Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2007., 14:14   #361
Meni je 12 dkg po osobi živi smijeh i nema veze sa logikom...pa radije ne bi uopće imala kolače nego stavila za desetero ljudi 2 tanjura sa po 14 kolačića!!!Na mojoj svadbi nije ostalo kolača, nitko se nije prežderavao i svi su slavili i veselili se ljubavi dvoje mladih ljudi!!!!Neznam gdje su takvi normativi ali jadan taj koji to gostima stavi na stol...e da mi smo uzeli i 5 kila za doma i hvala Bogu što jesmo jer ne bi imala jednog kolača za odnijet na posao!!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:16   #362
Quote:
vemar1 kaže: Pogledaj post
Ajme koji kolaci! Ne udajem se ali slucajno sam naisla na ovaj topic i sline mi cure. nisam jos vidjela ovako lijepu tacnu sa kolacima. Da li u Konzumu imaju isto tako fini?

Da li imaju svoju internet starnicu? Da li mozda mozes nekako doznati imena kolaca? Ja nisam sada u Hrvatskoj pa molim za pomoc.
Ima ih u Konzumu i tamo su jako fini ...nemaju int. stranicu ali imaju broj telefonski na koji se može nazvati i pitati za sve kolače kako se zovu, to je nekakav klasični svatovski mix...a mogla bi se i ja možda sjetiti da se potrudim !!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:24   #363
ja jucer isla kupiti u konzum da ih probam. bas su fini i jako mi se svidjaju.
da, da zove se svatovski mix.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:28   #364
jako mi podsječaju na moje...samo kaj sam jajoš imala rafaelo i čokoladne luglice...bez breskvica koje moj dragi mrzi...ma mislim da su svi ti kolačići manje više isti kod svih...mislim vrste i meni je to sve fino...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:30   #365
Aaaaa imala sam i ja kuglice a breskvice su i meni odurne ali tak puno ih ljudi voli...ja ne znam kaj je sa tim kolačom, za ove su breskva-eksperti rekli da su odlične da fila nije uopće suha, štagod!!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:32   #366
meni su rekli da u taj mix ide od svega pomalo, i da ide par ukrasnih kolaca u koje spadaju te breskvice. ja cu pitati jel moze bez tih "ukrasnih" kolaca koje nitko ne papa
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:35   #367
ma meni su te breskvice tak tak...bolje su mi rafaelo i čoko kuglice a bolje mi i izgledaju...a dragi mrzi te breskvice i jedino što me molio da njih nebude među kolačićima pa sam molila da mi to ne rade... al ljudi ih vole to je istina...pogotovo stariji...moja mama ih obožava...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:37   #368
Quote:
snupy kaže: Pogledaj post
meni su rekli da u taj mix ide od svega pomalo, i da ide par ukrasnih kolaca u koje spadaju te breskvice. ja cu pitati jel moze bez tih "ukrasnih" kolaca koje nitko ne papa

Možeš izabrati tj. izbaciti šta god hočeš...oni ti peku ja mislim 130 vrsta kolača!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:38   #369
i moja
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:45   #370
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
al ljudi ih vole to je istina...pogotovo stariji...moja mama ih obožava...
I ja volim breskvice
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:51   #371
ma cats nije to mišljeno s lošom namjerom... a i nemaš ti sigurno toliko godina ko moja mama ili? dakle dragi mi je izuzetak...on je isto malo stariji...možda iz protesta ne voli breskvice...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 14:55   #372
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
I ja volim breskvice
Cats ja isto obožavam breskvice ...... i imam 29 godina .. a mogla bi se daviti u njima ... jednom sam u Makarskoj jela breskvicu koja je bila veličine jabuke

p.s. poslala sam ti bila pm Cats
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 15:03   #373
i ja volim papati breskvice... ...na veliko
__________________
MOJI ALBUMI http://public.fotki.com/neo7/
dumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 15:20   #374
Ja te breskvice obozavam. To mi je onak pravi svatovski kolac.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 15:22   #375
eto Cats pada moja teorija o tome da samo stariji vole breskvice u vodu...vidiš ipak nije sve tako crno...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 15:46   #376
joj, nisam znala da toliko ljudi voli breskvice.
onda ih necu izbaciti
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 22:46   #377
Pa cure ne kupuje kolace samo radi sebe koje vi volite. Imate goste. Kupujete ono sto oni vole. Sta ima veze sto neki kolac mlada ili mladozenja ne vole?

Iva11, puno hvala na odgovoru. Cim dodjem u Hrvatsku idem u Konzum po taj mix. Ako se kojeg sjetis napisi molim te.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 03:54   #378
Iva11, jel ima na toj kutiji od kolaca njihov broj telefona? Ako nema, molim te posalji mi na PM. Hvala.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 09:03   #379
Quote:
vemar1 kaže: Pogledaj post
Pa cure ne kupuje kolace samo radi sebe koje vi volite. Imate goste. Kupujete ono sto oni vole. Sta ima veze sto neki kolac mlada ili mladozenja ne vole?

Iva11, puno hvala na odgovoru. Cim dodjem u Hrvatsku idem u Konzum po taj mix. Ako se kojeg sjetis napisi molim te.
draga od 15 vrsta kolača mislim da nitko nije primjetio da nemam breskvica... a moja procjena je bila da nikome neće faliti...jer ako moram birati između rafaelo kuglica i breskvica ove zadnje gube u svakom slučaju... mladenci rade svadbu onako kako oni žele da im taj dan izgleda i gosti su tamo da se vesele sa njima a ne da im određuju kako će taj dan izgledat...kod mene je to između ostalog znaćilo kolače bez breskvica jer se meni i mom dragom iliti mladencima to nije sviđalo...i nitko se od gostiju nije bunio ili primjetio taj veeelik nedostatak na tanjurima... a mledenci su bili sretni... po tvojoj logici bi trebalo biti bitno sve što ljudi vole a ne mladenci jer kaj si ono umišljaju slučajno da je to njihov dan...

Zadnje uređivanje sly47 : 09.02.2007. at 10:12.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 10:11   #380
sly
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.