Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2016., 12:55   #81
Quote:
gabal kaže: Pogledaj post
e-građanin je zakon. Toliko birokratskih pizdarija pojednostavi da je to milina.
To san napravija ali ne koristin nista...

jel mi moze pomoc oko ovoga...znaci istice mi iduci tjedan osobna i sad moran ic na mupa samo po ovu jebenu uplatnicu od 50 kn ?

Za osobe koje podnose zahtjev jer im je prethodno izdana osobna iskaznica prestala važiti ili iz drugog razloga više ne služi svojoj svrsi, potrebno je:
stara osobna iskaznica (poništava se i vraća)
2 fotografije u boji – 3,5 x 4,5 cm
popunjeni obrazac zahtjeva za izdavanje osobne iskaznice (obrazac 2)
dokaz o uplati iznosa od 48,50 kn na račun MUP-a (posebnom uplatnicom koja se dobije u policijskoj upravi/postaji*).
Magiko is offline  
Old 21.10.2016., 13:19   #82
Quote:
John Humble kaže: Pogledaj post
Nazalost nije, barem sam takvu informaciju dobio jer i meni istice odmah nakon nove godine. Evo sto trebas uciniti za produljenje vozacke dozvole:

V. Produženje valjanosti vozačke dozvole (obnavljanje):

-vozačku dozvolu
-zdravstveno uvjerenje za upravljanje vozilima kategorije C1, C, D1, D, C1E, CE, D1E, DE, H, te kategorije B kada je upravljanje vozilom osnovno zanimanje, ukoliko je vozačka dozvola kojoj je istekao rok valjanosti bila izdana na kraći rok radi potrebe za učestalijim zdravstvenim pregledom ili drugim posebnim mjerama – ne starije od tri mjeseca
-jednu fotografiju*1veličine 30x35 mm*2
-35 kuna u državnim biljezima
-dokaz o uplati 151 kune (redovni postupak), 200 kuna (ubrzani postupak), odnosno 450 kuna (žurni postupak).
Koja je to banda..ja iman slab vid i prvo vozacku san mora produzit nakon dvi godine

Oden ja doli i oni meni da moran napravit pregled vida..ja u cudu gledan,pa valjda bi oni sa dobrin vidon morali na kontrolu ako im se slucajno pogorsalo u meduvremenu a ne ja zankojeg se zna i pise mi u vozackoj

Aj dobro,ko ih jebe..oden napravit u okuliste PREGLED VIDA za sto kuna,doden nazad da nalazon oni meni da moran u medicinu rada,50 eura lagano

Ima li ko ovde sta se razumi da mi logicno objasni ove dvi nebulozne stvari
stwhiskey is offline  
Old 21.10.2016., 13:25   #83
Quote:
Magiko kaže: Pogledaj post
To san napravija ali ne koristin nista...

jel mi moze pomoc oko ovoga...znaci istice mi iduci tjedan osobna i sad moran ic na mupa samo po ovu jebenu uplatnicu od 50 kn ?

Za osobe koje podnose zahtjev jer im je prethodno izdana osobna iskaznica prestala važiti ili iz drugog razloga više ne služi svojoj svrsi, potrebno je:
stara osobna iskaznica (poništava se i vraća)
2 fotografije u boji – 3,5 x 4,5 cm
popunjeni obrazac zahtjeva za izdavanje osobne iskaznice (obrazac 2)
dokaz o uplati iznosa od 48,50 kn na račun MUP-a (posebnom uplatnicom koja se dobije u policijskoj upravi/postaji*).
http://www.policija.hr/5337.aspx
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Old 21.10.2016., 13:33   #84
Quote:
Magiko kaže: Pogledaj post
To san napravija ali ne koristin nista...

jel mi moze pomoc oko ovoga...znaci istice mi iduci tjedan osobna i sad moran ic na mupa samo po ovu jebenu uplatnicu od 50 kn ?

Za osobe koje podnose zahtjev jer im je prethodno izdana osobna iskaznica prestala važiti ili iz drugog razloga više ne služi svojoj svrsi, potrebno je:
stara osobna iskaznica (poništava se i vraća)
2 fotografije u boji – 3,5 x 4,5 cm
popunjeni obrazac zahtjeva za izdavanje osobne iskaznice (obrazac 2)
dokaz o uplati iznosa od 48,50 kn na račun MUP-a (posebnom uplatnicom koja se dobije u policijskoj upravi/postaji*).
Ne tribaš, ja sam uplaćiva putem internet bankarstva.

Račun primatelja: HR1210010051863000160
Naziv primatelja: DRŽAVNI PRORAČUN REPUBLIKE HRVATSKE
PRIHOD OD OSOBNIH ISKAZNICA (ZA OSOBNU ISKAZNICU PO MODELU HR65 7005-442-OIB).

Ovo je ono šta mogu iskopat od transakcije, tribalo bi sve bit isto.

Ako se šta nije minjalo to je to, mada uplatnica mora bit i negdi po netu. Mislin da je ovaj poziv na broj točan.
diko is offline  
Old 21.10.2016., 14:23   #85
meni vozačka ona stara vridi do 2050. neke
Yurinov is offline  
Old 21.10.2016., 14:25   #86
Quote:
Magiko kaže: Pogledaj post
To san napravija ali ne koristin nista...

jel mi moze pomoc oko ovoga...znaci istice mi iduci tjedan osobna i sad moran ic na mupa samo po ovu jebenu uplatnicu od 50 kn ?

Za osobe koje podnose zahtjev jer im je prethodno izdana osobna iskaznica prestala važiti ili iz drugog razloga više ne služi svojoj svrsi, potrebno je:
stara osobna iskaznica (poništava se i vraća)
2 fotografije u boji – 3,5 x 4,5 cm
popunjeni obrazac zahtjeva za izdavanje osobne iskaznice (obrazac 2)
dokaz o uplati iznosa od 48,50 kn na račun MUP-a (posebnom uplatnicom koja se dobije u policijskoj upravi/postaji*).
Ma jebe te se, kad tad će ti nešto s toga zatrebati.

Jebote, kad se sjetim da sam morao ili doći kasnije na posao ili uzeti slobodno za izvaditi jebenu domovnicu ili rodni list (ne stariji od 6 mjeseci) jer kurčev matični ured radi 8-14. Sada samo isprintam od doma i vozi...

A o prijavi glasanja van mjesta prebivališta da ne pričam - za kredit je manje zajebancije od toga koliko je trebalo po uredima šetati.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 21.10.2016., 22:16   #87
Ako boga znate pomagajte

Kako na sugavon macintoshu prominit redoslijed stavki u folderu..znaci jednu pismu zelin pomaknit iza druge jer ce mi onda tim redom svirat na usb-u..na pc-u se to radi klikom na ikonu i povlacenjen jeltega al ovde ne,dobija san zivcani slom
stwhiskey is offline  
Old 21.10.2016., 22:35   #88
Ne znan šta je gore. Mac sa takvin pizdarijama ili windowsi kad tribaš čekat da se jebeni programčić podigne...
DelmatST is offline  
Old 21.10.2016., 22:44   #89
Quote:
stwhiskey kaže: Pogledaj post
Ako vicku znate pomagajte


zvuči jedniostavno al ne razumin se, bija sma onda pita da pređen na desetku i neko pampa il neko je reka pređi dobro je, i je, dobro je. zasad
Yurinov is offline  
Old 21.10.2016., 22:45   #90
Ma gadi mi se sve
stwhiskey is offline  
Old 23.10.2016., 10:31   #91
https://www.facebook.com/Donald-Trum...6334802436793/
Ajmo bre, svi za brata Trumpa
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Old 23.10.2016., 11:24   #92
Cubsi
Gost23 is offline  
Old 23.10.2016., 11:36   #93
Quote:
Gost23 kaže: Pogledaj post
Cubsi
A ludila
Sad ili nikad.
Blay is offline  
Old 23.10.2016., 11:46   #94
Protivnici imaju sušu od 48'. Samo 40 godina kraće nego Cubsi.
Gost23 is offline  
Old 23.10.2016., 12:15   #95
Quote:
Gost23 kaže: Pogledaj post
Protivnici imaju sušu od 48'. Samo 40 godina kraće nego Cubsi.
Blay is offline  
Old 23.10.2016., 12:32   #96
kad smo god 40 godina, jucer san prvi put cua za ovu bracu Silna.

http://www.forbes.com/sites/montebur.../#4bdfa3a0acd8

Ukratko, kad su prije 40 god. trazili od NBA lige i 4 momcadi ondasnje ABA koji su prelazili u NBA (Nets, Nuggets, Spurs i Pacers) da isplate njihovu fransizu iz St. Louisa, uspili su izbit postotke od tv prava ZAUVIK. Racuna se da do 2014. to iznosi kumulativno 300 miljuna dolara. A u ovon tekstu gori iz 2014 se spominje jos 500 miljuna s kojima ih NBA zeli napokon isplatit i izac iz ugovora.

Kakvi vizionari
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 23.10.2016., 15:19   #97
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
kad smo god 40 godina, jucer san prvi put cua za ovu bracu Silna.

http://www.forbes.com/sites/montebur.../#4bdfa3a0acd8

Ukratko, kad su prije 40 god. trazili od NBA lige i 4 momcadi ondasnje ABA koji su prelazili u NBA (Nets, Nuggets, Spurs i Pacers) da isplate njihovu fransizu iz St. Louisa, uspili su izbit postotke od tv prava ZAUVIK. Racuna se da do 2014. to iznosi kumulativno 300 miljuna dolara. A u ovon tekstu gori iz 2014 se spominje jos 500 miljuna s kojima ih NBA zeli napokon isplatit i izac iz ugovora.

Kakvi vizionari
With help from their lawyer, Donald Schupak
Odvjetnik Šupak
Gray is offline  
Old 23.10.2016., 16:25   #98
Andrija i dalje standardan (na klupi)
il mago is offline  
Old 23.10.2016., 16:30   #99
na Z1 pavlović
sve ide prema tome da će voditelj dobit po lampi
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Old 23.10.2016., 16:42   #100
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
na Z1 pavlović
sve ide prema tome da će voditelj dobit po lampi
Kako je lud!
Evo se diga udriti voditelja,a i voditelj je popizdija!
Btj,ovo je luđe od noćne more!
Valdano is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.