Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2012., 20:28   #141
Jel ima kod nas gdje za kupiti OSH tekuće sapune?
kikica8888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 22:19   #142
koliko ja znam, ne

imaju oni i deziće, i miris za posteljinu, i svašta nešto još
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 16:44   #143
imam fresh as a daisy talk i savršen mi je jer imam masnu kožu pa mi to lijepo pokupi, divno miriši i ja sretna
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 22:30   #144
žene, sniženje je na kupke u Kozmu

http://www.kozmo.hr/izdvojeno/kozmo-...-do-5-2-25167/
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 14:47   #145
ja sam si kupila onaj neki gel sa,valjda,trešnjom i to je meni najgoti gel koji sam ikad probala,tekstura,pjena,miris.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 23:56   #146
oni ti ne pjene zbog visoke koncentracije prirodnih sastojaka - što ih je više (a što je manje kemijskih čistača) to se proizvod manje pjeni. šteta što ti se ne sviđa, mojoj frendici je recimo divan i još je pokupovala losion za tijelo i kremu za ruke baš jer joj se gel svidio.

inače, žene, po mom sudu najljepša kupka je dvofazna od šipka stvarno je ultrafin miris.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 11:30   #147
ima itko snug as a bug body butter? zanima me kako izgleda neotvarani , znam da je bila diskusija o tome..
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 13:26   #148
Svaki put kad sam u Kozmu njušim ove proizvode, ali nikako da se odlučim na kupnju jer imam zahtijevnu i osjetljivu kožu, pa me nakon nekih gelova koža zna svrbiti za poluditi. Jel ima još koja djevojka ovakvih problema a da je koristila ove proizvode i kako su vam se pokazali?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 15:38   #149
OSH
Osim u kozmu i konzumu, zna li netko od vas dobrih duša neku njihovu (ili ikoju provjerenu) stranicu za online kupovinu, bilo kod nas ili vani - ali po nekom razumnom shipingu.
Kod mene u kozmu, nema nijednog dezića i izbor je zbilja skroman.
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 00:26   #150
info za cure iz ZG - najbolja ponuda OSH stvarčica (koliko sam ja vidila, a bome sam stalno po Kozmoima i sl.) je u Kozmu u Savskoj/Knežija. imaju čak i nekih tuširalica, sprejeva za tijelo i sl. kojih nisam nigdje vidila. toliko o onom davnom traču da OSH odlazi iz HRV

ev pofotkah:
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 13:19   #151
Kupila sam jučer još jedan OSH body lotion. Izazivaju ovisnost!
Ali stvarno, najstvarnije koža miriši i ujutro kad se probudim!

jedino što mi se ne sviđa je to što se teško razmazuju i loše upijaju, trebam pričekat bar pola sata prije izlaska iz kuće, da ne hodam okolo s bijelim nogama

Ili je možda stvar u mojoj koži?
Ima netko kakav savjet, koji pšroizvod iz OSH kolekcije bi preporučili za izrazito suhu kožu?
Cheerleader is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 13:26   #152
probaj Bye Bye Stress losion za tijelo, meni je bio dobar prošlo ljeto, 2 tube sam potrošila, ali mi se koža navikla pa bljeh, ali to je do mene a ne do proizvoda, zato moram redovito mjenjati.

tuširalice iz te linije mi nije bila dobra, isušivala je.

kreme za ruke su super, pogotovo ona sa znakom borbe protiv raka dojke (Pink Ribbon je linija, mislim), ali nje više nema.

mislim da bi ti ova zlatna linija sa trešnjicama bila dobra, pa probaj tu.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 13:33   #153
Quote:
Cheerleader kaže: Pogledaj post
Kupila sam jučer još jedan OSH body lotion. Izazivaju ovisnost!
Ali stvarno, najstvarnije koža miriši i ujutro kad se probudim!

jedino što mi se ne sviđa je to što se teško razmazuju i loše upijaju, trebam pričekat bar pola sata prije izlaska iz kuće, da ne hodam okolo s bijelim nogama

Ili je možda stvar u mojoj koži?
Ima netko kakav savjet, koji pšroizvod iz OSH kolekcije bi preporučili za izrazito suhu kožu?
meni se isto tesko upijaju, kao da ne moze uc u kozu, al kad se piju koza je fina mekana i bas izgleda zdravo
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 13:51   #154
Koliko vidim, jedan od ovih sprejeva bi trebao biti Lily lovely
Odmah sutra idem kupiti, pojma nisam imala da ih ima kod nas
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 17:54   #155
Jedva sam dočekala njihov dezić s lavandom (volim lavandu i tražim dezić ili parfem već jako dugo), piše da drži 48 sati.
E pa ne drži.
A nije da se nešto previše znojim.
Inače, krema za ruke i losion za tijelo s lavandom su mi odlični.
mihovilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 10:40   #156
Bye bye stress imam, i tek od toga izgledam ko da sam u kreč upala

Budem probala tu zlatnu liniju! A baš fino mirišu, mamicu im sintetičku
Cheerleader is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 23:36   #157
Imam problem s ovim proizvodima... U Kozmu mi mirišu savršeno, ne mogu se odlučiti koliko su mi dobri, ali onda kada dođem doma i otuširam se 3-4 puta, sve više i više mi je odbojan miris... Imam onu tuširalicu s narom i šipkom. Isto i s kremom za ruke, imam onu ljubičastu iz Beauty Sleep kolekcije i nakon nekoliko mazanja, mi tako čudno miriši, kao oni jeftini sapuni (rekla bi moja sestra "sapuni za dede i babe" )
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 22:44   #158
Imam pitanje. Kupila sam beauty sleep cool comfort talc jer mi je divno mirisao nema bas drugog razloga i sad mene zanima cemu to u biti sluzi? Napraskala sam si cijelo tijelo s njim lijepo mirisi, hidratantan definitivno nije... Paaa cemu to uopće sluzi? Haha
Miss Lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 01:16   #159
Quote:
Miss Lala kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Kupila sam beauty sleep cool comfort talc jer mi je divno mirisao nema bas drugog razloga i sad mene zanima cemu to u biti sluzi? Napraskala sam si cijelo tijelo s njim lijepo mirisi, hidratantan definitivno nije... Paaa cemu to uopće sluzi? Haha
sluzi da se ne usmrdis i zalipis od znoja.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 07:41   #160
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
sluzi da se ne usmrdis i zalipis od znoja.
Ah očito se ne znojim kolko sam mislila jer mi je cijelu kožu isušio haha
Al jos uvijek lijepo mirisi
Miss Lala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.