Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2015., 10:30   #7801
Na koga se kladiti danas

Verujem da ce Miami, Chicago, Houston, Netsi, Sunsi, Spursi, LAC i Toronto ostvariti pobede e sad videcu gde cu igrati fix a gde hendikep.

Verovatno cu igrati H1 u duelu Heat-Sixers (-10,5 je na Miami) jer sumnjam da ce dobiti Philu sa vise od 10 nakon onako lose zadnje utakmice sa Pelicansima.

Videcu za ostale. Ko ce na koga igrati danas ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 12:43   #7802
Leonard over 13.5

mala granica za igrača kao leonard ..u prvom dijelu sezone je imao ozljedu pa je malo bio van parketa ali nakon all stara sigurno se očekuje od njega da odigra malo bolje i da se pripremi za playoff

la clippers - memphis 2 2.40

ovdje uzimam 2 na memphis koji po meni odlična ekipa...pod košem memphis ima odlične igrače randolph i m. gasol te će sigurno iskoristiti lošu obranu clippersa u reketu...također treba napomenuti da clippersi i dalje ne mogu računati na griffina i ovdje se isplati odigrati 2 na goste
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:15   #7803
Quote:
propali kockar kaže: Pogledaj post
la clippers - memphis 2 2.40

ovdje uzimam 2 na memphis koji po meni odlična ekipa...pod košem memphis ima odlične igrače randolph i m. gasol te će sigurno iskoristiti lošu obranu clippersa u reketu...također treba napomenuti da clippersi i dalje ne mogu računati na griffina i ovdje se isplati odigrati 2 na goste
1.55 je kvota na LAC a 2.30 na Memphis, LAC su dobili SAS i dobri su na svom terenu mislim da ce dobiti.

Planiram da igram fix ali mozda odigram i hendikep koji je znaci H2... videcu pa sam zadnja dva tiketa pa sam sada malo nervozan jer ne bi da padnem i treci put.

Edit: A i malo sam izgubio veru u Memphis kada gostuju nakon onog sramotnog poraza u Minesoti 90:89 (tu su me sjebali a mogao sam uzeti masnu lovu)
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 23.02.2015. at 14:38.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 19:04   #7804
Cleveland - Golden State 2 2.40

nije mi jasan ovaj koeficijent ali ga uzimam definitivno...gosti su 1. na jakom zapadu i što je još bitnije igra odličnu košarku...kod cavsa je i dalje problem obrana i sigurno će imati problema sa jačim ekipama tipa gsw , spursi itd...po meni najbolja ekipa sa zapada ovdje može uzeti pobjedu i isplati se odigrati 2

curry over 24.5

trenutno najbolji play lige...bori se za titulu mvpa regularnog dijela sezone i sigurno ima motiva i u ovoj utakmici pokazati svoj talent u ovoj utakmici...matchup mu je irving koji nije baš dobar u obrani...curry bi sigurno mogao ispucati preko 20 lopti i očekujem ga negdje na 30+ poena danas
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 18:35   #7805
Chicago Bulls - Washington Wizards 2 1.83, Washington Wizards -5 2,55 Bet365
Pau Gasol više od 19 1,79 MarathonBet


Bullsi su, nakon Rosea, ostali i bez Butlera, što je preveliki hendikep protiv iole ozbiljne momčadi, a Wizardsi, koji su konačno nekoga uspjeli pobijediti, to svakako jesu. Za rarazliku od Bullsa kompletni su, vratio se, iako loše, i Beal (a baš je on u zadnjih par tekmi bio dobar protiv Bullsa) i ovo su vrlo dobri koeficijenti protiv oskaćenih Bullsa, koji su im i inače u zadnje vrijeme postali mušterije.
Što se Paua tiče, kako nema Rosea i Butlera, na njemu je puno više odgovornosti, a bogme i lopti za potrošiti pa vjerujem da bi trebao u over, unatoč jako lošem izdanju protiv Clippersa u prošloj.


LeBron James više od 27 1,9 MarathonBet

Nakon dva undera Lebron opet kolje. U zadnje dvije je Warriorsima i Rocketsima ubacio 42 i 37. Protiv Celticsa ove sezone 41, a inače u karijeri 30,4 pa vjerujem da će se i danas nazabijati, unatoč povratku Irvinga. Ipak je gazda samo jedan, a ostali dobiju što ostane.

Hayward manje od 18 1,9 MarathonBet

Hayward može Grizzliesima ubaciti više od 14-15 jedino ako Z-Bo ne igra, a Z-Bo danas igra, tako da će Hayward teško preko 18, dakle, očekujem njegov treći under u nizu.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 22:33   #7806
Pripazi s Washingtonom, u užasnoj su formi. Imali su 6 vezanih poraza prije pobjede u zadnjem susretu, a Chicago je uvik nezgodan kući, pogotovo bez obrane.
Istina, izostanci Butlera, Rosea i Gibsona nisu mala stvar, al nešto se čudno događa u Washingtonu, gube ogromnim razlikama od klubova koji i nisu toliko iznad njih po kvaliteti.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 00:52   #7807
paziti mem,bez randolpha,allena i udriha,s tim da je carter u prvoj najavio bio out,sad je pod upitnikom
__________________
"Tri su uslova da čovjek bude sretan: treba da bude glup, sebičan i da je dobrog zdravlja; ali ako prvi uslov nije ispunjen, sve je propalo." - Flaubert Gustave
LooKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 16:27   #7808
Josh Smith više od 11.5 @ 1.85 Germania

Smith se u zadnjoj utakmici protiv Denvera (31.10.2014), još dok je igrao za Detroit, zakačio s Kennethom Farriedom, igračem Denvera. Pale su teške riječi, a sve bitno možete pročitat na ovim linkovima:

http://www.sbnation.com/nba/2014/10/...h-faried-clown
http://sports.yahoo.com/blogs/nba-ba...140704622.html

Ovo sam stavio u podsjetnik na mobitel odma jutro iza te utakmice, zbog ove Smithove izjave:

"He knows it's coming, he knows, next time we play," Smith said. "In order to make those comments like that, you gotta be able to back it up and we'll see next time."
"I'll have some words while I'm busting his (behind). I back it up when I talk. It's gonna be a pretty good matchup."


U međuvremenu je Smith promijenio klub, al sigurno nije zaboravio na ovo.

Naravno, ne igram ovaj par samo zbog toga, iako, dobrim dijelom i jest zbog toga.
Osim toga, razlozi za igrat njegov over su i užasna obrana Denvera, koja je jedna od najgorih u ligi (26.) po primljenim koševima, sa 104 u prosjeku, a i izuzetno su tanki na pozicijama 4 i 5 zbog silnih ozljeda. Od zdravih visokih igrača tu je novopridošli bivši grobar Lauvergne, koji nema značajniju ulogu, zatim jedan od najgorih defanzivaca lige Hickson te darrel Arthur. Visoka postava Houstona će im raditi velike probleme i očekujem da ih natrpaju.
Smith je motiviran da ih utrpa zbog te svađe s Farriedom, a pošto ulazi s klupe velik dio minutaže igrat će protiv klupe Denvera, koju predvode Hickson i ostali ispodprosječni igrači.
Smith oscilira u formi, igra toplo-hladno, al 12 koševa mu ne bi smio biti problem zabiti.
ASamo germania ima ovaj par u ponudi od naših kladionica.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 23:06   #7809
Mirotić over 15,5 1,7 @ SS


Noah OUT, također i Gibson ( još od prije )

Gasol - Mirotić će imati punu minutažu.

Iako su protivnik Sixersi čak i slučaju nekog kvazi-blowouta, očekujem Mirotića na cca. 30 min igre, koje odlično koristi.

Posebno je pozitivno što često izlazi na liniju slobodnih bacanja.
( U zadnjih 6 utakmica 9 FTA uz 80% realizacije )
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 23:46   #7810
Heat vs Netsi under [email protected]
Dvije ekipe koje imaju jedan od sporijih tempa u ligi, pogotovo Heat koji ima najmanje posjeda po utakmici u cijeloj ligi. Wade i Dragić se muče s ozljedama, a Netsi očajnu košarku igraju zadnjih par sezona. Očekujem mučenje obje ekipe i samim tim da ostanu ispod granice.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 18:27   #7811
Washington -6.5 3.30 @SS

Gasol, Allen, Z-Bo i Conley večeras ne igraju.

Nemam što više pametno dodati.

WAS je u lošoj formi, ali ovi izostanci su dovoljno dobar razlog za uzeti ovo.

Ogroman value.

Edit.

U SSu su maknuli.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 19:01   #7812
Jebem ti, šta nisam na vrime vidio to.

Ovo mora proć, Memphis je bez 4 najbolja igrača. A SS i dalje drži 1.60.

A ne bi bilo loše probat ni sa 1/1 @ 1.90 u PSK.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 19:09   #7813
Uzeo sam tih 1.6, drugih razrada nema. I ne treba, ovo je dobro.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 20:59   #7814
Svakako je value. Mada, Washington je nedavno igrao protiv Miami-a bez Wade-a i Denga pa su skoro prosuli vodstvo od 20+ razlike. Doduše, igrali su u gostima ali čudno se nešto događa s njima...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 23:48   #7815
Palo je sve rapidno.
1.25, pa p/k 1.5, pa zbroj koševa 177 (93.5:84.5), hendikep 8.5, tu su se zajebali, trebao je bit veći, ali kao što nyxter reče, ti buletsi, pardon wizzardsi...
ispravak, nisu igrali s miamiem vani, nego doma.
Ja bih probao Washington over 93.5 da mi sad nešto treba. Ubogim Hornetsima su zabili 95 vani prekjučer, a to je Memphis danas, triput u zadnjih 5 tekmi također u punom sastavu primili su više.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 08:08   #7816
Lagani prolaz.

Danas triba pripazit na Golden State, Kerr je najavio da će odmarat nekoliko startera.

Najnovije info će najprije mogu naći na ovom linku: http://hoopshype.com/twitter/tag/golden_state_warriors

Pa tko popodne/predvečer prvi primijeti novosti o izostancima, nek objavi na ovoj temi.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 08:57   #7817
Philadelphia - Sacramento -3.5 [email protected]
Šta reći osim da je Philadelphija jedna od najgorih ekipa u povijesti lige i da im u prvoj postavi igra J-Richhardson Istina malo manjom razlikom gube zadnje vrijeme, iako su u zadnjih 15 utakmica čak 12 puta gubili s ovim hendikepom. Ova tri preostala meča su pobjedili ispodprosječne ekipe Bostona, Nuggetsa i u zadnje vrijeme čudnih Wizardsa. Istina i Kingsi ne briljiraju ove sezone, pogotovo nakon vrlo dobrog starta gdje im je snove o PO uništila ozljeda Cousinsa. Večeras bi trebali svi biti osim Collisona, a njihov glavn iigrač Cousins izgleda nabrijano a dokaže koliko je dobar, jer mu ističe vrijeme ove sezone za dokazivanje snage. Zanimljivo da su od 50 poraza samo 3 puta gubili s 3 ili manje razlike, zadnji put u studenome prošle godine, nakon toga svaki poraz je bio -4 minimalno.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 14:49   #7818
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Lagani prolaz.

Danas triba pripazit na Golden State, Kerr je najavio da će odmarat nekoliko startera.

Najnovije info će najprije mogu naći na ovom linku: http://hoopshype.com/twitter/tag/golden_state_warriors

Pa tko popodne/predvečer prvi primijeti novosti o izostancima, nek objavi na ovoj temi.
Puno hvala za link Pazit ćemo i na ostale.

Inače sinoć sam Wizzardse iskombinirao sa niskom marginom na Uta/Hou (188.5), još jedan njihov zajeb koji je lagano prošao. Da ne spominjemo da je sve prošlo i u DC. I zbroj, i p/k, i hendi, i broj koševa Was, pa i Mem.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 19:36   #7819
Objavljeno prije 30-ak minuta u SAD.

Golden State večeras bez Curry, Thompsona, Boguta i Iguodale.
Usto je i Speights suspendiran za večeras, a Kuzmić ozlijeđen, pa imaju samo 9 raspoloživih igrača, od kojih su 2-3 nebitni.

Starteri: Livingston, Holiday (lani igrao ABA ligu u Szolnoku ), Barnes, Green and Lee
Klupa: Barbosa, Ezeli, McAdoo and Rush

Uvatio sam u PSK jedinicu na Denver @ 3.20 za neki niži ulog i za srednji ulog Golden State manje od 112.5 koševa, šta je ipak puno vjerojatnije, bez 2 najbolja strijelca i 2 odlična defanzivca, usto i u gostima.

Edit: Vidim da su PSK i SS makli par iz ponude, poučeni jučernjim iskustvom.
Ne znam ima li u ponudi naših ostalih kladionica. Nije me ni briga, ja sam uplatio.

Zadnje uređivanje Tsigalko 11 : 13.03.2015. at 20:02.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 19:59   #7820
Nisam bio doma i eto...da sam čekao, samo bi čekali da se maknem od kuće da to objave.

edit: evo u germi ima po 1.9. I dalje value samo takav.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.