Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2003., 01:42   #21
Quote:
See-Line Woman kaže:
Muškarci znaju pojest govno i zato nisu zlonamjerni i zato ih volem
Osim toga, i pišamo stojećki.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 08:00   #22
Bio je jednom davno jedan dokumentarac "Ta divna stvorenja". Uvijek sam osjećala da je nešto falilo tamo, a onda sam shvatila da su falili muškarci kao jedna posebna, svima nama draga i nezamjenljiva vrsta
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 08:32   #23
Zasto ste vi muskarci tako cool?

Quote:
hobbit kaže:
Hajde mi samo jos reci da imas u regalu i "Kritiku muskog uma" od Alke Vujice
imam ja. s potpisom.
Quote:
smotana2001 kaže:
Bio je jednom davno jedan dokumentarac "Ta divna stvorenja". Uvijek sam osjećala da je nešto falilo tamo, a onda sam shvatila da su falili muškarci kao jedna posebna, svima nama draga i nezamjenljiva vrsta
najdraža, muškarci nisu tu zbog žena. žene su tu zbog muškaraca.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 08:33   #24
Re: Re: Zasto ste vi muskarci tako cool?

Quote:
Lamp kaže:
Ako sad brzo prebaciš na BBC1 vidjećeš zašto smo mi tako qewl. Naime, upravo ide "Man Behaving Badly".

Serija je od enciklopedijskog značaja - prikazuje sve divne osobine pravog muškog
istina, kolega, istina... iako sam ja veci poklonik al bundyja, eh, sto je to kul mushko..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 09:01   #25
Re: Zasto ste vi muskarci tako cool?

Quote:
xiola bleu kaže:
evo, posto vidim da se naveliko pljuje ovdje po muskima, da otvorim temu posvecenu stovanju istih..

zivjeli muski, kako ste samo cool. nema bolje vrste od vas, ja ne znam kako bi mi kokoshi bez vas.. slava vam vjecna..

molim da se tu postaju SAMO hvalospjevi.. za blacanje njihovog imena imate kikin topic..

evo, ja recimo perem sudje, pospremam, kuham, ne nosim japanke i tak, sve u svemu udovoljavam svim zeljama..
Uh bogati, ti se gadno tjeraš kad si ovo napisala
__________________
Will work for bandwidth
Seks i novci
Tko sa svojom rukom blud čini, ni tuđa mu nije mrska.
Zlo Koje Surfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 09:03   #26
Re: Re: Zasto ste vi muskarci tako cool?

Quote:
n3utrin0 kaže:
Uh bogati, ti se gadno tjeraš kad si ovo napisala
zar sam tako prozirna??
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 09:05   #27
mi, muskarci, smo tako jednostavni... ne trazimo puno, dajemo vise... uzivamo u slobodi koju si sami tu i tamo znamo ograniciti... mozemo spavat u blatu, jesti sa poda, ne kupat se , piti pivo, karat sve sto hoda i ima dobre sise i guzicu, ne optrecivat se izgledom... tako smo jednostavni, a jednostavnost je savrsenstvo ... znaci savrseni smo
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 09:07   #28
Re: Re: Re: Zasto ste vi muskarci tako cool?

Quote:
xiola bleu kaže:
zar sam tako prozirna??
Ne , nego ironična
__________________
Will work for bandwidth
Seks i novci
Tko sa svojom rukom blud čini, ni tuđa mu nije mrska.
Zlo Koje Surfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 09:52   #29
Quote:
u stanju su kuhat, prat sudje pospremat i nosit chaj s limunom i medom voljenoj u krevet, gledat sapunice danima, razgledavat lakove za nokte u DM-u...
Hmm..ja se dižem u 7 i šljakam da bi nas mogao prehraniti dok moja dama spava do podne i čeka da se vratim da bih skuhao ručak.
Mislim da pranje suđa i robe kao i pospremanje po kući kao i nosenje čajeva dok ležim na kauču najmanje što mogu dobiti od nje....
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 09:54   #30
Re: Zasto ste vi muskarci tako cool?

Quote:
slafko kaže:
imam ja. s potpisom. najdraža, muškarci nisu tu zbog žena. žene su tu zbog muškaraca.
Ja to nigdje nisam napisala Naravno da sam ja ovdje samo da bih služila muškarcu
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 04:16   #31
Re: Zasto ste vi muskarci tako cool?

Quote:
slafko kaže:
imam ja. s potpisom.
Jesi li to kupio zbog Alke ili zbog knjige?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 07:47   #32
dobio sam je od Alke. rekla je da sam MVP pogađanja u njenu sridu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 08:40   #33
Quote:
Daleka_Obala kaže:
Nije size of the toy, nego price of the toy... sto je djecak stariji, to je igracka skuplja.. petogodisnji djecak se pravi vazan pred prijateljima kad ima autic od $100, 55-godisnji djecak se pravi vazan pred prijateljima kad ima autic od $100 000... (i Barbie na prednjem sjedalu...)
A nije se bas odnosilo na tu vrstu TOY, ali nema veze
__________________
Neem je dromen e's mee de dag in...
-=zErO-oNe=- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 08:49   #34
Quote:
Drito Konj kaže:
lak za nokte?
za tebe, sreco, skidam i to sa sebe..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.

Zadnje uređivanje xiola bleu : 19.11.2003. at 09:36.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 14:56   #35
Re: Zasto ste vi muskarci tako cool?

Quote:
xiola bleu kaže:
evo, posto vidim da se naveliko pljuje ovdje po muskima, da otvorim temu posvecenu stovanju istih..

zivjeli muski, kako ste samo cool. nema bolje vrste od vas, ja ne znam kako bi mi kokoshi bez vas.. slava vam vjecna..

molim da se tu postaju SAMO hvalospjevi.. za blacanje njihovog imena imate kikin topic..

evo, ja recimo perem sudje, pospremam, kuham, ne nosim japanke i tak, sve u svemu udovoljavam svim zeljama..
 
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 15:33   #36
Quote:
atlantis kaže:
ma muskarci su zapravo divna, osjecajna i brizljiva stvorenja...

u stanju su kuhat, prat sudje pospremat i nosit chaj s limunom i medom voljenoj u krevet, gledat sapunice danima, razgledavat lakove za nokte u DM-u...

kao sto sam rekla, muskarci su zapravo divna, osjecajna i brizljiva stvorenja...
Hahaha jes jes, a idelana zena je po meni.... bas po meni, u svakoj situaciji.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 22:45   #37
xia, kaj se uvlačiš? oš da ti dam..da ti dam..ti dam..ti dam..moj mali..ti dam..moj mali..ovaj..da ti dam..svoj..mali..GLAS!?
želiš biti manje ista?
__________________
tough ain't enough
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 22:55   #38
Quote:
Garovix kaže:
oš da ti dam..da ti dam..ti dam..ti dam..moj mali..ti dam..moj mali..ovaj..da ti dam..svoj..mali..GLAS!?
javi se kad narastes..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 23:31   #39
pročital sam jednom na veceu da se raste do dvajspete. al u svojim očima već imam prek dva i pol metra. jer sam dalekovidan ko hrt. no. u tvojim očima sam metar i žilet. ak udružimo dioptrije, ispadam fajfutsiks.
kak smo se npr. žena i ja upoznali. ona je načitana i ima minus dijoptriju. a to je za mene bio jedini plus.
__________________
tough ain't enough
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger