Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2010., 14:54   #1021
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
evo, ja sam nadla doma, tj. mama je nasla, pa dala meni.. startasice ...nove novcate, ali iz 80-tih..stajale su u ormaru i nitko ih nije nosio i nekaj je trazila i sad ih je nasla..

Em sto su vrijednije, ajmo reci, nego ove novije, jer su raritetne e sad, buduci da su mi bijele skroz monotone i da su mi bezveze, moze li mi koja od vas predloziti s kojim bojama bih ja njih mogla ofarbati?? Naime, gledam na sajtu chemaca i tam ima 101 varijacija boja, a buduci da sam totalni dibidus, ne znam koja je prava..

Pa et, svaki prijedlog je dobrodosao..

A to, dal ce mi netko reci da sam ga skopirala ili ne...bas me briga...mozda cu vizualnog nekoga iskopirati, ali definitivno izvedba nece biti ista...jer nisam toliko vjesta da bih svaku tocku tocno iskopirala..
joj nemoj ih bojati kupi bezvezne nove i bojaj ali te stare zaslužuju da se nose u svom punom bijelom sjaju
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:55   #1022
Elektra divne su ti te ogrlice

meni je lagano zlo od tih startasica i mašna-rajfova za kosu
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 15:09   #1023
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Fakat ste ju totalno bezveze napali. Nek je iskopirala, kakve veze sad to ima, ni prva ni zadnja. Možda su se njoj svidjele i htjela je iste takve. Di je problem, kaj vas boli kurac. -.-
potpisujem punim imenom i prezimenom
Morning Dew
__________________
Svaki čovijek dijete je svojih postupaka!!! :)))))
morning_dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 15:42   #1024
Quote:
silly_one kaže: Pogledaj post
joj nemoj ih bojati kupi bezvezne nove i bojaj ali te stare zaslužuju da se nose u svom punom bijelom sjaju

Joj i ja sam pomislila isto! To je steta bojat
Sophie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 15:47   #1025
baka mi je dala crne platnene tenisice pa sam ih malo ukrasila


satenske vezice su puder kremaste, čipkasta mašna na velikoj mašni je puder rozasta

i dodala ovo na običnu haljinu
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 19:07   #1026
divno, divno!!!
__________________
Svaki čovijek dijete je svojih postupaka!!! :)))))
morning_dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 19:09   #1027
Odlično...
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 20:17   #1028
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
sad više nitko neće stavljat svoje radove da ga netko ne popljuje


ja ne vidim ništa loše ni u tome što su cure kopirale "curice" jer zašto ako netko ima malo smisla za to i kreativan je ne bi sam izradio sebi nego davao novac za te stvari koje i nisu baš jeftine, isto tako i za rajfiće, ruže i slično, sve je to već viđeno i ne samo kod nas nego i kod dizajnera, sve te već podsjeća na nešto...

zamišljam ovu temu kako bismo razmjenile iskustva, ideje i pomogle jedna drugoj savjetom kako nešto bolje napraviti, koje materijale koristit i gdje jeftinije kupiti, tko kopira nek kopira, i to treba znat

ovdje je možda svega 1% kreativnih radova, ako i tolko. da, stvarčice su simpa, vješto izrađene, sve to krasno izgleda, ali da su kreativne, ne bih se s time složila. kreativno je nešto drugačije, neviđeno.nemojmo brkati pomove ''kreativno'' i ''zlatne/vješte ruke''. za biti kreativan treba ipak malo više ''uključiti mozak''
Stampmodernyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 20:37   #1029
Cure, pošle ste u dugo s raspravama što je nekome kreativnost, što kopiranje, što inovativnost...ne bih rekla da je rasprava o istome uopće tema ovog topika. Tu smo da razmjenimo mišljenja, iskustva i ideje, a to uključuje i da će se nekome ista ideja (bila ona vaša il' je netko istu stvar napravio prije vas, a nije tu stavio sliku) svidit i da će pokušat napravit isto...inače ne bi ni imalo smisla stavljati slike i linkove u ovaj topik.
__________________
moj nakiTIĆ
tina.tić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 20:50   #1030
čini mi se da je naslov teme "napravi sama",a ne "budi kreativna, maštovita, inovativna...", po meni tu svaka rasprava prestaje ;-)
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 20:55   #1031
Quote:
Stampmodernyca kaže: Pogledaj post
ovdje je možda svega 1% kreativnih radova, ako i tolko. da, stvarčice su simpa, vješto izrađene, sve to krasno izgleda, ali da su kreativne, ne bih se s time složila. kreativno je nešto drugačije, neviđeno.nemojmo brkati pomove ''kreativno'' i ''zlatne/vješte ruke''. za biti kreativan treba ipak malo više ''uključiti mozak''
A šta je to danas neviđeno?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 21:11   #1032
Quote:
zviri kaže: Pogledaj post
čini mi se da je naslov teme "napravi sama",a ne "budi kreativna, maštovita, inovativna...", po meni tu svaka rasprava prestaje ;-)
imaš pravo no upadalo je u oči to kreativnost sa svih strana, a veze s realnošću nema, pa sam morala intervenirati nista osobno. rekla sam već da su radovi simpatični. ima zgodnih stvarčica.

Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
A šta je to danas neviđeno?
davno je, krajem 19.st. ako se dobro sjećam, Duell rekao da je izumljeno sve što se izumiti moglo...pa vidi koliko se svijet od tada promijenio
Stampmodernyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 21:41   #1033
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Fakat ste ju totalno bezveze napali. Nek je iskopirala, kakve veze sad to ima, ni prva ni zadnja. Možda su se njoj svidjele i htjela je iste takve. Di je problem, kaj vas boli kurac. -.-
potpis

ja skupljam ideje i sve ću vas prekopirat

osim šanelice na majici, a za nju skupljam lovu
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 21:42   #1034
Quote:
macka_ kaže: Pogledaj post
ja skupljam ideje i sve ću vas prekopirat

osim šanelice na majici, a za nju skupljam lovu
hahahahahah Potpis
Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 21:53   #1035
Quote:
Stampmodernyca kaže: Pogledaj post
imaš pravo no upadalo je u oči to kreativnost sa svih strana, a veze s realnošću nema, pa sam morala intervenirati nista osobno. rekla sam već da su radovi simpatični. ima zgodnih stvarčica.


davno je, krajem 19.st. ako se dobro sjećam, Duell rekao da je izumljeno sve što se izumiti moglo...pa vidi koliko se svijet od tada promijenio
Mozemo li onda od uvazenih kriticarki vidjeti te nevidjene, originalne i kreativne radove, za koje je potrebno ukljuciti mozak? Cisto ono da nas uputite kako bi trebale dalje...

Ne sumnjam da ste kompetentne, cim tako komentirate i procjenjujete, cak u postotcima, koliko je sto originalno i kreativno.
Provincijalka21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 22:06   #1036
Provincijalka, pa naravno da ne može, jer bi onda netko pokušao ukrast njihovu ideju, Bože tebe
Zakaj jednostavno ne pustite ljude da rade kaj im se sviđa, zvali vi to "zlatnim rukama" ili "kreativnošću" ? Kog boli briga, ja ću se prva doć ovdje divit jer sam sama kljakava i ne znam ni ravnu crtu povuć a kamoli oslikat startasice, majicu il nekaj treće.
U duhu s prethodnom izjavom , meni je sve super
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 22:16   #1037
Imam pitanje u vezi s ovim bojama za tekstil... Što ako se ne fiksiraju s peglom??? Da li vi peglate Startasice??? želim naslikati na materijalu koji nije za peglanje....I gdje ima tih flomastera za tekstil, a da nisu konturni i da ne ostaje reljefno nacrtano???
kandina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 11:47   #1038
startasice se s fenom posuše poslije farbanja
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 12:28   #1039
Quote:
Provincijalka21 kaže: Pogledaj post
Mozemo li onda od uvazenih kriticarki vidjeti te nevidjene, originalne i kreativne radove, za koje je potrebno ukljuciti mozak? Cisto ono da nas uputite kako bi trebale dalje...

Ne sumnjam da ste kompetentne, cim tako komentirate i procjenjujete, cak u postotcima, koliko je sto originalno i kreativno.
Pa hajde, molim vas, čitajte što piše... Nitko nije kritizirao vaše radove, dapače, rekla sam i ponavljam opet, ima divnih radova. Jedino što sam primjetila je kriva uporaba nekih riječi. To je kao da ja za auto govorim da je bicikl. Netko bi me upozorio da riječ bicikl u našem svijetu ipak označava nešto drugo...Ne znam zašto ste se odmah počele s nekim obrambenim stavom

No, dosta o tome, netko mi je prije par postova lijepo dao do znanja da se tema zove ''napravi sama'', a ne ''budi kreativna'', tako da neću više o tome. Upotrebljavajte izraze koje hoćete i stvarajte...
Stampmodernyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 12:39   #1040
moje novine
novi rajfovi,zadnji sa crnom čipkom i ljubičastom mašnom je stvarno vintage,odrezala sam taj komad čipke sa mamine haljine od prije sto godina


i nove narukvice sa mašnicama delfini su tu kao poklončić

Zadnje uređivanje Ori : 08.05.2010. at 13:38.
Ori is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.