Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2008., 15:55   #81
kombinezonići su super stvar ali SAMO ako imaju kopčanje među nogama.Ti su super,ostale nisam ni koristila-jako nepraktično.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:56   #82
Quote:
klara_23 kaže: Pogledaj post
ja sam bila nakupovala dosta kombenizenoca za bebu ali su meni bili neprakticni za presvlacenje
kad beba bljucne moras joj skinit cili kombinezonic pa sam ja kupila par kompletica sa majicom koja se skroz kopca na ledjima(drukeri)i hlacice sa stopalima,tako da bi kad izbljuca promjenila samo majicu(a znala sam ih mjenjat 3dnevno)
a sto se tice bodica za male male bebe ja sam za pocetak bila kupila bodi benkice koje su na prijeklop i vezu se naprijed
bilo mi je puno lakse to obuc nego navlacit preko glave tek rodjenoj bebi
ja sam se bila zaletila pa sam kupila 6 bodica od iane koje nisam nikad koristila,samo sam tako rec bacila pare

meni je ovako bilo lakse
ove koja sam ja kupila nemoraju se navlačiti preko glave - imaju puno mjesta i mogu se obući od nogu prema gore

htjela sam te pitati za te drukere na leđima - jesu li žuljali bebu kad je spavala na leđima?
ovi moji kombinezončići su super praktični,ali eto jedino ne znam kako će biti bebi zbog drukera koji su isto na leđima
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:23   #83
Quote:
klara_23 kaže: Pogledaj post
meni isto nisu trebali,mala beba je uvijek naslonjena na rame kad je drzis,gazu ili pelenu preko ramena i to je to
..meni itekako trebaju zato jer ga hranim na bočicu i nekad mu se zna cijedit niz bradu a gazica ne dolazi u obzir zato jer on mlati rukicama i stalno to povlači dolje... tako da mu barbajolčić (podbradnik) stavim i mir... a i nisu skupi... ako ga neko kupi neće požalit jer će mu ionako trebat kasnije ako već ne treba na početku...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:27   #84
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ja to ne bum kupovala
to ti ne treba dok ne počneš s drugom hranom osim cice/bočice
dotad - gazica
tako sam i ja mislila u trudnoći, a kad se beba rodila onda sam skužila da mi slinavci ipak trebaju, da mi je lakše obući hlačice i majicu nego kombinezon i slično.
svaka beba je drugačija i svaka mama ima svoje navike
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:29   #85
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
bodiće bi samo kupovala kratnih rukava i za zimu i za ljeto, jer nije bebama hladno jer preko toga imaju opet duge rukave a lakše je za oblačit...
ne slažem se...mi više koristimo dugi rukav.....
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:32   #86
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ja to ne bum kupovala
to ti ne treba dok ne počneš s drugom hranom osim cice/bočice
dotad - gazica
moja beba jako slini od 2 mjeseca i da nisam imala bavariniće presvlačila bi ju po 5 x dnevno jer bi bila sva mokra.... ovako promjenim po 2,3 dnevno i super!
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:36   #87
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
moja beba jako slini od 2 mjeseca i da nisam imala bavariniće presvlačila bi ju po 5 x dnevno jer bi bila sva mokra.... ovako promjenim po 2,3 dnevno i super!
ma nisam mislila da ne budem nikad kupila nego ne budem u ovoj prvoj turi kupovanja opreme i robice prije rođenja
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:36   #88
Koliko ja ovdje vidim - treba kupiti recimo 2 babarinčića, dva kompletića majica-hlače, nekoliko bodića i onda vidjeti kako beba i ti funkcionirate i zatim upotpuniti kolekciju.

Pitanje - gdje kupujete gaze??? I pošto?
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:42   #89
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
tako sam i ja mislila u trudnoći, a kad se beba rodila onda sam skužila da mi slinavci ipak trebaju, da mi je lakše obući hlačice i majicu nego kombinezon i slično.
svaka beba je drugačija i svaka mama ima svoje navike

e, pa zato baš i ne želim kupovati puno toga unaprijed, dok ne vidim kakve moja beba ima navike i što mi je praktičnije

edit: misiz, gaze imaš već porubljene u DM-u, ne znam točno koliko, ali oko 20 kn 6 komada

e, oćemo se preselit na topic o opremi, ako ti se priča o tome?
(a tu sam temu ja u petak navečer iščitala CIJEEEELU, od a do ž, jer sam u subotu išla kupovat svu opremu pa sam zato tak upućena - inače ni ja nisam imala pojma )
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:55   #90
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ma nisam mislila da ne budem nikad kupila nego ne budem u ovoj prvoj turi kupovanja opreme i robice prije rođenja
...pa kupiš jedan dva ako ti slučajno zatreba... a šta ćeš ako ti zatreba a nemaš ga...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 17:06   #91
bum se snašla s gazicom, nikakva katastrofa
pa onda kupila
ak bum kupovala ovu prvu turu s motom'što ću ako mi zatreba, a nemam' - onda ću sve kupit
zasad se vodim parolom - samo osnovno
baš zbog toga što ću tek poslije poroda bit puuuuno pametnija i znat šta mi je bolje i što mi više treba
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 17:11   #92
baš sam sada bila u šopingu u shoping centar vrbani...na 2. katu u buticu mtč imaju 30 % sniženje na sve i isplati se jer je dosta povoljno...kupila br. 74 i 80 ljetne stvarčice
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 17:13   #93
meni gazice nisu baš od velike koristi bile (iako sam ih kupila) jer mi je jako puno povraćala a te male gazice ne mogu ništa da pokupe, nego sam kupila tetra pelene (20 kom.) i to koristila...slinčeke sam isto kupila ali to ću da koristim tek kad počne dohrana jer dok samo dojim nisu mi potrebne
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 18:40   #94
meni gazice uopće nisu i ne trebaju, tetra pelene i slinčeki obavezno...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 18:42   #95
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ak bum kupovala ovu prvu turu s motom'što ću ako mi zatreba, a nemam' - onda ću sve kupit
zasad se vodim parolom - samo osnovno
baš zbog toga što ću tek poslije poroda bit puuuuno pametnija i znat šta mi je bolje i što mi više treba
ali za tu prvu turu bi ti moglo faliti nekih stvari pa ćeš morati muža slati...a slinček ionnako nije skup a kad tad ćeš ga koristiti...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 19:27   #96
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
ali za tu prvu turu bi ti moglo faliti nekih stvari pa ćeš morati muža slati...a slinček ionnako nije skup a kad tad ćeš ga koristiti...
eto to sam ja htjela reći...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 20:05   #97
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
Nismo kupili krevetić, ali smo prošli tjedan tamo kupili madrac za krevetić,
120x60 visina 18 - koštao je 275kn minus 10% na keš = 247,5 kn.
čiji je madrac, ja sam u beba centru gledala hespove koji okvirno dođu od oko 300-480 kn?
tomka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 20:38   #98
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
Pitanje - gdje kupujete gaze??? I pošto?
ima ih u billi, porubljeni u raznim bojama. mislim oko 30 kn 6 kom.
nama su trebali jer je jako bljuckao i slinio i dobro su pokupile.
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 21:11   #99
Da li ste si kupile steznik za poslije.. Dana D..?
Ako jeste, koji I di? I kolko dodju?
Mislim da je bolji onaj koji nije ujedno I gace..?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 21:25   #100
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Da li ste si kupile steznik za poslije.. Dana D..?
Ako jeste, koji I di? I kolko dodju?
Mislim da je bolji onaj koji nije ujedno I gace..?
Na naručila preko Quellea onaj kao pojas.. 100 kuna i zajebala sam se.. bolje uzeti s gaćicama jer ovaj kao pojas se samo frče....
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.