Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2009., 21:52   #1
Question Kretenski prijatelji

ne moji

naime,što učiniti kad odabranik vašeg srca ima kretenske prijatelje,tj kako se postaviti prema tome?
može se raditi o tome da su oni (prijatelji) jednostavno kreteni i/ili o tome da se samo ne slažete s njima
da li je vama to neki znak upozorenja pri odabiru mužjaka?
koliki je to problem u uspostavljanju veze i održavanju iste?

da,sviđa mi se neki lik čije frendove baš i ne volim (ajmo to tako reć)
i da,sad će mi mnogi reć "kaj te briga za frendove,bitan je on tj vi bla bla" ali nekak mi se čini da stvari ipak nisu baš tako jednostavne
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 21:55   #2
Definiraj kretenske prijatelje
Po čemu su kretenski?
Tebi ne valja njihov tip humora, smatraš se pametnijom, zabavnijom, elokventnijom?
Riječ je o šovinistima ili su zaista - kretenski?

I zapamti!
Oni su prijatelji tvoga dečka, a ne kaže se zalud: S kim si -takav si!
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 22:00   #3
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Definiraj kretenske prijatelje
Po čemu su kretenski?
Tebi ne valja njihov tip humora, smatraš se pametnijom, zabavnijom, elokventnijom?
Riječ je o šovinistima ili su zaista - kretenski?
u ovom mom slučaju je čak više naglasak na međusobnom neslaganju iako sam u prošlosti imala slučajeva gdje su prijatelji bili jednostavno-kreteni (osobe koje sama nikad ne bih odabrala da mi budu u blizini)
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 22:29   #4
Quote:
ambasadorica kaže: Pogledaj post
koliki je to problem u uspostavljanju veze i održavanju iste?
To ovisi o tebi i tvojoj sposobnosti adaptacije. Jer, "kreten" je rijec s negativnim prizvukom, osim sto u sebi nosi arbitrarnost osude promatraca.

Ustvari se radi o obicnim ljudima sa svojim vrlinama i manama.
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 03:26   #5
eto informacija iz prve ruke..
godinama sam bila dobra sa određenom ekipom ljudi iz kvarta..izlazili bi zajedno, ponekad se naslo cijelo drustvo na kavi i sl..dvoje ljudi iz drustva su od prvog dana pokazivali i javno iznosili simpatije prema meni, al isti su od prvog dana znali da mozemo biti samo i jedno prijatelji.tada sam nakon nekog vremena upoznala svog sadasnjeg decka.on je bio njihov frend kojeg ja nikad do tad nisam upoznala (neda mi se u detalje)..nakon 6 mj druzenja, zapoceli smo vezu..od tog trenutka, ti isti njegovi frendovi okrenuli su mi leđa..ti isti koji su mi nekad slali poruke, opsjedali me i sl..naravno, povrijeđeni zakaj sam odabrala bas njega..godinama su me izbjegavali..a mom decku nikad nisu priznali zbog cega. i on se rijeđe poceo druzit s njima.ne zbog mene.bila sam povrijeđena i bilo mi je tesko jer sam znala da nisam apsolutno nis kriva..al kak je vrijeme prolazilo, ti isti decki koji danas imaju 29,30 godina,promijenili su plocu.. poceli su se doslovno supkati..uzas..kao, spika, oprosti, bilo je glupo..ljudi nekad pogrijese, nismo mislili da budete vas dvoje tak dugo ostali zajedno ( 6 god )..i slicne spike..
uzas, koliko taj muski kretenizam (jos sam uvijek ljuta kad se samo sjetim )
moze ne imat granica..danas su odrasli ljudi i neugodno im je, a godinama se nisu pitali kak se ja osjecam..il moj decko.
savjet - ignore button !!
oni gube puno vise.i trebaju im godine da to shvate.
u krajnjoj liniji, ako su vec takvi - nema potrebe da im posvecujes svoju energiju.zasluzili su je oni koji te cijene.
ja sam sa doticnima na pristojnoj udaljenosti, nit ih ne zelim previse u svom zivotu.a ako im je stalo, imaju citav zivot da se dokazuju..
nema vise na fino kod mene (kaj se tice njih), ja sam vec odavno projurila pored njih..
doramaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 03:38   #6
hah...u vezi u kojoj sam bila davne li nam vec sada proslosti ajmo reci da se nisam slagala s njegovim frendovima
doduse ne do te mjere da nisam mogla trpjeti njihovo drustvo, bilo je cak i ok decki
ali on nije mogao smisliti moje frendice
i to je u jednom trenutku presudilo
ja sam izabrala frendice
i nisam ni dana pozalila
bros before hoes i to
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 09:32   #7
Nigde nisam procitala na kaj mislis kad velis "kretenske prijatelje"... Imaju nekaj protiv tebe? Ili se ponasaju kretenski - tipa ajmo se nacugat pa razbit nekaj?

Kad sam se upoznala sa svojim dragim, dakle prije 12 godina, neki njegovi prijatelji mi se nisu svidali. Isto sam ih smatrala kretenima. Samo kaj se radilo o tome da se ocito ni ja njima nisam svidala i znala sam da ruzno govore o meni, pa sam se jednom prisuljala s dragim do njih i on je cul kaj pricaju za mene. Vise mu to nisu prijatelji.
Simmby is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 12:04   #8
Ovako. Sve ovisi o kakvoj se vrsti kretenizma radi. Ako se radi o tome, kao što je netko napisao, da se vole opiti pa nešto razbiti ili raditi neke sl pizdarije to bi bio veliki problem. Zato što ako se oni tako ponašaju onda se vjerojatno i dečko tako ponaša, a ja s takvim ne bi mogla biti. Ali ako se samo radi o tome da se ja i ti prijatelji nismo složili jer imamo različite poglede na život onda jednostavno ne bih išla na druženja kad ide s tim prijateljima i amen, to bi bili samo njegovi prijatelji, a mi bi imali druge zajedničke prijatelje
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 22:32   #9
Quote:
ambasadorica kaže: Pogledaj post
ne moji

naime,što učiniti kad odabranik vašeg srca ima kretenske prijatelje,tj kako se postaviti prema tome?
može se raditi o tome da su oni (prijatelji) jednostavno kreteni i/ili o tome da se samo ne slažete s njima
da li je vama to neki znak upozorenja pri odabiru mužjaka?
koliki je to problem u uspostavljanju veze i održavanju iste?

da,sviđa mi se neki lik čije frendove baš i ne volim (ajmo to tako reć)
i da,sad će mi mnogi reć "kaj te briga za frendove,bitan je on tj vi bla bla" ali nekak mi se čini da stvari ipak nisu baš tako jednostavne
na osnovu pomnog promatranja od stoljeća sedmog na ovamo, naš narod je mudro zaključio - da "svaka ptica leti svom jatu" da "svaki lonac nađe svoj poklopac", a "svaka krpa svoju zakrpu", stoga rekla bi - ako su mu prijatelji kreteni velika je vjerojatnost da je i on kreten.
Donna Corleone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:04   #10
tipično

Ovo bih ja nazvao sindromom 'posjedovanja'...
S nekim si u vezi, i sad ga počinješ mijenjati, klesati tako da isti tebi paše u potpunosti cijelim svojim bićem..
Ovdje se seže toliko daleko da se ide i do pojma prijatelja..Nije dovoljno promijeniti samu jedinku, nego je potrebno obraditi i cijelu okolinu..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 19:31   #11
Quote:
ambasadorica kaže: Pogledaj post

što učiniti kad odabranik vašeg srca ima kretenske prijatelje,tj kako se postaviti prema tome?
može se raditi o tome da su oni (prijatelji) jednostavno kreteni i/ili o tome da se samo ne slažete s njima
da li je vama to neki znak upozorenja pri odabiru mužjaka?
Bože sačuvaj da je to neki znak upozorenja! Ajme što sve neću čut na ovom forumu pa neću provoditi vrijeme s njegovim prijateljima nego s njim. S njima ne moram ništa više od kulturnog pozdrava kad se sretnemo.
Njegovi su svi ok, jedino ima jedan koji mi malo ide na živce, ima glupe spike i dosadan je, pa ga izbjegnem kad mogu. Kad ne mogu, pretrpim jer ako ja ne poštujem njegove prijatelje kako ću očekivati da on poštuje moje prijateljice?! Kompromisa malo
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 11:44   #12
pa u mom slučaju sve ovisi kakva je osoba taj moj odabranik, tj koliko je on svoj i čvrstih stavova a koliko povodljiv i kaj mu zapravo ta ekipa predstavlja. i mislim da se može primjeniti ona " s kim si takav si " na veeeliku većinu ljudi...tako da, mogla bi me pokolebati kretenoidna ekipa, da.
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.