Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2014., 14:49   #1
Renault Clio

Renault Clio, mk2 redizajn 2002. godište.
U njega su išla dva 1.2 motora, 8v i 16v.

Prijatelju pukao remen i napravio totalnu havariju na motoru. Trenutno je unutra 16v, a stavio bi 8v ako može. Njegovo pitanje je koliko su isti, tj. pašu li u šaraf jedan umjesto drugog? Ako ne, koliko su različiti i koliko je to posla promjeniti.
I pošto bi tada spadao u nižu kategoriju osiguranja mislim da bi se isplatilo raditi homologaciju, pa je logično pitanje koliko košta takva homologacija?
__________________
Odlazak u crkvu ne čini vas kršćaninom. Isto kao što stajanjem u garaži ne postajete auto.
Spameripo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 15:19   #2
Quote:
Spameripo kaže: Pogledaj post
Renault Clio, mk2 redizajn 2002. godište.
U njega su išla dva 1.2 motora, 8v i 16v.

Prijatelju pukao remen i napravio totalnu havariju na motoru. Trenutno je unutra 16v, a stavio bi 8v ako može. Njegovo pitanje je koliko su isti, tj. pašu li u šaraf jedan umjesto drugog? Ako ne, koliko su različiti i koliko je to posla promjeniti.
I pošto bi tada spadao u nižu kategoriju osiguranja mislim da bi se isplatilo raditi homologaciju, pa je logično pitanje koliko košta takva homologacija?
Familija motora ista, nema razloga da ovaj slabiji ne paše. Jedino možda valja provjerit što se tiče mjenjača jer koliko se sjećam ugrađivali su ih po principu šta se našlo pod rukom pa ih ima više s različitim oznakama. Naravno to je komplet selidba skup sa strujom i agregatima, drugačije ne ide.

Ali, dok sredi sve za homologaciju, papiri od motora, račun+ugradnja i to sve poprati dokumentacijom za atest ispast će ga otprilike kao da je ugradio isti taj d4f 16v nazad unutra, ak ne i više. Naravno sam atest je cca 1k kn.
Neisplativo i bedasto za ić radit.
logx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 01:34   #3
jedan je bio slabiji drugi malo jači,mislim da je onaj slabij čak i više cicao nego onaj od 75ks.....ja bi stavio jačega jer mislim da se ne isplati drugo kemijati...a koliko bi i uštedio na osiguranju...? maximalno 200kn godišnje i da ugradi slabijag ...a tu je onda i atest od bar 1000kn a mislimd a bi se još toga nabralo...nova knjižica...
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 08:41   #4
Isplati se kemijat jedino ako je 8v motor dobio. Ako kupuje, bolje mu je uzet 16v ili popravljat stari.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 15:57   #5
Odlucio je kupiti drugi 16v. Hvala na odgovorima.
__________________
Odlazak u crkvu ne čini vas kršćaninom. Isto kao što stajanjem u garaži ne postajete auto.
Spameripo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 22:18   #6
Danas sam mjenjao H1 na Cliu 3, dci i tom prilikom mi je pao gumeni okrugli poklopac protiv prašine. Da stvar bude još gora, ispao mi je i ključ te osigurač od 25A.
Ispod vozila nisam ništa našao zbog kadice motora.
Da li mi ti dijelovi mogu ispasti u vožnji jer do petka ne ću moći na grabu?
georgy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 22:29   #7
Kužim gumu, al ključ i osigurač?? Mislim da zaštitna plastika nije otvorena otraga....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 21:30   #8
Dakle, sve sam napravio što sam planirao, no za vrijeme rada sam zahvatio navedene predmete koji su se srušili sa poklopca.
Moram priznati da sam sve pokrete prethodno trenirao na prazno i preko ogledala-retrovizora(neprirodan položaj i pokreti), tako da sam izmjenu H1 napravio u vrlo kratkom vremenu, što je veliko dostignuće u odnosu na zadnji pokušaj......i da, čuje se rolanje predmeta u vožnji....znači još su ispod motora.
georgy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.