Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2012., 22:10   #1
Bivanje u vezi bez seksa

ne da mi se tražiti po temama. uglavnom, u vezi sam s dečkom već poprilično dugo. nema sexa. gotovo uopće.
početak nije upućivao na ovo, no eto, desilo se.
obožavam ga, sretna sam s njim neopisivo, definitivno je najbolja osoba koju sam ikada upoznala, no, bježi od sexa ko vrag od tamjana

naime, na početku je bio silno napaljen na mene i sve super, i prvi put kad se trebalo desit nešto više, spustio se. i onda je počelo izbjegavanje.
a ja sve luđa. i suočavam ga stalno s tim problemom, pokušavam pričati s njim, riješiti problem, jer je to zaista jedini problem koji imamo u vezi, i ne želim prekinuti s njim zbog sexa.
ali, vidim da on nema potrebu za rješavanjem problema. kaže da njemu to nije toliko bitno, da zašto je meni to tako bitno, blabla.
imali smo nekoliko pokušaja, i meni je bilo odlično, no vidim da on to doslovce obavlja zbog mene i da je uvijek uplašen. baš uplašen.
i ne vjerujem da je to osoba s početka naše veze kad su mu ruke bile po meni gdje god i kad god. sad je sve što bi moglo dovesti do sexa postalo ono što on izbjegava.
čula sam sva opravdanja od njega, od toga da je krivac strah jer je, eto, prvi put bio neuspješan, do toga da on jednostavno nema toliku potrebu za sexom kakvu je imao s 18, do brda drugih stvari koje su u mojoj glavi samo opravdanje za to da me ne voli, ne želi, da naša veza nije dobra, da sam ružna, debela i neprivlačna, itd.
vidim da je neki psihološki problem tu, ali ja više ne vidim načina kako da mu pomognem da se iz tog mjesta pomakne.
pričanje o tome kao da ga sve više zatvara, glupo mi je moliti ga da ide kod liječnika, nešto.
samo da navedem, nije gay i ne vara me

jednostavno, to je totalno osjetljivo područje za jednog muškarca, i jako je teško suočiti se s problemom a kamoli kad te cura natjerava s tim, no propast će nam najbolji odnos ikad ukoliko to ne riješimo.

savjete molim, korisne, naravno, što ja, kao partnerica, mogu napraviti po tom pitanju?
Jonfen is offline  
Old 06.08.2012., 22:17   #2
Nemozes nista, jedino malo pricekat i vrijeme bude pokazalo jel on stvarno razmislja i o deckima...
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Old 06.08.2012., 22:28   #3
hmmmmmm

mozda se negdje drugdje isprazni pa mu nije stalo,al ako kazes da te vrijeda i da mu nisi lijepa ni privlacna znaci da te ne voli ili ima drugu...a ti ne mozes nista cekaj da se digne...
mareek is offline  
Old 06.08.2012., 22:35   #4
Quote:
mareek kaže: Pogledaj post
mozda se negdje drugdje isprazni pa mu nije stalo,al ako kazes da te vrijeda i da mu nisi lijepa ni privlacna znaci da te ne voli ili ima drugu...a ti ne mozes nista cekaj da se digne...
nisam rekla da me vrijeđa, naprotiv, rekla sam da je ovo najbolji odnos kojeg sam imala ikad, što ne bih rekla da mi netko govori da mu nisam lijepa ni privlačna.
već govorim o tome da se ja tako osjećam, da nešto nije u redu sa mnom pošto toliko teško dolazi do tog famoznog sexa.
da se razumijemo, mazimo se mi, i sve to, i super je, i kad dođe do toga da treba nešto napraviti, on se smrzne.
naravno da je čudno, pričali smo o tome, i imao je sličan problem sa curom prije, no odnos je puknuo brzo, a ovo naše već traje i kažem, sve štima osim tog dijela.
ponavljam, nije gay, ne vara me. hm, možda bi ovo trebalo na psihologiju prebacit
Jonfen is offline  
Old 06.08.2012., 22:39   #5
i nije stvar sad u "čekanju da mu se digne" već o tome da mislim da strah od toga da će fejlat radi blokadu mu u glavi.
Jonfen is offline  
Old 06.08.2012., 22:40   #6
pa pusti ga nemoj ga jos ti silitt s tim
koliko imate godine, zivite li zajedno, koliko ste dugo u vezi
pitica is offline  
Old 06.08.2012., 22:44   #7
Quote:
Jonfen kaže: Pogledaj post
nisam rekla da me vrijeđa, naprotiv, rekla sam da je ovo najbolji odnos kojeg sam imala ikad, što ne bih rekla da mi netko govori da mu nisam lijepa ni privlačna.
već govorim o tome da se ja tako osjećam, da nešto nije u redu sa mnom pošto toliko teško dolazi do tog famoznog sexa.
da se razumijemo, mazimo se mi, i sve to, i super je, i kad dođe do toga da treba nešto napraviti, on se smrzne.
naravno da je čudno, pričali smo o tome, i imao je sličan problem sa curom prije, no odnos je puknuo brzo, a ovo naše već traje i kažem, sve štima osim tog dijela.
ponavljam, nije gay, ne vara me. hm, možda bi ovo trebalo na psihologiju prebacit
znači on se nada da će tako i nadalje.

ne osjeća dovoljno da je malo malo sebičan u odnosu na tebe.

a i ti to priznaj. priznaj da je sebično, kad ste u vezi i kad žena to želi a ti joj ne pružaš, da izbjegavaš teme.

jer ako postoji kakav takav razlog za to, imaj muda da ga javiš ženi pored tebe.
ako pak nije, ako je to nešto unutar tebe kao muškarca, hajde objasni.

u svakom slučaju si to dužan, jer da ste u vezi podrazumjeva da ćete biti intimni.

tako mislim.
__________________
~v
Improper is offline  
Old 06.08.2012., 22:44   #8
Kako znaš da nije gay i zašto ti je glupo reći mu da potraži pomoć?
dainty is offline  
Old 06.08.2012., 22:45   #9
mislim da ti toga decka intimno ne poznajes;mislim da ne mozes imati neke tvrdnje o njemu kao npr.da nije gay!

Vjerujem da on sasvim dobro poznaje sebe i razloge zasto te "odbija on dobro zna",a ono sto ti on iznosi je "uvijeno u celofan".

Gdje i kako naci rjesenje,vjerujem forumasima da ce ga oni sigurno naci....
milionas is offline  
Old 06.08.2012., 22:47   #10
10 mjeseci..
to je puno, ono. i kad pustim i ne silim komunikaciju, on pušta to i bježi od problema. to je opet drugi par rukavica.
da ja pustim, ne bi se ništa dogodilo osim toga da ne bi pričali o tome i ne bi se ništa dogodilo, jer je to jednostavnije nego se suočiti s problemom.
a ja bih bila sve nesretnija, jer, budimo realni, ovaj je period zahtijevao od mene jako puno strpljenja i ljubavi i razumijevanja, i sve je to tu i dalje, no sve teže to podnosim, i vidim da počinjem pucat na stvari koje su mi totalno nebitne jer se ovo ne rješava, bar ne onom brzinom kojom bih ja htjela da se rješava.
ne živimo skupa, ali jako puno vremena provodimo skupa, onako, jedan lijep idiličan odnos. osim tog škakljivog dijela.
Jonfen is offline  
Old 06.08.2012., 22:48   #11
Za početak, koliko imate godina oboje i koliko dugo ste u vezi?

Quote:
Jonfen kaže: Pogledaj post
naime, na početku je bio silno napaljen na mene i sve super, i prvi put kad se trebalo desit nešto više, spustio se. i onda je počelo izbjegavanje.
Hoćeš pojasnit malo ovo? Prvi put kada ste se trebali ševiti, zakazala mu hidraulika, pa od početke veze izbjegava seks?

Quote:
Jonfen kaže: Pogledaj post
no vidim da on to doslovce obavlja zbog mene i da je uvijek uplašen. baš uplašen.
Psihologa. Ovo čak nije savjet u stilu - nešto ga muči neka potraži stručnu pomoć. Naime tip koji je doslovno uplašen da mu se ne digne kako spada ili šta već, bi stvarno trebao popričati sa psihologom jer mu može pomoći.

Nema ti šta biti glupo objasniti mu situaciju i predložiti mu moguće rješenje.
Naravno, ako je takvo prestrašeno štene, bit će mu to problem, ali alternativa ti je rast tog problema.
Quote:
Jonfen kaže: Pogledaj post
jednostavno, to je totalno osjetljivo područje za jednog muškarca, i jako je teško suočiti se s problemom a kamoli kad te cura natjerava s tim, no propast će nam najbolji odnos ikad ukoliko to ne riješimo.
Moglo bi postati još osjetljivije područje za muškarca, ako radi nerješavanja problema ostane jednog dana bez cure.
Neće se slomit maslačak boy ako malo popričaš sa njim, objasniš mu kako se osjećaš radi toga i poguraš ga u smjeru rješavanja toga.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 06.08.2012., 22:51   #12
draga moja mislim da si izgubila "igru sa njime",on vjerujem sasvim sigurno zna sto je s njime i to ti ne zeli reci.....jednostavno "uziva u sadasnjem trenutku"!

Tvoje ponasenje dovesti ce te do toga da ces na kraju "puknuti i prekinuti vezu,a da mozda i neces saznati pravi razlog njegovih problema".
milionas is offline  
Old 06.08.2012., 22:52   #13
kako uopce zivi sa tim normalno...mislim da i niste bas toliko bliski da mozete otvoreno jedan drugome rec sta vas muci...gle pa daj ga probaj napit pa onda odvuc u krevet ako vec ima tu blokadu u glavi mozda bude opusten i sve bude ok...i tako polako doc do rijesenja...mora on sam to rjesit sa sobom jer ako ga to ne brine neznam fakat je problem...
mareek is offline  
Old 06.08.2012., 22:53   #14
Quote:
milionas kaže: Pogledaj post
mislim da ti toga decka intimno ne poznajes;mislim da ne mozes imati neke tvrdnje o njemu kao npr.da nije gay!

Vjerujem da on sasvim dobro poznaje sebe i razloge zasto te "odbija on dobro zna",a ono sto ti on iznosi je "uvijeno u celofan".

Gdje i kako naci rjesenje,vjerujem forumasima da ce ga oni sigurno naci....
pa u tome je problem. što ja njega ne poznajem u tom smislu u kojem bih trebala.
mislim, zato sam započela ovu temu. čisto da čujem tuđa mišljenja.
uostalom, zadnji put kad smo pričali o tome, rekla sam mu da ću postavit temu na forum i čekat da svi počnu pisat da je gay ili da me vara. i smijali smo se tome skupa.
pričamo mi o tome, bez brige, i kažem, znam da postoji razlog zašto je to tako, i nije da on mene odbija, i miče mi ruke ako ja njega diram, i gadi se sexa, jbg, samo da, ponašanje jest malo sebično, a ja sama to ne mogu riješit a on, kao pravo muško, čeka da se to sredi samo od sebe. a meni se to ne da.
Jonfen is offline  
Old 06.08.2012., 22:56   #15
Quote:
Jonfen kaže: Pogledaj post
, no propast će nam najbolji odnos ikad ukoliko to ne riješimo.
Ako mu ovo nije dovoljna motivacija, šta misliš da bi moglo pomoći? Znam, ponudi mu pare za seks.
chocolatecookie is offline  
Old 06.08.2012., 22:59   #16
Quote:
mareek kaže: Pogledaj post
kako uopce zivi sa tim normalno...mislim da i niste bas toliko bliski da mozete otvoreno jedan drugome rec sta vas muci...gle pa daj ga probaj napit pa onda odvuc u krevet ako vec ima tu blokadu u glavi mozda bude opusten i sve bude ok...i tako polako doc do rijesenja...mora on sam to rjesit sa sobom jer ako ga to ne brine neznam fakat je problem...
pa kad se napije, mogu s njim kaj hoću, ali je li to ispravno da ja moram napit svog dečka da bih ga odvukla u krevet? u kurac ako je.
ne da se ni meni cijelo vrijeme visit po njemu i fakat mu pokušavam dati prostora da sam počne nešto, i da sam inicira stvari.

i odgovor nekom gore, da, otkad smo prvi put pokušali posexat se, hidraulika zakazala, i od onda očito vuče taj stah da će fejlat. mislim, to i sam kaže.
Jonfen is offline  
Old 06.08.2012., 23:03   #17
Quote:
Jonfen kaže: Pogledaj post
pa kad se napije, mogu s njim kaj hoću, ali je li to ispravno da ja moram napit svog dečka da bih ga odvukla u krevet? u kurac ako je.
ne da se ni meni cijelo vrijeme visit po njemu i fakat mu pokušavam dati prostora da sam počne nešto, i da sam inicira stvari.

i odgovor nekom gore, da, otkad smo prvi put pokušali posexat se, hidraulika zakazala, i od onda očito vuče taj stah da će fejlat. mislim, to i sam kaže.
jeste li se opce ikad sexali, mozda je djevac
pitica is offline  
Old 06.08.2012., 23:07   #18
naravno da nije u redu svaki puta ga napit...al ako kazes da kad je pijan sve ok znaci da previse razmislja o tome kada je trijezan...neka se prepusti i uziva...mislim da ces ti puknut i da cete prekinut al steta ako se volite...
mareek is offline  
Old 06.08.2012., 23:07   #19
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Za početak, koliko imate godina oboje i koliko dugo ste u vezi?


Hoćeš pojasnit malo ovo? Prvi put kada ste se trebali ševiti, zakazala mu hidraulika, pa od početke veze izbjegava seks?


Psihologa. Ovo čak nije savjet u stilu - nešto ga muči neka potraži stručnu pomoć. Naime tip koji je doslovno uplašen da mu se ne digne kako spada ili šta već, bi stvarno trebao popričati sa psihologom jer mu može pomoći.

Nema ti šta biti glupo objasniti mu situaciju i predložiti mu moguće rješenje.
Naravno, ako je takvo prestrašeno štene, bit će mu to problem, ali alternativa ti je rast tog problema.

Moglo bi postati još osjetljivije područje za muškarca, ako radi nerješavanja problema ostane jednog dana bez cure.
Neće se slomit maslačak boy ako malo popričaš sa njim, objasniš mu kako se osjećaš radi toga i poguraš ga u smjeru rješavanja toga.
30 on, 27 ja. cca 10 mjeseci veze. kažem, pričamo mi o tome svemu, i trudimo se, više ja nego on, jbg, i to me muči, ali već sam mu predložila da ode popričat s nekim. probali smo i sa malom plavom pilulicom, hehe, i bilo je jebeno, i on je bio sav sretan i fakat znam da ga to muči, samo će se on radije zakopat u posao, ili mene izvoditi po svukud samo da se ne mora suočavati s tim kak bi trebao.
zna on kako se ja osjećam, i zahvalan je na svom mojem strpljenju, samo govorim, nekad i meni pukne i nemam više ni strpljenja ni volje s tim se nositi.
sve ovo što pišem ovdje sam već s njim prošla kroz komunikaciju sto puta. jbg.
Jonfen is offline  
Old 06.08.2012., 23:10   #20
Quote:
pitica kaže: Pogledaj post
jeste li se opce ikad sexali, mozda je djevac
jesmo, ali majke mi, to sam i ja pomislila već, nakon toga da je gay, i da me ne voli dovoljno, i da mu nisam privlačna.
a znam da nije baš nešto previše iskusan. hm, da, možda je i u tome problem.
nije djevac, ali hmmm...
Jonfen is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger