Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2015., 20:03   #81
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
jesi li zadovoljna s tim kistom? kakva je kvaliteta i jel mekan?
tražim neki sličnog oblika
Ja sam tražila nešto mekano, da skuplja malo rumenila i da paše mom licu, i to je otprilike to što sam tražila. Ovi svi kakti kistovi za rumenila od kozje dlake meni ne pašu, pregrubi su i previše me zarumene, ne mogu onda to kasnije više izblendati. Doduše, nikad nisam imala nešto skuplje od Zoeve, pa nemam pojma, vjerojatno ima i boljih. Recimo od MACa nisam imala niti jedan kist, niti od Sigme i sl. high endova za kistove (nekako mjerkam Suqqu iz daljine već dugo), al za sad mi je i ovaj super.

@mateas, ovaj ti ne bi bio za baked, mislim. Premekan je, iako s malo više tapkanja ide i s ovim. Htjela sam samo reći da izgleda da su fakat mijenjali formulu Boujois rumenila jer ovaj moj kist, koji je namijenjen za jako pigmentirana rumenila (dakle, da čim manje uzme na sebe), jedva nekako lijepo nanese Bourjois jer na kistu ostane previše praha. Možda su ove dva moja neke nove nijanse?
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 20:35   #82
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Ja sam tražila nešto mekano, da skuplja malo rumenila i da paše mom licu, i to je otprilike to što sam tražila. Ovi svi kakti kistovi za rumenila od kozje dlake meni ne pašu, pregrubi su i previše me zarumene, ne mogu onda to kasnije više izblendati. Doduše, nikad nisam imala nešto skuplje od Zoeve, pa nemam pojma, vjerojatno ima i boljih. Recimo od MACa nisam imala niti jedan kist, niti od Sigme i sl. high endova za kistove (nekako mjerkam Suqqu iz daljine već dugo), al za sad mi je i ovaj super.
i meni se suqqu vrti po glavi već neko vrijeme, on mi se cini kao the one kist za rumenilo, ali ipak nisam spremna izdvojiti tolike pare za njega tako da sam u potrazi za nekom iole dostojnom zamjenom. mislim da cu naručiti ovaj tvoj, hvala na odg
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 20:56   #83
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
i meni se suqqu vrti po glavi već neko vrijeme, on mi se cini kao the one kist za rumenilo, ali ipak nisam spremna izdvojiti tolike pare za njega tako da sam u potrazi za nekom iole dostojnom zamjenom. mislim da cu naručiti ovaj tvoj, hvala na odg
A gle, ne možeš puno izgubiti, mislim da je oko 6-7 dolara? Mislim da sam ga isto uzela na nekoj akciji gdje je shipping bio free, tako da neznam koliko bi te došlo još ekstra.

A Suqqu zvuči u svim reviewovima ko san snova, i tako fino mali i mekan, baš kakvog bi ja voljela. Ali to će pričekati neku budućnost
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 23:01   #84
Sad shvaćam što si mislila reći, spora sam Moguće je i da su druge nijanse malo teže nanosive. Svejedno, hvala
mateas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 10:36   #85
Baked rumenila

Koji vam je kist za Baked rumenila? Rijesila sam se 3 JC rumenila i 3 Bourjois jer nekako nisam znala nanositi rumenilo s njima, uvijek bi mi ispadalo premalo rumenila :/
a onda ni boja nije bila nas ono na prvu sto bih ja zamislila,... cime ih nanosite?
fluffy16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 10:27   #86
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
A gle, ne možeš puno izgubiti, mislim da je oko 6-7 dolara? Mislim da sam ga isto uzela na nekoj akciji gdje je shipping bio free, tako da neznam koliko bi te došlo još ekstra.

A Suqqu zvuči u svim reviewovima ko san snova, i tako fino mali i mekan, baš kakvog bi ja voljela. Ali to će pričekati neku budućnost
cure ja sam ga uzela na buyincoins, za 2 i nešto dolara, došlo za dva tjedna
http://www.buyincoins.com/item/20802.html#.VMdZBf7F91Y

A nemojte mi o suqqu nikako da si ga priuštim a baš je san snova
orchid1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 11:50   #87
Quote:
fluffy16 kaže: Pogledaj post
Koji vam je kist za Baked rumenila? Rijesila sam se 3 JC rumenila i 3 Bourjois jer nekako nisam znala nanositi rumenilo s njima, uvijek bi mi ispadalo premalo rumenila :/
a onda ni boja nije bila nas ono na prvu sto bih ja zamislila,... cime ih nanosite?
Ovo i mene zanima, ako ima netko dobar prijelog
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 22:12   #88
Za Bourjois rumenila najbolji je Bourjois kabuki, samo ga ja već dugo nisam vidjela kod sebe. Probajte probrljati malo, možda ga nađete, a ima u 1. djelu ove teme cijela polemika oko njihovih rumenila i kistova
orchid1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 18:53   #89
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
A Suqqu zvuči u svim reviewovima ko san snova, i tako fino mali i mekan, baš kakvog bi ja voljela. Ali to će pričekati neku budućnost
da, milina ga je gledati u akciji

Quote:
orchid1 kaže: Pogledaj post
cure ja sam ga uzela na buyincoins, za 2 i nešto dolara, došlo za dva tjedna
http://www.buyincoins.com/item/20802.html#.VMdZBf7F91Y

A nemojte mi o suqqu nikako da si ga priuštim a baš je san snova
jel misliš da je to isti? jel se poklapa s ovim što je Rhaenyss napisala?

a suqqu je tiha patnja mnogima čini se
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 23:38   #90
Za tu cijenu kist mi je super, ne pokupi mi previše rumenila, lijepo zblendam s njima, ja sam zadovoljna Nije grub, ne grebe po licu, to mi je dosta važno. Još sam uzela i ona 4 mala kista za oči (kopija sigme), bila sam u strahu da ne bi bilo natpisa na njima, pregledavala recenzije - ali evo stigli su i tako su mekani, ugodni za nanošenje sjenila i blendanje, plus nikakav natpis na njima

Uglavnom, što se tiče ovog za rumenilo - kopija Narsa, mislim da nemaš puno za izgubiti, pogotovo za te novce, uzmi i probaj. Ako ti ne bude pasao ja ću ga rado udomiti, baš razmišljam da uzmem i bijeli Što sam se raspisla
orchid1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 00:01   #91
kakav vam je kist ZOEVA 102 za nanošenje tekućeg pudera?
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 11:46   #92
Quote:
orchid1 kaže: Pogledaj post
Za tu cijenu kist mi je super, ne pokupi mi previše rumenila, lijepo zblendam s njima, ja sam zadovoljna Nije grub, ne grebe po licu, to mi je dosta važno. Još sam uzela i ona 4 mala kista za oči (kopija sigme), bila sam u strahu da ne bi bilo natpisa na njima, pregledavala recenzije - ali evo stigli su i tako su mekani, ugodni za nanošenje sjenila i blendanje, plus nikakav natpis na njima

Uglavnom, što se tiče ovog za rumenilo - kopija Narsa, mislim da nemaš puno za izgubiti, pogotovo za te novce, uzmi i probaj. Ako ti ne bude pasao ja ću ga rado udomiti, baš razmišljam da uzmem i bijeli Što sam se raspisla
ma ne volim kupovati nešto što nije dobro bez obzira na cijenu, mrzim bacati stvari naručila sam! hvala na detaljnom opisu

Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
kakav vam je kist ZOEVA 102 za nanošenje tekućeg pudera?
meni je dobar, lijepo nanosi puder i blenda, ali unatoč tome za njim potežem tek kad su mi prljavi rt expert i em flat top anarniel ga je tu bila recenzirala
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 12:08   #93
neka dobra bockalica?

iman onu od real tech,ali ne znan,nije mi nesto

i za obrve mi treba neki kistic,izgubila san macov angle
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 13:10   #94
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
meni je dobar, lijepo nanosi puder i blenda, ali unatoč tome za njim potežem tek kad su mi prljavi rt expert i em flat top anarniel ga je tu bila recenzirala
Hvala! Kada budem u prilici def uzimam njega, dosad mi je najbolji RT buffing, ali fali mi kistova pa će ovaj biti na listi za sljedeći put. Ako netko bude naručivao grupno sa ZOEVE neka mi se javi!
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 00:55   #95
pozdrav cure trazim dostojnu zamjenu za beauty blender, ako itko ima neki prijedlog
arwen263 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 10:42   #96
nisam imala original bb pa ne mogu usporediti, ali meni je hello beauty blender iz bipe čist ok. neke strane blogerice su spominjale i ebelin blender kao ok zamjenu, al njega nema u našim dm-ovima.
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 00:55   #97
netko možda ima kist od zoeve 126 ili127 za rumenilo.
namjeravam uzeti jedan od ta dva, zajedno sa 102 i 144.

i koliko je ono poštarina sa njihove službene stranice, vidim da ih ima i na stranici love make up, gdje je poštarina oko 9 funti.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 01:32   #98
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
netko možda ima kist od zoeve 126 ili127 za rumenilo.
namjeravam uzeti jedan od ta dva, zajedno sa 102 i 144.

i koliko je ono poštarina sa njihove službene stranice, vidim da ih ima i na stranici love make up, gdje je poštarina oko 9 funti.
150 kn poštarina s njihove stranice
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 10:01   #99
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
netko možda ima kist od zoeve 126 ili127 za rumenilo.
namjeravam uzeti jedan od ta dva, zajedno sa 102 i 144.

i koliko je ono poštarina sa njihove službene stranice, vidim da ih ima i na stranici love make up, gdje je poštarina oko 9 funti.
Ja imam taj 127 i bezveze mi je. Pregrub, a i oblik mu nije neka pozitivna strana. Baš neznam što ću s njim.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 23:40   #100
https://www.zoeva-shop.de/de/makeup-...set/a-8000382/

Želi netko uzeti sa mnom ovaj set, s tim da mu trebaju kistovi 106, 127, 231 i torbica, a da ja uzmem ostalo Naručivati ću s još par cura pa će i poštarina biti manja.
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.