Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2015., 18:23   #3641
razmišljam o otvaranju računa na 10bet, pa ako netko od aktivnih može prokomentirati ovo iz članka, kako to stvarno funkcionira:

dok su glavni nedostak komplicirani sustav plaćanja koji uključuje naknade za korisnike

http://www.kladionice-online.com/kladionice/10bet
cavalry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 19:34   #3642
Naknada za isplatu na moneybookers ili neteller je 1€ dok kod drugih se to ne naplacuje uglavom.
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 17:21   #3643
Planiram izvadit novce sa bet365 računa. Jel netko zna informaciju preko koje hrvatske kladionice je to najlakše napravit? Dakle planiram sa beta prebacit na skrill pa na neku hrvatsku kladionicu u kojoj bi digao novce u poslovnici. Zanima me koja kladionica ne traži da se ti novci obrnu, ili da barem traži da se mali postotak obrne?

hvala
__________________
Kriv je prljavi zrak!
alonso7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 17:54   #3644
Quote:
alonso7 kaže: Pogledaj post
Planiram izvadit novce sa bet365 računa. Jel netko zna informaciju preko koje hrvatske kladionice je to najlakše napravit? Dakle planiram sa beta prebacit na skrill pa na neku hrvatsku kladionicu u kojoj bi digao novce u poslovnici. Zanima me koja kladionica ne traži da se ti novci obrnu, ili da barem traži da se mali postotak obrne?

hvala
Germania ne traži
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 10:30   #3645
Ovako, planiram igrati na 888sportu, bet365, wwinu i planeti 365. Stavio sam određene novce na wwin preko paysafea. Dakle kako ne raspolažem nekim velikim iznosom za klađenje, to sam zamislio tako da držim novce na skrillu i uplaćujem ih na kladionicu koja mi taj dan nudi najbolje za moje oklade. Nakon eventualnog dobitka opet bi novce prebacio na skrill.

E sad, imam skrill u kunama. Pretpostavljam da bi mi uzimali neke novce pri konverziji u eure svaki put kad bi stavljao na neku kladionicu. Je li riješenje mojih problema da zatvorim skrill račun i otovorim novi u eurima ili ce mi i tada nesto uzimat?
RvP10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 11:41   #3646
Quote:
RvP10 kaže: Pogledaj post
Ovako, planiram igrati na 888sportu, bet365, wwinu i planeti 365. Stavio sam određene novce na wwin preko paysafea. Dakle kako ne raspolažem nekim velikim iznosom za klađenje, to sam zamislio tako da držim novce na skrillu i uplaćujem ih na kladionicu koja mi taj dan nudi najbolje za moje oklade. Nakon eventualnog dobitka opet bi novce prebacio na skrill.

E sad, imam skrill u kunama. Pretpostavljam da bi mi uzimali neke novce pri konverziji u eure svaki put kad bi stavljao na neku kladionicu. Je li riješenje mojih problema da zatvorim skrill račun i otovorim novi u eurima ili ce mi i tada nesto uzimat?
Sa skrillom u eurima ces gubiti najmanje, tako da preporučam da ga otvoriš.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 14:47   #3647
Iznos na skrillu mi se ne mijenja?! Naime imao sam 6 € na nj, i stavim 5 na račun u bet365. Nakon unošenja koda mi lijepo piše da imam toliko na tom računu, ali na skrillu i dalje je iznos isti.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 22:55   #3648
Idući pametnjaković koji bude tvrdio da su u lokalima kvote veće nego online dobija direktni ban.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 15:12   #3649
imam problema sa isplatom preko skrilla na bet-at-home.
jedine uplate (dvije) sam izvršio skrillom, ne povlačim sav novac, nije bonus dio, jednostavno od petka pokušavam povući i ništa. mail i kontakt služba ne odgovaraju na više mojih upita.

jel netko imao sličnih problema?
samo_pitam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 20:17   #3650
Quote:
samo_pitam kaže: Pogledaj post
imam problema sa isplatom preko skrilla na bet-at-home.
jedine uplate (dvije) sam izvršio skrillom, ne povlačim sav novac, nije bonus dio, jednostavno od petka pokušavam povući i ništa. mail i kontakt služba ne odgovaraju na više mojih upita.

jel netko imao sličnih problema?
Pošalji upit na eng ako naši ne odg.
__________________
Recommended by 4 out of 5 people that recommend things. Big Barca and Ferrari FAN.
a-vatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 18:39   #3651
nema do engleza

iskreno ja sam malo zabrijao, nisam znao za ovo pravilo x4, mislio sam da je potrebno okrenuti samo depozit+bonus, uglavnom mislim da je dobra informacija za ostale igrače

A withdrawal will only be possible after the bonus requirements have been fulfilled. You have to play your deposit + bonus 4 times on sport bets with minimum odds of 1.7. In total you need to play 1,200 EUR.
samo_pitam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 14:42   #3652
Kolege, hitno ako tko zna...hendicap u košarci odigran u liveu kod bet 365...dali se gleda rezultat regularnog dijela ili se gledaju produžeci?
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 15:23   #3653
Quote:
AnđeliČakovec kaže: Pogledaj post
Kolege, hitno ako tko zna...hendicap u košarci odigran u liveu kod bet 365...dali se gleda rezultat regularnog dijela ili se gledaju produžeci?
Trebali bi pisati u sklopu oklade, ali pretpostavljam da se računaju i produžeci.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 15:37   #3654
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Trebali bi pisati u sklopu oklade, ali pretpostavljam da se računaju i produžeci.
A vjerovatno se računaju kad je oklada gubitna....u pm..
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 20:54   #3655
U 99% kladionica se računa OT. U slučaju da se ne računa, to i piše.
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 15:35   #3656
Je li moguće iskoristiti "free bets" bonuse stranih kladionica tipa za nove korisnike i sl. kad u terms&conditions striktno navode da to vrijedi samo za osobe iz UK / Irske, a traže potvrdu identiteta skeniranjem ID-a? Sigurno se puno vas susrelo s tim...
458Speciale is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 11:50   #3657
Quote:
458Speciale kaže: Pogledaj post
Je li moguće iskoristiti "free bets" bonuse stranih kladionica tipa za nove korisnike i sl. kad u terms&conditions striktno navode da to vrijedi samo za osobe iz UK / Irske, a traže potvrdu identiteta skeniranjem ID-a? Sigurno se puno vas susrelo s tim...

Naravno da nije moguće
betboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 19:50   #3658
jel mi moze netko malo vise rec o Interwetten kladionici...

zanima me opcenito o njoj kakva je, uplate, isplate, kvote, uglavnom ono opcenito
dominium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 20:58   #3659
Quote:
betboy kaže: Pogledaj post
Naravno da nije moguće
Pa sigurno se puno vas bavi back-lay shemom uz korištenje bonusa na jednoj strani... Bez bonusa nema smisla, a HR nikad nije podržana
458Speciale is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 10:50   #3660
Quote:
dominium kaže: Pogledaj post
jel mi moze netko malo vise rec o Interwetten kladionici...

zanima me opcenito o njoj kakva je, uplate, isplate, kvote, uglavnom ono opcenito

Koeficijenti često nadprosječni, užasno su spori u reakcijama, spuštaju ih nekoliko sati poslije ostalih. Isplate su brze, mislim da prva mora ići preko banke, ali...... blokirat će te kad se registriraš
Scythe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.