Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2011., 21:17   #201
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Vidiš da ne može i da nema ništa od kave

Fakat nisam bio izbirljiv. Nisam tamo uopće išao tražiti curu i turbonuklearnu ljubav, nego simpatične ljude s kojima bi se ponekad moglo malo podružiti negdje vani, potipkati na netu, stvarno bez ikakvih skrivenih primisli. Ako je neka rekla da voli šetati i da gleda spaljene filmove, super - eto želje za kontaktom s moje strane... No izgleda da su one tražile Ono Nešto (c)(r)(tm).

Ah, kako god okreneš, i na spid dejtu je zapravo isti ishod kao i vani, s tom razlikom da nema dramatičnih scena i bezobrazluka.

Treba biti lijep, bogat, ili lijep i bogat. Ništa drugo ne prolazi, čak ni za prijateljstvo.
Ma možeš biti lijep i bogat, ali takav ćeš privlačiti samo one cure koje idu za time i ne gledaju tvoje prednosti ili nedostatke kao takve, već samo lovu, a što će ti takva? Jbt evo imaš ovaj jebeni forum i mnogo podforuma gdje se okupljaju razni ljudi, odabereš temu koja ti paše i budeš tamo, s nekime ćeš se ziher skompati, a tko zna, možda i naletiš na kakvu curu. Eto, imaš ovdje i oglase, pa zakaj i tu ne probati nekaj, možda se koja nađe. Na tom SD-u očito ne možeš nikoga naći, jer je slična situacija kao i kad izađeš u neki klub, samo što ti ovdje platiš da bi dobio tih par minuta da porazgovaraš s curom.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 22:53   #202
Quote:
McGee kaže: Pogledaj post
Dobro jel tko bio sad u subotu u Fly-u il ste prekukavice to napisat
Evo ja sam bio i nisam baš oduševljen sve su bile relativno starije 32+ i pretežno profesorice i naravno sa velikim ocekivanjima poslao sam kontakt 15 dijevojkama međutim dobio sam kontakt samo od jedne za koju sam uvijeren da je poslala svima ali niti od toga nije bilo ništa.Ocito moram biti manekenskog izgleda i materijalno dobro potkovan a šta se može ja sam samo prosijecan i zato je rezultat takav kakav je.
Haldir83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 23:54   #203
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Ništa drugo ne prolazi, čak ni za prijateljstvo.
Pa možda žene imaju dovoljno prijatelja u svom životu

Ja sam znatiželjna ko sam vrag kad je taj speed dating u pitanju
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 00:21   #204
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Bio ja.

Katastrofa.

Kao i inače vani, mlade dame očito očekuju da im s neba padne netko lijep, zgodan, naočit i još k tome nadasve bogat, da ih odmah pomete s nogu i da međunožno poplave čitav kafić čim ga ugledaju

Naime, uspio sam većini škicnuti na papirić gdje se zapisuju brojevi, imena i neke općenite zabilješke, kasnijeg sjećanja radi... I vidio sam uglavnom jedno veliko ništa. Broj i ime. Ponekad samo broj. Ili pak ništa, jer su neke na kraju imale manje zapisanih brojeva nego što je uopće bilo muških osoba. (E da, bilo je likova s prstenjem, a i načuo sam jednog prije početka kako s frendom priča o svojoj curi. A bilo je i mutavih kretenoida koji su nekome ispali na beton u prvoj godini života. Viđao sam koherentnije i gracilnije majmune u National Geographic dokumentarcima na TV-u.)

Bilo je 18 ženskih osoba; tražio sam 8 kontakata, dobio sam 1. Čak ni od njega nije bilo ništa jer se cura ne javlja - bila je u gužvi, pa čut ćemo se, pa eto, ništa Trebao sam iz vica unijeti svih 18, iako sam po viđenom uvjeren da 12-15 njih nije uopće unijelo nijedan muški broj kasnije na webu.

Ima još jedan relativno zanimljiv event s mlađim curama (jer tu je bilo malo prestarih žena za mene, ono 35+), ali na njega se ne mogu prijaviti jer im sustav ne zna računati godine na ispravan način, već gleda samo kalendarske

Uglavnom, mislim da to ne funkcionira. Bio sam jednom i čisto sumnjam da ću ići opet. Eventualno ako mi netko posudi kakav mobitel od 10.000 kn, da ga odmah bacim na stol, i da još na sebe ne stavim par zlatnih narukvica i lančića. Jebo me pas ako to ne bi dovelo do barem 5-6 kontakata.
Potpuno krivo razmišljate u vezi tog speed datinga,nije nikome palo na pamet da te žene ništa niti ne traže na tim eventima (možda ne sve,ali većina),već su tamo samo da popune kvorum,te da se "sjednica" može održati,a na kraju svi zarade,(gazda kafića i organizator)...
F@@hrenheit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 10:28   #205
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Treba biti lijep, bogat, ili lijep i bogat. Ništa drugo ne prolazi, čak ni za prijateljstvo.
Quote:
Haldir83 kaže: Pogledaj post
Ocito moram biti manekenskog izgleda i materijalno dobro potkovan a šta se može ja sam samo prosijecan i zato je rezultat takav kakav je.


Dobro je, trebalo je samo 10 stranica teme da se dođe do tog zaključka.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 12:39   #206
A da neka zavjera u pitanju ?

Nijedna od zena ne da kontakt, a naivci dolaze i dolaze i rade promet bircu ?
Gervasius74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 13:05   #207
Drugi put cu doci u odijelu sa zlatnim prstenom i zlatnom narukvicom zatim cu na stoli odmah baciti kljuceve od BMW potom imovinsku karticu na kojoj stoji dva stana u Zg i apartman na moru i naravno dokaz da sam fakultetski obrazovan e pa sad ja vas pitam šta ce se desiti?.Dam onu stvar na panj ako mi se nebi odmah javilo 5-6 cura treba ovo sve dobro odigrati cisti statisticki da se dokažu tvrdnje svih koji su se razocarali.
Haldir83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 13:22   #208
Aha. Ajde. Jedva čekam rezultate.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 13:28   #209
Quote:
Gervasius74 kaže: Pogledaj post
A da neka zavjera u pitanju ?
Nijedna od zena ne da kontakt, a naivci dolaze i dolaze i rade promet bircu ?
Nije, bacili su ih van iz Pinokia jer su od redovne klijentele dobivali više love. Naime, malo je nezgodno svake četiri minute ići od stola do stola i tegliti neku cugu, plus još olovku i karton. Ženama je lakše, ali ono...
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 00:04   #210
Ja ne znam koji je kurac nekima s tom kuknjavom
Pa mislim, imaju žene oči i uši - ako im se ne sviđa ono kaj vide ili ono kaj čuju šta bi sad trebale? Glumit socijalnu službu?

Ne velima ja da nema tamo i guski koje nemaju veze sa realnošću, ali ima ih svugdje.
Bog/vrag/život/usud/geni su ti dali to što su ti dali i jebi ga. S tim seljačkim lookom bi vjerovatno i uspio uloviti kakvu šupljaču, al za to ne moraš ići na speed dayting, to možeš svaki dan u svakom bircu.
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 08:57   #211
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Aha. Ajde. Jedva čekam rezultate.
pa narvno da će dobiti rezultate i to sam ziher. Vidim da me vučete za jezik
Svaka čast onim normalnim curama koje je bilo 1-2, na taj event su večinom došle neke profosorica cca 35-40 god. I onda još čujem na kraju kako se komentiralo da su im dečki premladi, pa naravno
Da ne govorim o umišljenosti. Prosječne ženske možda su bacile malo šminke i to je to, ali očekivati nešto od dečkih, što su trebali doći manekeni i nogometaši
Uglavnom dost me je od njih pitalo za stambeno pitanje, dal radim, gdje pa i do najmanjih detalja.
Dok ima jedna kaj nije htjela reči ni svoje ime
Eh da i zanimljivo je kako to u ovoj temi već nas ima 3-4 koji smo bili, a od ženske populacije 0, da čujemo njihove komentare od te subota
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče

Zadnje uređivanje McGee : 02.02.2011. at 09:03.
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 10:06   #212
Najjača fora mi je "joj, isuse, već su prošle 4 minute, a tako smo se lijepo zapričali i šteta što ideš", a kasnije od kontakta nula bodova

Da, bilo je dosta starijih, i tu je organizator ukakio motku. Taj je event bio odgođen zbog premalog broja prijava, i kasnije su podigli gornju dobnu granicu za žene s 34 na 39 godina. Naravno da je onda došlo puno starijih; mislim da ih je bilo šest ili sedam dobi 36-39.

Jedno od omiljenih ženskih pitanja bila su putovanja. Ne dao ti bog da nisi putovao svijetom, jer to znači da nemaš love - odmah zgasne sjaj u očima
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 10:36   #213
Meni je ta ideja speed datinga super!
Htjela sam poslat neke svoje singl frendice al im se zamislite ne da dat 50kn za upad! A možda to i nije istina nego su sramežljive...tko će ga znat.
__________________
*All we need is LOVE*
Lotta_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 10:39   #214
Trebalo bi podići cijenu na 100 kn, pa da vidimo onda koliko će ljudi tamo dolaziti iz čiste zajebancije, bez ikakvih namjera da nekoga doista - upoznaju.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 13:03   #215
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Ako se većina žena tamo ne udostoji napisati ni tuđe ime, a kamoli još neke dodatne zabilješke, o čemu onda pričamo?
Totalna glupost. Čemu voditi zabilješke o nekom tko nam se fizički nije niti najmanje svidio? ...priznali mi to ili ne, ipak nam je fizički izgled bitan...jedino je za raspravu što se kome svidi, ali to sad nije tema.
A osim toga ako nam se od 20 osoba suprotonog spola svide 2 ili 3 osobe, to se može zapamtiti.
Sun_Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 13:06   #216
Naravno. Kako da ne. Hajde ne trkeljaj bezveze. Ja sam uredno za svaku, ali svaku curu napisao po desetak riječi, bez obzira na to koliko mi se svidjela ili nije.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 13:08   #217
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Ja sam uredno za svaku, ali svaku curu napisao po desetak riječi, bez obzira na to koliko mi se svidjela ili nije.
A kaj se to tamo vode neke bilješke? Onak, kao na izložbi pasa?
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 13:09   #218
Dobro jutro - nemaš mozak da zapamtiš 20 ljudi.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 13:12   #219
Ali čemu pamtiti nešto o nekom tko mi je fizički da ne kažem odbojan, tko puši, tko je niži od mene (a ja sam 163cm)...evo 3 stvari koje bi mene odbile...i kaj će mi onda zabilješke čime se bavi, ima li ljubimca, jel bio u Australiji...pa ne moram napisati izvještaj.
Sun_Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 13:14   #220
Da, očito bi se savršeno uklopila tamo među njih ostale i ne zabilježila ništa o nikome, niti kasnije tražila bilo čiji kontakt.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.