Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Tko osvaja?
Đoković 15 28.85%
Murray 3 5.77%
Čilić 23 44.23%
Wawrinka 1 1.92%
Nadal 3 5.77%
Nishikori 0 0%
Raonić 0 0%
netko drugi 7 13.46%
Glasovatelji: 52. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2016., 12:36   #21
Provjera - nigdje na MAX TV neće biti moguće gledati US OPEN?
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Old 25.08.2016., 14:20   #22
Čim su ukinuli ES znalo se da nema, nije bilo ni RG.
sedan is offline  
Old 25.08.2016., 14:50   #23
Koje programe moram imati da bi baš gledao taj USO na TV-u. Šta one američke fox i ta sranja. Tko ima prava iz Europe za gledanje USO-a ako netko zna iz glave. Sad sam nabavio onaj sportski MAXtv paket da mogu s vremena na vrijeme pogledati neki ATP meč i hokej, ali nisam znao da nema GS turnira

Jel ima i dalje ono za USO da se stavi američka IP adresa i lagano preko službene stranice da se gleda u dobroj kvaliteti?
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Old 25.08.2016., 14:57   #24
ja gledam po običaju, u lošoj kvaliteti uz zastajkivanje preko interneta. streamovi su zakon, ne plaćam nikakvu pretplatu, tu i tamo poberem koji virus ali barem je džabe.
dinamitis is offline  
Old 25.08.2016., 15:27   #25
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Koje programe moram imati da bi baš gledao taj USO na TV-u. Šta one američke fox i ta sranja. Tko ima prava iz Europe za gledanje USO-a ako netko zna iz glave. Sad sam nabavio onaj sportski MAXtv paket da mogu s vremena na vrijeme pogledati neki ATP meč i hokej, ali nisam znao da nema GS turnira

Jel ima i dalje ono za USO da se stavi američka IP adresa i lagano preko službene stranice da se gleda u dobroj kvaliteti?
Jedino SK prenosi Wimbledon. I sve ostale bitne turnire osim preostala tri GS koje prenosi ES koji je do prije RG bio u sportpaketu max-tv-ea.
sedan is offline  
Old 25.08.2016., 16:05   #26
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Koje programe moram imati da bi baš gledao taj USO na TV-u. Šta one američke fox i ta sranja. Tko ima prava iz Europe za gledanje USO-a ako netko zna iz glave. Sad sam nabavio onaj sportski MAXtv paket da mogu s vremena na vrijeme pogledati neki ATP meč i hokej, ali nisam znao da nema GS turnira

Jel ima i dalje ono za USO da se stavi američka IP adresa i lagano preko službene stranice da se gleda u dobroj kvaliteti?
U Americi ESPN ima pravo prijenosa (i nitko drugi, pretpostavila bih). Sad, ne znam koliko ti to pomaze.

Ja osobno uvijek gledam na laptopu preko WatchESPN aplikacije jer tako lako mogu sibati izmedu terena/meceva.
Atticus Finch is offline  
Old 25.08.2016., 16:16   #27
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Jedino SK prenosi Wimbledon. I sve ostale bitne turnire osim preostala tri GS koje prenosi ES koji je do prije RG bio u sportpaketu max-tv-ea.
I to je više upitno,jer je Eurosport potpisao ugovor i za Wimbledon,te tako kompletirao sva 4 GS.

Zadnje uređivanje stipest : 25.08.2016. at 16:52.
stipest is offline  
Old 25.08.2016., 16:38   #28
Greco je u pravu.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 25.08.2016., 16:51   #29
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Koje programe moram imati da bi baš gledao taj USO na TV-u. Šta one američke fox i ta sranja. Tko ima prava iz Europe za gledanje USO-a ako netko zna iz glave. Sad sam nabavio onaj sportski MAXtv paket da mogu s vremena na vrijeme pogledati neki ATP meč i hokej, ali nisam znao da nema GS turnira

Jel ima i dalje ono za USO da se stavi američka IP adresa i lagano preko službene stranice da se gleda u dobroj kvaliteti?
Za Europske zemlje jedino Eurosport. Čak ni Sky više ne prenosi od ove godine.
Ako želiš prijenose baš na engleskom jeziku, osim britanskog Eurosporta su samo američki ESPN i kanadski TSN.
Verter is offline  
Old 25.08.2016., 19:53   #30
https://pbs.twimg.com/media/CqpxQh7WgAA8tvf.jpg

Del Potro pokazuje Đokoviću mišiće, i poručuje mu "moli Boga da mene ne izvučeš u 1 kolu".

Del Po je trebao ići u NBA, dobro bi se snašao ispod obruča.
dinamitis is offline  
Old 26.08.2016., 18:55   #31
Izasao je zdrijeb. Cilic ce, ako se prije ne spotakne, naletjeti na Novaka vec u cetvrtfinalu.
Atticus Finch is offline  
Old 26.08.2016., 19:13   #32
Marin - Dutra Silva, Stakhovsky/Elias, Sock, Tsonga/Anderson, Novak

Doktor - Lu, Young/Struff, Goffin (Troicki?), Nishikori

Borna - Lopez, Estrella Burgos/Sousa, Dimitrov

Dodig - Marchenko, Tomic/Džumhur, Kyrgios
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Old 26.08.2016., 19:38   #33
Inače vrlo zanimljiv treći dio ždrijeba. U četvrtfinalu bi se trebali sastati Wawrinka i Thiem, no bit će zanimljivo popratiti što će se u tom dijelu ždrijeba događati, tko zna hoće li njih dvojica uopće doći do četvrtfinala:

4. kolo: Thiem-Ferrer, Wawrinka-Kyrgios

Thiem u 1. kolu ide na Millmana, u 3. na Querreya. Ferrer u 1. kolu na Dolgopolova, u 2. na Fogninija, u 3. na pobjednika Del Potro/Johnson.
Kyrgios na Tomica u 3. kolu, a Wawrinka u 1. kolu na Verdasca, u 3. na Zvereva.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Old 26.08.2016., 20:01   #34
Dobar ždrijeb za Marina. Do osmine finala gdje bi ga trebali čekati stare mušterije Anderson ili Tsonga.

A kud on uvijek u Novakovom dijelu ždrijeba.

Borna ako prođe Lopeza isto bi mogao dobro povuć.
sedan is offline  
Old 26.08.2016., 20:25   #35
Vrime je da izgubi junf.
Gray is offline  
Old 26.08.2016., 20:29   #36
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Dobar ždrijeb za Marina. Do osmine finala gdje bi ga trebali čekati stare mušterije Anderson ili Tsonga.
Ja nisam baš oduševljen Sockom u 3. kolu zbog onog poraza u Davis Cupu, ali valjda sad neće tako ispustiti pobjedu.

Quote:
A kud on uvijek u Novakovom dijelu ždrijeba.
A uvijek isto. Ne sjećam se da je bio u suprotnoj polovici od Novakove valjda još tamo od US Opena 2014.

Novak nema baš super-lagan ždrijeb do četvrtfinala, no ne sumnjam da će ovdje biti u pravoj formi.

Quote:
Borna ako prođe Lopeza isto bi mogao dobro povuć.
Da, drugo kolo je više nego pobjedivo, u trećem Dimitrov, ali odmah nakon toga Murray.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Old 26.08.2016., 20:59   #37
Jebiga ak spuši od Socka kojeg Borna "školuje" onda nemamo o čemu pričat. Nadajmo se da je ono bio samo jedan od Marinovih "čuvenih" momenata.

A Borni će prvo kolo biti najteže. Burgosa i Dimitrova može proć al može i lagano spušit. 4-kolo je već uspjeh ako dođe do njega a ni eventualni meč protiv Murray-a ne bi trebalo otpisat. No o tom potom.

Zadnje uređivanje sedan : 26.08.2016. at 21:45.
sedan is offline  
Old 26.08.2016., 21:20   #38
Ne sviđa mi se što Marin ide tako rano na Djoka, jer kada pobjedi će već biti proglašen pobjednikom turnira, a imat će još polufinale i finale za odradit. Ne znam kako će se nosit s titulom favorita u završnici
Verter is offline  
Old 26.08.2016., 23:18   #39
jak ždrijeb za marina, ali mislim da on ide do novaka, vrijeme je da i jednu pobjedu protiv višestrukog nebeskog osvajača iz srbistana dobije.

šalu na stranu, mislim da je u boljoj formi od novaka, i ako dođe do četvrtfinala mislim da ima realne šanse za prolaz, ne vidim zašto ne bi imao šanse za pobjedu s obzirom da je u dobroj formi.

što se tiče Borne, njemu je sve 1 kolo, ako njega prođe, može i do osmine finala. ali Feliciano je stari iskusni igrač, ima dobar prvi servis, forehand neće biti nimalo lako za njega, no vrijeme je da i on prođe nekog nositelja na GS.

Karlović isto ima solidan ždrijeb, uglavnom od Marina i Karlovića očekujem najveći uspjeh na US openu, Borna samo ako prođe 1 kolo ima šanse napraviti rezultat karijere na US openu, no iskreno veliki favorit je Lopez ali neka se bori pa ćemo vidjet kakvi su mu izgledi za prolazak par kola. uglavnom, Marin može i protiv Novaka jer Novak trenutno nije u bajnoj formi, ali za taj susret mora i biti 100 posto zdrav, ima dosta mečeva do četvrtfinala tako da bi bilo poželjno da ih dobije što lakše bez pet setova.
dinamitis is offline  
Old 27.08.2016., 01:09   #40
Valjda Janowicz bude ima jedan od onih ludih dana.

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Zbornaja is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.