Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2011., 14:36   #61
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
najbitnije je poznavati ljude...
to je u osnovi , no gdje je onda osječaj pobjede ? osjećaj pojedinca u nadmoći nad industrijom ? no to je ionako svejedno u današnjem svijetu

a uostalom ti ovisiš o drugim ljudima a ne o samom sebi -- koji te mogu zajebati iz nekog razloga koji može biti bilo koje vrste , jel malo je pravih ljudi
samilost is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 21:02   #62
Tako da sam dosta filozofirao o nečemu o čemu nemam dovoljno znanja da bi mogao konsantirati da je sve ovo potpuno točno , no u suštini je .

tako logika nalaže najpametnije odustati u startu , no opet nadaš se vjeruješ , vjeruješ da to možeš , tako ja bi zaključio imamo pravo se nadati ali ne i očekivati .

Zadnje uređivanje samilost : 19.04.2011. at 22:24.
samilost is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 13:06   #63
Quote:
r1000n kaže: Pogledaj post


ovakvo klađenje po meni nema smisla...pa to su osnove matematike,ti ulažeš 5000 kn da bi zaradio 2500!!!..ovo spada pod posebnu kategoriju rizičnog poslovanja,uz to još su tu 2 para,pa ja da mogu birat rađe bi spušio 5000 kn na koeficijentu 2,00 nego na 1,2 ili 1,5 jer po mome iskustvu takvi koeficijent konstantno padaju, ali bi barem onda zaradio duplo, jer po mome razmišljanu kladit se na ovakve velike cifre za taku malenu zaradu nema smisla, ja bi rađe uzeo tri singla sa koeficijentima između 1,80-2,20 po 1000 kn nego ovo. I još uz to se kladit na sportske događaje koji imaju 3 moguća ishoda je po meni kriminalno!!!!
gugi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 13:13   #64
Quote:
gugi23 kaže: Pogledaj post
ovakvo klađenje po meni nema smisla...pa to su osnove matematike,ti ulažeš 5000 kn da bi zaradio 2500!!!..ovo spada pod posebnu kategoriju rizičnog poslovanja,uz to još su tu 2 para,pa ja da mogu birat rađe bi spušio 5000 kn na koeficijentu 2,00 nego na 1,2 ili 1,5 jer po mome iskustvu takvi koeficijent konstantno padaju, ali bi barem onda zaradio duplo, jer po mome razmišljanu kladit se na ovakve velike cifre za taku malenu zaradu nema smisla, ja bi rađe uzeo tri singla sa koeficijentima između 1,80-2,20 po 1000 kn nego ovo. I još uz to se kladit na sportske događaje koji imaju 3 moguća ishoda je po meni kriminalno!!!!
svatko ima svoj sistem. nemoj odmah pljuvati. razmisli malo. ako odbijemo mp trosak 5% ostaje dobitak od 37%. zarada od 37% je sve samo ne mala.
ja igram singlove. ne volim dva para na tiketu, pogotovo ne dva s tako malim koef.
dakle, moje misljenje je da to sto je on odigrao nije value zbog rizicnosti tih parova koje je odabrao, ali koef 1.4, 1.5 nisu neisplativi za igrati. ako uplatis 10 kila kuna na 1.4 znas koja je tu zarada!
supermariobet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 13:20   #65
Quote:
supermariobet kaže: Pogledaj post
svatko ima svoj sistem. nemoj odmah pljuvati. razmisli malo. ako odbijemo mp trosak 5% ostaje dobitak od 37%. zarada od 37% je sve samo ne mala.
ja igram singlove. ne volim dva para na tiketu, pogotovo ne dva s tako malim koef.
dakle, moje misljenje je da to sto je on odigrao nije value zbog rizicnosti tih parova koje je odabrao, ali koef 1.4, 1.5 nisu neisplativi za igrati. ako uplatis 10 kila kuna na 1.4 znas koja je tu zarada!
Meni nema smisla igrat visoke cifre na ovako niske parove koji imaju 3 moguča ishoda i opčenito na parove tako niskih koeficijenata.
ja ču rađe odigrat 3 singla sa 2 moguča ishoda sa po 1000 kn nego stavit 5000 kn na 2 para sa 3 moguča ishoda.
Osnove matematike i vjerojatnosti.
Ovo što si ti rekao meni tek nema smisla, pa veče su ti vjerojatnosti da češ zaradit u kasinu nego ovako se kladit, onda rađe odi stavit 10000 kn na crno nego igrat 1 u nogometu, osvojit češ duplo ak pogodiš a vjerojatnosti i postotci su tu isti.
gugi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 13:27   #66
Sto se tice ove oklade za 5K, veliki faktor je velicina banke. Ukoliko je banka razmjerna ulogu, onda je po meni bet sasvim ok. Price o tri moguca ishoda, vjerojatnostima, matematici i slicno su bzvz u ovom slucaju jer se tu radi o dva izrazita favorita i po meni, ako cemo vec matematicki, prolaznost ovog listica je ( sad budem bubnul ) tipa 85%. E sad, ako je covjek procijenio da mu je to dobar omjer za ovakav ulog i shodni dobitak, onda sve 5.
Zbunjoza007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 13:29   #67
Quote:
Zbunjoza007 kaže: Pogledaj post
Sto se tice ove oklade za 5K, veliki faktor je velicina banke. Ukoliko je banka razmjerna ulogu, onda je po meni bet sasvim ok. Price o tri moguca ishoda, vjerojatnostima, matematici i slicno su bzvz u ovom slucaju jer se tu radi o dva izrazita favorita i po meni, ako cemo vec matematicki, prolaznost ovog listica je ( sad budem bubnul ) tipa 85%. E sad, ako je covjek procijenio da mu je to dobar omjer za ovakav ulog i shodni dobitak, onda sve 5.
kljucna rijec : banka!
bravo!

nije tu bitna visina uloga. nego raspolozivost banke. o tome se pisalo, oni koji znaju znaju, koji ne naucit ce...
supermariobet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 13:39   #68
Quote:
gugi23 kaže: Pogledaj post
ovakvo klađenje po meni nema smisla...pa to su osnove matematike,ti ulažeš 5000 kn da bi zaradio 2500!!!..ovo spada pod posebnu kategoriju rizičnog poslovanja,uz to još su tu 2 para,pa ja da mogu birat rađe bi spušio 5000 kn na koeficijentu 2,00 nego na 1,2 ili 1,5 jer po mome iskustvu takvi koeficijent konstantno padaju, ali bi barem onda zaradio duplo, jer po mome razmišljanu kladit se na ovakve velike cifre za taku malenu zaradu nema smisla, ja bi rađe uzeo tri singla sa koeficijentima između 1,80-2,20 po 1000 kn nego ovo. I još uz to se kladit na sportske događaje koji imaju 3 moguća ishoda je po meni kriminalno!!!!
Ma kakvi,to je zapravo najbolji nacin,singl,eventualno dubl,da ukupni koef bude od 1.45-1.90.Sad razmisli koja ce ti banka dat takvu kamatu kakvu ce on dobit na ovome,s tim da igra na 2 izrazita favorita tako da ovo o 3 moguca ishoda je istina ali je puno veca vjerojatnost da mu oba dobe nego da netko kiksa.
loysyb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 14:30   #69
Quote:
Zbunjoza007 kaže: Pogledaj post
Sto se tice ove oklade za 5K, veliki faktor je velicina banke. Ukoliko je banka razmjerna ulogu, onda je po meni bet sasvim ok. Price o tri moguca ishoda, vjerojatnostima, matematici i slicno su bzvz u ovom slucaju jer se tu radi o dva izrazita favorita i po meni, ako cemo vec matematicki, prolaznost ovog listica je ( sad budem bubnul ) tipa 85%. E sad, ako je covjek procijenio da mu je to dobar omjer za ovakav ulog i shodni dobitak, onda sve 5.
bez obzira bio neko favorit ili ne u nogometu su tri moguča ishoda ako se ne kladiš sa dvoznakom, znači šanse su ti 33,33% za pobijedu, 33,33 za nerješeno, 33,33 za poraz, e sad vjerojatnost je vrlo malena da če koln dobiti, ali je znatno veča da če izvuč nerješeno.
Pa više se isplati singlirat i duplirat over under poena,ili hendikepe u tenisu ili vaterpolu ili rukometu gdje su ti šanse za pogodit doslovno 50/50 a koeficijenti nikad nisu manji od 1,60 i nemaš x ili opčenito oklade u kojima imaš samo 2 ishoda.
bez obzira imao ja banku od 1000 ili 10000 ili 100000, takav ulog na dva para sa 3 moguča ishoda apsoluto nema smisla,osobito ako ti je dobitak tako malen. To je više hazardno kockanje nego pametno klađenje.
gugi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 15:42   #70
Quote:
gugi23 kaže: Pogledaj post
bez obzira bio neko favorit ili ne u nogometu su tri moguča ishoda ako se ne kladiš sa dvoznakom, znači šanse su ti 33,33% za pobijedu, 33,33 za nerješeno, 33,33 za poraz, e sad vjerojatnost je vrlo malena da če koln dobiti, ali je znatno veča da če izvuč nerješeno.
Pa više se isplati singlirat i duplirat over under poena,ili hendikepe u tenisu ili vaterpolu ili rukometu gdje su ti šanse za pogodit doslovno 50/50 a koeficijenti nikad nisu manji od 1,60 i nemaš x ili opčenito oklade u kojima imaš samo 2 ishoda.
bez obzira imao ja banku od 1000 ili 10000 ili 100000, takav ulog na dva para sa 3 moguča ishoda apsoluto nema smisla,osobito ako ti je dobitak tako malen.To je više hazardno kockanje nego pametno klađenje.
Stari,pričaj ti kolko hočeš,ja i dalje mislim da je ovo kolko tolko dobar način za kladit se,a kad več spominješ pamet i klađenje, najpametnije ulaganje bi bilo da neznam što je kladionica
r1000n is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 16:20   #71
Quote:
gugi23 kaže: Pogledaj post
ovakvo klađenje po meni nema smisla...pa to su osnove matematike,ti ulažeš 5000 kn da bi zaradio 2500!!!..ovo spada pod posebnu kategoriju rizičnog poslovanja,uz to još su tu 2 para,pa ja da mogu birat rađe bi spušio 5000 kn na koeficijentu 2,00 nego na 1,2 ili 1,5 jer po mome iskustvu takvi koeficijent konstantno padaju, ali bi barem onda zaradio duplo, jer po mome razmišljanu kladit se na ovakve velike cifre za taku malenu zaradu nema smisla, ja bi rađe uzeo tri singla sa koeficijentima između 1,80-2,20 po 1000 kn nego ovo. I još uz to se kladit na sportske događaje koji imaju 3 moguća ishoda je po meni kriminalno!!!!
ti koji osuđuješ onaj listić s ulogom od 5 somova se očito nisi nikad kladio na sličan način,a pogotovo s takvim ulozima,itekako se da zaradit i pet puta je sigurnije od tih tvojih "ja bi rađe stavio soma na 3 singla od 1.80-2.20" ,svaka čast onom dečku,moj čovjek
djoko88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 19:03   #72
Quote:
djoko88 kaže: Pogledaj post
ti koji osuđuješ onaj listić s ulogom od 5 somova se očito nisi nikad kladio na sličan način,a pogotovo s takvim ulozima,itekako se da zaradit i pet puta je sigurnije od tih tvojih "ja bi rađe stavio soma na 3 singla od 1.80-2.20" ,svaka čast onom dečku,moj čovjek
Dva puta sam probao sa tako viskoim ulogom,jedanput pogodio,jedanput fulao,stim da su oba puta koeficijenti bili oko 2,10-2,20.
S ovakmim pametnjakovičima mi se uopče neda raspravljat o tzv sigurnnosti u klađenju na par koji ima 3 moguča ishoda.
Ja pristojno zarađujem na singlove i doublove,...ti isto spadaš u koš sa onim znalcem koji je rekao da če u mjesec dana od 10000kn napravit 30000kn kladeči se samo na takve niske kef...ako s ne varam odustao je nakon tjedan dana a banka mu je tad bila oko 7000 kn.
Daj ti meni molim te obrazloži kako je pet puta sigurnije kladit se na događaje sa tri moguča ishoda nego na događaje sa samo 2 i kako se tu fino može zaraditi na koef od 1,10-1,30.
Ajde ne seri,koliko je ljudi to probalo i odustalo jer prije ili kasnije se opametiš i shvatiš da trebaš samo jednom fulat i onda nakon tog dana 5 ili 10 puta za redom pogodit samo da bi došao na 0 sa tim smiješnim koeficijentima(i to naravno opet se kladeći sa istim visokim iznosom, i moje pitanje je kaj ako opet fulaš,i opet...i onda si odjednom 15000 kn u minusu).
Toliko o vašoj inteligentnoj ideji.
gugi23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 19:32   #73
Quote:
gugi23 kaže: Pogledaj post
Dva puta sam probao sa tako viskoim ulogom,jedanput pogodio,jedanput fulao,stim da su oba puta koeficijenti bili oko 2,10-2,20.
S ovakmim pametnjakovičima mi se uopče neda raspravljat o tzv sigurnnosti u klađenju na par koji ima 3 moguča ishoda.
Ja pristojno zarađujem na singlove i doublove,...ti isto spadaš u koš sa onim znalcem koji je rekao da če u mjesec dana od 10000kn napravit 30000kn kladeči se samo na takve niske kef...ako s ne varam odustao je nakon tjedan dana a banka mu je tad bila oko 7000 kn.
Daj ti meni molim te obrazloži kako je pet puta sigurnije kladit se na događaje sa tri moguča ishoda nego na događaje sa samo 2 i kako se tu fino može zaraditi na koef od 1,10-1,30.
Ajde ne seri,koliko je ljudi to probalo i odustalo jer prije ili kasnije se opametiš i shvatiš da trebaš samo jednom fulat i onda nakon tog dana 5 ili 10 puta za redom pogodit samo da bi došao na 0 sa tim smiješnim koeficijentima(i to naravno opet se kladeći sa istim visokim iznosom, i moje pitanje je kaj ako opet fulaš,i opet...i onda si odjednom 15000 kn u minusu).
Toliko o vašoj inteligentnoj ideji.
Dobro je, dosadan si više...
Igraj,zarađuj,ubijaj lovu,al nemoj bit naporan.

Pusti nas pametnjakoviće da bacamo lovu.
r1000n is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 19:52   #74
[QUOTE=gugi23;37221896]bez obzira bio neko favorit ili ne u nogometu su tri moguča ishoda ako se ne kladiš sa dvoznakom, znači šanse su ti 33,33% za pobijedu, 33,33 za nerješeno, 33,33 za poraz,

Samo ako se radi o susretu ravnopravnih protivnika. No meni se isto visina uloga čini preriskantnom u odnosu na mogući dobitak za ta dva spomenuta para, jedino ako igrač nema veliku banku na raspolaganju ili je ušao u pobjednički niz pa može riskirati gubitak.
Usput, Bayern je klub koji me je do sada možda i najviše puta zajebao u klađenju u zadnjih godinu-dvije.
officer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 20:09   #75
emocije

tko se kladi srcem i navijackim sklonostima nece nikad u plus. ukljucimo razum i budimo racionalni ako zelimo dic pare!
supermariobet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 20:09   #76
Quote:
gugi23 kaže: Pogledaj post
Dva puta sam probao sa tako viskoim ulogom,jedanput pogodio,jedanput fulao,stim da su oba puta koeficijenti bili oko 2,10-2,20.
S ovakmim pametnjakovičima mi se uopče neda raspravljat o tzv sigurnnosti u klađenju na par koji ima 3 moguča ishoda.
Ja pristojno zarađujem na singlove i doublove,...ti isto spadaš u koš sa onim znalcem koji je rekao da če u mjesec dana od 10000kn napravit 30000kn kladeči se samo na takve niske kef...ako s ne varam odustao je nakon tjedan dana a banka mu je tad bila oko 7000 kn.
Daj ti meni molim te obrazloži kako je pet puta sigurnije kladit se na događaje sa tri moguča ishoda nego na događaje sa samo 2 i kako se tu fino može zaraditi na koef od 1,10-1,30.
Ajde ne seri,koliko je ljudi to probalo i odustalo jer prije ili kasnije se opametiš i shvatiš da trebaš samo jednom fulat i onda nakon tog dana 5 ili 10 puta za redom pogodit samo da bi došao na 0 sa tim smiješnim koeficijentima(i to naravno opet se kladeći sa istim visokim iznosom, i moje pitanje je kaj ako opet fulaš,i opet...i onda si odjednom 15000 kn u minusu).
Toliko o vašoj inteligentnoj ideji.
ukratko,6,7 puta sam stavio do sad 5somova na jedan ili čak dva para i pogodio sam do sad svaki put,zadnja dva puta su mi bila 5 somova na real protiv dinama u maksimiru i 5 somova na lyon protiv dinama isto tako u maksimiru,prošle godine 5 somova na inter protiv barija u gostima,oko 1.60 je bio i da se ne prisjećam sad svega,uglavnom,ja sam fino zaradio na taj način,u zadnjih 2mjeseca recimo,s ulozima 2,3 tisuće sam zaradio nekih 15-ak tisuća čistog,nezz,nemam loših iskustava,očito nisam naletio na to da me sjebe neki od 1.20,a drugo stvar je ta da ćeš ga ti popljugat više sa svoji m stilom od soma kn na koeficjente 1.80-2.20 kak si reko...a ovo "i opet i opet i opet fulaš",to se odnosi na tvoj stil i tvoj đir klađenja kao što sam rekao
djoko88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 23:25   #77
Reći da koeficijenti 1,20 i 1,50 konstantno padaju je glupost.

Nema pravila za dobitak jer da ima već bi ga mi otkrili. Osobno se kladim na 2-3 para. Da mogu staviti veći ulog stavljao bi single parove. Recimo uložiš 10, dobiješ 13. Tako da podržavam dečka koji stavlja 5k na listić.
Prosikito is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 00:17   #78
Pa momci svatko ima svoj sistem neko stavi 5000 a 7000,neko 2200 za 2600 (uz što mu mt kroz 5-6 betova uzme 800-900 kn a zarada mu po betu 400 ,bilo je i takvih bisera ovdje),a neko pak 2000 za 50000....Svatko ima svoj sistem,kad tad će ili se opeći i odustati od toga sistema ili nastaviti igrati takvim načinom igre,nema potrebe da se prepirete oko toga
Ultima Thule is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 18:06   #79
Ljudi nije bitno kolika je kvota bitno je pogodit. Eto sva pamet svijeta.. Kladioničari su različiti , jedan će pogodit 9/10 kvota 1,25 , a 3/10 kvota 2 , a drugi ce pogodit 6/10 kvota 2 a 7/10 kvota 1,25 , sve je do čovjeka , na kakve je kvote naviko igrat i na kakve kvote ima najbolji osjećaj i intuiciju. Druga je stvar odgovorno i klađenje bez odstupanja.
__________________
Io sono Milanista!
prOPrusina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 14:03   #80
Evo, bliži se kraj godine...kakav ste uspjeh ostvarili?
Koji način igre Vam se pokazao kao najbolji?

Ja malo odmaram od kladione(od 10 mj), ali nisam zadovoljan ovom godinom nikako(minus)!
Bilo je puno lijepih dobitaka i puno isplata(nažalost i previše nepotrebnih i isforsiranih gubitaka)...da je bilo više samokontrole i malo manje pohlepe sigurno bi se sakupilo za autić star 4-5 godina!

Od načina igre najbolji mi se pokazao duplanje 3-4 puta na koef oko 2 sa početnim ulogom od 200kn!

200*2 = 400KN
400*2 = 800KN
800*2 = 1600KN
1600*2 = 3200KN

Ništ novo i komplicirano...svaki prosjećan kladioničar sa dobrom samokontrolom ovim sistemom MORA biti u debelom plusu!
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.