Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2014., 21:36   #21
Quote:
kreteen kaže: Pogledaj post
PA da,, slazem se.. Ne znam zasto je zakljucana .a bas toliko finih primjeraka ima
Zato jer su se našli pametnjakoviči koji su tvrdili da neki auti nisu seljo nego style. I izbila je svađa, pa je tema ošla pod ključ. A poznavajući kolege, nebude ni ova dugo.
Stiđo se umorio od nas. S pravom!
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 21:41   #22
Pazite, u tome ima istine. Nije svaku tuning=seljo tuning a na prosloj temi se pojavilo par ukusno sredjenih automobila.

Na novoj temi, svi zasluzuju titulu seljo tuninga, to je svima jasno. Ali ne treba pretjerivati...
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 21:45   #23


daljnje stavljanje linkova nije potrebno
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 21:47   #24
Isukrsta ti, koja je ovo grdobina
Mislim da veći seljatluk ne postoji na kugli zemaljskoj.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 21:52   #25
e ovo je baš grdobina :faceplam:
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 22:14   #26
Forumaši kojima su auti sa slika sređeni se ovdje neće ni javljati.

Osim toga, večina forumaša i ljudi ovdje na Balkanu smatra auto u prvom postu sređenim. Tko ima malo dobro oko i znanje o autima vidjet će da je auto shit. Takav seljo tjuning prolazi na ovom području. Za mene je seljo kromirana rama za tablice. Na Zapadu ih samo Balkanci imaju.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 22:25   #27
Hah gddje ces vidjeti auto sa 6 auspuha nego kod nas.Bas seljo tuning,s kojim bare ribe,ja bas ne volim "tuning" kada bi sredjivao auto nabavio bi felge od 700€,stavio novu boju da se sija,kozni sicevi,sport opruge i to je to.Nikakvo farbanje stakala ledice i bass.Pogotovo kada vidim na popularnim golf 2 i bmw e30 neki spojler od 10€,ja kao fan bmw,to mi se odmah smuci,na bmw (e30 ide m tech 2 i to je lijepo vidjeti) ide m optic,m paket iliti m oprema a svi spojleri od bmw-a nisu ko oni krila nekog orla...JESUS.Volim i lijepog golfa vidjeti sredjenog,tvornici ofc r32,gti.Pogotovo noviji.A kada vidim golfa 2 sa auspuhom i spojlerom naljepnicom gti,a ono cadi iza njega i + sipa lozu povraca mi se od toga.
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 22:42   #28
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Forumaši kojima su auti sa slika sređeni se ovdje neće ni javljati.

Osim toga, večina forumaša i ljudi ovdje na Balkanu smatra auto u prvom postu sređenim. Tko ima malo dobro oko i znanje o autima vidjet će da je auto shit. Takav seljo tjuning prolazi na ovom području. Za mene je seljo kromirana rama za tablice. Na Zapadu ih samo Balkanci imaju.
Daj mi samo molim te definiraj ovo o ramu za pločice? Mislim,podrazumijevaš sam sebe kao stručnjaka za auta,pa reko' šteta da ne razlučimo i taj pojam seljo tuninga... I nemoj mi molim te o "našim" područjima,krkanskih i smiješnih auta ima svugdje,i tebi pred nosom štoviše. No naravno to je na zapadu,tamo nema sranja i loših auta
__________________
Dobrodošao u Kiflastan. (preuzeto :D)
Šargija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 22:49   #29
Quote:
Genscher kaže: Pogledaj post
http://www.b92.net/news/pics/2011/11/12228227504ecba708e8bb4854745542_640x34285.jpg

daljnje stavljanje linkova nije potrebno
Ja bi mu za ovo oduzeo vozačku i osobnu
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 22:56   #30
To je mecka od nekog kvazi doktora. Bio je u novinama.

Inace mi je jako drago zbog nove teme. Probajte se kontrolirat.
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 22:58   #31
Ljudi, bez nepotrebnih rasprava, inače će tema opet propast....... evo dva "remek-djela" za prvu ruku:







mustang01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 23:09   #32
https://www.youtube.com/watch?v=FyLhPjkrdoc
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 23:36   #33
Ove godine je Bozic dosao ranije.... dajte slike, sigurno se sredilo nesto novih krseva..
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 23:42   #34
Može i stare, nije na odmet ponoviti.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 00:28   #35
Ajde napokon da je ova tema opet oživila:klap:
Nadam se da neće biti zatvorena kao i ona prva

Jel to crveno pod vratima nitro ili samo nekakva boca za imitaciju nitroa?

Zadnje uređivanje spyker22 : 10.12.2014. at 02:04. Reason: nemojte kvotati slike
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 00:29   #36
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Može i stare, nije na odmet ponoviti.
gradivo...


Evo jednog, jedva sam ga nasao na kompu. Nije bas plastik fantastik, ali dovoljno dobar.


picupload
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 01:01   #37
Merdžo je auto onog doktora što je pobjegao iz BiH kod nas u Liku, pa tamo dijete krivo dijagnosticirao... ne sjećam se na krjau je li preživjelo ili ne, ali puno drame je bilo oko njega

Pazite na veličinu slika i nemojte qoutat slike. Također, pokušajte se kloniti rasprava što jest, a što nije selo, već je počelo skretati kamo ne treba...

Dali smo šansu temi, ali ako bude problema kakvih je nekada bilo zatvorit ćemo ju. Molim vas da ih ne bude jer je i mene ova tema veselila
car_iz_Osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 01:19   #38
komšo čeka red već neko vrijeme...

.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 01:38   #39
skroz ok auto, dva detalja viška ali...

ona gore grdobina, merc W126 rekao bih..
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 08:03   #40
Odlično što je tema opet aktivna.

Jedino mi ova tema pobuđuje u isto vrijeme dva suprotna osjećaja.

S jedne strane, umirem od smijeha, a s druge sam tužan i zabrinut kada vidim kakva nas ekipa svakodnevno okružuje. Gdje mi to živimo...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.