Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 18:15   #81
Smijesan komentar ali slazem se da to na razini ljudske psihe cesto pali, tj. da bi mogla pokusati..app
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:45   #82
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Sinoć sam vidio uvodni post no bio na mobu i nije mi se dalo tipkati, pomislio da će već netko drugi to napisati ranije. No oni se uhvatili toga zašto je on ovo ili ono i ignorirali jasne znakove.
Uostalom tip je pička a ne tamo neki fucker. Fuckere ne varaju nakon dvije godine veze i fuckerima ne pokazuje cura koja je prije toga imala dva dečka kako je to kad ga gurne u guzu.
I fuckere definitivno ne impresionara toliko što im se curka na poslu nabacuje. Ili to u tišini izjebu ili odjebu. Ne razvlače takve situacije mjesecima.
Složila bi se s ovim.
Ako misliš da ta veza vrijedi reci mu da prestane s tim glupostima i ne lupeće. Izgubiti nemožeš ništa. Ako igra igrice prestati će, ako mu je stalo. Ako mu nije stalo 'što će ti.
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:47   #83
I ja sam se nasla u vezi (sad braku) s nekim tko je prema mojim osobnim mjerilima imao previše partnera i mogu ti reći da je to odmah u startu loše. Na stranu ljubomora, ja sam s bilo kojim partnerom maksimalno oprezna, ali osjeti se neki određeni manjak intime i seksualnog poštovanja prema toj osobi, nije baš ugodno. Takav malo promiskuitetniji je bio dok je bio mlađi i imao sjebano samopouzdanje, zadnjih godina se puno normalnije ponaša, ali da je u mojim očima posvuduša - jest.
A što se varanja tiče, ne treba mi povod ili sumnja za mjere opreza. Od prvog dana veze kad je odlučena monogamija slijede pravila ponašanja, svima odmah govorimo da smo u vezi da ne bi slučajno došlo do nekog flerta, ako on ima žensku frendicu/kolegicu ja je moram upoznati i obratno, i nama je to normalno i prirodno
doduše mi imamo malo drugačiju vezu gdje živimo zajedno i rijetko uopće izlazimo iz kuće pa i nemamo baš čest kontakt s drugim ljudima
Ne može se desiti da on nekoga upozna, a da ne spomene u prvih 5 rečenica razgovora da živi s curom.

Meni da dečko veli da se dulje od 5 minuta družio s nekom kolegicom na poslu, a nije spomenuo da je u vezi sa mnom, iste sekunde bi bio bivši dečko. Neko poštovanje se mora znati. Tajiti da si u vezi je bolesno i vodi prema prevari.
Prije par mjeseci je imao kratko jedan posao koji nije radio od kuće i rekao mi je da je s njim u smjeni kolegica i da se dođem upoznati.
I kod nas ne postoji situacija da ne znamo gdje je druga osoba. Mislim uvijek smo doma, ali ako se desi da on ide negdje bez mene ili ja bez njega, točno se zna gdje se ide, s kim, koliko dugo i zašto. Sve je ful transparentno. Ako sam ja npr. na poslu, a njega frend zove van, on mi šikne poruku "e zvao me frend van, nalazimo se u sedam na trgu, popit ćemo pivu-dve u xy birtiji, dođem doma između 9 i 10, nazovi kad dođeš doma da te čujem"
Tipa kad sam ja radila u jednom dućanu, preko je bio birc i nekad sam znala popričat s konobarom, odmah sam njemu rekla "ak me vidiš il čuješ da pričam sa onim zgodnim konobarom, to mi je frend i ne flerta sa mnom, normalan je"

Ovak se ponašamo oboje od početka veze i nikad nismo imali neki ljubomorni ispad. Najbliže nekoj psihozi je bilo kad smo bili pozvani na neki house parti i htjeli smo ić, a organizator partija nam je spomenuo da će njegova bivša bit tamo, čist da se zna i da ne bude iznenađenja. Nismo išli. Uopće nema potrebe da se dolazi u kontakt s takvim prošlim ljudima, gotovo je to.

Autorici teme želim da bude malo opreznija jer ovo ne izgleda na dobro, i budite transparetniji oko toga gdje ste i s kim ste.

Čist račun, duga ljubav.
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:48   #84
Migla bi. Ali razlog zašto to rade djeca a odrasli ne bi trebali je taj što su djeca obično sebična i egocentrična. Samoživa. Takav plan uključuje još jednu osobu koja za njega neće znati i time postaje žrtva one koja ju samo koristi da bi eto dečko postao ljubomoran. Ne nazivamo li takve osobe ovdje inače ružnim imenima? A sada je odjednom razuman potez koji se nudi autorici da postane ta i takva?

Ako moraš se doposivati s nekim trećim da ti partner posveti pažnju koju želiš onda si s krivim partnerom.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:53   #85
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
I ja sam se nasla u vezi (sad braku) s nekim tko je prema mojim osobnim mjerilima imao previše partnera i mogu ti reći da je to odmah u startu loše. Na stranu ljubomora, ja sam s bilo kojim partnerom maksimalno oprezna, ali osjeti se neki određeni manjak intime i seksualnog poštovanja prema toj osobi, nije baš ugodno. Takav malo promiskuitetniji je bio dok je bio mlađi i imao sjebano samopouzdanje, zadnjih godina se puno normalnije ponaša, ali da je u mojim očima posvuduša - jest.
A što se varanja tiče, ne treba mi povod ili sumnja za mjere opreza. Od prvog dana veze kad je odlučena monogamija slijede pravila ponašanja, svima odmah govorimo da smo u vezi da ne bi slučajno došlo do nekog flerta, ako on ima žensku frendicu/kolegicu ja je moram upoznati i obratno, i nama je to normalno i prirodno
doduše mi imamo malo drugačiju vezu gdje živimo zajedno i rijetko uopće izlazimo iz kuće pa i nemamo baš čest kontakt s drugim ljudima
Ne može se desiti da on nekoga upozna, a da ne spomene u prvih 5 rečenica razgovora da živi s curom.

Meni da dečko veli da se dulje od 5 minuta družio s nekom kolegicom na poslu, a nije spomenuo da je u vezi sa mnom, iste sekunde bi bio bivši dečko. Neko poštovanje se mora znati. Tajiti da si u vezi je bolesno i vodi prema prevari.
Prije par mjeseci je imao kratko jedan posao koji nije radio od kuće i rekao mi je da je s njim u smjeni kolegica i da se dođem upoznati.
I kod nas ne postoji situacija da ne znamo gdje je druga osoba. Mislim uvijek smo doma, ali ako se desi da on ide negdje bez mene ili ja bez njega, točno se zna gdje se ide, s kim, koliko dugo i zašto. Sve je ful transparentno. Ako sam ja npr. na poslu, a njega frend zove van, on mi šikne poruku "e zvao me frend van, nalazimo se u sedam na trgu, popit ćemo pivu-dve u xy birtiji, dođem doma između 9 i 10, nazovi kad dođeš doma da te čujem"
Tipa kad sam ja radila u jednom dućanu, preko je bio birc i nekad sam znala popričat s konobarom, odmah sam njemu rekla "ak me vidiš il čuješ da pričam sa onim zgodnim konobarom, to mi je frend i ne flerta sa mnom, normalan je"

Ovak se ponašamo oboje od početka veze i nikad nismo imali neki ljubomorni ispad. Najbliže nekoj psihozi je bilo kad smo bili pozvani na neki house parti i htjeli smo ić, a organizator partija nam je spomenuo da će njegova bivša bit tamo, čist da se zna i da ne bude iznenađenja. Nismo išli. Uopće nema potrebe da se dolazi u kontakt s takvim prošlim ljudima, gotovo je to.

Autorici teme želim da bude malo opreznija jer ovo ne izgleda na dobro, i budite transparetniji oko toga gdje ste i s kim ste.

Čist račun, duga ljubav.
Smijesna si ako mislis da ga mozes stalno drzati pod okom.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:59   #86
Kontrola je najlaksa stvar koju mogu napraviti i najpogresnija. Cak mislim da bi me i "poslusao". Ali to nije to.

Zelim osjecaj kada ode na poslovni put sa 10 kolegica da osijecam potpuni mir i stalozenost. Ako to ne mogu, cemu ovo sve?
tiny19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 19:10   #87
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
I ja sam se nasla u vezi (sad braku) s nekim tko je prema mojim osobnim mjerilima imao previše partnera i mogu ti reći da je to odmah u startu loše. Na stranu ljubomora, ja sam s bilo kojim partnerom maksimalno oprezna, ali osjeti se neki određeni manjak intime i seksualnog poštovanja prema toj osobi, nije baš ugodno. Takav malo promiskuitetniji je bio dok je bio mlađi i imao sjebano samopouzdanje, zadnjih godina se puno normalnije ponaša, ali da je u mojim očima posvuduša - jest.
A što se varanja tiče, ne treba mi povod ili sumnja za mjere opreza. Od prvog dana veze kad je odlučena monogamija slijede pravila ponašanja, svima odmah govorimo da smo u vezi da ne bi slučajno došlo do nekog flerta, ako on ima žensku frendicu/kolegicu ja je moram upoznati i obratno, i nama je to normalno i prirodno
doduše mi imamo malo drugačiju vezu gdje živimo zajedno i rijetko uopće izlazimo iz kuće pa i nemamo baš čest kontakt s drugim ljudima
Ne može se desiti da on nekoga upozna, a da ne spomene u prvih 5 rečenica razgovora da živi s curom.

Meni da dečko veli da se dulje od 5 minuta družio s nekom kolegicom na poslu, a nije spomenuo da je u vezi sa mnom, iste sekunde bi bio bivši dečko. Neko poštovanje se mora znati. Tajiti da si u vezi je bolesno i vodi prema prevari.
Prije par mjeseci je imao kratko jedan posao koji nije radio od kuće i rekao mi je da je s njim u smjeni kolegica i da se dođem upoznati.
I kod nas ne postoji situacija da ne znamo gdje je druga osoba. Mislim uvijek smo doma, ali ako se desi da on ide negdje bez mene ili ja bez njega, točno se zna gdje se ide, s kim, koliko dugo i zašto. Sve je ful transparentno. Ako sam ja npr. na poslu, a njega frend zove van, on mi šikne poruku "e zvao me frend van, nalazimo se u sedam na trgu, popit ćemo pivu-dve u xy birtiji, dođem doma između 9 i 10, nazovi kad dođeš doma da te čujem"
Tipa kad sam ja radila u jednom dućanu, preko je bio birc i nekad sam znala popričat s konobarom, odmah sam njemu rekla "ak me vidiš il čuješ da pričam sa onim zgodnim konobarom, to mi je frend i ne flerta sa mnom, normalan je"

Ovak se ponašamo oboje od početka veze i nikad nismo imali neki ljubomorni ispad. Najbliže nekoj psihozi je bilo kad smo bili pozvani na neki house parti i htjeli smo ić, a organizator partija nam je spomenuo da će njegova bivša bit tamo, čist da se zna i da ne bude iznenađenja. Nismo išli. Uopće nema potrebe da se dolazi u kontakt s takvim prošlim ljudima, gotovo je to.

Autorici teme želim da bude malo opreznija jer ovo ne izgleda na dobro, i budite transparetniji oko toga gdje ste i s kim ste.

Čist račun, duga ljubav.
Sto ljudi, sto cudi!
Ovo sto si ti napisala, meni na toliko razina zvuci radikalno
Kao da me netko stavio u komoru, u kojoj ponestaje kisika. Cak te/ vas nebi svrstala u control freakove, ili djelomicno bi. Potreba za tom kolicinom kontrole je posljedica slabog samopouzdanja i nesigurnosti, obostrane. Posesivnost i kontrola nisu znakovi ljubavi. Bez uvrede, ali vas odnos bi opisala odnosno ja bi se osjecala kao zatvorenik u poluotvorenom tipu zatvora, "slobodna" sam ali nisam, netko me konstantno secira, analizira, svaki moj postupak, radnju, djelo, rijec. Gusenje jednom rijecju.
Bas se nekad iznenadim odnosima.
Cemu takva kontrola, di je u tome svemu ljubav?
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 19:10   #88
A zasto zavrsavate sa takvim tipovima? Je li to strah od samoce ili?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 19:11   #89
Quote:
tiny19 kaže: Pogledaj post
Kontrola je najlaksa stvar koju mogu napraviti i najpogresnija. Cak mislim da bi me i "poslusao". Ali to nije to.

Zelim osjecaj kada ode na poslovni put sa 10 kolegica da osijecam potpuni mir i stalozenost. Ako to ne mogu, cemu ovo sve?
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 19:22   #90
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
Sto ljudi, sto cudi!
Ovo sto si ti napisala, meni na toliko razina zvuci radikalno
Kao da me netko stavio u komoru, u kojoj ponestaje kisika. Cak te/ vas nebi svrstala u control freakove, ili djelomicno bi. Potreba za tom kolicinom kontrole je posljedica slabog samopouzdanja i nesigurnosti, obostrane. Posesivnost i kontrola nisu znakovi ljubavi. Bez uvrede, ali vas odnos bi opisala odnosno ja bi se osjecala kao zatvorenik u poluotvorenom tipu zatvora, "slobodna" sam ali nisam, netko me konstantno secira, analizira, svaki moj postupak, radnju, djelo, rijec. Gusenje jednom rijecju.
Bas se nekad iznenadim odnosima.
Cemu takva kontrola, di je u tome svemu ljubav?
Ljubavi ima i previše, a ova "kontrola" je čisto poštovanje. Nama se ovo uopće ne čini pretjerano, makar sam ja svjesna da se nekima čini jer neki imaju drugačije veze.
Jednostavno nemam potrebu ništa tajiti, volim kad moj partner zna gdje sam i ne razmišlja i obratno
Meni su uvijek bile čudne veze gdje dvoje žive odvojeno, vide se svakih 3-4 dana, on cijeli dan hoda po poslu, faksu, teretani, s frendovima, ona ide u šopinge, na posao, van s frendicama, pa dobro di ste vi skupa? Haha meni su takve veze uvijek bile čudne

Ali dobro, ja sam samotnjak, nemam puno prijatelja i ne volim ljude, i takve dečke i tražim. Ako sam u vezi, ako baš kliknem s nekim 100%, ta osoba je moj najbolji prijatelj, ljubavnik, cimer, muž, i provodimo puno vremena skupa jer želimo.
Ali razumijem što hoćeš reći, imala bi osjećaj da tebe netko kontrolira. Kod nas nema te podjele na mene i tebe, samo mi. On meni nije netko, nego dio mene. Drugačije je to kad si tako povezan.
Možemo imati drugačije aktivnosti i interese, i to vrijeme kad smo odvojeni je posebno za oboje i to maksimalno poštujemo i zato smo tako otvoreni i puno pričamo o tome, da bi se i to nekako činilo kao dio našeg zajedničkog života.
Ne znam kako da to riječima objasnim, ali tako je
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 19:53   #91
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Ljubavi ima i previše, a ova "kontrola" je čisto poštovanje. Nama se ovo uopće ne čini pretjerano, makar sam ja svjesna da se nekima čini jer neki imaju drugačije veze.
Jednostavno nemam potrebu ništa tajiti, volim kad moj partner zna gdje sam i ne razmišlja i obratno
Meni su uvijek bile čudne veze gdje dvoje žive odvojeno, vide se svakih 3-4 dana, on cijeli dan hoda po poslu, faksu, teretani, s frendovima, ona ide u šopinge, na posao, van s frendicama, pa dobro di ste vi skupa? Haha meni su takve veze uvijek bile čudne

Ali dobro, ja sam samotnjak, nemam puno prijatelja i ne volim ljude, i takve dečke i tražim. Ako sam u vezi, ako baš kliknem s nekim 100%, ta osoba je moj najbolji prijatelj, ljubavnik, cimer, muž, i provodimo puno vremena skupa jer želimo.
Ali razumijem što hoćeš reći, imala bi osjećaj da tebe netko kontrolira. Kod nas nema te podjele na mene i tebe, samo mi. On meni nije netko, nego dio mene. Drugačije je to kad si tako povezan.
Možemo imati drugačije aktivnosti i interese, i to vrijeme kad smo odvojeni je posebno za oboje i to maksimalno poštujemo i zato smo tako otvoreni i puno pričamo o tome, da bi se i to nekako činilo kao dio našeg zajedničkog života.
Ne znam kako da to riječima objasnim, ali tako je
Ljepota je u razlicitosti. Svatko ima pravo na razlicito misljenje, i razmjenu istog. To sto je tebi "kontrola" postovanje meni je sumrak.
Jedna od stvari koje cine ljubav su postovanje, individualnost, razlicitost..a to kakav vi odnos imate mi je posesivnost, ljubomora, nepovjerenje. Nepovjerenje prije svega. Ono sto je tebi neobicno, meni je normalno. Cak bi se usudila reci da je to normalno vecini ljudi. Kad kazes recenicu: Drugacije je to kad si tako povezan. Zvuci kao da drugi u svojim odnosima nisu, ako nisu takvi poput vas. Ja sam gotovo sigurna da ste u manjini. O tome koliko mi je to bi mogla satima, ali nema potrebe, jer je normalno da nismo svi kopije, i dobro da nismo.
Cisto me zanima, u slucaju da mu na poslu dode poslovna ponuda da ide na strucno usavrsavanje recimo u SAD na tri mjeseca ( to su normalne stvari u poslovnom svijetu) kakva bi bila tvoja reakcija? A recimo on je sretan sto je dobio tu priliku. Jel bi bila odusevljena sto mu karijera ide uzlaznom putanjom, ili bi vodila razgovor s njim o tome kako to nije nesto sto tebi odgovara?
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 21:32   #92
Ako ste se našli u tome i dijelite mišljenje da je to u redu i da je takav odnos normalan, da vas uspunjava i zadovoljava onda ok.
Da je normalan nije, mislim da oboje (ili barem jedno od vas a drugo samo slijedi) pod krinkom poštovanja skrivate duboko ukorijenjeno nepovjerenje koje je vjerojatno uzrokovano nekim lošim iskustvom iz prošlosti. Ne mora čak biti ni vlastito već nešto iz okoline.
No, ako vama funkcionira samo naprijed, dobro ste se našli.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 21:57   #93
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
Cisto me zanima, u slucaju da mu na poslu dode poslovna ponuda da ide na strucno usavrsavanje recimo u SAD na tri mjeseca ( to su normalne stvari u poslovnom svijetu) kakva bi bila tvoja reakcija? A recimo on je sretan sto je dobio tu priliku. Jel bi bila odusevljena sto mu karijera ide uzlaznom putanjom, ili bi vodila razgovor s njim o tome kako to nije nesto sto tebi odgovara?
Evo, to je nešto što bi nekome bilo normalno, a nama je van svake pameti.
Išla bih s njim. Ne bismo nikada bili odvojeni 3 mjeseca, zašto, nema potebe. Ako ja ne bih nikako bila u mogućnosti ići s njim, ne bi išao ni on. Nema te karijere koja bi njemu mogla biti tako važna da bude odvojen od mene.
Veza ti mora biti bitnija od karijere, obrazovanja, novca, ako imaš bolju polovicu ne možeš otputovati negdje na faks/posao i ne povesti njih, ludost.
Inače je slobodni umjetnik/ilustrator i desi se nekada da ima neki event u drugom gradu na koji ide na dan-dva i uvijek, ali uvijek me pita želim li s njim. Nekad odbijem ako je event baš dosadan jako,a on se što brže vrati meni, ali ako je event zabavan onda idem s njim i podržavam ga, promoviram njegove radove ili nam odem po čaj, bilo šta.

Dat ću kao primjer jedan par koji su youtube ličnosti, počeli smo ih skupa gledati jer su nam baš slični, h3h3 productions odnosno Ethan i njegova žena Hila su u zajedno/u braku preko 10-12 godina i nedavno su prvi puta u cijeloj svojoj vezi bili odvojeni 3 tjedna jer je ona posjećivala svoju obitelj u Izraelu, a on baš nije mogao s njom. Cijeli svoj dugogodišnji brak otkad žive zajedno nisu bili odvojeni ni jednu noć, i nije im to padalo na pamet jer nije bilo potrebe.

Mene kad ljudi ležerno pitaju zašto ne odem sama na sezonu radit 6 mjeseci i ostavim muža i mačka doma u Zg koji jebeni kurac, tko to radi??
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:02   #94
Tip je tenkre. Posebno utoliko što se sad vjerojatno pritajio i nastavio po svome, pošto je shvatio da ti baš dobro ne prihvaćaš njegova kurčenja sa ženom koju pali i koju vodi po ručkovima, nasamo.

Ti si mu prva ozbiljna veza ili?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:14   #95
Različitost je doista lijepa, ali od same pomisli na život kakav opisuje Cleo28 imam potrebu golim si rukama rasparati utrobu, iščupati si crijeva i zadaviti se njima. Čemu uopće ikad izaći iz maternice ako ćeš tako živjeti? I, ne, ne mislim da psihički zdrava osoba dugoročno može trajati i opstati u takvom odnosu, a kamoli dvije.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:25   #96
Meni se isto ovo sto Cleo opisuje cini pretjerano.
Nikad nisam polazila od pretpostavke da osoba s kojom sam ceka prvu priliku za flert s nekim drugim.
Covjek se treba osjecati slobodno.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:31   #97
Neka vrsta posesivnosti.
Pupčana vrpca.
Doći mogu i druge situacije su ćete biti razdvojeni,tipa jedno u bolnici..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:32   #98
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Različitost je doista lijepa, ali od same pomisli na život kakav opisuje Cleo28 imam potrebu golim si rukama rasparati utrobu, iščupati si crijeva i zadaviti se njima. Čemu uopće ikad izaći iz maternice ako ćeš tako živjeti? I, ne, ne mislim da psihički zdrava osoba dugoročno može trajati i opstati u takvom odnosu, a kamoli dvije.
Majkemi
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:40   #99
S obzirom da necu moci pisati na forumu neko vrijeme htjela bih nekako dati zakljucak sama sebi

Grijesio je prije mene i napravio tu gresku na samom startu. Ali nisam ni ja bila olicenje postenja u neku ruku. Stvarno ga volim i ne mogu na temelju ovog sto se sada dogodilo donijeti odluku koja bi bila i za mene i za njega velika pogreska.

Sve to cu trerirati kao pocetno postavljanje granica ali ako se slicno ponovi slijedi instant prekid, jer zaista smo na cisto s tim "sto bi nas moglo sve povrijediti" tako da bi u eventualnu iducu situaciju usao svjesno i namjerno.

Nastojat cu se fokusirati na sve pozitivno kod nas, a toga ima more. Dati cu mu priliku da dokaze da je ono sto pricao i nadati se najboljem. S tim, da cu biti malo opreznija na samom pocetku i nadam se da ce taj oprez nestati te cu uci u nekakvu mirnu luku.

Ne mogu ga ostaviti na temelju onoga cega se bojim sto bi se moglo dogoditi. Ni ja ni on trenutno to ne zasluzujemo. Malo cu se obaruzati optimizmom i nadati se da cemo se uskladiti i uozbiljiti.

Svi zasluzuju priliku, a mislim da nasa ljubav itekako. Malo borbe ne skodi.

Hvala svima na savjetima, dalo mi je dobar uvid u to sto se dogadalo. Nadam se da cu kroz neki period doci sa dobrim vijestima i da ce mozda netko iz moje situacije nesto nauciti.
Wish me luck.
tiny19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:44   #100

Pretpostavljala sam da ces odgovoriti da nebi u tom slucaju isao. Pa ti nebi ni mogla s njim ici, kad pretpostavka je da imas svoj posao
Znaci, on nebi isao. Vrijednosti nisu normalno poredane. Maltene obrnuta piramida. Ti zivis tako da ti je iskljucivo on zivot, a ne da ti uljepsava tvoj zivot. Zvucis kao da ti je on kisik bez kojeg ne dises. To je dugorocno jako lose za tebe, za njega. Meni sve to zvuci kao jedan napuhani balon, koji ce svake sekunde puknuti. Kao tempirana bomba. I tesko mi se i na sekundu postaviti u vasu kozu, i zamisliti da bi mi to moglo biti ok. Nebi zeljela cak ni sanjati na jednu noc takav odnos.
Ako je to vasa sreca, u konacnici samo je to vazno. Ne radite svojim odnosom nista lose drugima, osim mozda sebi, da ne kazem sigurno. Vasa stvar u konacnici
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger