Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 18:41   #61
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Ima li koji posteni?

Index i dnevno isto sr... samo drugog svjetonazora.

Novinari bi napokon morali odgovarat za posljedice svojih lazi. Isto je jel iz dnevo, jutarnji... neki drugi.

Javna je tajna da se naplacuje reket, ne platis li na vrime eto te na naslovnici do sljedece uplate.
O novinarima se može fakat svašta reći, nimalo lijepe stvari. Ali kako možeš normalno i pisati o cirkusu koji se događa? Sve govan do govana, beskarakterna kvazidomoljubna đubrad koja misli samo na svoj položaj i jahtu. Što se o njima može lijepo pisati? Dovoljno je kad sami govore, vidiš koje su to ljudske balege.
A propo Karamarka. U ovom našem krležijanskom blatnom talogu sve je moguće. Možda se Tomek i izvuče, možda i Vaso zapremijeri nakon izbora, tko to zna. Štogod bilo, nepojmljivo je kako je moguće da su uvijek drugi krivi, bez obzira na stranu. Treba ovu balkansku rupendu koja ima sve manje stanovnika napuniti Kinezima, bar bi se radilo.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 18:45   #62
" Državni interesi su važniji od osobnih interesa."

Tomislav Karamarko, Zagreb, 7.6.2016.

http://imgur.com/74mDlnk.jpg
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 18:47   #63
Od svih ljudi baš da on to izjavi, a cijeli cirkus je nastao i još traje samo zbog njega.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 18:52   #64
Quote:
Sicko S kaže: Pogledaj post
Dobro zboriš. Dosta su slični po svjetonazoru.
Vidim sad otkad je počela kriza, sad je Most više u fokusu pa su mi jasniji. Prije su mi bili mutni. Vjerojatno nisam dovoljno obraćao pažnju, ne da su uistinu bili mutni.
Božo mantra treći put, reforme, mi nismo HDZSDP a Iličić i Markićka u pratnji Oreškovićeve marširaju. Sve je to ista pašta.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 18:56   #65
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Od svih ljudi baš da on to izjavi, a cijeli cirkus je nastao i još traje samo zbog njega.
Pa nije u krivu...U državnom je interesu da ovakav HDZ ode sa vlasti, a Karačmrljo radi baš to
kvasteriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 18:59   #66
A gdje su nam HDZ-ovi dežurni forumski plaćenici? Čekaju li razvoj situacije, otvaraju nove accounte, otišli po mišljenje ili kaj?
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 19:05   #67
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Karamarko svojim potezom radi ono što od njega baza zahtjeva.

Oni su siti i Petrova i Orepića i Oreškovića.
Tesko. Ne bi to radio na nacin da narusava rejting stranke. A najvise svoj integritet.
Svakako bi bio u prednosti da je poduzeo prvi korak, ali njega Tim tjera.
Perka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 19:31   #68
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Božo mantra treći put, reforme, mi nismo HDZSDP a Iličić i Markićka u pratnji Oreškovićeve marširaju. Sve je to ista pašta.
Znam. Ali po mojem skromnom mišljenju je to manje zlo jer...
"U državnom je interesu da ovakav HDZ ode sa vlasti, a Karačmrljo radi baš to."
Kopirao sam rečenicu od kvasteriks jer se savršeno uklapa. A i potpuno je istina.
__________________
Za sva vrimena
Sicko S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 19:35   #69
Tomislav ima 42 glasa.
Quote:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ca/898129.aspx
ZASTUPNICI Domoljubne koalicije, točnije HDZ-a i HSP-AS-a, njih 42, razloge za opoziv premijera Tihomira Oreškovića, pobrojali su u šest točaka i predložili Hrvatskom saboru da mu iskaže nepovjerenje.
E pa...kud bas 42.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 19:38   #70
A prodaja Koncara prolazi ispod radara dok se pučanstvo zabavlja Karamarkom.
E moj narode.

Poslano sa mog SGP521 koristeći Tapatalk
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 19:38   #71
Quote:
Sicko S kaže: Pogledaj post
Znam. Ali po mojem skromnom mišljenju je to manje zlo jer...
"U državnom je interesu da ovakav HDZ ode sa vlasti, a Karačmrljo radi baš to."
Kopirao sam rečenicu od kvasteriks jer se savršeno uklapa. A i potpuno je istina.
Nemam ništa protiv, niti da se HDZ transformira u demokršćansku stranku ali imam protiv katotalibanije.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 19:41   #72
Talking

Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Nemam ništa protiv, niti da se HDZ transformira u demokršćansku stranku ali imam protiv katotalibanije.
E, tako sam se i ja onomadne transformirao u čekrk. Imao sam 4 godine, ali sam to bogme zapamtio.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 20:09   #73
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
A gdje su nam HDZ-ovi dežurni forumski plaćenici? Čekaju li razvoj situacije, otvaraju nove accounte, otišli po mišljenje ili kaj?


Otišli na instrukcije iz matematike..brojanje od 1-76

Dobro je Zole rekao na presici..
Karamarko doveo čovjeka od nikud (Oreškovića)...postavio ga za premijera...i u 2 dana ga praktički proglasio nacionalnim izdajnikom :klap:

O ovih 6 smiješnih točaka...koje su prijedlog za svrgavanje premijera...uopće ne želim...jer su toliko retardirane da se ne isplati.

Jedno pitanje, jer od ovog kupusa više neke stvari ne hvatam...
Npr...da svrgnu premijera..i KaLamarko ostane na čelu stranke...te ne bude raspušten sabor...
Kako će se KaraLamarkova ekipa dogovoriti sa Mostovcima u vezi mandatara...uz postojeće odnose?
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..

Zadnje uređivanje Slakica : 07.06.2016. at 20:25.
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 20:10   #74
Karamarko, lažove, gdje je lustracija ???
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 20:20   #75
Iza UFO programa a ispred 2/3 pobjede na izborima.
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 20:27   #76
Onaj trenutak kada ti i HRAST okrene leđa :-)

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...ostom/4411554/
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 20:30   #77
Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Cuj, na stranu kakav je Karamarko stetocina za drzavu, ali svaka igra s ovakvim smjenama na nacin da se nekog gura u zatvor je vrlo vrlo opasna za drzavu.
Sanader je tako prošao. Gdje je opasnost?

Quote:
heziod kaže: Pogledaj post
auu,sad sam vidio komentare,i onda se netko pita "ostati ili otici iz Hrvatske"???
Ja neznam jesu li to stvarne osobe koje komentiraju,ili samo troll profili,jer ako je ovo prvo,onda Hrvatska nece naprijed jos duuugo duuugo,ustvari samo ce nastaviti unatrag.

I dalje mislim da je vecina tih komentara maslo SDP placenika kojima je cilj ismijati HDZ glasacku populaciju, nemoguce je da zbilja ima ljudi koji su toliko naivni i,moram nadodati,u potpunosti priglupi
Moguće je, moguće


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 20:38   #78
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
Pa ti si gori od tih komentatora
Ajde,malo zajebavam partijsku nejac,sto se odmah pecas na udicu
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"
heziod is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 20:40   #79
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Samo treba pogledati novinske konstrukcije s direktno.hr i slicnih...

I komentare ispod...i onda kao Kmeri dijele narod...

A sve redom polupismena bulumenta koja bi rjesavala neistomisljenike kao u "najbolja" vremena UDBE...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Ti sa direktnog su zesci idioti.
Danas citam komentare kak je Oreskovic postavljen od UDBA-e i da tu Karamarko nista nije mogao.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 20:41   #80
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post
Pa ajd tko pri zdravoj pameti moze ovu pricu popusit?

Zamisli, sreće mnoge ljude al baš sa ovim nije htio biti nepristojan. S ovim će više izgubit kod birača nego dobit što će se i vidjet na izborima. Tip jednostavno ruši granice gluposti. Nije mi jasno što Zoka čeka kog vraga.
paaaaa,ja nekako ni ne poznajem nekoga zdrave i poštene pameti tko glasuje za HDZ,ozbiljno,bez sve zajebancije.nemogu nikoga naći,svak je iz nekog interesa glasao za njih,ja glasao za MOST,pa mislio da sam se zajebao,sad mi se čini da nisam,al opet,vidićemo.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.