Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2014., 10:49   #61
ja sam zaljubit u Tajči

nemoj dab ko ijednu protiv kontra nje
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 10:52   #62
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Možda nas i SOA ima pod nadzorom
Zato meni u telefonu nešto stalno krcka kad razgovaram, bit će da prisluškuju
Ako je to istina ne tribaš se brinit, tamo je Karamarko zapošljava ljude, ti ne bi svatili da smo u ratu ni da Srbi opet uđu sa tenkovima u Vukovar.

Nego, oćemo poslat zahtjev performerici da u nastup uvrsti i Kvarka, mnogo je bre uznemiren, otkad je sazna da njega nema tamo...
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 10:59   #63
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Ako je to istina ne tribaš se brinit, tamo je Karamarko zapošljava ljude, ti ne bi svatili da smo u ratu ni da Srbi opet uđu sa tenkovima u Vukovar.

Nego, oćemo poslat zahtjev performerici da u nastup uvrsti i Kvarka, mnogo je bre uznemiren, otkad je sazna da njega nema tamo...
imaš moj suport
što za karalamarka što za kvarka
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 11:35   #64
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Nego, oćemo poslat zahtjev performerici da u nastup uvrsti i Kvarka, mnogo je bre uznemiren, otkad je sazna da njega nema tamo...
Quark je već insajder od jutros, ne beri ti brigu, više se ti brini oće li te glumit Vedran Mlikota ili Leon Lučev.

Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
imaš moj suport
što za karalamarka što za kvarka
viš šta je pravi čouk
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 11:54   #65
Ja uvjetujem da mene igra Nikola Skejđ.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 12:17   #66
Ili barem Đontra Volta
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 12:19   #67
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ili barem Đontra Volta
on je peško, on će glumit Judolina
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 12:38   #68
baš nešto gledam koji se kurac događa na staroj temi ? (svi smo mi Lycanthrop )
tko je jamio ,jamio je ,džaba razlivaju tintu po ekranu
rovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 12:40   #69
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Kako ja vidim opus spomenute performerice, dade se zaključit da cura ima muda..a vakve jede za doručak
mensčini da za doručak ne jede ništa nego samo pije šampanjac
nego, u slučaju da ovo čita glumac koji će glumiti Krkimira neka mi se slobodno javi ako ima kakvih pitanja vezana za dubinsko analiziranje karaktera uloge... za kompenzaciju od par pivi ću mu reći sve što treba znati
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 12:54   #70
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Quark je već insajder od jutros, ne beri ti brigu, više se ti brini oće li te glumit Vedran Mlikota ili Leon Lučev.
U Rijeci????
Koji si ti provokator....dobro da nisi rekao onog ustašu iz Duge mračne noći Navojca ili ne daj bože Višnjića.

Šerbedžija,Bjelogrlić,Angelina....to su pravi Riječki proformeri
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 13:02   #71
Neće vam performans bit pun likova..možda svi skupa stanete u jednog vepra, iako mislim da će sad drugačije pristupit personificiranju nikova ..
A čujte, to vam je sutra, imate vremena skoknit i rukovat se s autoricom, pače čestitat i zahvalit na uvrštavanju vijeća mudraca na umjetničku platformu s ciljem upoznavanja javnosti s esencijom života i tajnom svemira..
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 13:10   #72
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Neće vam performans bit pun likova..možda svi skupa stanete u jednog vepra, iako mislim da će sad drugačije pristupit personificiranju nikova ..
A čujte, to vam je sutra, imate vremena skoknit i rukovat se s autoricom, pače čestitat i zahvalit na uvrštavanju vijeća mudraca na umjetničku platformu s ciljem upoznavanja javnosti s esencijom života i tajnom svemira..
bmk za taj performans, ako smo im uzor i povod, mogu ih samo žaliti što nemaju pametniji i izazovniji motiv za svoju privatnu zabavu

očekujem na predstavi 30 sudionika, od toga 21 performer i 9 najbližih užih rođaka performera koji se nisu uspjeli izvući da ne dođu na predstavu.
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 13:16   #73
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
bmk za taj performans, ako smo im uzor i povod, mogu ih samo žaliti što nemaju pametniji i izazovniji motiv za svoju privatnu zabavu

očekujem na predstavi 30 sudionika, od toga 21 performer i 9 najbližih užih rođaka performera koji se nisu uspjeli izvući da ne dođu na predstavu.
ma gle koliko tema ima čitanja. bit će ih stoga više. mensečini da je to proračunato
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 13:20   #74
Odlazak na performans

Alo ljudstvo

Evo pala je ideja iz HoD-ovog tabora da se mi iz sektora Dalmejša skupimo i odemo u Rijeku sutra na performans. Podilimo troškove, vićemo ko ima najbolju autu, pa šta se neb teke upoznali i upoznali sa umjetnošću mavanja rukama.

A? Šta mislite? Najboljeb bilo da HoD krene i kupi nas 3-4 prema Rijeci. Jać pitat užene 100 kuna dam dadne.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 13:21   #75
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
bmk za taj performans, ako smo im uzor i povod, mogu ih samo žaliti što nemaju pametniji i izazovniji motiv za svoju privatnu zabavu
ma di ima pametniji i izazovniji motiv?





Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
očekujem na predstavi 30 sudionika,
Doći će puno više znatiželjnika. Ja sam uvjerena da će biti dobra zabava.

I zanimljivo je da je jedna Xenonova tema izazvala toliko bure,a znamo kako inače završavaju njegove teme..
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 13:23   #76
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Neće vam performans bit pun likova..možda svi skupa stanete u jednog vepra, iako mislim da će sad drugačije pristupit personificiranju nikova ..
A čujte, to vam je sutra, imate vremena skoknit i rukovat se s autoricom, pače čestitat i zahvalit na uvrštavanju vijeća mudraca na umjetničku platformu s ciljem upoznavanja javnosti s esencijom života i tajnom svemira..
To na slici može biti jedino Austrijski vepar ali pri nam to zovemo svinja.

I jebo takvu umjetničku platformu kad je ja izvodim skoro svaki dan pred ženom...umjesto umjetničkog shvaćanja performansa ona kritički svaki put odbrusi -Svinjo nažderana pogle se kakav si.
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 13:23   #77
javila se zanimljiva inicijativa: https://www.forum.hr/showthread.php?t=824973
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 13:25   #78
blago vama, idete u Rijeku
Pozdravite Heja ako boga znate..možda i mtopija trevite digod..


I budite pristojni dok traje performans , ne štipkajte umjetnicu i to..
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 13:27   #79
Quote:
sale sitni kaže: Pogledaj post
..umjesto umjetničkog shvaćanja performansa ona kritički svaki put odbrusi -Svinjo nažderana pogle se kakav si.
domaća atmosfera..skoro ko kućni igrokaz ..Onda nema straja da će performans bit neshvaćen i nerazumljiv


Evo gledam najavu, vidim stvarno će vas sve s topika utjeloviti svaka čast, ali bit će vam lakše pratit poruku

Aj neka, na škalama ispred Bonavije možda dođem

Zadnje uređivanje chilimama : 14.05.2014. at 13:48.
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 13:28   #80
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
blago vama, idete u Rijeku
Pozdravite Heja ako boga znate..možda i mtopija trevite digod..


I budite pristojni dok traje performans , ne štipkajte umjetnicu i to..
čekaj bre, nismo se još konstituisali
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger