Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2010., 20:53   #61
meni je prijatelj priča da kad njemu cura puši da on ne može svršit znači više vas je.nisam imala takvih problama
__________________
samo se srcem dobro vidi,bitno je očima nevidljivo
stella luna is offline  
Old 12.03.2010., 22:24   #62
Zavisi tko i kako pusi, ali ako dobro puši tako najbrže svršim
florijan31 is offline  
Old 12.03.2010., 22:54   #63
ma dal će svršit ili ne ovisi o svemu i svačemu. no, ono što mene muči je da se ja trudim i uživam i pustim mašti na volju, al njemu treba vremenaaaaa i vremena. nije tolki bed al lagano te počne sve boliti, i kad ga pitam kako da radim kaže da radim savršeno i da je ok tako....yeah right....reci brže, jače, sporije, barem nešto pa ne čitam ja misli (naravno mogu skužiti po uzdisanju al dobro bi mi došao koji komentar), pa neću se naljutit ako mi kaže brže
senoritaa is offline  
Old 13.03.2010., 02:24   #64
Quote:
attention whore kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ako je ova tema bila, nisam zamijetila, pa nek se briše ako je. Dakle, već od par svojih partnera sam čula da nema šanse da svrše dok im se puši (napominjem, to su izjave prije mog pušenja,daklem,nije u pitanju moja tehnika) neki od njih su svršavali ko ludi tak da stvarno ne znam u čemu je problem. pitanje za muške: dal je to stvarno česta pojava da ne možete svršit pušenjem i u čemu bi bio problem ako izuzmemo da cura ne puši dobro??? pitanje za cure: jeste li imale takvih iskustava da vam je partner reko da nema šanse da svrši pušenjem?
jebga...priznajem....meni pušenje služi samo za predigru....i ne mogu ga zamjenit sa toplim, vlažnim i mekim ulaskom u.....(klub ljubitelja sjevernoafričkih čigri!)
__________________
Implosive FM
Ravih is offline  
Old 13.03.2010., 03:27   #65
Ili loše pušiš ili pušiš dok je on jako pijan ili nadrogiran.
Možda i oboje.
asr crew is offline  
Old 13.03.2010., 03:37   #66
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Imam svjedoke
nedo Bog da keljiš ovakve usne ko šta su na avataru. sumnjam da bi se koji mogao suzdržat

Mislim, ako špricam na podražaj vlastite ruke, ženska usna me tjera na zapletaj crijeva a ne samo svršavanje.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 13.03.2010., 06:35   #67
Quote:
asr crew kaže: Pogledaj post
Ili loše pušiš ili pušiš dok je on jako pijan ili nadrogiran.
Možda i oboje.
Ili ona loše radi s jezikom pa ga grebe zubima
sexy_girl is offline  
Old 13.03.2010., 07:15   #68

Molim smanjiti chat. Idući put vam postovi neće biti samo brisani. Hvala.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 13.03.2010., 07:58   #69
Quote:
sexy_girl kaže: Pogledaj post
Ili ona loše radi s jezikom pa ga grebe zubima
ili je malo fulala pa umjesto kare u usta uvalila nesto drugo
postoji i mogucnost da se radi o trojcu pa je pusila krivome. taj drugi se ziher cudio kako ama bas nista ne radi a svrsava ko lud sam od sebe
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 13.03.2010., 13:24   #70
pa zar se to uopće može?

mislim bez upotrebe ruku, jelte...
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 13.03.2010., 13:46   #71
Quote:
attention whore kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ako je ova tema bila, nisam zamijetila, pa nek se briše ako je. Dakle, već od par svojih partnera sam čula da nema šanse da svrše dok im se puši (napominjem, to su izjave prije mog pušenja,daklem,nije u pitanju moja tehnika) neki od njih su svršavali ko ludi tak da stvarno ne znam u čemu je problem. pitanje za muške: dal je to stvarno česta pojava da ne možete svršit pušenjem i u čemu bi bio problem ako izuzmemo da cura ne puši dobro??? pitanje za cure: jeste li imale takvih iskustava da vam je partner reko da nema šanse da svrši pušenjem?
Ma gdje i samo takve nade?
Jadni frajeri s tobom...
Nauci pusiti!
On_Off is offline  
Old 13.03.2010., 14:17   #72
sad sve ovisi. osjecaj pusenja je meni dosta blazi od osjecaja u sexu, slab mi je to feeling, u sexu je vece trenje e sad da ga jezikom golica i kruzi neko duze vrijeme to nisam isprobao
castor8 is offline  
Old 13.03.2010., 15:00   #73
Ne, ali dogadjali su mi se oni koji su samo tako mogli. Vise njih! I to je za zapitati se.
Barbara_Wolf is offline  
Old 13.03.2010., 15:10   #74
Quote:
attention whore kaže: Pogledaj post
pitanje za cure: jeste li imale takvih iskustava da vam je partner reko da nema šanse da svrši pušenjem?
Nisam, moji bivši dečki nisu imali takve probleme. Sad nemam dečka, ali frend koji me servisira isto nema takav problem.
lutkica Brendy is offline  
Old 13.03.2010., 16:15   #75
Quote:
Ravih kaže: Pogledaj post
jebga...priznajem....meni pušenje služi samo za predigru....i ne mogu ga zamjenit sa toplim, vlažnim i mekim ulaskom u.....(klub ljubitelja sjevernoafričkih čigri!)
e pa to je i on meni objasnio tako! dobro,nije usporedio moje vlažno i mekano mjesto s klubom ljubitelja sjevernoafričkih čigri,ali...znamo što je pisac htio reći!
__________________
"Mišljenje je ko šupak,svako ga ima."
attention whore is offline  
Old 13.03.2010., 16:19   #76
Quote:
On_Off kaže: Pogledaj post
Ma gdje i samo takve nade?
Jadni frajeri s tobom...
Nauci pusiti!
zašto bi mi se odmah trebala prišiti etiketa loše pušačice? čitaj pažljivije moje ostale postove
__________________
"Mišljenje je ko šupak,svako ga ima."
attention whore is offline  
Old 13.03.2010., 16:32   #77
Mnogi muškarci imaj problema s tim dok se ne opuste. Jer očekuju da je to ženama fuj i onda ne mogu u glavi preći taj korak ma koliko svijesno željeli, podsvijesno se "boje" da će sekundu nakon svršavanja sve poći po zlu. Pogotovo ako ste još na početku veze. Ako ti je stalo do toga pokušaj ga uvjeriti da ti to želiš i da uživaš u tome. Mislim da sama fizička stimulacija nije neki problem. Muškarci kad su opšuteni i napaljeni mogu svršiti i uz puno manje ugodan i ubzudljiv dodir od onog u pušenju.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 13.03.2010., 18:07   #78
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Jer očekuju da je to ženama fuj i onda ne mogu u glavi preći taj korak ma koliko svijesno željeli, podsvijesno se "boje" da će sekundu nakon svršavanja sve poći po zlu.
Ajde ti sad to meni objasni - kako bi ja nešto radila što mi je fuj?
I šta se to može dogoditi nakon svršavanja?
kiss me is online now  
Old 13.03.2010., 18:11   #79
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ajde ti sad to meni objasni - kako bi ja nešto radila što mi je fuj?
I šta se to može dogoditi nakon svršavanja?
Ajd ti meni objasni kako je nekim ženama neugodno da ih lik liže ako nisu oprane/obrijane iako on to nedvosmisleno želi i uživa u tome bila oprana/obrijana ili ne. Isti princip.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 13.03.2010., 19:36   #80
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Ajd ti meni objasni kako je nekim ženama neugodno da ih lik liže ako nisu oprane/obrijane iako on to nedvosmisleno želi i uživa u tome bila oprana/obrijana ili ne. Isti princip.
Pa ako joj je neugodno opere se pa joj nije više neugodno
Ako nije oprana, a zna da će joj to smetat valjda se ne upušta u oralni sex, bar je tako u mom slučaju, ne dam mu da me liže dok se ne operem i nisam izbrijana
A to šta on uživa u tome ovako će još više uživat jer će mu bit glatka i čista, obojici veći gušt
malapatkica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger