Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2005., 02:28   #1
Saveti za prepravljanje dosadne odjece u nesto novo i moderno?

Dajte neke ideje i savjete.
Ja sam se bacila na "arts & crafts".
Skratila sam jednu predugu jaknu u bolero, osvjezila jedan obicni crni dzemper tako sto sam nasila par komada materijalo od ostataka, sljokice i cijet za nasivanje, skratila jedan predugi dzemper na normalnu duzinu i skratila par dugih hlaca u capris.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 03:21   #2
Uff, ja nisam crafty ali mislim da brosevi mogu uljepsati neke stare komade odjece, a velike srebrene ili zlatne narukvice su idealne za crne, sive, tamnoplave i bijele dolcevite.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 10:58   #3
Ja sam uzela jedne stare farmerke od WIT BOY-a , koje su mi bile velike....izreckala, suzila i napravila si lud minic.Sve na ruke....! Onda sam kupila smedje zlatne perlice i sivala ih po lijevoj strani suknjice u obliku cvjetica! Super je ispalo, uslikat cu cim moj osobni komp opet proradi....

__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2005., 21:07   #4
Ja iman majicu dugih rukava od pamuka neke maslinaste boje al mi je presiroka i sad bi je tila nekako izrizat na ledima ili po ramenima. jel to mogu samo tako rasparat ili moran porubljivat posli?
Nivea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2005., 07:53   #5
Quote:
Nivea kaže:
Ja iman majicu dugih rukava od pamuka neke maslinaste boje al mi je presiroka i sad bi je tila nekako izrizat na ledima ili po ramenima. jel to mogu samo tako rasparat ili moran porubljivat posli?
Ja mislim da ti je bolje da porubis.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2005., 18:16   #6
ja bih ofarbala kosulju u crno?gdje ima u zg farbaona odjece?pliiiiz, hitno je
__________________
Iznad ravne tuge lisnih drvoreda
prolaze,visoko oblaci od vune
kajbrijes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2005., 20:19   #7
Quote:
kajbrijes kaže:
ja bih ofarbala kosulju u crno?gdje ima u zg farbaona odjece?pliiiiz, hitno je
A zasto ju sama ne ofarbas?

Brzo,jeftino, i efikasno , samo si kupis boju u DM-u!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 01:22   #8
ja sam na ljetnu crnu suknju izvezla s koncem slikicu curice i deckica. to je jedino ceg se mogu sjetit sad.

kako skratit pletenu majicu?
moja mam kaze da se nemoze jer se nemozes rasplest odozdola nego samo od kud je poceto plest dakle odozgo?
je to tocno?

i imam traperice na trapez od kojih bi ja napravila normalne nogavice - na ravno - se moze to??
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 08:01   #9
Quote:
hana kaže:
ja sam na ljetnu crnu suknju izvezla s koncem slikicu curice i deckica. to je jedino ceg se mogu sjetit sad.

kako skratit pletenu majicu?
moja mam kaze da se nemoze jer se nemozes rasplest odozdola nego samo od kud je poceto plest dakle odozgo?
je to tocno?

i imam traperice na trapez od kojih bi ja napravila normalne nogavice - na ravno - se moze to??

To bi ti trebao napraviti netko tko zna plesti.
Mozes je rasparati odozdo, ali onda moras opet napraviti zavrsni punat.

Sto se tice traperica, vjerojatno bi trebala napravit suprotno od mog prijatelja, koji je na ravne traperice dodao kozni trokut i napravio zvonare.

Dakle prvo podvrnes visak trapera tako da budu ravne na dnu, onda taj visak iznutra uhvatis ciodama, zatim prosijes obicnim bijelim koncem (privemeni, labavi punat) i onda prosijes na masinu ili na ruke.
Priije toga probas da vidid da li si zadovoljna kako izgleda.
Na kraju odrezes visak trapera.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 08:02   #10
Iam li netko priedlog kako ukrasiti obicne crne salonke i obicne crne sandale?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 08:57   #11
Quote:
talia kaže:
Iam li netko priedlog kako ukrasiti obicne crne salonke i obicne crne sandale?
Brosevi




__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 09:00   #12






__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 09:18   #13
Hvala, Karmela
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 10:04   #14
u 'moje vrijeme' u boljim ducanima obuce bilo je za kupiti neke vrste shtipaljki s ukrasom, koje su se kachile na cipele i mijenjale po zhelji. prodavali su ih chak na shtandovima na trzhnici.

sjecam se krasnih ruzha od ripsa koje sam sama napravila, namontirala ih na vecu klipsu od naushnica i svoje obichne crne cipele pretvorila u slatkish
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 10:10   #15
Quote:
magic kaže:
u 'moje vrijeme' u boljim ducanima obuce bilo je za kupiti neke vrste shtipaljki s ukrasom, koje su se kachile na cipele i mijenjale po zhelji. prodavali su ih chak na shtandovima na trzhnici.

sjecam se krasnih ruzha od ripsa koje sam sama napravila, namontirala ih na vecu klipsu od naushnica i svoje obichne crne cipele pretvorila u slatkish
Sjecam se i ja tih stipaljki s ukrasom, samo sto bi ih ja uvijek pogubila, otpale bi mi s cipela
Treba nesto cvrsce od stipaljke, ali je dobra fora, da se mijenjaju, po zelji.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 10:12   #16
ma postolje za brosh je idealno, ali oshtetish cipelu.

jedino mozhda pokushat 'probiti' na mjestu proshivanja ruba.

ili lagano uhvatiti iglom i koncem.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 10:16   #17
Quote:
magic kaže:
ma postolje za brosh je idealno, ali oshtetish cipelu.

jedino mozhda pokushat 'probiti' na mjestu proshivanja ruba.
Da, ili na sandalu nakaciti na jednu od trakica, tako da je da ne busis, pogotova ako su kozne.
Ako su cipele platnene, mozda je OK?
Inace nasla sam formu bas na temu prepravljanja odjece i slicnih poduhvata:CRAFSTER FORUM
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 10:54   #18
Quote:
hana kaže:


kako skratit pletenu majicu?
moja mam kaze da se nemoze jer se nemozes rasplest odozdola nego samo od kud je poceto plest dakle odozgo?
je to tocno?

i imam traperice na trapez od kojih bi ja napravila normalne nogavice - na ravno - se moze to??
1. do kud bi ju skratila taj red očica prihvatiš običnim koncem, izvučeš red ispod
ovaj red očica koji si prihvatila običnim koncem umetneš u iglu i od ostatka vune (otpletene) oštrikaš pasicu
Ovo sam sigurno super rastumačila, ali može se, samo treba znati.

2. naravno da da
ako je blagi trapez samo priheftaš i proštepaš
ako je veliki, bolje prvo rasparaš sašiveno (samo nogavice, se razme) pa prekorojiš i proštepaš

najbolje nađi neku lokalnu štrikericu i švelju da ti to zbave
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 13:38   #19
hvala talia i polly
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.