Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2016., 19:46   #21
LJUDI NE KUPUJTE U NJIH NIŠTA !
Znači čekao sam više od mjesec ipo, platio 35$ plus poštarina i neko osiguranje sve skupa 54$ i lako je to to dolazi iz kine i nakon mjesec ipo mi dođe iz hrvatske pošte da je stalo na carini jer je roba van EU i da potvrdim što se točno nalazi unutra budući nemaju nikakvi podatci, i zvo ja u zagreb i poslo mailom dokaze sa stranice o čemu se rtadi i sva sreća pito čovjeka trebam li još što platit kaže on treba još 157 kn PDV-a i valjda još poštarine za poludit, i na kraju da ta jakna koja je došla uopće nije ona sa slike ni približno
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 16:59   #22
Narucio sam svojedobno prosle godine mozda 10-ak sitnica, nesto doslo kako je trebalo, nesto poslali pogresno, nesto uopce nije doslo. Nije bila velika lova u pitanju.
Natezanje i odugovlacenje oko povrata novca, mislim da mi za sve nisu ni vratili, ali radilo se o par dolara po predmetu.
Zbog njih imam strah od narudzbi bilo cega izvan ebaya
Ne mogu ih preporucit.
__________________
Reklame usporavaju učitavanje stranica,troše resurse računala koje se ubrzano zagrijava i usporava,troše internet promet,cijede bateriju mobitela/laptopa,ometaju korisnika u pregledavanju korisnog sadržaja,serviraju na računalo poruke koje ne želite ili su neprimjerne...Najgori su oglasi sa prikrivenim zlonamjernim programima! Vrlo jednostavno blokiraj reklame! - Chrome - Firefox
texans is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 09:24   #23
Zaobilazite stranicu LightInTheBox u širokom luku!!!

Pozdrav svim forumašima,

Inače nisam od onih koji komentiraju išta na forumima, ali ovo iskustvo koje sam doživjela me dovelo upravo do toga da se registriram i iznesem što mi se dogodilo, te ako će ovaj post pomoći ikome (da zaobiđe navedenu stranicu) - bit ću zadovoljna.

Naime, već dugo kupujem preko interneta (eBay, Asos, SportsDirect, itd.), i nikad nisam imala problema, vidjela sam reklamu za stranicu LightInTheBox, te malo pretraživala i vidjela dosta dobrih stvari. No prije nego što sam išta naručila, malo sam proučila stranicu (koja je inače kineska, ali ima i hrvatsku domenu) na kojoj piše kako imaju skladišta robe po Europi (čime se izbjegava carinjenje, a i skraćuje vrijeme dostave robe). Pomislila sam - super! Naručila sam robu u vrijednosti većoj od 100 eura (kad je vrijednost robe veća od 100 eura, shipping je besplatan - što je i navedeno), vrijeme dostave 3 do 4 radna dana. I tu počinje moja kalvarija.

Kroz par dana dobivam poruku od DHL-a da se registriram na nekoj stranici, kako bi mi naručena roba prošla postupak carinjenja, te broj za praćenje pošiljke. Stojim i gledam kakav postupak carinjenja, ako mi roba dolazi iz Europe i zašto su mi uopće slali robu preko DHL-a. Ukucam broj za praćenje pošiljke kad ono, poslano iz Kine, došlo u Zagreb, te roba nemože dalje dok se neregistriram. Zovem DHL i pitam ih u čemu je problem, oni meni da tribam otići u najbližu carinsku upravu (što se ispostavilo da je dva ipo sata s autom udaljeno) da mi daju EORI broj. Zovem tu upravu i oni zahtjevaju da dođem da mi samo osobno mogu dat taj broj, tu sam poludila i neka žena mi je izasla u susret i poslala broj e-mailom - fala Bogu neko razuman.

Zovem opet DHL, broj koji sam dobila je u redu, ali ako želim paket moram platit još 25% na vrijednost paketa i 125 kn pristojbi glupom DHL-u, što je dodatnih skoro 50 eura. Mislim se nisam luda plaćat još 50 eura za paket od 110 eura šta sam naručila. Obraćam se Službi za korisnike LightInTheBoxa, te im govorim kako neću primiti paket, radi dodatnih 50 eura koje nisu nigdi naveli, poslali mi robu preko DHL-a, da su rekli da imaju skladišta po Europi, a poslali mi robu iz Kine, i da želim da mi vrate novac radi neiskazanih troškova.

Oni su samo napisali da mi mogu vratiti 40% iznosa (ostalo će otić na poštarinu), te ako nisu izričito napisali da roba dolazi iz Europe, da se podrazumjeva da dolazi iz Kine. Tu sam poludila i počela se svađat s njima, te na kraju ipak odlučila platit tih 50 eura da bar dobijem robu, ovako bi izgubila i novac i robu. Roba je dosla, oprana dva puta, smrdi još kao da je radioaktivna, od kaputa rukavi prekratki. Isla napisat recenziju na njihovu stranicu za robu - oni mi pobrisali narudžbu. Neisplati se vratit robu, na poštarinu ode dosta, tako da izbegavajte ovu stranicu koliko god je to moguće!!!
Sherriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 22:29   #24
Užas!!!
Dno dna.
Naručio jaknu prije mjesec i po dana, i danas je došala.
Ali to se ne može nazvati jaknom. Materijal ko plastična kabanica!!!!
Dno dna. Varalice. Izbjegavati u širokom luku!!!!
Markosi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 22:34   #25
Pa tko je vidio kupovati odjeću u Kini? To je 90% vjerojatnost da ćeš dobiti neko sranje.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 19:59   #26
Light in the box

Kupljen kineski mobitel preko ove stranice, došao za nekih 15 dana, ali se je morala platiti carina i to preko Hrvatske pošte u Zagrebu.
Carina mi je vraćena kad im je poslan račun od carinjenja jer je na narudžbi bilo osiguranje od dodatnih troškova, nekih 6 USD.
Nakon 3 mjeseca zove me banka da mi je netko iz inozemstva pokušao zloupotrijebiti karticu, automatski poništenje stare kartice i otvaranje nove.
Nisu uspjeli i više ne naručujem preko njih!
nepoznatiprolaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 13:14   #27
Katastrofa!
Dosad sam imao dvije narudžbe kod njih. Prva je bila krajem 2017., stigla je u prvom mjesecu 2018., sve u roku. Nije bila neka vrijednost, bila mi je to ''probna kupovina''.

Zadovoljan, poručih novu robu sredinom prvog mjeseca. Ovaj put vredniju. Rok za dostavu koji je, kako Light in the box kaže ''10-20, ponekad i do 30 radnih dana'' probijen je krajem drugog mjeseca.

Pošaljem ticket oko 05.03., kažu mi da je moguće kašnjenje pošiljke zbog loših vremenskih uslova, pregleda u svakoj zemlji kroz koju prolazi, dok dođe do moje - inače Bosne i Hercegovine. Rekoše mi da sačekam kraj trećeg mjeseca, tačnije 27.03. Ajd okej.

Jedva ja dočekah taj 27.03., poslah im novi ticket, u kom ovaj put jasno zahtijevam povrat novca. Inače, kad sam naručivao robu, uplatio sam ono osiguranje, na osnovu kojeg u slučaju kašnjenja pošiljke, dobijam novac nazad ili mi šalju novu pošiljku. Na ovo sam dobio istu poruku kao i na ticket od 05.03. - vremenski uslovi, zastoj u poštama,... i mole me da čekam još mjesec-dva i da kontaktiram moju lokalku poštu. Sve to oni meni na engleskom, iako ja njima na hrvatskom pišem, koji je podržan. Izbih se ja tu kako mi ne pada na pamet da kontaktiram poštu, da čekam još, hoću novac odmah i gotovo. Zahtijevah i odgovor na hrvatskom.

Dobio sam ga, rekoše da sačekam do 10.04., a onda sam ih direkto pitao šta onda, ako ne primim ni do tada, na šta mi odgovoriše da će vratiti novac, kako sam i tražio. Mislim ja, ajd čekaću još desetak dana.

Pošto sam očekivao da će mi opet predlagati kontaktiranje pošte kad dođe taj deseti, kako bi izbjegli povrat novca, odlučih ja da to uradim ranije. Pisao sam Poštama Srpske, poslao im broj pošiljke, a oni mi napisaše da pošiljka nije nikad ušla u BiH (samim tim ni u RS). Odlično.

10.04. pišem ja novi ticket Light-u. Kažem im da sam kontaktirao poštu, da robe nema i tražim povrat odmah. Kad oni, meni poslaše odgovor koji su mi slali i početkom trećeg mjeseca. I D E N T I Č A N. Da čekam još mjesec, dva.

Onda ja njima da su lopovi, prevaranti, da im je politika obmanjivanje, laž,... i upitah ih i šta je sa obećanjem da ću dobiti povrat novca desetog. Tad im još i zaprijetih da ukoliko odmah ne počnu proces povrata novca, počinjem s krivičnim gonjenjem, iako ni sam ne znam kako. Na to su mi napisali da su upravo kontaktirali Pošte Srpske, i da čekaju potvrdu da pošiljka nije kod njih. Valjda su je dobili, šta ja znam, uglavnom kroz par sati obavještenje s PayPal-a - refund novca s Light in the boxa. Ja presretan jer sam se izborio s njima.

Onda su mi i oni poslali poruku da su vratili novac i zamolili me ukoliko mi poštar donese paket, da ga odbijem. I s tim u vezi - imam pitanje. Šta ukoliko ne odbijem paket, jer mi poštar uglavnom samo ostavi stvari pred vratima, ni ne javi se? Šta da radim tada? Jer moguće je da oni kontaktiraju opet nekad moju poštu, pošta ih obavijesti da su mi dostavili paket, i onda ja ispadoh lopov. U tom slučaju - MOGU LI MI SAMI SKINUTI NOVAC S PAYPAL-A?

Kako biste sve ovo izbjegli, OBILAZITE IH U ŠIROKOM LUKU!
miodray is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 12:11   #28
Quote:
miodray kaže: Pogledaj post
Onda su mi i oni poslali poruku da su vratili novac i zamolili me ukoliko mi poštar donese paket, da ga odbijem. I s tim u vezi - imam pitanje. Šta ukoliko ne odbijem paket, jer mi poštar uglavnom samo ostavi stvari pred vratima, ni ne javi se?
a kak ce oni tocno dokazat da si ti primio posljiku ako postar samo ostavi istu bez da ti potpises primanje?

nemoze ti paypal skinuti nista u tom slucaju bez tvog odobrenja
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 12:40   #29
Prošli sam tjedan u dva navrata od njih nešto naručila. Prva narudžba je iznosila 13.13 USD, a druga za dvije stvari 38.37 USD, sad čekam dostavu. Imamo 27.5. krstitke pa sam zato naručila što prije da mi što prije i isporuče. Ni na kraj pameti mi nije bilo ići na forum tražiti predhodno iskustva u vezi kupnje s te stranice. Za obje narudžbe nisam platila dodatno osiguranje od carinjenja i sad čitajući ovdje Vaša iskustva sve se bojim kad to stigne do mene i ako stigne (ako se ne stopira na carini) koliko ću im još morati platiti???!!! Nisam plaćala paypal-om jer nisam to još nikad koristila nit kužim kako to funkcionira. Odabrala sam dostavu tu koju spominjete DHL-om. Jel mi može netko izračunati približno troškove koji bi me još mogli snaći kad dostave i kakav je postupak ako roba ostane na carini?
mb007zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 12:47   #30
ovdje je tema za carinu pa pročitaj par zadnjih stranica.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=823252&page=89
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2019., 10:53   #31
Da li su i dalje losa iskustva sa ovom stranicom?
Htio sam djetetu naruciti plesne cipelice, ali se po vasim iskustvima bojim da ih necu nikada ni dobiti ili da cu dobiti neko smece.
zole09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2019., 13:19   #32
I dalje nastavljaju s katastrofalnim poslovanjem. Narucio sam par stvari od njih prije bozica. Srecom bilo je dosta jeftino (cca 20 dolara). Kad do veljace nista nije doslo zalio sam se zbog nedostavljenog paketa. Odgovor je bio da moram cekati 90 dana. Sljedeci put sam se zalio tocno 3mjeseca nakon narudjbe. Pa su mi rekli da pricekam jos 15 dana. Nakon 15 dana sam se ponovo zalio i odgovor je bio da je posiljka u mojoj posti i da se njima javim. Nemojte kupovati!
shlede is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2019., 09:36   #33
LJUDI NE KUPUJTE U NJIH NIŠTA !

LJUDI NE KUPUJTE U NJIH NIŠTA !
Naručio sam sliku i nije došla, zavlačili su me mejsecima, prodiljivali vrijeme dostave, davali lažne linkove za praćenje itd itd....PREVARA!
zazaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2023., 21:36   #34
LightInTheBox iskustva?

Vidim da su aktivni threadovi za AliExpress i Temu, ali zanima me može li itko podijeliti svoja iskustva za LightInTheBox? Koliko vidim na njihovoj stranici, slican je koncept kao Ali..
__________________
Coge el miedo de la mano y a seguir viviendo.
piperm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2023., 05:26   #35
Uzimao tamo nesto, ali jako davno, cca 10ak godina. Nisam imao problema i sve je uredno stiglo. Vec sam i zaboravio na njih
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2023., 05:42   #36
Već postoji tema, nisi trebao novu temu otvarati.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=914219
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.