Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2009., 14:50   #81
Roemer u Baby centru u Brežicama

Zanima me kao je opremljen Baby centar u Brežicama sa Roemer opremom.
Mi se zanimamo za navedene modele Roemer:
- Vigour 4+ Stroller
- Baby-Safe sleeper Car seat (AS 0+)
- Baby-Safe plus SHR Car seat (AS 0+)
- Baby-Safe Iso-Fix Base
- Evolva 1-2-3 plus (AS 1-2-3)


Kontaktirao sam Roemer u Njemačkoj i dobio odgovor da su za Hr uvoznici:
- Magma - nema više ništa
- Filip Trade - samo AS 1-2
- Kika - treba dobiti robu, kolica i AS

Zanima me također kakvo je stanje s ABC-designom. prema webu... ništa.

Prvenstveno bi htio vidjet sva kolica na jednoj velikoj hrpi i usporedit s već viđenima, a onda i odlučiti...

Kaj je s garancijama... koliko godina i što u slučaju problema
marin01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 18:46   #82
E, nije bas pitanje o cijenama ali je o povratu poreza.
Jel znate gdje se moze otfurati papiri za povrat u zagrebu i jel netko mozda slao tamo u austriju kako pise na kuverti?
Ne kuzim dodu se kakve veze ima austrija sa slovenijom ali...
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 19:21   #83
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
E, nije bas pitanje o cijenama ali je o povratu poreza.
Jel znate gdje se moze otfurati papiri za povrat u zagrebu i jel netko mozda slao tamo u austriju kako pise na kuverti?
Ne kuzim dodu se kakve veze ima austrija sa slovenijom ali...
Ak si u Austriji potvrdila račune i imaš papire s onim Tax free znakom, odeš u poštu u Branimirovoj s tim i putovnicom (mislim da može i osobna) i tamo možeš dić novce.Al budi spremna na užasno loš tečaj
Btw, ja dizala i za sebe i za mm, oko toga mi nisu nikakve probleme radili.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 22:11   #84
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Ak si u Austriji potvrdila račune i imaš papire s onim Tax free znakom, odeš u poštu u Branimirovoj s tim i putovnicom (mislim da može i osobna) i tamo možeš dić novce.Al budi spremna na užasno loš tečaj
Btw, ja dizala i za sebe i za mm, oko toga mi nisu nikakve probleme radili.
Hm, pretpostavljam da je u Branimirovoj za sve drzave? Mi smo u Slo kupovali, na granici potvrdili i dobili kuvertu na kojoj pise poslati u austriju pa me zbunili skroz.
Hvala!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 23:40   #85
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Hm, pretpostavljam da je u Branimirovoj za sve drzave? Mi smo u Slo kupovali, na granici potvrdili i dobili kuvertu na kojoj pise poslati u austriju pa me zbunili skroz.
Hvala!
Je ako ima oznaku Tax free svejedno iz koje je zemlje. Mi u Brežicama nismo dobili takvu potvrdu pa onda s tom koju smo dobili (a isto je potvrđena na granici) možemo dić nofce u SLO kad slijedeći put odemo tamo
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 14:08   #86
Može li mi netko objasniti ovaj popust u Baby Centeru? Mi još nismo tamo ništa kupovali ali planiramo po dječja kolica ( pp GT3, cca. 470 eura ). Ostvarujemo li popust odmah i koliko?

MM je popunio njihovu pristupnicu prije cca. mjesec dana...

Hvala!
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 16:50   #87
Quote:
minnie158 kaže: Pogledaj post
Može li mi netko objasniti ovaj popust u Baby Centeru? Mi još nismo tamo ništa kupovali ali planiramo po dječja kolica ( pp GT3, cca. 470 eura ). Ostvarujemo li popust odmah i koliko?

MM je popunio njihovu pristupnicu prije cca. mjesec dana...

Hvala!
Ako na webu piše da postoji klupska cijena onda popust ostvarujete odmah. ako misliš na one njihove popuste koji ovise o cijeni, u to se baš ne kužim, al ti se boniteti nekako nakupljaju u obračunskim razdobljima (mislim po pola godine) i onda se kod neke slijedeće kupnje ostvari popust.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 16:55   #88
Bili u baby centru neki dan,i cijena u dućanu i na web-u nije ista(u dućanu je veća)Ali sve iz njihovog klupskog kataloga što je sniženo dobiješ odmah popust.

Uspoređivale smo smo cijene pelena(Pampers)Bočica i duda(TT),i mogu reći da se da uštediti...
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 22:15   #89
A za koliko su vece cijene? To fakat nisam znala...
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 23:57   #90
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Bili u baby centru neki dan,i cijena u dućanu i na web-u nije ista(u dućanu je veća)Ali sve iz njihovog klupskog kataloga što je sniženo dobiješ odmah popust.

Uspoređivale smo smo cijene pelena(Pampers)Bočica i duda(TT),i mogu reći da se da uštediti...
Ovo prvi put čujem. Ja sam si isprintala popis stvari skupa sa slikicama i sve je imalo cijene koje sam vidla u katalogu/na webu
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 00:04   #91
Quote:
minnie158 kaže: Pogledaj post
Može li mi netko objasniti ovaj popust u Baby Centeru? Mi još nismo tamo ništa kupovali ali planiramo po dječja kolica ( pp GT3, cca. 470 eura ). Ostvarujemo li popust odmah i koliko?

MM je popunio njihovu pristupnicu prije cca. mjesec dana...

Hvala!
na kolica i as ide još i 5% popusta za gotovinu ali nekad im to treba napomenuti na blagajni, nama su zaboravili
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 02:00   #92
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Bili u baby centru neki dan,i cijena u dućanu i na web-u nije ista(u dućanu je veća)Ali sve iz njihovog klupskog kataloga što je sniženo dobiješ odmah popust.

Uspoređivale smo smo cijene pelena(Pampers)Bočica i duda(TT),i mogu reći da se da uštediti...

Isprika!!!Krivo sam se izrazila.Htjela sam reći da par stvari koje su na web-u tad bile označene sa AKCIJA!,u dućanu u Celju nisu bile...(Znači,nevezano za klupsku cijenu.)
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 12:19   #93
ja sam u novom katalogu baby centra, koji mi je neki dan stigao poštom, vidjela da su zbog njihovog smanjenja pdv-a na dječje pelene, smanjili i cijene pampers pelena. sa nekih 23% pdva su smanjili pdv na 8%, no nije pisala cijena na pelenama tako da ne znam koliko sad koštaju.
znate li vi?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 10:22   #94
Dali je netko skoro kupovao kolica u SLo, jel znate sto o garancijama koje kod nas dobijete tj potvrde vam od trenutka termina porođaja, kako to u SLo funkcionira?Po onome sto sam ja gledala konkretno Peg Perego kolica jos uvijek se isplati ici u SLo, kakva su vaša iskustva?
mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 10:47   #95
KOPIRAM svoj post s "Dječja kolica":
ja sam uIstri.. ne isplati i se ići do Zg po kolica. Na webu vidim samo cijene od MODULAR.. valjda svega..
Najgore mi je što sam našla u Sl-web baby centar cijenu super cijenu, a kad sam nazvala bilo je.. "ne, to je bez košare i bez ikakvih dodataka.." Pa TKO KOGA OVDJE ...!!! http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176264
__________________
__________________
15.05.'10. stigao Fran-naše malo čudo :) 31.05.'12. stigao Tin-naše drugo malo čudo :)
metix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 10:50   #96
A zna li netko plaća li se carina na dj. kolica kupljena u Sloveniji. našla sam si super trokolicu (nešto poput Quinny zapp) za 110 eura u Baby Center dućanu,ali neznam jel moram platiti carinu na njih. koliko sam čula na dj. opremu se carina ne plaća ali nisam sigurna...
tukolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 10:51   #97
Quote:
tukolina kaže: Pogledaj post
A zna li netko plaća li se carina na dj. kolica kupljena u Sloveniji. našla sam si super trokolicu (nešto poput Quinny zapp) za 110 eura u Baby Center dućanu,ali neznam jel moram platiti carinu na njih. koliko sam čula na dj. opremu se carina ne plaća ali nisam sigurna...
progledaju ti kroz prste
__________________
15.05.'10. stigao Fran-naše malo čudo :) 31.05.'12. stigao Tin-naše drugo malo čudo :)
metix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 13:36   #98
Quote:
tukolina kaže: Pogledaj post
A zna li netko plaća li se carina na dj. kolica kupljena u Sloveniji. našla sam si super trokolicu (nešto poput Quinny zapp) za 110 eura u Baby Center dućanu,ali neznam jel moram platiti carinu na njih. koliko sam čula na dj. opremu se carina ne plaća ali nisam sigurna...

Ako su proizvedena u EU nema carine,a jos ti na to vrate i porez kad sljedeci put dodes kod njih u ducan!
__________________
16.05.2010 stigao mamin mali junak!!
dijana128 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 13:50   #99
Jel imate još koji link na slovenske dučane gdje bi se mogla vidjeti cijena kolica?
zlatna ivkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 14:39   #100
Quote:
dijana128 kaže: Pogledaj post
Ako su proizvedena u EU nema carine,a jos ti na to vrate i porez kad sljedeci put dodes kod njih u ducan!
Ozbiljno!!!
A ja mislila da te puste.. ono kao kupiš neš za bebača pa te ne gledaju.. hm...
zato moje curke nisu plačale carinu.. hihihih
e pa fakat nisam znala.. kako to???!!!!
__________________
15.05.'10. stigao Fran-naše malo čudo :) 31.05.'12. stigao Tin-naše drugo malo čudo :)
metix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.