Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2014., 13:09   #141
Quote:
zaja kaže: Pogledaj post
Kužim, hvala na odgovorima.
Ako može odgovor i na ovo, može li se ovaj interface upogoniti sa Delphi softverom i pruža li ta kombinacija više informacija i funkcija nego gore navedeni ELM 327?
http://www.aliexpress.com/item/Delph...622423749.html
ne kužim pitanje ? koji interface sa kojim softverom ? . 327 nemože radit niti slučajno sa delphi softverom . ovaj delphi sa linka ima svoj soft sa kojim radi i radi odlično . jedino ti je sranje kod instalacije toga 2013.2 softa .
prvo ti je star a drugo ga nemožeš samostalno instalirat . ustvari ovistan si o prodavaču koji ti mora dat aktivacijski kod . ustvari ti mu u toku instalacije šalješ natrag jedan fajl koji ti on presloži i tek onda možeš završit instalaciju . to je ok dok je sve friško . al kom buš slal fajl nakon godine dana . nikom . zato najbolje uzet 2013/3 . za taj ti netreba nitko .
a taj delphi radi pun k..ac i još više modula .
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 13:16   #142
Nisam mislio na 327 već ovaj sa ljnka. Koliko razumijem taj radi sa Delphi 2013.3?
Delphi 2013.3 se može aktivirati bez ikakvih slanja onog xmla.
Znači ta kombinacija je dosta močnija od bilo koje 327 kombinacije?
Zajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 13:25   #143
Quote:
Nino81 kaže: Pogledaj post
Kaj preporučate od tih pizdarija sa baya, za mercedes w211, znači da se more čovek malo igrat i eventualno da može brisat greške, ak opće ima kaj, znam da u ovlaštenom koriste star, dal ima nekaj dobro za doma da se čovjek zabavlja, i preporuka neka za vwpolo 9n3 ako može..
taj delphi i mercedesa i vauvea jede za doručak . dakle za ništa novca odličan alat . no nije za igranje . pošto može radit bezbroj programiranja u raznim modulima utoliko može bit zajeban za nekoga ko nezna šta radi . lako odjaviš neki kodirani dio ili štogod rasprogramiraš trljanjem napamet po kanalima i lupanjem bezveze napraviš popriličnu štetu . kasnije takvi popravci znaju bit poprilično skupi .
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 13:32   #144
Ok, hvala ti na infu. Vjerovatno ne možeš ništa zeznut samo dijagnostikom? Mislim postoje neki potvrdni dijalozi ako nešto mijenjaš? Tipa "klikni ok za izmjenu"?
Zajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 21:39   #145
Zanimljivost, išao sam pogledati tko proizvodi taj Delphi softver, kad ono iznenađenje...radi se o največem svjetskom proizvođaču rezervnih auto dijelova, preko 160 0000 zaposlenih.

Nego može li Delphi mijenjati prijeđene kilometre ili npr. na Passatu sa ugrađenom navigacijom promijeniti jezik i zadanu zemlju iz Njemačke u neku drugu?
Zajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 22:16   #146
da da da ali ovaj tvoj proizvode mali žuti . softver su ukrali 101 % a hard im znaaaatno kraće traje . nego za km ti treba Super VAG K+CAN Plus 2.0 . ak baš hoćeš korigirat km . navi nisam uspio probat . demo verziji ti neda specifične mogućnost a nemam, ga sa čime spojit . skini si negdje 13/3 pa prošetaj kroz demo
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 02:02   #147
Zaja .... fali ti jedna riječ u tvom opisu. Propali.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 07:11   #148
@CDRW, da vidio sam poslije da su propali, ali opet uskrsnuli.

@vampir001, hvala ti na odgovorima, ne interesira me vračanje kilometara, pitao sam da vidim što sve može ta kombinacija.
Inače, koliko ja razumijem kinezi nisu iskopirali Delphi softver već ti šalju uz DS150E upravo originalni krekani Delphi (zrgovci na aliju ga zovu TCS CDP PRO), isti kojeg se može naći na internetu. Evo jučer sam instalira 2013.3 i uspješno aktivirao bez ikakvih slanja onog xml-a na aktivaciju. Koliko sam skužio ima i verzija 2014.2 koja se može aktivirati/krekati, ali nisam provjerio.
Zajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 07:52   #149
Da li se moze na Alfi 166 programirati da se prednje maglenke pale bez paljenja pozicije. I koji bi program bio najbolji za alfu, multiecuscan ili neki drugi.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 00:04   #150
Ne jer je to protuzakonito.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 06:23   #151
Protuzakonito je da se maglenke mogu upaliti bez pozicije??? A uostalom nije mi ni bitno da li je protuzakonito ili ne, jer me nece policija zaustavljati u garazi. Bitno mi je da li se to moze napraviti ili ne.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 08:29   #152
A mislim koja je svrha toga? Šta te tak jako kopa da upališ maglenke a ne gore prednje i zadnje pozicije?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 09:47   #153
Tako da dok idem kroz garazu, u kojoj je cijelo vrijeme mrak, imam svjetla, da ne dr..m xenone za tih 30ak sekundi sto ce raditi, pa da samo upalim maglenke na gumb bez petljanja jos i po prekidacu od pozicije.
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 21:29   #154
Ide i vračanje kilometara preko obd i moba ali malo skuplji uređaj. https://www.youtube.com/watch?v=6gsO0ddMl2g

Zadnje uređivanje Slatky : 16.12.2014. at 21:36.
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 16:18   #155
Quote:
draak kaže: Pogledaj post
Da li se moze na Alfi 166 programirati da se prednje maglenke pale bez paljenja pozicije. I koji bi program bio najbolji za alfu, multiecuscan ili neki drugi.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
komad žice, viseći osigurač, prekidač, i dovedeš + na pobudni dio releja za maglenke.
rekao bi, sat vremena posla i uvrh glave 20 kn troška.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 21:19   #156
hoćete reći da taj DS150E Delphi kopija radi sa crackovanim softwerom kojeg skinemo s interneta samo je malo kvalitetnija izrada kod originala za razliku od kineskog? Mene isto zanima ovaj uređaj iz priloženog linka dal je to original(vjerojatno većina njih nije) i ako nije original dal bi svejedno radio bez ikakvih problema sa VAS-PC?

http://www.ebay.com/itm/251781662510...%3AMEBIDX%3AIT

Zadnje uređivanje prolozac : 09.01.2015. at 21:48.
prolozac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 23:37   #157
Quote:
prolozac kaže: Pogledaj post
hoćete reći da taj DS150E Delphi kopija radi sa crackovanim softwerom kojeg skinemo s interneta samo je malo kvalitetnija izrada kod originala za razliku od kineskog? Mene isto zanima ovaj uređaj iz priloženog linka dal je to original(vjerojatno većina njih nije) i ako nije original dal bi svejedno radio bez ikakvih problema sa VAS-PC?

http://www.ebay.com/itm/251781662510...%3AMEBIDX%3AIT
sve si pobrkao . ds150 i VAS su dva različita diagnostička uređaja . ds je univerzalac i to odličan ( malo love puno muzike )a VAS ti radi vauve , audi , seat , škodu bratiju . DS ima svoj interface i softver kao i VAS . zajedničkog nemaju ništa . ne koriste jedan drugome nimalo . možda tvoje pitanje ide u smjeru dali će se programi KLAT na samom računalu . odgovor je NEE . na istom računalu imam instaliran i VAS i vcds i opcom i lexiu pp planet i can clip i DS i hantek osciloskop i svi rade bez greške .
drugo , softver skinut sa neta će ti zaključat DS-a . sa ( žutim ) ds-om dobiješ pripadajući softver i to radi odlično . svaka nadogradnja sa neta zaključava DS .
nego kaj će ti VAS ? VCDS je puno brži i sve radi odlično . jedina razlika ka sa vcds-om nemožeš napravit regeneraciju dpf-a . doduše za ove najnovije nisam siguran . a ak nisi kužilica tematike regeneracije nebuš ni delal .
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 00:03   #158
Mene zanima cijena ovog Deplhia univerzalca, jer ja sam cuo samo rijeci hvale na taj uređaj.
I da jel istina da ima HRV jezik?
Joker53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 00:26   #159
Quote:
Joker53 kaže: Pogledaj post
Mene zanima cijena ovog Deplhia univerzalca, jer ja sam cuo samo rijeci hvale na taj uređaj.
I da jel istina da ima HRV jezik?
pretpostasvljam da računaš sa kinezom kopiom . od 50 -300 usd . no
i 300 usd nije garancija da će uređaj radit i da se neće zaključat .
a kaj se tiče jezika ima sve , pa i hrvatski . za divno čudo prijevodi su više nego odlični za razliku od nekih uređaja koji bolje da nisu prevedeni .
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 10:16   #160
Znam da nisu isti, nisam na to ciljao koristit isti software za oba uređaja, nego me više zanimalo za oba uređaja jesu li isplativa iako su sigurno kopije.Znači bolje je kupiti tog DS150E, znači njega software crackovan s interneta zaključa i možeš ga baciti?Moraš koristiti DVD koji dobiješ uz njega? Baš čudno, ili to misliš na soft skinut sa službene stranice pa on da zaključa uređaj ako nije oriđiđi?
prolozac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.