Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2016., 10:41   #21
Quote:
ćiket kaže: Pogledaj post
velika mi je želja jednom bar posjetit maksimirski zapad
Ja bio prošle godine na kupu kad nas je satralo. Koje su to izjave i razmišljanja

Tamo treba provest trostruku lobotomiju i lustraciju
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Old 30.09.2016., 20:00   #22
Quote:
Galijun1 kaže: Pogledaj post
Tko je bio sudac u predmetu 'iščupat ću ti grkljan'??

Ah, ah, ah, jadam ZM, sve se uroti protiv njega....jalni Hrvati...
šta te briga tko je bio sudac, jesi ga ti platio?
sesve is offline  
Old 30.09.2016., 20:26   #23
Quote:
novemb kaže: Pogledaj post
kakve veze ima maksimir sa zabranom odlaska na sve utakmice koju se dobija ako si priveden za navijačku tučnjavu... nije ih gnk stavio na crnu listu nego im je zabranu izdao sud i policija
Hehe, baš nikakve
__________________
Don't blame us if we ever doubt you, you know we couldn't live without you...
malchik is offline  
Old 01.10.2016., 10:29   #24
Ako mi moze ko upuceni odg. na dva pitanja:

1 Je moguce da ti tko drugi kupi karte ako ostavis toj osobi podatke?

2 Koja je shema s kupnjom prek gaenkaove stranice - sam ih printas, salju ih, podignes na blagajni ili kaj..?
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Old 01.10.2016., 10:47   #25
Quote:
forumash kaže: Pogledaj post
Ako mi moze ko upuceni odg. na dva pitanja:

1 Je moguce da ti tko drugi kupi karte ako ostavis toj osobi podatke?

2 Koja je shema s kupnjom prek gaenkaove stranice - sam ih printas, salju ih, podignes na blagajni ili kaj..?

Da, sliku osobne.

2. neam pojma da gnk uopće prodaje preko svoje stranice
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
Old 01.10.2016., 11:10   #26
Ma link s gnk preusmjerava na ulaznice.hr ili tak nekaj.. Sam me zanima ako si to sam printas ili kaj..

Fala na odg. u svakom sl.
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Old 01.10.2016., 11:21   #27
Da, sam printaš ulaznice. Isto upisuješ osobne podatke, mislim i oib.

Bitan ti je barkod s karte koji se očitava na "kentaurima" pa pazi da se previše ne zgužva ta printana karta.
Vulpo is offline  
Old 01.10.2016., 11:40   #28
Quote:
forumash kaže: Pogledaj post
Ma link s gnk preusmjerava na ulaznice.hr ili tak nekaj.. Sam me zanima ako si to sam printas ili kaj..

Fala na odg. u svakom sl.
Odabereš sektor,odabereš mjesto i platiš sa karticom.U posljednjem koraku odabereš opciju ispiši ulaznicu i dobiješ istu u pdf formatu.Dolje imaš opciju ispisa R1 računa za ulaznicu.

Procedura za ulazak je sljedeća: Ulaznicu izrežeš tako da barkod može uć u kentaur i sa sobom poneseš R1 račun u slučaju nesporazuma.Na ulaznici piše tvoje ime i prezime dok je na R1 računu vidljiva tvoja adresa i ostali podaci.
spider86 is offline  
Old 01.10.2016., 12:02   #29
Kupi sporCke
__________________
Članska iskaznica kao legitimacija pripadnika pokreta otpora!
as asi is online now  
Old 01.10.2016., 12:41   #30
Quote:
as asi kaže: Pogledaj post
Kupi sporCke
Svi koji računaju na to nek znaju da SN samo za istok daju karte.

Neki kupon se izreže iz novina pa mijenja za kartu. Baš me zanima jel upisuju i na takve karte osobne podatke. I općenito na ostale karte koje dijele okolo. Sve mi se čini da je personalizacija nečiji hir s nikakvom stvarnom potrebom, osim zlonamjernom.
Vulpo is offline  
Old 01.10.2016., 13:15   #31
Treba uvest personaliziranu prodaju novina i problem riješen.
__________________
A kad padaš ti i kad ne ide
osvrni se...
samo-ravno is offline  
Old 01.10.2016., 13:27   #32


A ni personaliziranu prodaju piva ne treba zaboravit.

Uz obaveznu provjeru otiska jagodice kažiprsta i zjenice oka, hehe.
Vulpo is offline  
Old 01.10.2016., 13:56   #33
Quote:
as asi kaže: Pogledaj post
Kupi sporCke
Cini mi se da to vrijedi samo za 100 "najbrzih".
Zlatni Jozo is offline  
Old 01.10.2016., 14:23   #34
Quote:
Vulpo kaže: Pogledaj post


A ni personaliziranu prodaju piva ne treba zaboravit.

Uz obaveznu provjeru otiska jagodice kažiprsta i zjenice oka, hehe.
A obvezni uzorak stolice si zaboravio?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 01.10.2016., 20:32   #35
Quote:
SAS1987 kaže: Pogledaj post
Evo, nakon X godina bojkota opet se spremam za Maksimir Par pitanja, koliko se gledatelja očekuje, moći će se prije utakmice kupiti ulaznica za sever / istok ili bolje da kupimo na ulaznice.hr? Hvala na odgovorima
Pa kupi sportske i imaš ulaznicu. Bit će dvesta miliona.

Samo tebe volim ja!
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is offline  
Old 01.10.2016., 22:59   #36
Svaka čast svakome od vas, ali ja zaista ne vidim niti jedan razlog zašto bi netko išao u Maksimir gledati Dinamo uživo. Ne vidim niti jedan razlog zašto bi ga netko gledao i na televiziji, osim možda ako mu treba za kladu. To nema veze sa sportom, tko želi gledati cirkus ima pravi trenutno u Velikoj Gorici.
Grupa Queen is offline  
Old 01.10.2016., 23:58   #37
ako pod dinamo kao dinamo mislis na onih 11 tuljana dolje, onda mogu reci da me za dinamo boli q. i da ne idem zbog dinama nego da dam podrsku boysima koji vec godinama trpe sva moguca sranja. idem da bu nas sa mnom i mojima nekoliko vise. eto, zato idem.
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Old 02.10.2016., 01:17   #38
Kažem, svaka čast svakome, ali ni to nije za mene dovoljno dobar razlog. Netko tko ide na sportsko borilište treba imati nekakav razlog vezan uz sport da bude tamo. I sami navijači postoje da bi davali podršku sportašima ne terenu. Dinamo je danas takav klub da nema veze sa sportom, a najmanje postoji neki razlog da bi se navijalo za njega. Boysi imaju svoje razloge zašto se vraćaju na stadion i ja njihove razloge razumijem. No ima nas još puno koji ne želimo kročiti ni blizu te sramote sporta i Zagreba.
Grupa Queen is offline  
Old 02.10.2016., 01:57   #39
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Kažem, svaka čast svakome, ali ni to nije za mene dovoljno dobar razlog. Netko tko ide na sportsko borilište treba imati nekakav razlog vezan uz sport da bude tamo. I sami navijači postoje da bi davali podršku sportašima ne terenu. Dinamo je danas takav klub da nema veze sa sportom, a najmanje postoji neki razlog da bi se navijalo za njega. Boysi imaju svoje razloge zašto se vraćaju na stadion i ja njihove razloge razumijem. No ima nas još puno koji ne želimo kročiti ni blizu te sramote sporta i Zagreba.



Vulpo is offline  
Old 02.10.2016., 12:47   #40
mislim da ne treba inzistirati na ljudima kojima se od gnk okreće želudac.

zašto? zato jer je mamić i dalje tu, sjedi u loži s političkom vrhuškom, pobjeđuje u namještenoj pravosudnoj utakmici i smije se svima u fazzu.

čak i da završi u zatvoru, teško bi navijači mogli preuzeti zasluge za tu pobjedu jer se država zubima i noktima bori da do toga ne dođe, a bez uplitanja amerike, ništa se uopće ne bi promijenilo, bio bojkot, ne bio, bilo na utakmici 3 ili 33333 čovjeka, vikalo se mamiću cigane ili ne.

što je gotovo tragično uzimajući u obzir sve što su navijači činili i učinili tijekom godina, a nije uopće urodilo plodom.

tako se pojavila i ideja o "našem" dinamu i iako je ta ideja o narodnom dinamu zaiskrila tek prije nekoliko godina i tu je država učinila sve da se on ne dogodi. "naša" hrvatska država u borbi za nešto "naše".

možda se netko još uzda u MOST i njihova obećanja po tom pitanju, ali izglednije je da će narodni dinamo zaživjeti samo ako nastupi bežanija svetine, marčinka i antolića s kartonkom pod rukom, koji će na traktorima iznijeti iz kluba i štekere i dovratke i plafonjere pa prepustiti ruševinu onima koji će htjeti prolaziti NH scenarij.

u tom kontestu, ali prije svega u kontekstu borbe za grupu vidim i povratak bbb koji moraju biti tu ako se tako nešto dogodi.

njima je jednostavno mjesto na tribini inače gube svrhu bilo kakvog postojanja dok neki individualac tipa grupa queen, mene ili ptibera nema ama baš nikakvog razloga doći na stadion. prvo zato jer to nije u skladu s njegovim emocijama, a drugo zato jer je taj dolazak potpuno promašen i beskoristan.

princip je tu najmanje bitan jer bi se ja prvi vratio na stadion i pogazio principe kada bi osjetio i najmanju potrebu za tim, ali moja razmišljanja o modernom nogometu, pripadnosti navijačkom miljeu, navijačkim grupama i svim popratnim sadržajima, mijenjala su se tijekom godina. i sada sam tu gdje jesam.

zato su mi pomalo i smiješne šprehe o borbi(ili podršci) na tribinama nas koji nikada nismo bili boysi i to u trenutku kada nam se malo što toliko u životu gadi kao taj gnk.

time ne omalovažavam ničije napore i borbu za svjetliju budućnost, ali sam uvjeren da se mnogi i na sjeveru osjećaju kao lipov kurac dok pokušavaju širiti pozitivu, a na terenu se vuče čileanski idiot s ekstenzijama i miljom eura godišnje kao i srednji prst mačado, antolić i ostali koji su igrali za zdravka u remetincu, a sada je opet zdravko i u loži, i u amri, i u nyonu u amri na ždrijebu, i u lyonu i u salzburgu na terenu.

ali kažem, ljudi imaju cilj pred sobom i neka.

ja ga nemam pa mogu razumjeti i sve one kojima nije stalo.

i ako ću biti baš skroz iskren i ako nisam izašao na cestu i nisam podržao žene iz kamenskog, onda ne vidim zašto bi se zbog nekih davno izgubljenih emocija zaputio u jedini legalni hrvatski logor koji bi me mogao oraspoložiti jedino da ga jednom zauvijek zatvore i ostave kao spomenik vremena hadezeu,sdpu,tuđmanu,canjugi,barišiću,braći mamić i milančetu. ili da ga poravnaju sa zemljom.

meni je život koji živim bez dinama puno ljepši i ispunjeniji i nikada se ne bi vraćao na staro, a onima kojima je život bez utakmica nezamisliv, želim da ostvare sve svoje ciljeve i želje u budućnosti kakvi god oni bili.
Bench is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.