Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 03:24   #1
Druzenje i sastanak

( ako ne spda ovdje tema neka moderatorica prebaci ili izbrise)

dakle koliko sam shvatila vi se neki ponekad sastajate i druzite,i ja bi to rado jer imam minus prjatelja,znaci nista,jednog koji je 500 km udaljen..samo mi je problem sto se vi sastajate u zagrebu,a ja zivim u slavoniji,odgvaralo bi mi od slatine do (najbolje) osijeka..pa ako je netko zainteresiran neka se javi.
a moderatore cu zamoliti da ne izbrisu potpuno ovaj post,neznam gdje se oglasiti
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 03:29   #2
Koliko sam ja skužio, ta druženja budu uglavnom u Zagrebu jer je puno forumaša iz Zagreba i okolice.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 03:32   #3
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja skužio, ta druženja budu uglavnom u Zagrebu jer je puno forumaša iz Zagreba i okolice.
znam zatp sam otvorila ako ima tko voljen iz slavonije za sastanak, nije zagreb centar svijeta, a niti nemam viska 300 kn da se malo zabavim
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 05:27   #4
Onda otvori novu temu s jasnim mjestom i datumom na kojoj bi se mogli javljati zainteresirani forumaši, pogledaj na starim temama kako to ide. Otvarati ovakvu s rasponom mjesta sastanka od 100km nema puno smisla
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:40   #5
Slatina...

Pa ovako iz moje pozicije ja bih stavio Viroviticu kao neku točku za rendezvous, a ljudi onda nek se sjate iz Koprivnice, Bjelovara, štotijaznam. Na takvo bih druženje čak i došao
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:44   #6
Hrvacka Kostajnica idite na kestenijadu

Lile Bačić pjeva
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 11:56   #7
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Hrvacka Kostajnica idite na kestenijadu

Lile Bačić pjeva
Hrvatska Kostajnica ima veze sa Slavonijom kao i ja s Marsom, ako bude potegnula do tamo, može komotno do Zagreba
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:27   #8
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
( ako ne spda ovdje tema neka moderatorica prebaci ili izbrise)

dakle koliko sam shvatila vi se neki ponekad sastajate i druzite,i ja bi to rado jer imam minus prjatelja,znaci nista,jednog koji je 500 km udaljen..samo mi je problem sto se vi sastajate u zagrebu,a ja zivim u slavoniji,odgvaralo bi mi od slatine do (najbolje) osijeka..pa ako je netko zainteresiran neka se javi.
a moderatore cu zamoliti da ne izbrisu potpuno ovaj post,neznam gdje se oglasiti
Ili zamoliš moda (preko privat poruka) da ti otvori temu tj da na ovu temu stavi naslov "Druženje forumaša iz Slavonije" pa se onda tu dogovarajte di ćete i kako ćete.

Bilo je već druženje i u RI ogranizirano.

Tak da...može se. Ako bude dovoljno zainteresiranih.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:12   #9
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Hrvatska Kostajnica ima veze sa Slavonijom kao i ja s Marsom, ako bude potegnula do tamo, može komotno do Zagreba
Uopće nisam čitao uvodni post

Treba ić u Kostajnicu. Općenito.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 14:07   #10
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja skužio, ta druženja budu uglavnom u Zagrebu jer je puno forumaša iz Zagreba i okolice.
Ne, nego zato što je tamo Sljeme.

Druženje u Slavoniji bi imalo jedino šanse kad bi se Sljeme tamo preselilo za viked.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:56   #11
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Ne, nego zato što je tamo Sljeme.

Druženje u Slavoniji bi imalo jedino šanse kad bi se Sljeme tamo preselilo za viked.
Do sad sam bila na 3 druženja unutar 2 mjeseca i ni jedno nije bilo na Sljemenu. Ili sam propustila ove vezane uz Sljeme
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 16:07   #12
Trebate organizirati mjesto i vrijeme pa tko želi neka dođe. Makar troje ljudi se skupilo. Inače svatko vuče na svoju stranu i nećete ništa postići osim filozofiranja. Onda će vam zatvoriti temu i ćao.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 17:21   #13
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Ne, nego zato što je tamo Sljeme.

Druženje u Slavoniji bi imalo jedino šanse kad bi se Sljeme tamo preselilo za viked.
Da, lijep je pogled na Sljeme iz pivnice ili jaruna, gdje su najcesce druzenja.
Kakve veze ima sljeme s druzenjima, pobogu

Pa cak i na druzenja u zg je ekipa znala doci iz raznih krajeva, zasto ne probati organizirati i nesto u slavoniji? Mozda kakvo druzenje u sklopu dana necega? Provjeriti jel ima kakva zgodna manifestacija, znaju biti i jeftinije cijene vlaka za njih. Zasto ne? :klap:
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:18   #14
A imate Požegu relativno u sredini ali kako je povezana o tom potom. Ja bi na vašem mjestu krenuo od Osijeka. Uvijek je bilo dosta forumaša odandje a 6-7 gradova je unutar 60km od njega. Prometno je dobro povezan sa svime i logičan je za neki pokušaj.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 20:07   #15
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A imate Požegu relativno u sredini ali kako je povezana o tom potom. Ja bi na vašem mjestu krenuo od Osijeka. Uvijek je bilo dosta forumaša odandje a 6-7 gradova je unutar 60km od njega. Prometno je dobro povezan sa svime i logičan je za neki pokušaj.
slazem se,osijek jennajoptimalniji,ako stevec isli u zg i rijeku,vrijeme je i za osijek
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 20:21   #16
Ako je bilo već u Rijeci, postoji mogućnost da će opet?
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 20:47   #17
Pa dobro, idemo prebrojati jebene glave

Koliko vas je kojima se ne ide u ZG, a našli bi se negdje na, štajaznam, potezu od Virovitice do Osijeka (preciznije se može definirati naknadno)?

Inače se volim vozikati autom kad god imam priliku, pa bi mi ovo došlo kao dobra izlika da sjednem u mašinu i odem na mali roadtrip + druženje .
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 21:23   #18
ja bi osijek ilki orahovica,ili slatina,jer zivim u selu kod orahovice a odrasla sam u osijeku pa mi nije problem tamo otici...nezna cemu opet sastanak u rijeci ako je vec bio,onda se podijelite...svatko na svoju stranu
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 21:40   #19
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
( ako ne spda ovdje tema neka moderatorica prebaci ili izbrise)

dakle koliko sam shvatila vi se neki ponekad sastajate i druzite,i ja bi to rado jer imam minus prjatelja,znaci nista,jednog koji je 500 km udaljen..samo mi je problem sto se vi sastajate u zagrebu,a ja zivim u slavoniji,odgvaralo bi mi od slatine do (najbolje) osijeka..pa ako je netko zainteresiran neka se javi.
a moderatore cu zamoliti da ne izbrisu potpuno ovaj post,neznam gdje se oglasiti
A možda bi i neki iz ZGa došli na to druženje ako ga najaviš na vrijeme.Iako i kod nas zna biti jako puno novih ljudi svaki put dobro bi došla i ovakva promjena.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 22:20   #20
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
ja bi osijek ilki orahovica,ili slatina,jer zivim u selu kod orahovice a odrasla sam u osijeku pa mi nije problem tamo otici...nezna cemu opet sastanak u rijeci ako je vec bio,onda se podijelite...svatko na svoju stranu
Pa Orahovica bi bila nekako u sredini Slavonije, meni bi odgovarala. Još tko?
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.