Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2015., 16:43   #41
Kleveta je pisat da će se Dinamo spustit na razinu Hajduka.
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Old 13.07.2015., 16:44   #42
Quote:
fmjam 17 kaže: Pogledaj post
@Tatin Sinčić, ne daj da te zavaraju klasični spinovi ovih tu antinavijača. Sve inspekcije koje su do sada dolazile u Dinamo potvrdile su da je sve legalno, a ovo sad što se događa je predizborna kampanja jedne stranke i na tome će ostati jer se ništa bitno neće promijeniti. Uvjerit ćeš se i sam u to.

Braća iz Herceg-Bosne
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...12&oe=56171B9C
hercegovci bijele čarape i mercedesi okupirali zagreb, ko partizani 1945

nadam se da je bilo kojeg HNS-ovca i SDP-ovca da vidi tu ljepotu uživo.
harDays is offline  
Old 13.07.2015., 16:45   #43
Sve 5,samo je "svijet tako ne funkcionira" izuzetno pragmatičan "razlog" takvom,ipak,lošem i nemoralnom ponašanju,nedostojnom čovjeka.

Jebe me se kako svijet funkcionira,ja jako dobro znam šta je ispravno a šta nije,Bogu hvala ugradio mi je sasvim jasan alarm koji se pali uvik,filigranskom preciznošću upozorava na nepravdu i nemoral.
__________________
Oću gazdu neću vlasnika!!!
Bukowski- is offline  
Old 13.07.2015., 16:47   #44
i da se dinamo spusti na razinu hajduka, ne da neću žalit, već ću tad guštat više nego Torcida sad nakon prvog remija.

obraz nema cijenu, za sve ostalo tu je obitelj Mamić i FC.
harDays is offline  
Old 13.07.2015., 16:51   #45
po stoti put...ne hranite trolove..puknite ih na ignore i bok...kad vide da ih niko ne jebe pet posto, vratit će se pod kamen iz kojeg su dopuzali ovdje
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is offline  
Old 13.07.2015., 16:51   #46
Quote:
Bukowski- kaže: Pogledaj post
Bilo kako bilo,mene,kao naviajča hajduka iskreno ne bi jebalo bi li se vi veselili toj tituli osvojenoj nakon mamićevog pole postiona.Najiskrenije.Boli me kurac,čak i da u maniri riječana za dvi godine nam spuštate sa "deset godina smo vas gazili".
Jedno je pitanje percepcije Dinama izvana. Za Dinamo se, ranije, negdje i nije navijalo, ali ga se poštovalo. To pitanje nije nebitno, no nije ni ključno.

Drugo je pitanje načelne pravednosti. Ni to pitanje nije nebitno, no čak ni ono nije ključno za nas Dinamovce.

Treće je pitanje jasnog razgraničenja ovog i budućeg Dinama. Meni osobno treba jedan takav moment, sezona, kazna, ''lustracija'' u klubu, reprezentacijama i savezu - bilo što. S postupnom transformacijom će biti isto kao i s postupnom transformacijom u sadašnje stanje, netko će shvaćati prije, netko poslije i opet kurac.

Četvrto pitanje je pitanje odnosa s ovim razdobljem u budućnosti, kao i sa ekipom koja Mamića sada podržava ili je indiferentna prema njemu. Ne želim da mi ista ekipa koja je takva danas za par godina hvali ovaj režim iz bilo kojeg razloga, a bit će takvih. Hvali ekipa danas za neke stvari i Canjugu...


Atmosfera na istoku jučer me uvjerila da ovo treće i četvrto pitanje nećemo bez reza i kazne riješiti niti za 10 godina.
ZinedineZidane is offline  
Old 13.07.2015., 16:51   #47
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Evo, počeli se množiti...

Što vam nije dosta komentiranje po Večernjem i 24sata, morate donijeti svoj zadah ustajalog zahodskog zraka i u ovu zadnju oazu protivnika kriminalaca, lopova i grobara hrvatskog nogometa?

A šta... šta su se počeli množit... nemoj mi više tlak dizati. Srce me zaboli šta ste napravili od ovog topica i kluba... ma Boga mi moga, više ste mi vi zgadili klub od narkomana i brata mu zajedno!

Šta se tu ima pričati, šta se tu ima uopće dokazivati... poraženi ste i gotovo. Evo par točaka koja mi nečeš spriječavati pisati ni ti ni tvoji kompanjoni:

1)Večernji list-anketa-"koji je razlog povratka navijača"-za i protiv mamića je bilo podjednako ljudi, znači lažete da ste u večini. To je jednostavno... laž. Ima vas podjdnako kao i oni koji na utakmicu ne idu zbog niza razloga; od loše infrastrukture, do slabe lige i činjenice da ste normalnom puku zgadili klub.

2) U službenom priopčenju BBB-a se spominje da su "plačenici" ekipa koja napada obične boyse, puca u njih iz pištolja. Ja sam jučer bio na istoku i vidio sam da je 5 ili 6 baklja letilo u "plačenike"- ko je sada tu kriv? Jesu sada ti plačenici vas izazvali ? Ili bolje se retoričko pitati- jeste se vi izazvani rodili ?

3) Sinoć je bilo 25 000 ljudi; od toga 20 000 domačih navijača. Na zadnjoj utakmici dinama prošle sezone koja nije ništa značila, s istom cijenom ulaznica se skupilo 15 000 ljudi. Dakle, ne radi se o nikakvom povratku navijača zbog zatvora narkomana, nego se radi o 5000 vas boysa koji ste napravili razliku u odnosu na Rijeku prije 2 mjeseca.

4) Pozivali ste istok nekoliko puta "na izbore". Jedino tko vam se odazvao bile su osobe pod utjecajem alkohola na dnu istoka.


Ima li iko obraza opovrgnuti ovo pod 3. Da vidim koji će odgovor uslijediti.

I ne, ja nisam mamićevac. Ja sam odoba koja ne želi pasti u krilo laži i obmana koje se šire s jedne ali i s druge strane.
Da su se navijači vratili na stadion, maksimir bi bio rasprodan dan prije utakmice. Shvatite činjenicu da je zbog zatvaranja narkomana došlo max 5000 ljudi više nego da nije u zatvoru.
animator0 is offline  
Old 13.07.2015., 16:52   #48
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Meni je ovo jučer čak i ličilo na nešto. Tj., osjetilo se u zraku da derbi više nije toliko okaljan. Skoro pun jug i skoro pun sjever na Maksimiru nisu dugo viđeni.
slažem se s tobom, mislim da je derbi ponovo derbi, a kad službeno braća mamić s svim svojim mafijašima odjebu ne samo od dinama, već i od hr nogometa derbi će opet imat onu napetost i čar kao prije. u biti uvjeren sam da će s naše strane, dinamovih navijača derbi biti čak i euforičnije čekan nego 2005-6 kad se mislilo da je sve u redu, da Mamić neće ovako zabrazdit i povest rat protiv navijača, ali to je očito bilo neminovno, on je sve nas protivnike nazvao kao šačicom izmanipuliranih, pa fino je ta šačica narasla na 4k ljudi. s time da još kad se pribroje i ostale tribine, uglavnom antimamićevaca na stadionu je bilo minimalno 15tak tisuća antimamićevaca, na suprot 10.000 kibica koji su poprilično nezainteresirani za taj sukob s mamićem i njegovom nogometnom mafijom. "ne bi se štel mešat" parola je još uvijek aktualna ne samo u zagrebu, već i u ostalim gradovima lijepe naše silovane.
harDays is offline  
Old 13.07.2015., 16:53   #49
Ne odgovarajte im, molim vas. Ostanimo gospoda.
mitch is offline  
Old 13.07.2015., 16:55   #50
@Animator0, gnjusno je nazivati neku osobu narkomanom bez ikakvog dokaza. Sa ostalim dijelovima posta se apsolutno slažem.
fmjam 17 is offline  
Old 13.07.2015., 17:03   #51
Quote:
zamiel kaže: Pogledaj post
Ma, ja sam se nešto malo uključio i pomogao NH-u i mogu reći da su ljudi impozantni, kad postoje takvi, onda znaš da ne možeš ne uspjeti, je, rat će trajati godinama, ali smo spremni i novu generaciju uključiti, pa djeca se odgajaju već sa tim stavom... Pobjedit ćemo mentalni komunizam (bizarno je da protivnici NH-u baš navode nekakvo ljevičarenje, iako je to sve ono što nije, puni ljudski kapitalizam na djelu)

Meni je žao kad vidim da su vama iščupali dio duše. Ti, Tijs, Bench, štancer, jebote, sve ljudi koji imaju duha, a kad imaš duha, imaš i smisla za borbu protiv aždaja.. Al su vas terorom s državnim institucijama uspjeli neutralizirati dosta, iščupat vam borbenost, maknuti potrebu za borbom za boljim. Nadam se da neće uspjeti, nadams e da ćete uspjeti dovesti klub u poziciju da vas jdnog dana jednostavno sportski ne volim. Jer, danas to nema smisla, BBB su bliže Hajduku onom pravom od jednog dobrod djela vikend navijača naših... Jer kužite stvar, kužite ono iza.
Je, kod nas je norma da udba plaši ljude udbom Kaj mene u zadnje vrijeme zabavlja, nema mi draže nego vidjet ovčicu kak hoda okolo i ničim izazvana objašnjava da je komunistički bit protiv diktature

Nisu nama borbenost iščupale institucije, nego krda mentalnih komunista koje moraš 5 godina uvjeravati da nije baš oportuno da im veliki vodža krade pare šleperom.

No, kaj je, tu je, idemo dalje za iste pare, unuci se ne budu morali borit protiv komunjarstva u glavama ljudi sami, vaši isto rade fini posel, bumo vidli dokle bu nas to dovelo.

Valjda će jednom ljudi prokljuviti da đir nisu mitomanije o ultrasposobnim nadnaravnim vođama, nego vlastita involviranost u vlastiti gušt.
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Old 13.07.2015., 17:03   #52
krunski dokaz - anketa večernjeg lista
Gray is offline  
Old 13.07.2015., 17:06   #53
Quote:
animator0 kaže: Pogledaj post
A šta... šta su se počeli množit... nemoj mi više tlak dizati. Srce me zaboli šta ste napravili od ovog topica i kluba... ma Boga mi moga, više ste mi vi zgadili klub od narkomana i brata mu zajedno!

Šta se tu ima pričati, šta se tu ima uopće dokazivati... poraženi ste i gotovo. Evo par točaka koja mi nečeš spriječavati pisati ni ti ni tvoji kompanjoni:

1)Večernji list-anketa-"koji je razlog povratka navijača"-za i protiv mamića je bilo podjednako ljudi, znači lažete da ste u večini. To je jednostavno... laž. Ima vas podjdnako kao i oni koji na utakmicu ne idu zbog niza razloga; od loše infrastrukture, do slabe lige i činjenice da ste normalnom puku zgadili klub.

2) U službenom priopčenju BBB-a se spominje da su "plačenici" ekipa koja napada obične boyse, puca u njih iz pištolja. Ja sam jučer bio na istoku i vidio sam da je 5 ili 6 baklja letilo u "plačenike"- ko je sada tu kriv? Jesu sada ti plačenici vas izazvali ? Ili bolje se retoričko pitati- jeste se vi izazvani rodili ?

3) Sinoć je bilo 25 000 ljudi; od toga 20 000 domačih navijača. Na zadnjoj utakmici dinama prošle sezone koja nije ništa značila, s istom cijenom ulaznica se skupilo 15 000 ljudi. Dakle, ne radi se o nikakvom povratku navijača zbog zatvora narkomana, nego se radi o 5000 vas boysa koji ste napravili razliku u odnosu na Rijeku prije 2 mjeseca.

4) Pozivali ste istok nekoliko puta "na izbore". Jedino tko vam se odazvao bile su osobe pod utjecajem alkohola na dnu istoka.


Ima li iko obraza opovrgnuti ovo pod 3. Da vidim koji će odgovor uslijediti.

I ne, ja nisam mamićevac. Ja sam odoba koja ne želi pasti u krilo laži i obmana koje se šire s jedne ali i s druge strane.
Da su se navijači vratili na stadion, maksimir bi bio rasprodan dan prije utakmice. Shvatite činjenicu da je zbog zatvaranja narkomana došlo max 5000 ljudi više nego da nije u zatvoru.
samo ti brani svog gazdu, i spinaj ovdje, ali imam obavijest za tebe i tvoje "drugove" nećeš uspjet razbojniče. tko laže, tisuće ljudi na stadionu tebi nešto ne govore, i to baš u ovom trenutku, nakon što je pet godina stadion bio mučki prazan zbog mučkog razbojnika iz uprave ? tebi to ništa ne govori, pa šta se vi niste skupili mamićevci u tih pet godina i bodrili klub, možeš li mi na to pitanje odgovorit pametni ? kad smo mi takvi destruktivci, i razbojnici, šta se vi uglađeni i fini ne bi se štel mešat purgeri, antife i partizani velike dobrice i huamnisti mladi antifašisti zagreba koji vole plavu boju ali ne vole ekstremni nacionalizam i desničarenje, što se niste skupili i navijali za dinamo sve ove godine ? ajde mudonjo, odgovori mi jasno i glasno na ovo jednostavno pitanje, i ti i tvoji istomišljenici.

što se tiče večernjakove ankete, ona je lažna, kao što su i sve naše novine usmjerene na laganja i obmanjivanje javnosti, jesi vidio stankovićevu anketu partizani ustaše kad se pozivima brojala glasove, koji su veći zločinci 20.000 ljudi je dalo glas da su partizani veći zločinci od ustaša, zna se jako dobro kako javnost razmišlja, ista ti je stvar i s mamićem zato ti i vučem tu usporedbu, koga vi pokušavate obmanut s ovim nakaradnim medijima u hrvatskoj, nećete uspjet, jer nikad niste uspjeli porazit narod i volju naroda, ako Tito nije s svim svojim ubojstvima i represalijama mogao spasit onu svoju nakaradnu partizansku tvorevinu, gdje ćete vi uspjet u mirno vrijeme demokracije spriječit volju navijača jendog kluba da navija za klub bez kriminala nepotizma i primitivluka jedne obitelja koja si je umislila da je vlasnik kluba za koji nikad nije platila niti jednu jedinu kunu, ali je zato isisla stotine miliona kuna iz njega u svoj privatni džep ili bankovni račun.

prestanite se pravit blesavi, i prestanit lagat ovaj napaćeni narod niti su hrvati partizani niti su mamićevci, trebao bi to netko obavijestit SDP i HDZ pa da konačno odjebu od sporta nogometa i brezovice i srba, čisto zato jer je ljudima pun kurac likova kao što su oni koji samo proizvede sranja i destrukciju u našem društvu.
harDays is offline  
Old 13.07.2015., 17:06   #54
Quote:
fmjam 17 kaže: Pogledaj post
@Animator0, gnjusno je nazivati neku osobu narkomanom bez ikakvog dokaza. Sa ostalim dijelovima posta se apsolutno slažem.
Ma oni pokušavaju sada prikazati ovo sve kao potpuni uspjeh a sve je na granici fijaska. Ili ajde, možda nije fijasko ali nije ispunjeno ono što su očekivali.

Al pustimo sad to... u ovoj temi njihovi članovi ne mogu shvatiti da postoje oni koji nisu mamičevci ako nisu "za boyse"

Ja tu spodobu mrzim u najmanju ruku kao i "originalni boysi" (imamo sad kolko 5,6 frakcija pa ne znaš kako se koji zovu- pod originalne smatram one koji su jučer bili na sjeveru u večini) ali neću biti budala i ne napisati činjenicu da se nije dogodio nikakav povratak navijača zbog zatvaranja mamića.

Navijanje jučer u najmanju ruku sramotno, skandalozno... čak me čudi, ako ga već tolko mrzite, da niste krenuli s uvredama. To je nekako trebalo biti... prirodno i očekivano ali nije se dogodilo. Zašto? Nemam pojma.
animator0 is offline  
Old 13.07.2015., 17:07   #55
Quote:
harDays kaže: Pogledaj post
slažem se s tobom, mislim da je derbi ponovo derbi, a kad službeno braća mamić s svim svojim mafijašima odjebu ne samo od dinama, već i od hr nogometa derbi će opet imat onu napetost i čar kao prije. u biti uvjeren sam da će s naše strane, dinamovih navijača derbi biti čak i euforičnije čekan nego 2005-6 kad se mislilo da je sve u redu, da Mamić neće ovako zabrazdit i povest rat protiv navijača, ali to je očito bilo neminovno, on je sve nas protivnike nazvao kao šačicom izmanipuliranih, pa fino je ta šačica narasla na 4k ljudi. s time da još kad se pribroje i ostale tribine, uglavnom antimamićevaca na stadionu je bilo minimalno 15tak tisuća antimamićevaca, na suprot 10.000 kibica koji su poprilično nezainteresirani za taj sukob s mamićem i njegovom nogometnom mafijom. "ne bi se štel mešat" parola je još uvijek aktualna ne samo u zagrebu, već i u ostalim gradovima lijepe naše silovane.
Slažem se, kad Mamić ode iz Dinama derbi će uistinu "imati onu napetost i čar kao prije" zbog toga što će Dinamo biti slab, a vječno slabi Hajduk konkurentan takvom Dinamu. Barem će biti napeto, jer ovako je dosadno. Ako je nešto dobro to onda treba uništiti i na čelo kluba staviti Šimića, Marića, Šokotu ili najvjerojatnije nekog komesara SDP-a. Možda baletana Bobana? Ne vidim nikakvu dobru alternativu Mamiću.
__________________
Quid quid latinae dictum set, altrum sonar
Nadbiskup is offline  
Received Infraction
Old 13.07.2015., 17:10   #56
Quote:
animator0 kaže: Pogledaj post
Ma oni pokušavaju sada prikazati ovo sve kao potpuni uspjeh a sve je na granici fijaska. Ili ajde, možda nije fijasko ali nije ispunjeno ono što su očekivali.

Al pustimo sad to... u ovoj temi njihovi članovi ne mogu shvatiti da postoje oni koji nisu mamičevci ako nisu "za boyse"

Ja tu spodobu mrzim u najmanju ruku kao i "originalni boysi" (imamo sad kolko 5,6 frakcija pa ne znaš kako se koji zovu- pod originalne smatram one koji su jučer bili na sjeveru u večini) ali neću biti budala i ne napisati činjenicu da se nije dogodio nikakav povratak navijača zbog zatvaranja mamića.

Navijanje jučer u najmanju ruku sramotno, skandalozno... čak me čudi, ako ga već tolko mrzite, da niste krenuli s uvredama. To je nekako trebalo biti... prirodno i očekivano ali nije se dogodilo. Zašto? Nemam pojma.
Gnjido
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Received Infraction
Old 13.07.2015., 17:10   #57
Quote:
harDays kaže: Pogledaj post
samo ti brani svog gazdu.
To je tvoj odgovor? Da branim gazdu?

Zabranjujem ti da mi se tako obračaš. Zašto? Zato što sa njim nemam nikakve veze niti koristi što ovdje pišem.

Jel ti vidiš na šta se svode vaši komentari? Ja vam u točkama napišem sve što se ne može opovrgnuti i onda mi dođe netko sa sprdnjom krunski svjedok- večernji list
Pa dobro, ajde pustimo tu anketu (koja nije lažna sigurno al dobro)- ajde mi odgovorite na normalan način (ono što niste sposobni već godinama) na ostale točke, najviše bi htio odgovor pod točkom 3.
animator0 is offline  
Old 13.07.2015., 17:13   #58
Koja frka je u klubu
Inače, nisam spomenuo, blubači jučer začudno zreli.
Čak ni ja tih živaca nemam više
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Old 13.07.2015., 17:14   #59
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Gnjido
Hočeš li ti zbog ovoga biti sankcioniran?
Nečeš.
Zašto?
Zato što ti politika foruma to omogučava.
Zašto je to tako?
Zato što ste postavili vašeg admina koji ne dozvoljava ničije tuđe mišljenje
Što bi bilo da sam ja tebe tako nazvao?
Dobio bi karton.

Derem vam karmu brže nego mamić košulju na aerodromu poslje ajaxa
animator0 is offline  
Received Infraction
Old 13.07.2015., 17:14   #60
1995.oslobođena hrvatska

2015.četnička onlajn okupacija fhr-a
Bench is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.