Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2011., 12:26   #861
ni meni nije jasno kako se yasemin moze povjeravati sevgi... ta zenska mi je uzasna, nebi joj povjerila najvecu glupost kamoli nesto ozbiljno ili nekakvu tajnu... grozna mi je, malo je jadno da yasemin nema neku bolju prijateljicu
mislim zapravo je tuzno da u tome svemu nema neku blizu osobu kojoj se iskreno moze pojadati.. na kraju ispada da joj je mama jedina "frendica"
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 12:59   #862
meni sevgi i nije tak loša. Mislim, čini mi se ko neka feministkinja, ljuta na sav muški rod i sad je u girl power fazonu
Al nije ni Yasmin pretjerano iskrena iz ovog koliko smo vidjeli.
obje igraju tu neku svoju igru i drže stvari koje su im bitne za sebe, tak da su se dobro našle.
A Jasemine mi se ionako čini ko tip osobe koja nikom ništ ne govori (izuzev mame) i koja ni ne bi bila u stanju imat najbolju prijateljicu jer je nepovjerljiva

što se tiče azre - jako je dobro odglumila onaj plač. jedan od iskrenijih koje sam vidjela

A mislim da ne laže, jer.. mi gledatelji smo dosad znali sve što likovi smjeraju, nije se ništa dogodilo, a da mi prethodno nismo za to znali da je taj lik muljao..
tak da bi prikazali vjerojatno i Azru kako smišlja novu strategiju ostanka u firmi.
a opet, nekako su joj čudno zumirali facu dok je pričala o raku, a ovo je serija, tak da je sve moguće.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 13:14   #863
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
meni sevgi i nije tak loša. Mislim, čini mi se ko neka feministkinja, ljuta na sav muški rod i sad je u girl power fazonu
Al nije ni Yasmin pretjerano iskrena iz ovog koliko smo vidjeli.
obje igraju tu neku svoju igru i drže stvari koje su im bitne za sebe, tak da su se dobro našle.
A Jasemine mi se ionako čini ko tip osobe koja nikom ništ ne govori (izuzev mame) i koja ni ne bi bila u stanju imat najbolju prijateljicu jer je nepovjerljiva
a ja bas mislim da je sevgi bila od prvog dana najbolja prijateljica kako treba biti , yasemin bi joj apsolutno sve rekla...sjecas se kako joj je bora otkrio da su njih dvoje bili ljubavnici 2 godine i kako ona jos pati za njime... ? da je sevgi neka oke frendica nebi to tajila, jer nije to mala stvar.. ipak rade obje na istom mjestu i objema im je bio sef... e al onda je sevgi postajala ljubomorna kad je shvatila da bora trza na yasemin, kad ih je spijunirala itd... ma grozno..
nije joj to nikakva prijateljica.. samo na sebe misli ta zenska i na to kako da napakosti bori a kladim se da bi bila opet s njime da ima priliku..
ma ne volim ja takve zenske
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 13:27   #864
Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
Jao, gadna li svijeta u toj agenciji
A opet ima dobro ime. XL. Jer tamo ima svega previše - egoizma, ljubomore, zavisti, spletkarenja...
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 13:28   #865
Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
ni meni nije jasno kako se yasemin moze povjeravati sevgi... ta zenska mi je uzasna, nebi joj povjerila najvecu glupost kamoli nesto ozbiljno ili nekakvu tajnu... grozna mi je, malo je jadno da yasemin nema neku bolju prijateljicu
mislim zapravo je tuzno da u tome svemu nema neku blizu osobu kojoj se iskreno moze pojadati.. na kraju ispada da joj je mama jedina "frendica"
Dobro pa nije lose da mami sve kaze ipak su zajedno u tome i imaju jedna drugu. Njihov mi odnos u redu, normalno mi da prvo mami kaze da se vida s ocem djetata i da ju je iznevjerio. Ali, slazem se da su joj mogli dodijeliti malo bolju frendicu da ne jurca svako malo na skype

@ soulmate
To da je jasmin nepovjerljiva je mislim rezultat toga kaj nikad nije imala prijatelja s kojim moze biti iskrena i to je u redu. Ne bi ni ja islq neke stvari govorit nekome ko sevgi ako sam jednu tzv.prijateljicu nasla u krevetu sa zarucnikom. Bila bi definitvno opreznija kak je i ona i to je okej. Opravdavam njenu nepovjerljivost. a to je i do karaktera, neki ljudi su jednostavno prijatelji sa svima koje malo bolje znaju i svima sve laju,dok su neki povuceniji, oprezniji i dobro promisle kome ce kaj i kad reci. Tak da mi jasmin po tome razumljiva jer sam i ja sama takva.
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 14:25   #866
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Definitivno,bez toga nikamo Meni inače malo čudno kako on tako odjednom barata oružjem-kad prije nauči?Iz Vana otišo ko klinac,studirao u USA,radio u Italy-ili se "školovao"i tamo,za svaki slučaj,zlu ne trebalo?A i zidarske odgojne mu dobro idu,valjda je to ipak genetika
Ja sam pretpostavila da je to zato što u Turskoj muški još uvijek moraju ići u vojsku, pa su valjda tamo nešto i naučili. To što je živio vani nije ga oslobodilo obaveze da ide u vojsku (mislim da su oni po tom pitanju dosta rigorozni).

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Tzi ! Vidim da te avatarčić još drži, a?
Ma nemaš pojma koliko mi je drago ako su ti moje žvrljotine pomogle da dan počneš s osmjehom! I makni crne oblake iznad glave, sjeti se Čiček, vidjet ćeš da ima puno gorih stvari u životu. Okreni na valcer kad god možeš!
Eh, da! Rezanje epizoda me toliko naljutilo da sam čak mislila odustati. Unište epizodu ali totalno! I da je bar zbog čega, nego zbog neke rvacke umotvorine. Jebate, u svim sapunjarama isti glumci! Više ne znaš jel' nova serija ili repriza?
U čemu je problem prikazati 1 seriju, pa drugu? Kog klinca trpaju 2 serije zaredom, svaki dan?
Naravno da avatar još drži. Još nisam našla nekog "dostojnijeg" da ga zamjeni. Ne može se Veličanstveni samo tako skinuti s prijestolja.

Ne znam baš za valcer, ali muzika u ovoj seriji je stvarno dobra. Kirac je stvarno nepresušni izvor talenta. Za koju god seriju da radi pjesme to ispadne savršeno.
Tzipora1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 14:47   #867
Ejisa

Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
... Slazem se s navedenim, a sto se tice dadilja, kao sto sam povise napisala, nema sanse da bi Leyla to dopustila, nisu oni 'visi' sloj kojima je normalno da im djecu odgaja osoblje. Mislim da Yaso podsvjesno osjeca da ne moze bas vjerovati Sevgi, a ne moze biti sigurna da ce se negdje izlanuti.
Da li Yaso osjeca nepovjerenje (svjesno ili nesvjesno) prema Sevgi - mislim da ne, trenutno! Tesko mi je vjerovati da ona ne vjeruje jedinoj prijateljici koju ima. Dosta se oslanja na nju ... u svemu je vjerno slijedila Sevgine upute, nije zastajala ni na trenutak da razmisli ima li tu skrivenih motiva, bas joj vjeruje. Isto tako, Sevgi joj je jasno i iskreno rekla zasto ju zeli za partnericu (=Bora). Nije to ni pokusavala sakriti, a Yaso uopce nije reagirala na to u smislu da se uvrijedila ili osjetila iskoristeno.

Moje misljenje je da joj Yasemin nije rekla za dijete iz razloga jer ju je ranije bilo sram. Ako spomene dijete, mora ispricati cijelu pricu koju (koliko god moderna bila) nece svatko prihvatiti bez osudjivanja. Mislim da prvenstveno sama Yasemin nije bila spremna da sa svime izidje u javnost.

Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
...Možda, instiktivno, osjeća da joj ne treba povjeriti nešto tako osobno, važno i škakljivo. Iskreno, ne bih ni ja rekla Sevgi. Sevgi meni uopće ne ulijeva povjerenje, a živcira me s tom ''go girl!'' govorancijom. Kao, mi žene, nek on trči za tobom, samo ti njemu sve uzmi, misli na sebe, ti si važna. Ako Sevgi doista misli sve to, zašto ona ne živi po tom receptu? Zašto cijelo vrijeme pati za ljigavim Borom i glumi njegovu sjenu? Iza te Sevgine girl power filozofije krije se zapravo ogorčena, ostavljena žena koja se još uvijek nije zbrojila. ...
... iznad sam vec pisala nesto o tome ...

- Sevgi/Yaso - prototip danasnjih 'modernih' prijateljstava = partnerstvo, obostrana 'korist', povjerenje uz stavku da nikad ne ides na svoju stetu, ... To su ta povrsna prijateljstva, bez 'dubine'. Ni meni se to ne svidja, ali ...

Yasemin Sevginim razlozima nije pridavala nikakvu negativnu paznju. Zapravo je bila presretna ponudom. Hocu reci da se ponasala kao da joj je to ok tj. sasvim normalno. Ili je i nju bas briga, jer i ona zeli ostvariti svoje ciljeve tj. mora sinu osigurati buducnost. A ako je tako - zar onda obje ne iskoristavaju jedna drugu?!

- Nazalost Sevgi je vec dugo zaljubljena u Boru. Ta ljubav je njena kocnica. Ona savjetuje Yaso 'girl power'-govorancijom da bi Yaso uradila nesto sto Sevgi nije sposobna zbog vl.osjecaja. Odnos Sevgi/Bora ovisi iskljucivo od Bore, i Sevgi je toga svjesna. On nju ima kad god to pozeli, a ona to s njim nema i zato se kod nje povremeno javljaju ovakve faze. Katkad mu se pokusava pribliziti jer ga voli, a kad ju ovaj odbije - onda mu se pokusava svetiti zbog toga. Kazniti ga. To ce se tako nastaviti dok Sevgi ne lupi glavom od zid i ne prekrizi ga za sva vremena!
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 14:50   #868
Quote:
angell_ kaže: Pogledaj post
...
Posto vidim da se puno raspravlja o Yasemin, odlucih da i ja napisem (tj. da popravim prosjek jednom od klanova hehe) da ni meni nije sjela nikako, al bas nikako.
Pocev od izgleda (pri tome mislim na prvu epizodu, tj. ona scena za sankom), prosto ne znam kako se Savasu tu svidjela.
Zatim ponasanje: nezasticen sex sa potpunim neznancem (razocarenje u bivseg mi nije nikakav izgovor, desavaju se i gore stvari, pa se ne postupa tako), zatim njeno ponasanje kad je saznala da je trudna, pa ovaj odvojen totalno zivot od djeteta, mislim da je ona jedina uspjesna/ bogata majka koja dozvoljava da svoje dijete vidja preko Skype-a, zatim ponasanje prema majci... itd itd ...
Vidis sad kad to spominjes - i ja se pitam kako mu se uopce svidjela u onom izdanju?! Izgledala je poprilicno lose. Nimalo privlacno!

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
... Nije mali Omer krupan, on je samo nevjerojatno napredno dijete! U istoj epizodi je tek prešao na kašice i žvakao ozbiljnu fetu kruha family size.
...
A Azra, aka Turkish miss Piggy, ma što više razmišljam, mislim da laže ko pas! ...
- E fakat! Vidjela sam to, al' nisam 'registrirala' bas iz razloga jer je bebac krupan ... ... bilo mi normalno vidjeti ga s onim kruhom ...

Mrs.Piggy ... ... jesi ludica! ... I bas si joj nasla sinonim, opet!

Quote:
Abla kaže: Pogledaj post
...
Slažem se, sumnjiv lik. Kao fol ide na operaciju u Ankaru, tamo ima znanca, bit će joj lakše, a pravi razlog je da je kolege neće moći posjećivati u bolesničkoj postelji. ...
Ma naravno, tko je toliko lud da pored Istanbula ide negdje drugo ... samo onaj tko nesto skriva ... I slazem se sa Isoltom, glumica je dobro odglumila bolest, nema sto!

Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
... Klapa Moran :usama :usama :usama - eto, skupili se momci s brda - cijelo selo šmrče bijelo :lol, sišli malo u grad da dotjeraju ove nečasne u red.
He he ... cijelo selo se nasmrkalo ...

Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
Dobro pa nije lose da mami sve kaze ipak su zajedno u tome i imaju jedna drugu. Njihov mi odnos u redu, normalno mi da prvo mami kaze da se vida s ocem djetata i da ju je iznevjerio. Ali, slazem se da su joj mogli dodijeliti malo bolju frendicu da ne jurca svako malo na skype ...
- Meni isto. Leyla joj je majka, ima samo nju (nikakve druge rodbine). Jedina je upucena u cijelu stvar oko Omera. Ako se vec treba nekome izjadati i otvoriti dusu - najbolje je njoj.

- Ah sto se tice tog prijateljstva ... vec sam podosta napisala o tome u ranijem postu ... zelim samo dodati da ni Yasemin nije najpozrtvenija i najiskrenija prijateljica. To je obostrano. Njih dvije nisu k'o nokat i prst, ali su ok. Svaka ima svojih malih tajnih ... nesto o cemu ne zeli govoriti ... Zasto bi Sevgi govorila Yasemin o Bori, o svojoj intimi, a ne zna npr. ni gdje joj majka stanuje, nego mora istrazivati da bi ju pronasla?! ... Da je rijec o nekom 'dubokom' prijateljstvu, jednu takvu najobicniju sitnicu bi sigurno znala.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:34   #869
Cijela ta priča oko prijateljstva Yas i Sevgi je pomalo nedorečena, kao da su neke stvari pisane u hodu i ne baš promišljeno. Zapravo je teško znati koliko dugo se one znaju i koliko je duboko i iskreno to njihovo prijateljstvo. Yasina mama je stalno zvala Sevgi da dođe u Bodrum, a to znači bar na dva-tri dana. To nije isto kao da pozoveš prijateljicu od kćeri npr. kući na kavu. To meni zvuči kao da su one baš dobre prijateljice i da se dugo znaju S druge strane, ne znaju osnovne stvari jedna od drugoj, Yas ne zna da je Sevgi bila u vezi s Borom, ne povjeravaju se jedna drugoj. Tu nešto ne štima.
Ne mislim da je za Yas bolje ne imati takvu prijateljicu kakva je Sevgi. Yas je sama samcata u Istanbulu, jedina koja se bar na neki način brine za nju je Sevgi. Iako se rukovodi nekim svojim motivima, Sevgi je njoj uspjela isposlovati ortački ugovor. Bez obzira što to očito nije iskreni prijateljski odnos, meni se ne čini da Sevgi želi zlo Yas.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:36   #870
@monimalu - napisala si sve ono što ja mislim ali se nisam znala izrazit na taj način.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 17:40   #871
Počela sam pratiti od ponedjeljka seriju, što je Nadja Savašu?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 17:46   #872
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
Počela sam pratiti od ponedjeljka seriju, što je Nadja Savašu?
Prijateljica, zajedno su studirali.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 17:48   #873
Ok, hvala.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 17:57   #874
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
e super , hvala ti puno...
sad znam kome se mogu obratiti...
poželim upisat tečaj Turskog ali jednostavno ne stignem i neznam kako se organizirati...
super mi je to što su preveli tekst pjesme...
i nadam se da će i ostale prevoditi, jer Kıraç je prilagodio glazbu i tekstove pjesama događanjima kroz seriju i upravo zato mi treba taj prijevod..
imaš tečaj u sokratu sad

ja ga studiram i turski je dosta zeznut jezik jer je jako, jako različit od jezika s kojima se susrećemo (hrvatski, njemački, engleski, talijanski...). to su sve indoeuropski jezici, a turski ne spada u tu skupinu tako da treba dosta posvećivanja da se dobro nauči...
LittleStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 19:11   #875
ovako,mene muči jedna stvar u vezi ženidbe bratovom udovicom
to bi se meni činilo OK jedino da je u tom braku bilo djece
u tom slučaju treba zaštititi djecu svoga brata koji nose tvoje prezime
jer kad bi se snaha preudala u drugu obitelj,moglo bi se dogoditi
da njezin novi muž želi posvojiti njenu djecu,a tako bi djeca dobila novo prezime
naravno,to vrijedi za bogate,jer koga briga za sirotinju i kako se prezivaju
konkretno,za Čiček je "bila sreća" što je postojao Savaš-mlad ,slobodan,zgodan,
nasljednik obiteljske titule itd.
a da nije bilo Savaša,nego samo ono "vrijedno"derište(Mustafa),bil ju udali za njega,
ono da se snaha ne zagubi po bijelom svijetu
a onda bi joj bilo bolje i sa svojim ocem ,nego s njim
a nas svakog na vjenčanju pitaju:da li smo svojom voljom odlučili se vjenčati
pa se ja pitam,zašto kažu takve mladenke da ,ako su prisiljene na vjenčanje
i spominjanje novaca(cijene) kod vjenčanja,to mi je kao na vašaru kad se pogađa
pa ispada da su te prodali ,a ne udali
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:07   #876
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Ma meni je i D bio drag, da bi riječ rekla, al' da smo ga prale - jesmo! savaš je puno normalniji tip.
Joj je, iako je Demir bio uff ovaj je uff uff uff

Quote:
MuraTuba kaže: Pogledaj post
Mozda ste u pravu Savas malo navaljuje,ali meni se i to dopada kod njega.Teuta da,on je kompletan adut,ali okice su okice.Nesto posebno..
Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
Mada meni ni Savas nije los, al nije mi ni nesto posebno. Ima on nesto u sebi al mi nije lijep.
Ima ima, puno svega, ali o ukusima se naravno ne raspravlja!!

Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
:Savaš Baldar,šarmantan,uporan...teško mu je odoleti...Konačno ima priliku da se iskaže u svoj svojoj muškosti...Uostalom Savaš Baldar je već dokazao da nije oprezan spavajući sa pijanom ,nepoznatom devojkom bez zaštite...Oprez nije vrlina Savaš Baldara.
On je ipak samo muškarac, a priznak koji ne bi zgodnu ženu kresnuo, osim toga ona je njemu prva prišla i kissnula ga
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Savaš. Rrrrrr
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Savaš je hodajući mil.$
volim ja njega kako je on ukombinirao patrijarhalni odgoj sa suvremenošću...
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
[I] Savas joj je davao povoda. Mozda nije svjestan toga, ali jest. Prvo ona dernjava: 'Ona je moja zena! Moja zena!' 'Ti si clan ove obitelji, da ti dlaka s glave zafali, ne bi si oprostio!' ... pa onda grljenje, pa uspavljivanje ...

Koja zena ga ne bi pocela drugacije gledati ako joj pruza sigurnost, nadu, utjehu ... svaka bi mu se pocela diviti i u normalnim uvjetima, kamoli tek ovim njenim.

