Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2006., 18:59   #81
Quote:
Goga_fina kaže:
.... Inače bi bez pol frke stao u onaj kindač kad se pretvori u krevet bar do 4,5-5 g.jer je on dosta visok,sada sa 6,5 g. 128 cm, 26,5 kg. Ja sam tih dimenzija bila negdje u 5. razredu
e pa tak si negdje i ja racunam jer se ni mm ni ja ne mozemo pohvalit nekom visinom. mada su me na uzv vec 2x pitali jel ko od najblizih mi je visok
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 21:39   #82
I ja sam htjela takav al eto dobila sam kakav sam dobila, pa neću se bunit.....al meni se baš ne sviđa...

A imamo isti madrac Naš je koštao 299 kn u TL-u. Mene iznenadilo koliko su jeftini, ja mislila bar 500-600 kn....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 10:18   #83
Quote:
magic blue kaže:
moram priznat da ga nisam vidjela, ali nije da sam imala previse prilike setat i gledat
moguce da ga sad i tamo imaju. a kolika mu je tamo cijena?
Oko soma i nešto kuna, mislim...
Ispod 2 soma definitivno...
Ali nisam sigurna da je to taj može biti, ali i nemora biti
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 14:39   #84
kakav madrac je najbolje kupiti za krevetić? od svih onih antibakt., antialer., punjeni ovako, onako, sa oprugama i ne znam čime, više ne znam koji bi bio najbolji . help
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 14:50   #85
Mi kupili najskuplji....Hespo neki antialergijski 299,99 kn i ima medeke po sebi....u TL, a ista cijena i u Dječjem svijetu

A bebcu sam kupila švedsku pelenu al na čičak bez onih silnih vezica i na Trešnjevci košta 20 kn, bodići isto 20 kn, majčice sa onim ludim natpisima 40 kn, a sve HR proizvodi i čisti pamuk....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 15:07   #86
ja sam ti tukac za madrace, a vidjela puno reklama za hespo, pa uzela onaj na kojem je to pisalo
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:02   #87
a što zapravo znači antibakterijski? valjda nema u sebi neke kemikalije ili neki shit koji može naštetiti djetetu?
mandy, a gdje na trešnjevci si to kupila? zanimaju me majčice?
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:04   #88
pa kaj nisu u tl madraci po 380 kn? meni je tak rekla teta prodavačica i da nemaju drugih modela
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:09   #89
nemam pojma zapravo što znači antialergijski ...

A robica je na starom djelu placa, ako gledaš od Vukovarske prema Jarunu zadnji štand (prvi do Dobojske ulice) u predzadnjem redu...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:10   #90
Quote:
chiara kaže:
pa kaj nisu u tl madraci po 380 kn? meni je tak rekla teta prodavačica i da nemaju drugih modela
MI prije 2 tjedna platili 299,99 kn, a tak mi je rekla i jednom prije nego smo kupili, znaju nekad reć a nisu u pravu, kao za sjedalicu Magic i Pahuljici....da i nama su rekli da im je trenutno ostao samo taj model, al madrac je super...
Magic ima isti takav samo malo veći,....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:26   #91
a možda teta nije bila upućena. ja sam tak jednom starno popi... kad sam bila tamo. ni na jednom artiklu nema cijene, kad pitaš onda okreću očima... nadam se samo da su sve dobile hemiće!

baš ću skočit jedan dan tamo po te majčice. znam da ih ima u samoboru, ali to mi je ipak malo predaleko.

ma mislila sam antiBAKTERIJSKI. antialergijski mi je ajde nekak jasno, sprečava alergije bla bla, ali što može spriječiti bakterije osim neke kemikalije ili tome slično. i onda to beba udiše... nadam se da sam u krivu
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:31   #92
čekat ćemo nekog kompetentnog da nam objasni razliku i u čem je fora....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 17:17   #93
Quote:
mandy kaže:
čekat ćemo nekog kompetentnog da nam objasni razliku i u čem je fora....
nisam bas kompetentna ali kazu da su ti madraci napravljeni od materijala koji ne privlace bakterije tj. da bi bakterije nasjele na nesto moraju imat neku hranjivu podlogu i ako je nemaju onda se nece ni naselit bla bla..eto tak to ide tj. tak su mi objasnili kada sam i ja kupovala madrac iako je moj od neke spuzvaste mase .. znam da mi je nekaj promaklo jos ali nemrem se sjetit svega tocno jer me pegla g-hormon
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 18:18   #94
jedino mogu reći da je mm kupio neki madrac za kinderbet veličine70x140 cmm, jer smo uzeli veći kinderbet, koji je koštao 500 kn...
skoro sam ga ... a razlog zašto ga je kupio (ja moram ležati pa ga nisam mogla kontrolirati) je jer po sebi ima srčeka...
kak da ga nakon toga ..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 19:36   #95
a moguće da je skuplji, naš je 60 x 120.....a ovo što je wedding rekla i ja sam mislila al nisam bila sigurna jel to to...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 17:12   #96
evo da se pohvalim da je mm kupio ogradicu za kinderbet... baš je preslatka puna medeka..
kupio je još stvari za bebe.. ali išo je po ogradicu pa to pišem..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 10:19   #97
pitanje..
kupila sam onu ogradicu za kinderbet.. a kako počinjem sa pranjem robice za bebe zanima me dal da perem i tu ogradicu...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 11:00   #98
Quote:
nyn@ kaže: Pogledaj post
pitanje..
kupila sam onu ogradicu za kinderbet.. a kako počinjem sa pranjem robice za bebe zanima me dal da perem i tu ogradicu...
Nju u pravilu ne trebas prati jer nece bit u nekom ful direktnom dodiru .... a ne znam, nisam bas pametna
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 11:18   #99
a ima li kupiti tih ogradica ali da pokrivaju samo uzglavlje i jednu stranu.....meni se ne sviđa što bebu neću moći vidjeti iz kreveta.
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 11:19   #100
Ja sam sve stvari za bebu prala,tako i tu ogradicu.Kad već pereš prekrivač,plahticu i jastučnicu,zašto ne i to?Nije djete u kontaktu s tom ogradicom,ali moj se već sada zna otkotrljati do stranice kreveta i tako pajkiti.

Peri!!!!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.