Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2007., 23:37   #41
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Mi isto imamo Mustelinu kupku i super nam je. Mali u srijedu navršava 4 mjeseca i počeli smo trošiti tek drugu bočicu. Inače, ima normalnu kožu i od kozmetike troši samo tu Mustelinu kupku, maslinovo ulje za kupanje (dodamo 2-3 kapi u vodu) i niveinu wundschutz kremu za guzu i to je sve

Veliš 80 kn!?! Pa ja ju prvi put platila 105 kn, a drugi put 100 kn! Mi imamo onaj gel za novorođenče za kosu i tijelo...pričamo o istim stvarima, ne?
jok....mi imamo "Relaxing bath with cleansing milk"....iliti ga u prijevodu Opuštajuća kupka s mlijekom za čišćenje.....piše na deklaraciji da sprečava isušivanje osjetljive kože novorođenčadi, beba i djece. 200 ml =82,35 kn
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 23:55   #42
Quote:
indy kaže: Pogledaj post
moze mi netko rec tko to proizvodi jer ak ima vani za kupit treba nam sampon za tjemenicu
nemoj se mucit oko tjemenice jer ce proci sama od sebe - prije kupanja nasaftaj glavicu sa baby uljem i lijepo operi te nakon kupanja ponovno namazi glavicu i proci ce
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 00:37   #43
joj da bar je tako al kazem ti da starija imala do 4,5 god i nikako kraja a mala ima punu glavu, ak ostavim da ne cetkam 2,3 tj vec da samo perem onda se ko kora napravi na glavi i onda ju moram pol sata mucit i to skidat s noktima polako jer nejde sa cetkicom
indy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 01:02   #44
mustelin šamponić i spriječava i ako dijete već ima - odnosi..ja od prvog dana janu perem glavicu tim šamponom, tjemenicu nismo imali, a šampona imamao još, iako šamponiram svaku večer. jan ima punih 5 mjeseci
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 08:35   #45
Quote:
indy kaže: Pogledaj post
joj da bar je tako al kazem ti da starija imala do 4,5 god i nikako kraja a mala ima punu glavu, ak ostavim da ne cetkam 2,3 tj vec da samo perem onda se ko kora napravi na glavi i onda ju moram pol sata mucit i to skidat s noktima polako jer nejde sa cetkicom
mislim da je to francuski proizvod. evo ti link: http://www.mustela.com/index.htm mozda pomogne.
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 00:32   #46
thx, sad cu bi dosadna al isla sam pitat za sampon protiv tjemenice i rekla mi da nema to pa ak nije problem da mi netko napise sta tocno pise ili tashi, je to obican sampon?
indy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 18:18   #47
piše draga ovako - foam shampoo for newborns..to je bijeloplava bočica s prozirnim čepom od 125 ml

ne drži svaka ljekarna mustelu pa potraži znak ili pitaj..
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 18:32   #48
mi trošimo Mustelin sapun i super nam je imamo i taj šampon za tjemenicu al ga nismo još testirali.. koristimo i losion za tijelo (onaj veliki na pumpu) i jako smo zadovoljni (tu i tamo ga i mami posudi pa se ja trackam njime)..
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 00:34   #49
hvala tashi, pusa janu
indy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 00:43   #50
da, mustela ima baš lijepi nenaporan miris svojih proizvoda..
lube , indy
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 23:30   #51
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
piše draga ovako - foam shampoo for newborns..to je bijeloplava bočica s prozirnim čepom od 125 ml

ne drži svaka ljekarna mustelu pa potraži znak ili pitaj..
mi to isto imamo i zakon je
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 14:44   #52
pomoc

Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
u istom rangu po cijeni,a puno bolja za osjetljivu kožu je A-derma,pogotovo za bebe sa a. dermatitisom.
imam bebu od 6 mjeseci, ima uzasno suhu kozu....imate li kakav pametan savjet...probali smo i adermu i mustelu ali slabo...
hattrick1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 14:49   #53
Quote:
hattrick1980 kaže: Pogledaj post
imam bebu od 6 mjeseci, ima uzasno suhu kozu....imate li kakav pametan savjet...probali smo i adermu i mustelu ali slabo...
probaj Trixeru od Avene-a
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 15:41   #54
Quote:
hattrick1980 kaže: Pogledaj post
imam bebu od 6 mjeseci, ima uzasno suhu kozu....imate li kakav pametan savjet...probali smo i adermu i mustelu ali slabo...
becutan
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 15:56   #55
nama melem spašacva stvar sad kad idemo van...mažem mu i mustelu al nema do melema...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 14:23   #56
Imam bebicu od 10 mj. koja također ima dosta suhu kožu. Koristim Chicco-ve proizvode i ful sam zadovoljna. Za tijelo kombiniram ulje ili mlijeko, a za lice koje je sada po zimi još osjetljivije koristim kremu Freddo Vento. Stavim joj ujutro i navećer u malo debljem sloju i lice je super nježno i mekano. Probaj!
Lavić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 14:59   #57
za djecu sa osjetljivijom kožom obavezno....skupo je ali vrijedi....za ove druge nema potrebe
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 15:02   #58
zar ovo nije topic o mustseli

e pa da ne budem baš offtopic, dobila sam uzorak mustelinog šampona/kupke i sviđa mi se kako mu je koža mekana i lijepo miriši nakon kupanja
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 19:44   #59
ja sam u rodilistu pitala (u Rijeci) cime kupaju nase andjelcice. rekli Mustelom. mmmmmmm... i mamam kupila Mustelu.
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 09:09   #60
oni ti kupaju dječicu onime što dobiju od sponzora, to mi je rekla jedna curka koja je u rodilištu bila na praksi
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.