Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 22:06   #1
Sumnjive žene predatorice i probušeni kondomi

Jeste ikad sreli ženu koja je s vama imala podle namjere i htjela vas iskoristiti za alimentaciju?
Može li se prepoznati žena koja buši kondome? I po čemu? Najbitnije, kako se zaštititi od takve?

Koliko je vaših poznanika i prijatelja završilo kao žrtve sve češćeg trenda bušenja kondoma?

Jeste ikad izvadili svoje kondome pa je ona rekla "nemoj, ja ću"?

I najbitnije, kako prepoznati probušeni kondom na vrijeme?
ex anais is offline  
Old 10.09.2017., 22:08   #2
koja kraljica.

željno iščekujem savjete, iskustva, dogodovštine ostalih poduzetnih žena.
MissComplicated is offline  
Old 10.09.2017., 22:08   #3
ha ha

jednom mi je frend rekao da mu je neka mala (puno mlađa od njega), on 34 ona 20, pokušala podvaliti trudnoću. nije htio reći kako je li bilo bušenje kondoma i sl. on je inače jedan jebivjetar i partijaner. ja sam se samo pitala da zašto bi cura od 20 htjela dijete sa starim prdonjom. ostao mi je upitnik iznad glave, a pojma nemam kako je on to skužio ili si je umislio
blagotebi is offline  
Old 10.09.2017., 22:13   #4
Kondome samo ja kupujem i stavljam na kitu, niko drugi
Astrix is offline  
Old 10.09.2017., 22:29   #5
mislim da nije najcesci cilj busenja kondoma alimentacija

ali nesto mi govori da bi to bio puno veci prekrsaj da ga napravi tip nego zena, amirite?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.09.2017., 22:41   #6
koja pacijentica bi htjela dijete sa nekim random likom? ja se pitam kako dođe do toga da želiš dijete i sa dugogodisnjim partnerom, a kamoli s nekim tamo livim...

samo da se vratim na post gore... "starac od 34" -??
a u PM

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Old 10.09.2017., 22:45   #7
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
koja pacijentica bi htjela dijete sa nekim random likom? ja se pitam kako dođe do toga da želiš dijete i sa dugogodisnjim partnerom, a kamoli s nekim tamo livim...

samo da se vratim na post gore... "starac od 34" -??
a u PM

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
pa za nju jeste ako ona ima 20. inače objektivno nije, prati malo kontekst prije nego se lupaš po glavi. i nisam upotrijebila izraz "starac"

ne znam on je meni čudan, nije htio reći KAKO je to zaključio. možda je i lagala da je na piluli?

a tako je to ponosno rekao kako je on to zaključio i na vrijeme suzbio, kao da je spriječio neku veliku svjetsku katastrofu od značaja za cijelu ljudsku rasu. eto, toliko on poštovanja ima prema svom eventualnom potomstvu
blagotebi is offline  
Old 10.09.2017., 22:45   #8
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Može li se prepoznati žena koja buši kondome?
Može. dade ti kondom kojeg je ona kupila, a ti nemožeš biti siguran je li ga već prije izbušila. Možeš biti siguran da ga nije probušila samo ako imaš istančani sluh. O tome ćemo malo kasnije. Takvu ženu ćeš prepoznati po tome što ti je uopće ponudila svoj kondom, umjesto da ti je rekla da si ga kupiš sam.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Najbitnije, kako se zaštititi od takve?
Navuci svoj vlastiti kondom neposredno prije seksa. Ne skreči pogled s njega prije nego ga navučeš, jer tko zna... može ga probušit telepatskim moćima.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Koliko je vaših poznanika i prijatelja završilo kao žrtve sve češćeg trenda bušenja kondoma?
Postoji još puno mladih parova vrućoglavaca koji vjeruju u mit da ženska neće zatrudnjeti ako je nevina (bez obzira što pri seksualnom činu može imati plodni dan). I onda ona zatrudni pa se vjenčaju na brzinu. Ovo je česta navlakuša žen(s)ki koje misle pi*kom i namjeravaju se brže-bolje udati i istisnuti dijete iz vagine kako bi si na taj način osigurali egzistenciju.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jeste ikad izvadili svoje kondome pa je ona rekla "nemoj, ja ću"?
Da. I uvijek bih rekao - Ne hvala. I upotrijebio svoj.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
I najbitnije, kako prepoznati probušeni kondom na vrijeme?
E sad dolazi ono o čemu sam na početku posta rekao da ću govoriti malo kasnije. Probušeni kondom odašilje tih biiiip biiiiip biiiip signal. Treba samo imati malo istnčaniji sluh, pa ga čuti.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 10.09.2017., 22:49   #9
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa za nju jeste ako ona ima 20. inače objektivno nije, prati malo kontekst prije nego se lupaš po glavi. i nisam upotrijebila izraz "starac"
stari prdonja zvuci mnogo bolje, slazem se.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.09.2017., 22:50   #10
piskavac, respect

a reci, kako žena može znati da joj ti ne želiš napraviti dijete, te da nisi svoje kondome probušio, i zato inzistiraš na njima?
blagotebi is offline  
Old 10.09.2017., 22:50   #11
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mislim da nije najcesci cilj busenja kondoma alimentacija
Nego brak. Ili izvanbračna zajednica s djetetom, koju se čim prije nastoji institucionalizirati kao brak.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 10.09.2017., 22:50   #12
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
stari prdonja zvuci mnogo bolje, slazem se.
ne zvuči bolje ali zvuči mlađe
blagotebi is offline  
Old 10.09.2017., 22:51   #13
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
piskavac, respect

a reci, kako žena može znati da joj ti ne želiš napraviti dijete, te da nisi svoje kondome probušio, i zato inzistiraš na njima?
evo ja cu: musko je uvijek krivo. ili ne vjeruje ili si je sam kriv sto je glup.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.09.2017., 22:52   #14
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ne zvuči bolje ali zvuči mlađe
ne znam bas, pogledah na osobnu, i cini se da sam stari prdonja.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.09.2017., 22:53   #15
Vidiš je po tome jer voli pušiti s kondomom.
Ipak, rak grla...

I eno ga, mali Pero traži mjesto u gradskom vrtiću a tata lupa 240 sati mjesečno.
Ipak, dijete košta.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 10.09.2017., 22:58   #16
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
evo ja cu: musko je uvijek krivo. ili ne vjeruje ili si je sam kriv sto je glup.
a gle jest da je rijetko, ali nekad i muškarac hoće dijete, ili hoće baš s tom nekom ženom. ona možda neće, ili neće tad. kako vjerovati njegovim kondomima?
blagotebi is offline  
Old 10.09.2017., 22:58   #17
nikako, neka svrsi van s kondomom

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Old 10.09.2017., 22:59   #18
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
nikako, neka svrsi van s kondomom
ma najbolje da ni ne jebe.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.09.2017., 23:02   #19
a s kime se to vi jebete kad ste svi tako paranoicni, prije nego se posexate milion nekih misli...
Astrix is offline  
Old 10.09.2017., 23:04   #20
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ma najbolje da ni ne jebe.
pa zato i kazem... mislim, nisam znala da toliko ljudi, bilo muskih, bilo zenskih želi dijete... pa nije imati dijete sam tak!

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger