Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2007., 16:40   #21
Koji jod koristis? Imam samo Betadine za ispiranje grla.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 17:38   #22
Upaljena milija

onaj sitni bijeli tvrdi pristic ispod oka. ja glupaca isla tiskati i sad mi je cijelo to podrucje crveno, a i nisam istisnula do kraja. sto da radim, kak da to barem malo smirim da mogu normalno na posao. hvala
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:12   #23
Angelica,Angelica,takvi prišti se moraju probiti sterilnom iglicom i onda ti ostane samo crvena točkica,a stiskanjem teško izađu.A koža oko oka je osjetljiva i to je najbole napraviti krajem tjedna da ti se tokom vikenda koža obnovi.Sad jedino namaži debljim slojem Bepantena.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 22:42   #24
da mama sad cu i to znati. bila sam u ljekarni i dobila byvacin mast, nadam se da ce biti dobro.
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 14:00   #25
Ja te stvari vadim iglom. Sterilnom, dakako.
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 21:24   #26
uh nemoj ga dirati,bar sad dok je ljeto,ja ih isto imam par,i glupa kozmetičarka mi ga je pokušala isprovocirati da se upali,pa da ga mogu istisnut, i naravno,ostala mi je gadna krasta i nakon nje predivan ožiljak
to se ne vidi,samo se osjeti pod prstima,nemoj ih tiskati
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 21:54   #27
ucila sam za ispit i naravno, dirala se po licu i to sam valjda iziritirala,a kad se upalilo probala istisnuti. znam da treba sa iglom, al di da ju ja nadjem u tom trenu
mazala byvacinom i sad je dobro, al sam mislila prvi dan da budem morala na hitnu koliko je bilo naoteceno. hvala
__________________
"If you are going through hell, keep going." - Winston Churchill
Angelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 22:28   #28
Moj dragi to ima u kutu oka - praktički u oku (onaj dio kraj nosa - ne znam kako objasniti...)

Dosta je velik sad već, a kako je mjesto zeznuto ne usuđujem se dirati to. I nije upaljeno, samo ta tvrda bijela kugla tu stoji i raste (ajde dobro ne raste nekom velikom brzinom, ali je veće nego prije)

Ni mazati ga s nečim nije rješenje, jer sve bi mu ušlo u oko...

A ne znam gdje da ga pošaljem... I koliko je to opasno obzirom da je na takvom mjestu...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 23:53   #29
To se može dermatologu otići i on to riješi za tren oka.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 02:15   #30
kako?? imam i ja jedan ogroman na bradi
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 13:47   #31
Samo malo razreže tankim skalperom,izvadi lopticu i dezinficira.Rade to oni svi,samo što nikome ne padne napamet za to ići doktoru.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 22:14   #32
Ufff, postupak mu neću ni spominjati

Nego me zanima što ako ne bude pošao?
Jeli to može rasti u nedogled?

I koje su posljedice neuklanjanja?
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 01:27   #33
ja ih imam par već godinama,jedna je toliko velika i tvrda,a neke sam uspjela istisnut kad bi se upalile,ali nažalost ostali su mi ožiljci,i radije bi to dala doktoru da sredi,čak ni kozmetičarkama ne bi dala,one su prave mesarke
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 10:56   #34
sad jedno pitanje plavuse,sta to je ustvari koja je razlika između toga i akni ili obicnih pristeva,jel izbijaju iz nekog određenog razloga,hormonskih promjena ili sta?
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 11:36   #35
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Moj dragi to ima u kutu oka - praktički u oku (onaj dio kraj nosa - ne znam kako objasniti...)

Dosta je velik sad već, a kako je mjesto zeznuto ne usuđujem se dirati to. I nije upaljeno, samo ta tvrda bijela kugla tu stoji i raste (ajde dobro ne raste nekom velikom brzinom, ali je veće nego prije)

Ni mazati ga s nečim nije rješenje, jer sve bi mu ušlo u oko...

A ne znam gdje da ga pošaljem... I koliko je to opasno obzirom da je na takvom mjestu...
Moja mama je to imala na kapku, dosta veliku miliju, stvrdnutu.
I, vjerovala ili ne, okulistica (oftamolog, kako li se već sad kaže) joj je to sredila, nakon što je bila na pregledu očiju zbog nekih drugih stvari. Malo razrezala i izvadila...

Još kad je išla oftamologici rekla mi je da će je zamoliti da joj to izvadi, a ja sam joj rekla: "Ma daj, kaj ti je, pa neće ti to ona htjet radit; to ti rade kozmetičarke ili dermatolozi". Međutim, kad je pitala oftamologicu bi li joj to izvadila, ova je rekla: "Pa, naravno"... I za čas joj to sredila.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 22:36   #36
Hvala cure na odgovorima

Danas smo mu ja i njegova mama to spomenule - samo nas je pogledao

Reakcija - nula (a možda će htjeti kad mu bude smetalo...)

Glavno da znam gdje ću ga poslati kad stanje postane kritično

A i nešto sam naučila - nisam imala pojma ni što je to ni kako se zove!
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 22:46   #37
Quote:
Angelica kaže: Pogledaj post
onaj sitni bijeli tvrdi pristic ispod oka. ja glupaca isla tiskati i sad mi je cijelo to podrucje crveno, a i nisam istisnula do kraja. sto da radim, kak da to barem malo smirim da mogu normalno na posao. hvala
To se radi isključivo kod kozmetičarke, nakon parenja lica i sterilnim iglicama.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 10:27   #38
meni je isto izbio jedan bijeli prištić na podočnjaku i tu se ugnjezdio i neda se,mislite da je to od ovih okoočnih kremica,ja nemam pojma? kako to riješiti,maknuti? na drugom oku imam isto jedan bijeli sitni ali skroz gore kod oka i nosa i to me ješ više živcira jer ja znam da je to prištić al ljudi mogu komotno misliti da je to krnjelja
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 11:19   #39
Jasmine, to ti je vjerojatno milia i isto tako vjerojatno od okoloočne kreme
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 11:45   #40
Meni je kozmetičarka rekla da se miliumi ti tvrdi bijeli prištići javljaju kod upotrebe prejakih krema. I fakat kad sam se zaigrala s testerom jedne okoločne lifting kreme, u svega par dana mi se napravilo nekoliko miliuma oko očiju. I to je jako teško ukloniti kod mene, a da mi ne pukne kapilara. Par sam ih sama uspjela prvo probušiti kožu tankom iglicom i onda isto tako iglom iščeprkati van taj tvrdi bijeli prištić koji fakat izgleda kao sasušeni ostatak neasorbirane kreme. I isto imam kao Jasmine jedan milium ispod samih donjih trepavica kojeg se na usudimo niti ja ni kozmetičarka diarti jer je tu koža fakat tanka.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.