Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2009., 19:10   #21
vidiš, Čokolada07 dobro si to primjetila...a ja sad nešto mislim;ma radije kupim za početak jeftiniju varijantu tog bicikla,pa ako se stvarno pokaže da je to tako super i mom djetetu..možda i kupim taj pravi po skupljoj cijeni.Sa takvom se cijenom definitivno neću zaletiti.
vibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 17:56   #22
Vibica,
samo kod kupnje obrati pažnju na volan. Ako se može zakrenuti skroz nalijevo/nadesno, to uzrokuje okretanje kotača i padanje klinaca s bajkića, bar kod tih najmanjih.. Naši frendovi su vidjeli naš bajk, mali je bio zainteresiran, ali su se bili odlučili na kupnju jeftinije varijante u Muelleru s kojeg je dečko stalno padao
Na kraju su kupili ovaj, kao i naš i sad je sve super.
Ne kažem da su sve kopije takve, ali treba na to obratiti pažnju.

A čokolada07, istina je da je ponekad brutalno gledat, dok se vozi/koči po betonu, a baš sam mu obula neke nove cipke, ali istina je da ih ionak prije preraste nego kaj ih stigne uništiti, pa čak i na bajku.
A i ne bi mijenjala djetetovo uživanje u vožnji i korist koju ima od toga, zbog cipela.. To je kao da mu ne dam da uživa u parkiću jer će se zmazat ili poderat jaknu na toboganu...
BlackOlive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 18:02   #23
Vibica,
samo kod kupnje obrati pažnju na volan. Ako se može zakrenuti skroz nalijevo/nadesno, to uzrokuje okretanje kotača i padanje klinaca s bajkića, bar kod tih najmanjih.. Naši frendovi su vidjeli naš bajk, mali je bio zainteresiran, ali su se bili odlučili na kupnju jeftinije varijante u Muelleru s kojeg je dečko stalno padao
Na kraju su kupili ovaj, kao i naš i sad je sve super.
Ne kažem da su sve kopije takve, ali treba na to obratiti pažnju.

A čokolada07, istina je da je ponekad brutalno gledat, dok se vozi/koči po betonu, a baš sam mu obula neke nove cipke, ali istina je da ih ionak prije preraste nego kaj ih stigne uništiti, pa čak i na bajku.
A i ne bi mijenjala djetetovo uživanje u vožnji i korist koju ima od toga, zbog cipela.. To je kao da mu ne dam da uživa u parkiću jer će se zmazat ili poderat jaknu na toboganu...
BlackOlive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 18:08   #24
Vibica,
samo kod kupnje obrati pažnju na volan. Ako se može zakrenuti skroz nalijevo/nadesno, to uzrokuje okretanje kotača i padanje klinaca s bajkića, bar kod tih najmanjih.. Naši frendovi su vidjeli naš bajk, mali je bio zainteresiran, ali su se bili odlučili na kupnju jeftinije varijante u Muelleru s kojeg je dečko stalno padao
Na kraju su kupili ovaj, kao i naš i sad je sve super.
Ne kažem da su sve kopije takve, ali treba na to obratiti pažnju.

A čokolada07, istina je da je ponekad brutalno gledat, dok se vozi/koči po betonu, a baš sam mu obula neke nove cipke, ali istina je da ih ionak prije preraste nego kaj ih stigne uništiti, pa čak i na bajku.
A i ne bi mijenjala djetetovo uživanje u vožnji i korist koju ima od toga, zbog cipela.. To je kao da mu ne dam da uživa u parkiću jer će se zmazat ili poderat jaknu na toboganu...
BlackOlive is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 21:57   #25
meni se baš sviđa
znači u TL ima jeftinijih....baš mi se i ne daje 1000 i nešto kuna za bicikliuć

mislim da ih ima i u Mulleru al moram još provjerit..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 22:04   #26
Mi smo za drugi rođendan dobili biciklić sa pomoćnim pedalama i već znamo upravljati i okretati pedale.Običan,ali je jako usrećio našeg malenog.Sada ga već svaki dan vozi,i juri 20 na sat.
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 11:04   #27
Ride a Bike - bicikl bez pedala (mišljenja, iskustva)

Imate li iskustva, što mislite o tome?



Za one koje ne kuže, radi se o biciklu bez pedala za jako malu djecu.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 11:32   #28
Preskupo!
I smiješno mi je kad na reklami kažu da se kočnica dobije gratis,mislim stvarno-kao da kupujem auto pa mi kažu npr.kotače ili volan vam dajemo gratis...
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 11:38   #29
ja sam čula da je to super za klince, ali ljepši mi je like a bike, tu ima par modela http://www.trgovina-lotus-woody.hr/index.php?cPath=35
cijene su oko 700kn
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 11:43   #30
mi bi to definitivno kupili maloj, vidim svakog drugog klinca na tome i stvarno uživaju. samo ne znam kad bi mogla na tome biciklirati?tj. za koji uzrast je to
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 11:58   #31
mislim da oko 2 god, nisam sigurna.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 12:05   #32
Nama se to čini zgodno, samo ne vidim razlog zakaj bi trebalo toliko koštati, a nema ni pedale . O kočnici gratis ne bih...
 
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 12:10   #33
Iskreno mislim da je to bicikl samo bez pedala. Moj tata je meni, kad sam bila mala skinuo pedale s bicikla da se navikenm na bicikl i naučim odgurivati i to vam je to, poslije je pedale vratio. A što se tiče blokade volana i to se može napraviti. Mislim da to nije ništa novo a preskupo je.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 12:34   #34
Po meni je bolje bebi oko godinu i pol kupiti guralicu a poslije bicikl s pomoćnim kotačićima,taj Ride a bike mi je bezveze
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 12:55   #35
to je jeftinija kopija od "like a bike"
http://store.likeabikeusa.com/mercha...ory_Code=BIKES

mogu se koristiti od 2-5 god. djeteta
meni izgledaju super i mislila sam kupiti ali ne znam dali bi se to h. svijedlo i dali bi znala to voziti a ipak mi je to puno novaca ako nebi htjela

bilo bi dobro kad bi mogla od nekoga to posuditi da vidim dali ona to hoće voziti
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 12:56   #36
meni su like a bike bolji, ljepši jer su drveni ali cijena im je od 1200 kn pa na dalje
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 13:44   #37
Quote:
vjestica35 kaže: Pogledaj post
Iskreno mislim da je to bicikl samo bez pedala. Moj tata je meni, kad sam bila mala skinuo pedale s bicikla da se navikenm na bicikl i naučim odgurivati i to vam je to, poslije je pedale vratio. A što se tiče blokade volana i to se može napraviti. Mislim da to nije ništa novo a preskupo je.
isto je i MM napravio našoj kćeri. mjesec dana se odgurivala, onda je vratio pedale i mala je vozila bic bez problema i pomoćnih kotača. sa 4 godine je provozila.
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 13:56   #38
Mi smo dobili prošle godine iz Austrije, mislim da nije bio niti upola tako skup, teško više od 50-70 eura. Mala je zadovoljna, a i mi.
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 14:16   #39
Mislim da već ova tema negdje postoji...

Ja sam već prije bila rekla da ovo meni strašno izgleda.. ne znam zašto... možda zato jer imam zvrka doma i on se sigurno ne bi na tome lagano odgurivao... a kočnica... e cipelice... koliko cipelica bi izgrebao na ovome... radije biram običan biciklić..
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 14:37   #40
Ja bum ga kupila mojoj curi ko poklon za 2-gi ročkas.
Meni je fakat super taj biciklić a bumo vidjeli kaj ona misli za 3 mjeseca
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.