Dala sam mu 2 eura samo da odjebe.

Al dobro, doživjela sam i masu suprotnih primjera ... ima još ljudi kojima je stalo i koji vide dalje od vlastite guzice. Hvala Bogu.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:15   #46
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Dala sam mu 2 eura samo da odjebe.

Al dobro, doživjela sam i masu suprotnih primjera ... ima još ljudi kojima je stalo i koji vide dalje od vlastite guzice. Hvala Bogu.
o Bože sačuvaj

stvarno ima svega.

Ja ne znam, ja sam takva osoba da volim pomoći i volim djeliti. a to često može dovesti do upoznavanja nekog novog. nikad ne znaš kad ćeš naletiti na neku dobru i poštenu osobu.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:16   #47
Problem je s tridesetima.....ma ima ih više zapravo. Prvi je dfinitivno da smo tu svi već roba s greškom, neki takvi bili oduvijek od drugih to napravio netko drugi ali to je ionako manje bitno od tiga da greška očito postoji. Kakva je i da li je doista takva da spriječava pronalazak nekoga tko unatoč njoj može s nama funkcionirati u zajednici....to je već invidualno. Ali definitivno nitko ne može reći 30+ sam, sam i savršen a da detektor laži ne zapišti.
Drugi problem je što je ono što je bilo more sada samo mala otužna bara kojom plivaju rijetke ribe (s greškom isto tako).
Dok se tu pronađe kombinacija dvije koji si odgovaraju vrijeme brzo prolazi a oba spomenuta problema se njegovim prolaskom samo potenciraju i jbg, postaje sve teže.

Nemam neki pametan savjet, i sam opet single (jer se moji demoni nisu dobro slagali s njezinima) ali definitivno nije nemoguće pronaći nekoga, barem za pokušaj. Malo teže nego kad smo bili mlađi ali ne i nemoguće. Gdje? Posvuda, doista. Ništa spomenuto na threadu nije riješenje ali nije ni pogrešno. Pitanje pravog trenutka, reakcije...jedino, što mnogi zaborave - treba živjeti da bi se u životu nešto i dešavalo, ne čuvati se na ledu i čekati čudo.

Isprika zbog fonta, nešto s mobom, molim moda da sredi jer neću dugo do PCa stići
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:19   #48
Ček, zašt ja tu pišem? Pa ja nemam još 30
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:20   #49
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Ovo ide u prilog tezi da su ljudi koji su sami u 30ima s razlogom sami.
Je je heh.. sutradan javio sam joj se jer nije ništ uopće važno da bi se sve prekinulo, no njoj je taj "event" bio dovoljan da sve prekine, da se ne javlja.

Tužno.

Quote:
Ajde, baš lijepo da si takav, svaka ti dala...
Nego, kad smo kod đentlmena u vlakovima, jednom mi je na kolodvoru u Palermu jedan mladić pomogao unijeti kofer u vlak. Ja se onak ponadala kako još postoje pravi muškarci i kavaliri, kad me na kraju tražio lovu.
lol

Da, bio sam nedavno u Interšparu (u areni centar), i vidim da neka žena jedva stavlja iz dvije košare stvari u kolica (bila je u redu ispred blagajne). Ja bez pitanja, počnem vadit te stvari s njom, nakrcamo joj kolica, odnesem ih, okrenem se k njoj i pitam
- Zašto ste vadili ove stvari u kolica kad ste već na blagajni?
Kaže ona..
- Bolesna sam, teško mi je s ovim košarama to sve vući do auta.
Potom ja..
- Jel trebate pomoć i do auta, da vas pričekam?
A bubne jedan iz reda..
- Čini se meni da se ti hoćeš jebat

Doduše to se činilo malo i toj ženi, ali stvarno nije moj tip a i šiša me za jedno 7 godina i još bolesna na kičmu alo. Ali, poanta je na kraju ispala da džentlmen ponekad - i ne treba bit.

Emacipejšn.


Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Problem je s tridesetima.....ma ima ih više zapravo. Prvi je dfinitivno da smo tu svi već roba s greškom, neki takvi bili oduvijek od drugih to napravio netko drugi ali to je ionako manje bitno od tiga da greška očito postoji. Kakva je i da li je doista takva da spriječava pronalazak nekoga tko unatoč njoj može s nama funkcionirati u zajednici....to je već invidualno. Ali definitivno nitko ne može reći 30+ sam, sam i savršen a da detektor laži ne zapišti.
Ma pusti te priče. Ja sam trebao oženit nakon oduže veze, ali sve je mirisalo da ćemo se razvest unatoč velikoj ljubavi (imao sam tad 29), pa eto nisam. Nisam htio pogriješit zbog sebe i zbog nje. Što će nam brak, djeca i razvod ako se pokazalo da nećemo uspjeti.

Kasnije sam se primio karijere, rekoh kad to sredim naći će se nešto, kad ono pimpek na batini

Doduše nije ni da ja tražim nešto toliko luđački, ali problem je i upoznavanje u 30.tima, čak i prijateljstvo, svi misle da očeš nešto, da ćeš ih sjebat, manipulirat s njima, ma show, k'o u nekoj ludoj kući :P
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD

Zadnje uređivanje ExHandsome : 21.10.2014. at 19:31.
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:38   #50
Quote:
ExHandsome kaže: Pogledaj post
- Bolesna sam, teško mi je s ovim košarama to sve vući do auta.
Potom ja..
- Jel trebate pomoć i do auta, da vas pričekam?
A bubne jedan iz reda..
- Čini se meni da se ti hoćeš jebat

Doduše to se činilo malo i toj ženi, ali stvarno nije moj tip a i šiša me za jedno 7 godina i još bolesna na kičmu alo. Ali, poanta je na kraju ispala da džentlmen ponekad - i ne treba bit.
Zašto? Jer vam je neka budaletina iz reda nešto dobacila? Svašta. I sve previše gledate kroz sferu muško-žensko. Poanta je u pomaganju "slabijima", bez obzira na spol. Zapravo, kad razmislim, češće su mi u takvim situacijama u pomoć priskakale žene nego muškarci.
Počinjem se pitati da li se muški ustručavaju pomoći zbog tzv. emancipacije ili ih jednostavno boli kurac za druge.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:42   #51
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Zašto? Jer vam je neka budaletina iz reda nešto dobacila? Svašta. I sve previše gledate kroz sferu muško-žensko. Poanta je u pomaganju "slabijima", bez obzira na spol. Zapravo, kad razmislim, češće su mi u takvim situacijama u pomoć priskakale žene nego muškarci.
Počinjem se pitati da li se muški ustručavaju pomoći zbog tzv. emancipacije ili ih jednostavno boli kurac za druge.
e upravo to! uvijek muškarci pomognu djevojci.

Pošto često putujem s vlakom, jednom gledam, čovjek invalid, jedva hoda, jedva se spušta niz stepenice. ljudi ga skoro pa pužuruju umjesto da ga uzmu pod ruku i pomognu.

ja krenem i taman naišao kondukter i on mu je pomogao. to mi je jako ružno za vidjeti.

U svakom slučaju, da se vratimo na temu... Lijepe geste piramide ruše, samo treba postojati osoba koja to zna vidjeti.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:48   #52
Quote:
ExHandsome kaže: Pogledaj post
Prije će umrijet soler u (fantazijskoj) potrazi za svojom polovicom, nego njegova nada

Zna se o čemu pričam. Odeš recimo u klub gdje je starija ekipa pa onda "zašto ova nosi šos, sigurno je slut", pa "kako ovaj drži čašu, mora da je kroner" i takve priče. Preinosensno selektivno.

Je, jako se zakomplicirala stvar u vremenu gdje je svima sve dopušteno, samo mislim da bismo mogli biti obzirniji prema drugima/nepoznatima.

Nedavno sam prek neta upoznal jednu ozbiljno privlačnu ženu koja traži nešto ozbiljno. Sad manje je važno jesam li ja "the muž" za nju ili ne lol, ali smo se u međuvremenu poklali u birtiji zbog par gluposti povezanima uz kućni inventar do te mjere da se nismo više ni čuli.

Dakle 2 solera, +30, nemamo djece, nismo bili u braku, sviđaju se jedno drugome, ozbiljno dobra kompaktnost i na kraju zbog načina grijanja u kući se sve sjebalo.
ona onda ne traži ništa ozbiljno, to se tebi učinilo
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:09   #53
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
ona onda ne traži ništa ozbiljno, to se tebi učinilo
Sve je bilo +5 do te točke, onda se valjda uplašila da će imati show u potencijalnoj vezi/braku.

Ona je bila uvjerena u nešto, ja sam joj jako konfrontirao i tu je spustila roletu. Manje je bitno tko je bio u pravu, bitno je da nismo našli sporazum.

Tema je bila sistem grijanja u kući, na koji se derivat osloniti (bilo nam je zima u toj birtiji malo, pa smo tako prešli na tu temu), ja sam bio za peći koja brzo griju i koja se brzo hlade, a ona za peć koja se sporo grije, ali i sporo hladi.

Čudna tema za neku zgodnu curu whatsoever.
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:21   #54
Ne znam zakaj se postavlja kao "toliki problem" ostat u 30tima...
OK, istina je da je teže pronać nekog, al mislim uvijek je teško.
Sam kaj si tad zreliji, i znaš točno kaj želiš, odnosno kaj ne želiš...
Al zakaj bi morao bit roba s greškom..?!?
__________________
"All in all, you’re just another brick in the wall."
pjotrZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:24   #55
Quote:
ExHandsome kaže: Pogledaj post
Sve je bilo +5 do te točke, onda se valjda uplašila da će imati show u potencijalnoj vezi/braku.

Ona je bila uvjerena u nešto, ja sam joj jako konfrontirao i tu je spustila roletu. Manje je bitno tko je bio u pravu, bitno je da nismo našli sporazum.

Tema je bila sistem grijanja u kući, na koji se derivat osloniti (bilo nam je zima u toj birtiji malo, pa smo tako prešli na tu temu), ja sam bio za peći koja brzo griju i koja se brzo hlade, a ona za peć koja se sporo grije, ali i sporo hladi.

Čudna tema za neku zgodnu curu whatsoever.
kad ljudi ni u 30im nisu porasli do te točke da prihvate, i show, i neslaganje, i sve što ide u taj folklor. a neko to skonta već s 20 godina. jebiga isto tako neko može istrčati maraton od 15 km a neko ne može, svi imaju različite vještine
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:25   #56
Quote:
pjotrZG kaže: Pogledaj post
Ne znam zakaj se postavlja kao "toliki problem" ostat u 30tima...
OK, istina je da je teže pronać nekog, al mislim uvijek je teško.
Sam kaj si tad zreliji, i znaš točno kaj želiš, odnosno kaj ne želiš...
Al zakaj bi morao bit roba s greškom..?!?
pa to jest malo glupo napisano stvarno. osoba je mogla iz dosta razloga ostat sama kao i one što nisu ostale same, razlozi su različiti
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:38   #57
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
kad ljudi ni u 30im nisu porasli do te točke da prihvate, i show, i neslaganje, i sve što ide u taj folklor. a neko to skonta već s 20 godina. jebiga isto tako neko može istrčati maraton od 15 km a neko ne može, svi imaju različite vještine
Možda. Meni osobno to ne smeta, ali mislim da je ipak muški posao da se brine o tim stvarima u kući (baš u kući, ne u stanu), osobito ak taj nije baš glup i stalo mu je do žene i obitelji.

Ženi će bit zima pun k rano ujutro, a da jedan masivan (cigleni) kamin zagrije prostor od 30m2 treba mu literarno cijeli dan i trošit će oko 30% više derivata.

To će ić puno bolje s aktivnim pećima na bazi gusa, već s kaminima na bazi cigle što je i razlog zašto se cigleni kamini više i ne koriste (osim, samo kao ukras).

Naočigled smiješan primjer, ali eto na kraju - i vrlo važan.:P
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:10   #58
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
što se tiče fascikla, čuda se događaju.

Recimo, često sam pomogao curi da izađe iz vlaka sa hrpom putnih torbi. i uvijek sam mogao uletiti. Naravno, nisam jer sam bio u vezi i bio sam pristojan, lijepo je pomoći i osjećati se da si pomogao.

No uvijek ima načina.

Sinoć ja hodam ulicom, sretnem bakicu, nosi tešku vrećicu. Ja bio malo u bedu zbog prekida, i ja do nje, ajd da napravim bar nešto dobro, otpratit ću je do kuće i pomoći.

I viče ne treba, sinko dragi, ne treba. Ma reko vraga ne treba i ja s njom polako. Šta me žena sve preispitala, to je strašno

Iako je to jedna bakica, izvukla je mi je osmjeh na lice, osjetio sam se zadovoljno i nisam se bedirao zbog nekih svojih nedavnih pogrešaka u životu. Na trenutak sam zaboravio na sve.

Želim reći, nikad, ali baš nikad ne možeš znati kad će te netko oraspoložiti ili kad će ti netko naići.

Često čovjek mora sam kopati, no često ti je to nešto pred nosom, samo trebaš guknuti.

E i da, u mjestu di sam ja, nema mjesta gdje ne rokaju cajke Dobro, kafići manje, ali od 5 diskoteka, 4 su cajke i jedan alternativa. I onda ti ajd ne odi na cajke

Ali ruku na srce, i tamo ima pametnih i normalnih cura, samo ih je malo teže sklasirati
Dobro ovo je kulturno ponašanje...i ja kužim kada mi neki frajer otvori vrata jer je eto kulturan/dobar mu dan/dobio dijete /nešto deseto, a kada bi mi skunuo gaćice jer imam cice nekako nema neke opcije između odnosno "uleta".
klaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:15   #59
Svejedno, ako je lik normalan i ne gleda osobu kroz cice i gacice, prigodan ulet ne bi naskodio ni tebi ni njemu. Njemu se mozda posreci, a tebi bi svakako imponiralo ako je tip ok. S koje god strane okrenes, pozitivno je. Ako iskljucimo debile koji su navedeni
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 17:40   #60
Brijem planinarenje

ALI sad nas čeka zahlađenje, pa je vrijeme da se prelazi na plan B..


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.