Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2010., 22:59   #61
Ja se isto sjecam tih bolova...Gadni su bili i to kad god je sisao bili su ajme majko.....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:22   #62
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja se isto sjecam tih bolova...Gadni su bili i to kad god je sisao bili su ajme majko.....
ajme, sad sam se i ja sitila. nije toliko bolno koliko neugodno. a tek žeđ kad pčnem s podojem...
__________________
Nije sretan onaj tko puno ima, sretan je onaj tko malo treba.
eva7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 12:12   #63
Quote:
_Candy Candy_ kaže: Pogledaj post
Nakon poroda (u mom slučaju 3-4 dana) se javljaju kontrakcije, odnosno stezanja maternice koje podsjećaju na prave trudove. Maternica se smanjuje i vraća u prijašnje stanje. Posebno se osjeti tijekom dojenja jer se otpušta oksitocin.
Pa ovo je za pop*****.
Trudovi i nakon poroda.
Da vjerujem u inteligentni dizajn, sad bih imala riječ-dvije uputiti dotičnom dizajneru
nedoumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 12:48   #64
Quote:
nedoumica kaže: Pogledaj post
Pa ovo je za pop*****.
Trudovi i nakon poroda.
Da vjerujem u inteligentni dizajn, sad bih imala riječ-dvije uputiti dotičnom dizajneru
ti mene redovito zabaviš svojim britkim humorom
E, da, čula sam i ja za te postporođajne, da nisu baš mačji kašalj, ponesite koji lekadol, možda malo ublaži...
Tummy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 12:49   #65
Quote:
eva7 kaže: Pogledaj post
ajme, sad sam se i ja sitila. nije toliko bolno koliko neugodno. a tek žeđ kad pčnem s podojem...
Da,da...nije bolno koliko nekako blesavo neugodno...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 13:47   #66
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Da,da...nije bolno koliko nekako blesavo neugodno...
meni je baš bilo bolno,posebice prilikom dojenja.nimalo neugodno....jer dojenje potiče skupljanje maternice....sjećam se,sina dojim a dolje se grčim nogama od boli...i sad kažete sa drugim još bolnije ,ma milina
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 14:44   #67
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
meni je baš bilo bolno,posebice prilikom dojenja.nimalo neugodno....jer dojenje potiče skupljanje maternice....sjećam se,sina dojim a dolje se grčim nogama od boli...i sad kažete sa drugim još bolnije ,ma milina
Joj jest i ja ga dojim i nogama struzem od krevet...Bolan i neugodan osjecaj..
Ko kaze da je sa drugim jos bolnije?
Issseee!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 15:19   #68
mene bolilo kroz 24 sata nakon poroda..osjećala sam koda opet proživljavam da beba izlazi...a lažnjake nisam imala samo kontrakcije
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 15:36   #69
jaoo necu ja vas vise citati ne ne
lusa2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 20:53   #70
Lažni trudovi?

Trebam savjet. Još od jučer me piče lažni trudovi, traju par sekundi pa prestanu, nepravilno, po danu sam ih imala par, sad su postali češči. Sluzavi čep mi je otišao, sinoć sam bila na Sv. Duhu i rekli su mi da dođem ili kad mi pukne vodenjak ili kad budem imala jače trudove koji traju bar 4 min, uloživa sam za prst. E, sad, boli ko sam vrag, imate li neki savjet kaj da uzmem protiv bolova?
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 21:02   #71
Quote:
ela kaže: Pogledaj post
Trebam savjet. Još od jučer me piče lažni trudovi, traju par sekundi pa prestanu, nepravilno, po danu sam ih imala par, sad su postali češči. Sluzavi čep mi je otišao, sinoć sam bila na Sv. Duhu i rekli su mi da dođem ili kad mi pukne vodenjak ili kad budem imala jače trudove koji traju bar 4 min, uloživa sam za prst. E, sad, boli ko sam vrag, imate li neki savjet kaj da uzmem protiv bolova?
Misliš, koji imaju razmak bar 4 minute?
Uzmeš si apaurin ili normabel ak imaš doma. To će smirit trudove ak su lažnjaci, a pojačat ak su pravi.
Protiv bolova možeš paracetamol. Npr lupocet. 2 komada
__________________
šefica, Hahar 1., Hahar 2., normabelček
akrobat
mmujic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 23:09   #72
Quote:
mmujic kaže: Pogledaj post
Misliš, koji imaju razmak bar 4 minute?
Uzmeš si apaurin ili normabel ak imaš doma. To će smirit trudove ak su lažnjaci, a pojačat ak su pravi.
Protiv bolova možeš paracetamol. Npr lupocet. 2 komada
mmujicka daj pojasni ovo boldano...kak može pojačat
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 23:16   #73
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
mmujicka daj pojasni ovo boldano...kak može pojačat
A kak da se drukčije izrazim? Ubrza ih lagano. Ne stanu kao kad su lažnjaci. Djeluje kao neki blagi drip recimo. Ne znam kak drukčije objasnit
__________________
šefica, Hahar 1., Hahar 2., normabelček
akrobat
mmujic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 23:19   #74
Quote:
mmujic kaže: Pogledaj post
A kak da se drukčije izrazim? Ubrza ih lagano. Ne stanu kao kad su lažnjaci. Djeluje kao neki blagi drip recimo. Ne znam kak drukčije objasnit
koliko miligrama se može piti 2 ili 5,jel znaš...
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 23:25   #75
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
koliko miligrama se može piti 2 ili 5,jel znaš...
E to ti ne znam jer nikad nisam to pila. Uzmeš si dozu koju ti je gin prepisao za kontrakcije ili šta već.
__________________
šefica, Hahar 1., Hahar 2., normabelček
akrobat
mmujic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 08:36   #76
A sto ona moja tuka od ginicke kad sam je pitala za normabele pogledala me ko da sam psiho i mrtvo ladno rekla da mi netrebaju ....
A stalno imam trudice...jos me prije pol mjeseca bolilo za poludit i ona mi rekla da popijem kamilicu,jebla je kamilica...Kome kamilica uopce moze pomoc za ista....
Juce i danas boli zesce....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 10:01   #77
Quote:
mmujic kaže: Pogledaj post
Misliš, koji imaju razmak bar 4 minute?
Uzmeš si apaurin ili normabel ak imaš doma. To će smirit trudove ak su lažnjaci, a pojačat ak su pravi.
Protiv bolova možeš paracetamol. Npr lupocet. 2 komada
fala! pomazu normabel i spasmex u kombinaciji. nisam imala spazmex pa sam uzela normabel i lekadol. od ponoci me drmaju pravi trudovi, razliciti su od ovih jer oni su boljeli samo dole, a sad me stegne cijeli trbuh. al hebiga svakih sat vremena po jedan, jos cu se ja namucit...
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 12:29   #78
prosli moji trudovi imala sam ih cijelu noc i dobar dio jutra, sad ih vise nema.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 13:32   #79
dajte posaljite mi koji normabel ....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 17:13   #80
Samo citat iz upute prilozene doticnom Normabelu:

Trudnoća
Ne preporučuje se primjena NORMABELA tijekom trudnoće, naročito u prvom i posljednjem tromjesečju.
Ako je liječnik odlučio da Vam propiše NORMABEL krajem trudnoće ili tijekom poroda, može se dogoditi da novorođenče ima smanjen mišićni tonus, smanjenu tjelesnu temperaturu, da slabije siše ili otežano diše, osobito ako je riječ o nedonoščetu.
U slučaju da ste redovito primjenjivali NORMABEL u posljednjem razdoblju trudnoće, u Vašeg se novorođenčeta nakon poroda mogu pojaviti simptomi ustezanja.
Dojenje
Ako ste dojilja, nemojte primjenjivati NORMABEL jer se on izlučuje u majčino mlijeko i može imati štetne učinke za dojenče.
Dandelion_seed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.