Savas - ajme majko, koja isprika za nedolazak! 'Ma znas Yaso, jednom radniku stroj uhvatio ruku, odsjekao ruku ustvari, krvario je, vodili smo ga u bolnicu ...' uhhhhh ... Kako da mu ne povjeruje? Mislim stvarno?
Quote:
Ratka kaže: Pogledaj post

Savaš u sivom odijelu i crnoj košulji
Quote:
Abla kaže: Pogledaj post
Emice, za razliku od Demira, Savaš je puno otvoreniji, vedriji, direktniji, a opet vitez na bijelom konju, još kad pogleda s onim svojim okama, svako žensko bi se rastopilo... privlačan je i kad zatakne gan za pojas i navuče ozbiljan opasni mafiozo look... ma šarmantan je u svakom pogledu :
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
A Savaš ko' moderni Supermen. Kako taj balansira na sto krajeva - em spasi Čiček od oca Morona, em smiruj situaciju doma, em drži uzde u firmi, em trči za Đezmin, em ovo em ono..
Ja ga zovem Robin Hood
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:33   #877
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Preporučam potez Žabica - želj. kolodvor, što kasnije to bolje. I naravno - pješice. I eto ti XL ekipe.
Prošli tjedan sam bila na Žabici i to u 4.30 ujutro, pratila tatu na bus. Čovjek otišao lupati more. I da, bilo je dosta kandidata za XL ekipu.


Quote:
Abla kaže: Pogledaj post
Emice, misliš u George Cloonyea ?
Hijao, kako ljudi pamte šta ja pišem, nisam ni svjesna toga. Moram pripaziti malo.

Abla, draga, da, da.


Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Nazalost ne mogu se sloziti, Ahmet Moran je samo ekstremni pripadnik 'svoje vrste'..zar nisi vidjela kako su reagirali oni starci oko njega kada je saznao za sliku, a da ne spominjemo i njegovog brata koji je danas pokazao da je jednako gnjusan, ali manje bistar od svog starijeg brata.
Da, svi su se užasnuli ko da je Čiček uhvaćena usred orgija.
A, u pravu si, ali ja sam optimist pa sam se ipak nadala da je u pitanju više stvar karaktera, a manje tolike zagriženosti i zaostalosti. Fulala sam debelo.


O, evo mi novog smajlića kojeg ću staviti kad je Šahbaba u pitanju.
ema_kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:47   #878
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti jednu Savaševu osobinu, a to je strpljivost , kao i kontroliranu odgodu užitka ( kao da je čovjek vježbao tantrički sex pa zna da je užitak veći što ga više obuzdavaš). Svaka čast! Kako je samo imao kontrole ne potrčati prema njoj prvi puta kada ju je vidio, a i ona kontrola na sastanku pa poslije opet. Za mene, nestrpljivu po prirodi ovo je vrhunac samokontrole.
ODLIČNO!!!!

Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Savaš svojom pojavom izaziva autoritet, ali kad je pored Yasemin on je ko malo dijete … za njih dvoje često riječi nisu potrebne….
Savaš svojom pojavom šalje ugodne emocije i najdublje čežnje…
Sve se nalazi u njihovom jednom pogledu i poljupcu, snaga, ljubav, želja i sva tuga svijeta, njih dvoje su mi srodne duše…,

Savaš je vrlo otvorena i slobodna osoba….tako da Savaš teško podnosi bilo čije nametanje tuđe volje….
ali dok Savaš onako zaljubljeno gleda Yasemin stalno šalje poruku „tu sam“ ... „ne želim nigdje drugdje bit već pored i uz tebe“ ...“želim biti bas tu pored tebe i uz tebe“…dok Savaš iskazuje svoje emocije na lijep, iskren i topao način obuzima me osjećaj topline oko srca ..mislim da Savaš ni u najdubljim snovima nije mogao zamisliti ovako savršene emocije koje je upoznao sa Yasemin..
Savašu nije bilo potrebno mnogo hrabrosti da pokaže svoje emocije prema svojoj Yasemin ….on je samo pusti srce da kaže što misli…. spreman je sve napraviti da mu povjeruje .. lijepo je u životu imati nekoga ko ce na ovako voljeti…pa makar to bilo i u seriji…
Ja njih dvoje volim i obožavam , ja sam zaljubljena u njihovu ljubav!


p.s
sinoć nisam imala pripremljen kolaž... to sam noćas uradila s velikom ljubavi...

Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
aaaa kak mi je sladak savas, tak je slatko zaljubljen.. strpljivi micek..
kad je bio u sobi poslije vecere ( brijem) bio mi je posebno zgodan, nekak je bio drugaciji nego inace, wow!
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Savaš je lik kojeg bi svaka majka poželjela za zeta,ali takvi u RL ne postoje,fikcija i ništa drugo....
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
[I]Savas - malo mi ide na zivce sa svojim stalnim pritiscima, pozivima, porukama: 'Sto radis poslije? ... Sto radis veceras? ... Sto radis sutra? ...' ono covjece malo popusti.
Mislim ... da se razumijemo, sve je to divno i krasno, ali ako se mogao strpiti godinu dana pa moze onda i jos koji dan - da se zeni utisci slegnu.
Ponasa se kao da su vec par, kao da ga je ona vec prihvatila ... Toliko je siguran u sebe - ni ne pomislja da joj se mozda ne dopada, da ona ne osjeca isto. Ponasa se sovinisticki, kao da je nemoguce da ga ona odbije! Helloooo!

..
Moni, pa zaljubio se, ne može si pomoći, sad kad ju je konačno pronašao, valjda bi ju na vitrinu postavio i gledao, a svjestan je situacije i okoline, da će to potrajati
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Savaš. Hijao, sve što više Savaša gledam, sve mi manje Demir prolazi. A ionako sam mu milijun zamjerki nalazila, a tek sad kad sam Savaša upoznala, uf uf! Kako je Savaš bio sladak sa Jasemin ispred kluba.Savaš onako naoružan i nabrijan

Zadnje uređivanje ejisa : 01.09.2011. at 20:55.
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:54   #879
Bok dragi ljudi, konačno sam vas stigla.

Napravila sam vaše osvrte na Savaša, uglavnom sve pozitivni komentari, kad stvarno samo to i zaslužuje..

TL hvala na pohvali posta, inače, hvala ti što nas podsjećaš na lijepe momente iz serije onim svojim kolažima..
Moni super si opisala odnos sevgi / yas.. kratko i jasno,, meni se čini da je ta sevgi gadan igrač
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:59   #880
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
ovako,mene muči jedna stvar u vezi ženidbe bratovom udovicom
to bi se meni činilo OK jedino da je u tom braku bilo djece
u tom slučaju treba zaštititi djecu svoga brata koji nose tvoje prezime
jer kad bi se snaha preudala u drugu obitelj,moglo bi se dogoditi
da njezin novi muž želi posvojiti njenu djecu,a tako bi djeca dobila novo prezime
naravno,to vrijedi za bogate,jer koga briga za sirotinju i kako se prezivaju
konkretno,za Čiček je "bila sreća" što je postojao Savaš-mlad ,slobodan,zgodan,
nasljednik obiteljske titule itd.
a da nije bilo Savaša,nego samo ono "vrijedno"derište(Mustafa),bil ju udali za njega,
ono da se snaha ne zagubi po bijelom svijetu
a onda bi joj bilo bolje i sa svojim ocem ,nego s njim
a nas svakog na vjenčanju pitaju:da li smo svojom voljom odlučili se vjenčati
pa se ja pitam,zašto kažu takve mladenke da ,ako su prisiljene na vjenčanje
i spominjanje novaca(cijene) kod vjenčanja,to mi je kao na vašaru kad se pogađa
pa ispada da su te prodali ,a ne udali
pa da novac ostane u obitelji
LittleStar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.