Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2003., 14:34   #21
..kako ja ne volim davat savjete, drago mi je sto ga je gazda dao. mogu ga samo podrzat. na savjet mislim...

..popustio sam jedared, teska srca, ali vidio sam da to nju veseli, pa ajde, rekoh..i obuklo me...dakle, ..rigaona potpuna.

...ne nasjedam vise na rijeci: neces takav samnom vanka...

p.s.

...ove neke price o trofejima..ne razumijem bas..ko je kome trofej...lovina..cemu trofeji...
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 17:12   #22
Re: Modni savjeti za muskarce

Quote:
Gazda kaže:
Ma kakva moda, ovo je muski kutak. Samo jedan savijet: nikad ne dat zeni da vam petlja po garderobi, jerbo zene se ne znaju oblacit.
zato ti imaš dečka koji ti govori kaj da obučeš?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 17:42   #23
Kako ste glupi sa tim editiranjem.

Pfuj.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 18:56   #24
Quote:
Gazda kaže:
Kiki je obecala da ce mi dat makeover kad se namjerim u London. Jedva cekam. Nadam se da ce mi kupit neke krasne japanke. Mozda roze....ili ljubicaste. Cuo sam da su takve ove sezone najmodernije. Kiki woz definitely not 'ere
odricem te se, majke mi...
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 22:40   #25
Quote:
walter kaže:
Kiki je ovdje uzalud pokusala bit duhovita
kiki?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 22:54   #26
Quote:
Uvijek dopusti da te zena oblaci, jer ako te ona obuce kako bi se njoj svidio, budi siguran da ces svidjeti i drugim zenama
Quote:
Da li bas?
Ocito nisi zivio sa zenom.
Govorim iz iskustva
A ja mislim da je tebe tvoja samo dobro dresirala i ništa više....
Samo ćeš vidjeti kad te jednog dana obuče ko kakvog peseka, zaveže ti ogrlicu, odete s tvojom kreditnom karticom u kupnju i ne da ćeš potrošiti sve što imaš na računu nego ćeš se i zadužiti i onda sve to stavi tebi na leđa i lijepo idete kući dok se ona zaustavlja pred svakim izlogom i zastaje po 2 sata sa svakom prijateljicom(svakim prijateljem) koju/kojega ugleda....

A i ja mislim kao i *n*/-* da se žene ne znaju obući, svaki puta kada se oblače i šminkaju i 158 drugih radnja rade zovu muškarca da im on kaže da li se to njemu sviđa!

 
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 23:18   #27
Quote:
A.D.I.D.A.S. kaže:
A ja mislim da je tebe tvoja samo dobro dresirala i ništa više....
Samo ćeš vidjeti kad te jednog dana obuče ko kakvog peseka, zaveže ti ogrlicu, odete s tvojom kreditnom karticom u kupnju i ne da ćeš potrošiti sve što imaš na računu nego ćeš se i zadužiti i onda sve to stavi tebi na leđa i lijepo idete kući dok se ona zaustavlja pred svakim izlogom i zastaje po 2 sata sa svakom prijateljicom(svakim prijateljem) koju/kojega ugleda....

A i ja mislim kao i *n*/-* da se žene ne znaju obući, svaki puta kada se oblače i šminkaju i 158 drugih radnja rade zovu muškarca da im on kaže da li se to njemu sviđa!

Ides iz krajnosti u krajnost. Ali hajde nek ti bude


A ako nisi naucio do sada, zenama se uvijek kaze da im sve super stoji. Ne dao ti bog, reci da nesto i nije bas dobro uskladjeno.
To je greska koju mozes napraviti samo jednom
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 23:28   #28
Quote:
A ako nisi naucio do sada, zenama se uvijek kaze da im sve super stoji. Ne dao ti bog, reci da nesto i nije bas dobro uskladjeno.
Ma naučio sam ja to
Čak i demineri mogu napraviti grešku više od čovjeka koji kaže da nekoj ženi nešto ne stoji dobro, ali.....
Fazon je ono:
deminer griješi kad izabere posao i drugi put kad
a pogrješili čovjek prema ženi onda bude
i onda možeš ići ravno u društvo
 
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 23:34   #29
Quote:
A.D.I.D.A.S. kaže:
Ma naučio sam ja to
Čak i demineri mogu napraviti grešku više od čovjeka koji kaže da nekoj ženi nešto ne stoji dobro, ali.....
Fazon je ono:
deminer griješi kad izabere posao i drugi put kad
a pogrješili čovjek prema ženi onda bude
i onda možeš ići ravno u društvo
Pa to bi se moglo nazvati "rizik zanimanja". I vremenom naucis da sa tim rizikom zivis i da svedes na sto manju mjeru.

Ako idete po prodavnicama, obavezno sa njom u jednu ili dvije i onda reci da sve super stoji, na sto ona dolazi do zakljucka da nemas pojma, pa te vise nece ni zvati na konsultacije. I ti onda lijepo kazes da si umoran i da ces je cekati u tom i tom kaficu.
Problem rijesen.

Kada se kuci sprema, obavezno dati neki mali nebitan komentar(ali da nije nista drasticno) na kombinaciju za tu priliku. Dovoljno da se ona zamisli i okrene se tom malom problemu. Ti nastavis piti kafu i zapalis jos jednu(jer ti si spreman vec odavno).

Ima tih malih trikova .....
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 23:40   #30
Ali zna to dosadit čovječe, pa bi najradije skočio sa mosta....
Ili se ipak bacio pred stojadina, varburga ili fiću..
 
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 00:11   #31
Ma kakvi dosaditi
Nosis svoje breme sa ponosom


Zezam se, kad dopizdi. Spremi se na malu konfrontaciju i biti doslijedan svom stavu.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 09:06   #32
Re: Modni savjeti za muskarce

Quote:
Gazda kaže:
Ma kakva moda, ovo je muski kutak. Samo jedan savijet: nikad ne dat zeni da vam petlja po garderobi, jerbo zene se ne znaju oblacit.
tocno, posljednji puta kad sam dao zeni da me obuce kupila mi je ljetne cipele , zamisli, a sad je zima, kako da ja nosim ljetne cipele po zimi???
da je mene pustila da ja kupim ja bi kupio jedne univerzalne i nadasve prakticne koje bi mi pasale i zimi i ljeti i u proljece, dakako i u jesen... ovako moram ponovo odrjesit kesu

pouka... zene nemaju pojma
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 09:17   #33
Ma ne pada mi na pamet da govorim svom dečku kaj da obuče,mislim,kaj to netko stvarno radi?
Odjelo ne čini čovjeka
__________________
Kako oblikovati potpise
Shroom Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 20:44   #34
Quote:
Shroom Fairy kaže:
Odjelo ...
Sekiceee...fali ti "i"...
Sam sam štela vidit di obitavaš...
__________________
...The show must go on...
Puknuchu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 21:33   #35
Re: Re: Modni savjeti za muskarce

Quote:
Vodeni kaže:
tocno, posljednji puta kad sam dao zeni da me obuce kupila mi je ljetne cipele , zamisli, a sad je zima, kako da ja nosim ljetne cipele po zimi???
da je mene pustila da ja kupim ja bi kupio jedne univerzalne i nadasve prakticne koje bi mi pasale i zimi i ljeti i u proljece, dakako i u jesen... ovako moram ponovo odrjesit kesu

pouka... zene nemaju pojma
Ma da, one bi nam sve navlacile nekakve baletanske sandalice i japankice i slicnu frizersku obucu, i onda meni ljudi ulijetaju sa pricama da vole bit njihovi trofeji..pa nisam ja Ken, zeno, on nema kitu, odjebi..
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:06   #36
Ja mislim da bi se Gazda trebao prijavit na onu vrlo popularnu (bar u UK i u USA...dvije najnaprednije zemlje na svijetu.... ) emisiju "Queer eye for the straight guy"...gdje 5 baletana (tj gay muskaraca) srede nekog straight njonju kao sto je Gazda.
Fino mu dodju onak napirlitani, uvate ga, kupe mu odjecu, obucu, odvedu ga kod frizera, kozmeticara, fitness trainera, urede mu kucu i daju mu lekcije u etiketi, kulturi i opcem ponasanju.
Zene su uvijek odusevljene rezultatima.

Zapravo, ja mislim da bi svaki hetero njonjo trebo proc poduku kod pedera prije nego sto im se dozvoli da se pojave u javnosti.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:07   #37
Ti nemas pojma o modi, ja imam kuis? Zato i ne bi dao zenama (ili pederima, oni imaju slican senzibilitet) da me lickaju. Ne zelim izgledat ko strasilo.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:10   #38
Zaboravio si da sam ti ja vidila sliku. Ti vec izgledas ko strasilo. Zato i nisi mogo nac ovdje po 100-i put koristim uvredljivi izraz za Gazdinu curu jer sam rospija za jebazu do sad. Da zeni ili pederu das da umijesaju svoje prste to bi mogao bit samo improvement.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:13   #39
A ja sam vec rekao: hvala bogu da tebi izgledam ko strasilo.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 22:15   #40
Ja uvik prodavacici ostavim nesto jelitiga trinkgelda da mi da iskreno misljenje koji mi komad robe najbolje stoji i znate do kojeg san zakljucka dosa? Meni uvik najbolje stoji najskuplji komad robe u butigi.

Pas mater...
Heart of darkness is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger