Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2009., 21:38   #41
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
S tim da je, priznala je, postajalo i jedno određeno vrijeme preklapanja dvojice braće, jelte
Meni je bolja ona koja je popušila sve jer je na pitanje 'mislite li da ste dobra osoba' odgovorila s 'da'. I to nakon što je priznala da bi se pomirila s bivšim unatoč mužu.


Jedna od najdroljastijih scena kojima sam svjedočila jest ona kada sam prije dosta godina bila na jednom tulumu.
Sjedimo tako tadašnji dečko i ja u polumračnoj sobi, grlimo se, kada se uz tresak otvore vrata i dvoje uleti u sobu jeduć se doslovno. Ono, žnjaranje ali kao u životinja, rušenje okolnih predmeta, glasno uzdisanje i ostali pripadajući zvukovi.
I tako nekih 5 minuta.

Izađu oni van, kojih 5 minuta nakon njih, izađemo mi.
Odemo u sobu do, a ono dotična se žvali s drugim tipom. Tipom koji joj je - dečko.

Sada, koliko ekstra bodova dobiva dotična, za varanje dečka koji je sobu do?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:48   #42
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
M
Sada, koliko ekstra bodova dobiva dotična, za varanje dečka koji je sobu do?
Kako bi to rekao veliki Damir Radić(Nacional),nije polučila ekstraordinaran kreativni domet.
7.2........
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:53   #43
Slabo je to.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:55   #44
Koliko bodova dobiva drolja koja vara dečka sa nekim tipom i onda prevari tog tipa par puta sa drugim tipom. Možda je još koji tip bio u igri ali za to neznam.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:59   #45
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Koliko bodova dobiva drolja koja vara dečka sa nekim tipom i onda prevari tog tipa par puta sa drugim tipom. Možda je još koji tip bio u igri ali za to neznam.
Ovako:aritmetička sredina prosječne prijevare+2 bonus boda za ekstradroljetarstvo.
Prosječna prijevara=6.0/10
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 22:02   #46
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Koliko bodova dobiva drolja koja vara dečka sa nekim tipom i onda prevari tog tipa par puta sa drugim tipom. Možda je još koji tip bio u igri ali za to neznam.
Moraš malo detaljnije.
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Ovako:aritmetička sredina prosječne prijevare+2 bonus boda za ekstradroljetarstvo.
Prosječna prijevara=6.0/10
Zar ne bi prosječna prevara trebala biti 5.0, po gaussovoj distribuciji?
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 22:12   #47
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Sjedimo tako tadašnji dečko i ja u polumračnoj sobi, grlimo se
eh
miracidij u mom srcu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:09   #48
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Koliko bodova dobiva drolja koja vara dečka sa nekim tipom i onda prevari tog tipa par puta sa drugim tipom. Možda je još koji tip bio u igri ali za to neznam.
aj da ja pokušam jedan sličan primjer:
ženska je u dugogodišnjoj vezi s momkom (inače mojim prijateljem), ali ga već 2-3 godine vara s jednim oženjenim muškarcem. jednom prilikom je cijelo ljeto provela na jednom našem otoku gdje je u kratko vrijeme počela živjeti s nekim likom koji je znao za dugogodišnju vezu, ali ne i vezu s dotičnim oženjenim muškarcem.

e tu, svi duboko udahnite i pokušajte me pratitit (iako ja ni sam ne uspijevam pratit). dok je bila u 3. (trećoj) vezi varala je svu trojicu i imala je česte izlete po wc-ima lokalnih kafića, obližnjim grmljem, autima itd. nemojte sad mislit kako je ona imala i 4. ne,ne. tu je riječ bila isključivo o jednodnevnim-jednotjednim avanturama tj. jebanjem sa svakim tko je imao dobru volju da joj ga turne međ nego.
nakon uzbudljivog i nadasve plodnog ljeta ostala je u vezi samo s prvom dvojicom (plus naravno nove avanture i novi jebači,al to je već druga priča)

odabrao đelo hađiselimović
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:13   #49
Ova bi mogla dobit nagradu za životno postignuće

Naravno - ako je sve istina, a ne većina izmišljeno od strane nekog tko je završio povrijeđen.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:14   #50
kako aktivna djevojka!!!
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:17   #51
Quote:
rocco-spalato kaže: Pogledaj post
(inače mojim prijateljem)
rocco, pravi si prijatelj što prijatelja ne opterećuješ istinom i puštaš da živi u blaženom neznanju dok mu se cijelo društvo smije
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:18   #52
U mom rodnom mjestu je jedna fina gospođa ostala trudna i kad su ju pitali tamo za upis u maticu rođenih ...navela je 7 (slovima: SEDAM) potencijalnih otaca
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:33   #53
uvatija sam ribu, imala je ovoliko oko ( razmak između ruku metar ipo)
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:36   #54
Quote:
Scarlet_Letter kaže: Pogledaj post
U mom rodnom mjestu je jedna fina gospođa ostala trudna i kad su ju pitali tamo za upis u maticu rođenih ...navela je 7 (slovima: SEDAM) potencijalnih otaca
uuuuuu kako ih je sortirala, prema imovinskoj kartici ili nečem drugom?

Inače, jedan od vodećih kandidata za šaranje je seoski veterinar. Pazite priču:

Muž dođe doma s posla i nađe ženu s veterinarom in flagranti. Suze, plač, zakletve... i oprosti joj. Za par tjedana opet. Utrpa ju u auto, uzme i torbu s njezinim stvarima, odveze ju direkt u dvorište gospona veterinara i tamo ju istovari. Al se veterinarova žena začudila

Epilog: najprije je bila priča o dvije rastave, ali navodno su si svi sve međusobno oprostili!
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:37   #55
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
uvatija sam ribu, imala je ovoliko oko ( razmak između ruku metar ipo)
Ok, možda misliš da lažem(o), ali zbilja nemam ništa od toga da izmišljam. Samo sam se počesto našla u situacijama da su se žene pokazale svakakve....

Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
uuuuuu kako ih je sortirala, prema imovinskoj kartici ili nečem drugom?
Ne znam ko je sve išao na testiranje, al je ćaća ispo onaj što je imo dvoje male djece... jbg
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.

Zadnje uređivanje Deedy : 23.08.2009. at 23:45.
Scarlet_Letter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:55   #56
Quote:
rocco-spalato kaže: Pogledaj post
aj da ja pokušam jedan sličan primjer:
ženska je u dugogodišnjoj vezi s momkom (inače mojim prijateljem), ali ga već 2-3 godine vara s jednim oženjenim muškarcem. jednom prilikom je cijelo ljeto provela na jednom našem otoku gdje je u kratko vrijeme počela živjeti s nekim likom koji je znao za dugogodišnju vezu, ali ne i vezu s dotičnim oženjenim muškarcem.

e tu, svi duboko udahnite i pokušajte me pratitit (iako ja ni sam ne uspijevam pratit). dok je bila u 3. (trećoj) vezi varala je svu trojicu i imala je česte izlete po wc-ima lokalnih kafića, obližnjim grmljem, autima itd. nemojte sad mislit kako je ona imala i 4. ne,ne. tu je riječ bila isključivo o jednodnevnim-jednotjednim avanturama tj. jebanjem sa svakim tko je imao dobru volju da joj ga turne međ nego.
nakon uzbudljivog i nadasve plodnog ljeta ostala je u vezi samo s prvom dvojicom (plus naravno nove avanture i novi jebači,al to je već druga priča)

odabrao đelo hađiselimović
kad bih toliko mrzila muškarce, priznala bih i okrenula se a ne bih zbog svojih vlastitih promašaja i slabosti blatila suprotni spol, i da, drage muškarčine vas obično zanimaju drolje 10/10 rejtinga, uostalom, kad bi mi sve bile takve droce, pitam se tko bi bile vaše cjenjene majke, stidim se koliko frustriranih muškaraca ima
Georgina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 00:24   #57
Quote:
Georgina kaže: Pogledaj post
kad bih toliko mrzila muškarce, priznala bih i okrenula se a ne bih zbog svojih vlastitih promašaja i slabosti blatila suprotni spol, i da, drage muškarčine vas obično zanimaju drolje 10/10 rejtinga, uostalom, kad bi mi sve bile takve droce, pitam se tko bi bile vaše cjenjene majke, stidim se koliko frustriranih muškaraca ima
sve su žene kurve - oprosti majko i ti si žena
dakle opterćivati se takvim glupostima je besmisleno
jebote di bi dospija da se ubijam pitanjem di mi je sad draga
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 02:23   #58
Žene su drolje 36%
Kefal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 03:13   #59
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Sve su one drolje, nema te koja neće prevarit muža, samo je pitanje koliko su izbirljive.
Ne bih se baš složio.
__________________
Linkin Park only
Linkin Park is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 03:26   #60
Quote:
Linkin Park kaže: Pogledaj post
Ne bih se baš složio.
Ovi primjeri koje sam ranije spomenula su zbilja iznimke... Tako da mislim, kao i LP, nisu sve

hebo vas generaliziranje. I komplexi
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger