Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2010., 15:07   #41
Ma nabolji je crown
bez zajebancije, evo već dere 5 godinu i ništa mu.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 15:21   #42
Peugeot 307, 7godina, Fiamm, nikad ni zaverglal, mam kresne, nema problema.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 15:29   #43
caddy 1.9 sdi(orginal iz tvornice) dere već 7 godina i nema naznake krepavanju, ziher bude još 2-3 zgurao bez problema
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 16:04   #44
Nemojte zamjerit, ali npr, netko forsira akumulator obavezno mijenjat nakon 3 ili 5 godina ? Zašto, eto ako postoji razlog neka objasni netko. Po mom se mijenja kad crkne. Ja vozim ovaj 7 godina, i ok je, velim nisam primjetil ni najmanje nedostatke. Napominjem da Peugeot ima one fore, npr. auto je ugašen, i upalite radio, nakon 10min sviranja, radio se iskljući i nije ga moguće ukljućit dok se ne upali auto. Tako je i sa elekt. podizanjem prozora i svime. Možda ga je to sačuvalo, jel mu neda da se iscrpi do kraja. Dok u ibizi radio može svirat 5 dana ako akumulator dozvoli, s time da je u ibizi 3. akumulator, a stara je ko u peugeot.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 16:10   #45
Original na Passatu riknuo prije mjesec-dva... nakon 12 godina.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 16:44   #46
Pa jasno da se mjenja kad crkne. I nikad ne crke preko noći - uvjek da je znakove da je pri kraju.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 18:21   #47
Najdulje mi je trajao neki Vesna akumulator ak to još postoji, nekih 7 godina, poslije toga uzeli neki talijanski radio 2 godine, i odjednom crknuo, sada imam Topla akumulator, i radi već 3 godine bez problema.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 18:32   #48
Osim legendarnih Vesna akumulatora. 4 komada u garantnom roku crkla ne preko noći nego par sati nakon gašenja auta. Samo nešto prasne u njima i amen. Nakon drugog sam vozio auto na provjeru kod autoelektričara da nije negdje u kuršlusu, al jok. Uglavnom prvi je izdržao skoro 6 mjeseci, drugi 2 mjeseca i još 2 po mjesec dana. I onda ih nestalo u dućanu (po pričanju trgovca zato jer su svi dolazili reklamirati skoro nove akumulatore zbog iste stvari kao i ja pa ih je valjda 5 prodao i 20-ak dao pod reklamaciju za ovih prvih 5) a više ih nisu htjeli naručivati nii pod razno jer su se toliko najebali s reklamacijama da to nije normalno. Na kraju sam uzeo nekakav top star akumulator i vozio se s njim još 3 godine dok nisam sjebao taj auto.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 18:32   #49
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Pa jasno da se mjenja kad crkne. I nikad ne crke preko noći - uvjek da je znakove da je pri kraju.
Delphi na novom autu riknuo nakon 2 god, ono u stilu bosna šaptom pade. Ni znaka da će riknuti. I dalje imam dobro mišljenje o Delphiju
ship-shop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 20:35   #50
koje baterije uzeti
za invalidska kolica od ovih
varta
firstpower
Fiamm
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 00:48   #51
napisao bih naše hrvatske munja akumulatore. ali radnici rade za 2000kn, a gazda miloloža se slika sa premijerkom i priča kako radnici u RH rade 3,5 sata na dan.

na što smo spali. munju su vozili u fiat, zastavu, ruse, njemce... a sada u našoj domovini preporučuju neke bannere...

a ja se naivan još čudim kako podravka u konzerve sipa mađarski kukuruz. ali bar ne gajim nade da će đuro i jaca popravit stvar.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 01:05   #52
Bosch, njemačka kvaliteta
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 10:24   #53
OPTIMA

Prodavao sam ih početkom 90-tih i imali smo dosta reklamacija. Nije 100% ono za što se prodaje...
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 10:29   #54
Mislim da ima Denso u JC-u...A i meni je već 5 godina Bosch pod haubom, kužim da ću Densa ubosti.
trooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 22:31   #55
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Pa jasno da se mjenja kad crkne. I nikad ne crke preko noći - uvjek da je znakove da je pri kraju.
Eh, meni je crko za 10min doslovce. 2 Put sam čuo po zvuku da je slabije zavrti. Taman se spremao na kupovinu, on uredno vrti ma sve i da bi danas otkazao skroz. Sve ostalo uredno radi, ali nema struje(očito ga elektronika koči ako je ispod granice, neće ni vrtit) Nakon 20km vožnje ista stvar, jednostavno mrtav.
Stavio sam ga na punjak nadajuči da će sutra za na posao bar bit, pa onda u kupovinu.
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 22:38   #56
Meni bi kod kupnje bilo najvaznije da je maintenance free, ili ti bez odrzavanja. Na zalost cijene akumulatora su mislim otisle barem duplpo gore unazad 5-6 god.
gentor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 22:47   #57
Quote:
Mikahr kaže: Pogledaj post
Dodao bih još ranije navedenima Exide aku.
Imao sam ga skoro 8 godina (do prodaje auta). Originalni je bio 9 godina, zamijenio ga Exide-om, nisam pozalio, sjecam se jos sad da je garancija bila 3 godine na njega, modela se ne sjecam. Sive boje, imao je onaj neki prozorcic/indikator gore.
dimosphobos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 10:26   #58
Samo da "pohvalim" Bannera. Kupio prošle godine ono malo govno za skuter (6Ah ili tak nekak). Košta ko pravi akumulator za auto (300 kuna). I od prije 2 tjedna neće više anlasat - sve kao radi, al verglat neće da ga moliš. I danas odlučih pogledat "dublje" problem - dvije ćelije u šlusu. Ima 8V. Kad ga puniš dvije ne "bućkaju". Izmjerim gustoću .... da nebi. Mrtvo da mrtvije nemre bit.

Javim kak je prošlo s reklamacijom.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 10:32   #59
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
BOSCH (a naročito Silver) je preskupo, zastarjelo, niš koristi GOVNO. Samo budala može dat toliku lovu za taj mediokritet od akumulatora. No znaš kakvi smo mi Hrvati - to je Nemačko, mora da bude najbolje na svetu. A pogledaj testove - Varta i Bosch redovito fenjeraši. Pa ti plati ime.

S druge strane smo u stanju pljuvat naše Francuze, Talijane, Švabe, Japance .... kak se govno pokvarilo. A onda pogledaš ŠTO se pokvarilo .... nešto sa čudnim znakom i natpisom BOSCH pored toga.
U vezi varte:

imam u kolima vartin akumulator od 135 ah, sad ce biti šesta godina i radi kao nov !
djanikeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 10:36   #60
Quote:
djanikeda kaže: Pogledaj post
U vezi varte:

imam u kolima vartin akumulator od 135 ah, sad ce biti šesta godina i radi kao nov !
Imam ja Vartu koja je na LandRoveru trajala 8 godina. No to ne znači apsolutno ništa - to je OEM. Ono što kupiš kod nas u trgovini je šrot. Amen.

P.S. Na Golfu mi je isto Varta unutra .... pa da vidimo koliko će trajat.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.