Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2009., 14:21   #1
Baka i djed hoće viđati dijete

razvela sam se prije 2 godine.....u te 2 godine otac je svega 3-4 puta vidio dijete.....danas mi je stigao pziv na općinski sud-uglavnom njegovi roditelji traže da vide dijete 30 dana ljeti i od 24.12.-07.01 i 2-3 vikenda u mome gradu(pošto nismo iz istog mjesta)......s time da bi oni te vikende s djetetom provodili u kući njihovih poznanika.....otac moga sina mi je jasno dao do znanja da ne želi imati ništa s dijetetom a ponajmanje da ga vodi kod svojih roditelja u slavoniju......bivši muž inače nije u dobrim odnosima s roditeljima i naziva ih luđacima a ti isti traže susrete s djetetom......inače njegovi roditelji su vjerski fanatici i žele da se dijete odgaja u protestantskom duhu iako sam ja rimokatolik i dijete pohađa rimokatolički vjeronauk....prije 3 godine je zadnji put bio kod njih i tada mi ga nisu htjeli vratiti i niti dati na telefon nego je moj otac morao ići po njega.....telefonski su mi prijetili da će ga i oteti i to sam prijavila na policiju.......ako netko ima sličnu situaciju ili adekvatan savijet neka mi napiše.......zabrinuta majka
natari is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 16:03   #2
Ma nema frke, ovi na sudu nisu baš naklonjeni bakama i d... Na sudu samo izjavi da se slažeš na viđanja od par sati uz prisustvo radnika CZSS a da na drugo iz navedenih razloga ne možeš pristati.
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 21:47   #3
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Ma nema frke, ovi na sudu nisu baš naklonjeni bakama i d... Na sudu samo izjavi da se slažeš na viđanja od par sati uz prisustvo radnika CZSS a da na drugo iz navedenih razloga ne možeš pristati.
iskreno se nadam jer ja nisam mrzitelj baka i djedova.......ja sam pokušavala održavati normalne odnose s tim dijelom djetetove familije ali to jednostavno nije bilo moguće......oni jednostavno misle da je normalno što njihov sin ne vodi apsolutno nikakvu brigu o našem djetetu a da nije normalno što im ja ne vjerujum nakon mnogobrojnih njihovih izdaja-čak su dijetetu preko telefona znali govoriti kako ga njegov tata voli i obožava......a taj tatica živi 10 minuta vožnje od moje kuće ni ne nazove ni za rođendan ni za božić ni za uskrs ni nikada......pa bi ja sada trebala dozvolit da mi dijete živi u oblacima i zabludi.......nisam više ni ogorčena ni ljuta ali jednostavno želim najbolje moguće odgojiti svoga sina bez ovakvih turbulencija......uostalom kakvi moraju biti ti roditelji(baka i djed)kada nisu znali odgojili svoga sina kako treba nego bi sada upropastili i moga?????!!!!!!
natari is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 08:03   #4
Nikome ti nisi dužna ustupati svoje dijete, pa tako ni baki i djedu. Može uz tvoje prisustvo, na što oni onda neće pristati i stvar je riješena. Ako im smetaš ti koja si djetetu majka, nemaju što ni sa djetetom tražiti.
Xedos je isto u pravu, ali ja ne bih djetetu priušćivao nikakve CZSS radnike za nadzor uz baku i djeda jer će se dijete sigurno u takvim okolnostima loše osjećati. A kao argument na eventualnom ročištu upotrijebi da si već i prijavljivala policiji probleme na tu temu.
I nemoj sebe gledati kao mrzitelja bake i djeda nego misli samo na to što je tvom djetetu bolje. Sretno.
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 08:09   #5
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Nikome ti nisi dužna ustupati svoje dijete, pa tako ni baki i djedu. Može uz tvoje prisustvo, na što oni onda neće pristati i stvar je riješena. Ako im smetaš ti koja si djetetu majka, nemaju što ni sa djetetom tražiti.
Xedos je isto u pravu, ali ja ne bih djetetu priušćivao nikakve CZSS radnike za nadzor uz baku i djeda jer će se dijete sigurno u takvim okolnostima loše osjećati. A kao argument na eventualnom ročištu upotrijebi da si već i prijavljivala policiji probleme na tu temu.
I nemoj sebe gledati kao mrzitelja bake i djeda nego misli samo na to što je tvom djetetu bolje. Sretno.
He he, nisi kužio, baka i CZSS se neće nikako uskladiti sa terminima. Jesam zloban
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 13:39   #6
Jao, ja se već dugo sudim s bakom i djedom koji neće dijete pogladat osim da im ga dovodim 2 puta tjedno jer su uvrijeđeni na mene!!! Imala sam i ovrhu na dijete, tj. bebu koja ih nije ni upoznala. Sudac mi kaže da ako su me jednom fizički napali ne znači da će opet U normalnim uvjetima oni bi se trebali prilagoditi djetetu, ali sve ovisi od slučaja do slučaja.....
__________________
Men, they may have you on your knees, but you've got them by the balls.
Trix!e is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 15:01   #7
Svakako moraš uključiti czss ako misliš ishoditi trajno i zakonsko rješenje.
Ovako sam ja to riješila; moja se bivša svekrva dobro prosrala na Centru pljujući po meni, nazivajući me pogrdnim nazivima i živim vragom (također je vjerski fanatik ), na koncu me tužila tražeći uređivanje susreta sa djecom. Vidjele smo se na ročištu, ja rekla svoje, ona se nalaprdala i što treba, i što ne treba, od sudnice napravila cirkus, i sutkinja joj je mam zabranila viđanja sa djecom. Napominjem da je na ročištu bila i psihologinja sa Centra, i kao takva izjavila kako Centar smatra da bi za djecu bilo izrazito pogubno da se viđaju sa bakom i djedom koji gaje toliki animozitet prema njihovoj majci . I tak, htjela mi je iskopati rupu, pa je sama u nju ukliznula
__________________
Ludim se smatra onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 16:29   #8
Quote:
HAL3 kaže: Pogledaj post
Svakako moraš uključiti czss ako misliš ishoditi trajno i zakonsko rješenje.
Ovako sam ja to riješila; moja se bivša svekrva dobro prosrala na Centru pljujući po meni, nazivajući me pogrdnim nazivima i živim vragom (također je vjerski fanatik ), na koncu me tužila tražeći uređivanje susreta sa djecom. Vidjele smo se na ročištu, ja rekla svoje, ona se nalaprdala i što treba, i što ne treba, od sudnice napravila cirkus, i sutkinja joj je mam zabranila viđanja sa djecom. Napominjem da je na ročištu bila i psihologinja sa Centra, i kao takva izjavila kako Centar smatra da bi za djecu bilo izrazito pogubno da se viđaju sa bakom i djedom koji gaje toliki animozitet prema njihovoj majci . I tak, htjela mi je iskopati rupu, pa je sama u nju ukliznula
He he, baš sam uživala čitajući ovo.
Ima pravde.

On topic: Samo ti pusti da se i oni sami zakopaju.
Užas, kakvih sve luđaka ima.
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 17:33   #9
Quote:
Eyecandy kaže: Pogledaj post
Ima pravde.
Oooo daaa!
Čekala sam strpljivo, i strpljenje mi se isplatilo. Najbolje kad se gadura sama usosi

Svako dupe će kad-tad na svoj šekret
__________________
Ludim se smatra onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.