Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2011., 16:07   #4601
Ja upadam sa svojim radovima
Bubamare...


..i ključići.
KissOnTheRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 18:43   #4602
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
Ne znam nikoga tko to radi
ali imaš dosta jeftinih na ebayu pa si malo pogledaj...

Hvala Nisam znala pod kojim imenom da ih tražim, hair pin mi je davalo 100 stranica bridal materijala
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 21:25   #4603
a znate sta meni treba? link za magnete za torbice Molim vas, netko je stavljao nedavno link, a ja ga nisam spremila
hvala unaprijed

edit: pod kojim imenom to trazim na ebayu ?
Ori is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 10:54   #4604
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
ugrij iglu na svijeću i probuši sama, samo pazi da nečime (kliještima) pridržiš tu iglu da se ne opečeš
thx! bum probala.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 11:30   #4605
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
thx! bum probala.
i moraš to napraviti brzo dok je igla topla, ako ju ostaviš malo da stoji će ti se ohladiti pa nećeš moći izvuči van....ja tako svu plastiku bušim
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 13:33   #4606
oh wow! nemrem doc k sebi od odusevljenja. kako jednostavno! bilo bi super da mi se ruke manje tresu, al ajde. idem trazit još neku plastiku
thx!!
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 12:22   #4607
Cure imate ideju kak da ovo spojim, mislila sam lemilicom al su mi rekli da to neće uspjet Neznam dal bi mi u zlatarni možda probali složit... Help

iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 19:31   #4608
Nije me bilo dugo, bila spriječena zbog bolesti, ali čitam vas opet i pohvala svima na radovima, stvarno ste kreativne ženske

Evo i nešto malo od mene, nije sasvim novo s obzirom na spriječenost, ali bacam se na posao...





__________________
Moje rukotvorine
imd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 20:01   #4609
moja prsten



tko zna gdje kupiti materijal za ovakve cvijetiće.. jučer tražila po puli.. prvo skupi ko vrag a izbor boja očajan ( http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater (moj cvijetić da ne bude zabune )

Zadnje uređivanje cokoladne_oci : 11.05.2011. at 20:08.
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 20:18   #4610
Quote:
iwa_kc kaže: Pogledaj post
Cure imate ideju kak da ovo spojim, mislila sam lemilicom al su mi rekli da to neće uspjet Neznam dal bi mi u zlatarni možda probali složit... Help

zalijepi onim malih super ljepilom - barem bi ja tako napravila
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 21:27   #4611
Quote:
cokoladne_oci kaže: Pogledaj post
moja prsten

tko zna gdje kupiti materijal za ovakve cvijetiće.. jučer tražila po puli.. prvo skupi ko vrag a izbor boja očajan ( http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater (moj cvijetić da ne bude zabune )
to je najlonska podstava, mislim

ja tražim crni markizet, koji očito ne postoji, a ima ga u svim ostalim bojama, a cvijetovi tog oblika najbolji budu s tim materijalom...

već mislim da ću kupit boju za tkanine, i uzet bijeli i bojat ga...
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 22:32   #4612
Quote:
Nar kaže: Pogledaj post
to je najlonska podstava, mislim

ja tražim crni markizet, koji očito ne postoji, a ima ga u svim ostalim bojama, a cvijetovi tog oblika najbolji budu s tim materijalom...

već mislim da ću kupit boju za tkanine, i uzet bijeli i bojat ga...
aha, tnx na odgovoru

ma ja sam tražila al ništa nisam našla.. a organza ( neznam da li sam dobro napisala) je dosta skupa:S
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 22:43   #4613
organdy ti je 80 kn metar ali mislim duple širine tamo gdje se kupuje metražna roba, a u hobbyu 17 kn "običan" metar, ja kupujem malo simo, malo tamo, ovisi ako nađem boju koja mi se sviđa

od cca pol metra u hobbyu napravim 2-3 cvijeta onako bogatija, a za 20-tak cm te duple širine iz dućana sa metražnom cca 3-4 bogatija cvijeta (imaš ih na mom blogu ako te zanima koliko su "bogati")


i jel zna itko gdje mogu kupiti male čepove za boce, ovu dole bočicu sam kupila zajedno sa čepom i sredila, ali kasnije sam našla samo bočice bez čepa i sad ne znam gdje ih mogu naći bočica za maslinovo ulje
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 22:52   #4614
ima ti pod zidom poljoopskrba ili tako neka opskurna trgovina koja prodaje i boce i cepove
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 23:15   #4615
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
organdy ti je 80 kn metar ali mislim duple širine tamo gdje se kupuje metražna roba, a u hobbyu 17 kn "običan" metar, ja kupujem malo simo, malo tamo, ovisi ako nađem boju koja mi se sviđa

od cca pol metra u hobbyu napravim 2-3 cvijeta onako bogatija, a za 20-tak cm te duple širine iz dućana sa metražnom cca 3-4 bogatija cvijeta (imaš ih na mom blogu ako te zanima koliko su "bogati")
hvala ti puno budem pogledala ako to ima u puli.. jedan hobby dućan su u gradu zatvorila, a na šijani sam došla i nije radio .. samo do 3 a ja došla u 4 :S u dućanu mi je rekla 70kn al nije niš spominala duplo ili veće :S rekla je 1 metar budem ja to još malo istražila
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 23:34   #4616
Quote:
cokoladne_oci kaže: Pogledaj post
hvala ti puno budem pogledala ako to ima u puli.. jedan hobby dućan su u gradu zatvorila, a na šijani sam došla i nije radio .. samo do 3 a ja došla u 4 :S u dućanu mi je rekla 70kn al nije niš spominala duplo ili veće :S rekla je 1 metar budem ja to još malo istražila
ne moraš ti uzet cijeli metar, uzmi samo 20-30 cm
ja sam kupila i na ebayu isto, došlo mi više od metra (nekih metar x metar i pol) oko 25 kn tako negdje mislim, sve u svemu smiješna cijena
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 23:49   #4617
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post

i jel zna itko gdje mogu kupiti male čepove za boce, ovu dole bočicu sam kupila zajedno sa čepom i sredila, ali kasnije sam našla samo bočice bez čepa i sad ne znam gdje ih mogu naći bočica za maslinovo ulje
pogledaj u bumbaru u svetoj nedjelji ( http://www.bumbar.hr/home.php?page=1 )
imaju tako odlicnih boca u ponudi. moj favorit je ona sa lubanjom, tamo negdje na 30 i nekoj stranici
Charmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 02:58   #4618
Quote:
iwa_kc kaže: Pogledaj post
Cure imate ideju kak da ovo spojim, mislila sam lemilicom al su mi rekli da to neće uspjet Neznam dal bi mi u zlatarni možda probali složit... Help

Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
zalijepi onim malih super ljepilom - barem bi ja tako napravila

Eeeeee, jok, ne može se to lemilicom, probala, meni je puknulo krilce na brošu u obliku vilinog konjica, ni super ljepilo tipa Superbond to ne drži, to je nešto mekano..tipa..bubunuti ću sad, kositar, barem mislim, većina jeftinog nakita je od toga..nečega.

Uglavnom, probaj sa dvokomponentnim tipom ljepila na bazi epoksi smole.

Ja baš to Bison koristim za sve đinđe.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 05:57   #4619
Quote:
cokoladne_oci kaže: Pogledaj post
aha, tnx na odgovoru

ma ja sam tražila al ništa nisam našla.. a organza ( neznam da li sam dobro napisala) je dosta skupa:S
organzu plaćam 40kn po metru, crnu, dok je bijela 34kn u baumaxu

sutra bojam bijeli markizet u crno, pa javim kako je ispalo

Mrs. T, super ti je stranica, baš lijepi cvijetovi!!!!
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:55   #4620
Quote:
Charmel kaže: Pogledaj post
pogledaj u bumbaru u svetoj nedjelji ( http://www.bumbar.hr/home.php?page=1 )
imaju tako odlicnih boca u ponudi. moj favorit je ona sa lubanjom, tamo negdje na 30 i nekoj stranici
hvala, znam za tu stranicu i da tamo toga ima, ali sam mislila više nešto da odem odmah sad i kupim
ali mislim da mi je jednostavnije s bumbara jer mogu odmah i bočice naručit po duplo jeftinijoj cijeni i čepove

Quote:
Nar kaže: Pogledaj post
organzu plaćam 40kn po metru, crnu, dok je bijela 34kn u baumaxu

sutra bojam bijeli markizet u crno, pa javim kako je ispalo

Mrs. T, super ti je stranica, baš lijepi cvijetovi!!!!
hvala
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.