Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2012., 19:28   #41
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
moj 1.3 u GP u 212 tkm nikad nije imao problema sa EGR-om, auto je 2007. Reko mi serviser da EGR većinom unište vozači vozeći na premalim okretajima u visokom stupnju prijenosa.
Pa i moja Linea je 2007 i upravo ti pričam da su kasnije serije dobile bolji sklop EGR.
Na modelima sa početka proizvodnje a moja Corsa iz 2004 je bila upravo takva to jednostavno nije bilo dobro napravljeno i ti su problemi bili stvarno česti.
Vjeruj mi da je moj stil vožnje upravo suprotan od onog kojeg je opisao tvoj majstor.Kad smo skinuli stari EGR sa Corse majstor mi ga je otvorio i pokazao.Unutra je ona neka cromirana osovinica(agronom sam po struci nezamjerite mi banaliziranje) i crom je na njoj bio na puno mjesta jednostavno kako bi rekao pojeden i tu se je hvatala lakše čađa i zato je često štekalo, ako sam vam dobro prenio ono što mi je on tada objasnio.
__________________
BOLJE DA SAM PARANORMALAN NEGO NENORMALAN !!
boom-bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 19:30   #42
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Znači zato tvoja ljepša polovina ne vozi Gp-a...
Sad ga i samo ona vozi, ja ga jako malo vozim.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 20:12   #43
Josip ga samo po potrebi raspuše da se ne zaštopa.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 20:34   #44
Quote:
Arafat kaže: Pogledaj post
Evo, da i ja pohvalim ovaj motor, ali i auto, moj gp ima 106 tkm.,2006 god, i niti jedan jedini kvar do sada, još je i akumulator originalni, a baš sam jučer odvozio relaciju Vž-ZG-Vž sa prosjekom od 3.6l, inače solidne vožnje po staroj cesti prosječno cca 70-100 km/h, i po gradu Zagrebu do centra, e i da sad kupujem auto gledao bih ovaj motor, po autoputu po cajgeru je vmax na 181 kmh, a znao sam ga voziti do daske jako puno i dugotrajno, a potrošnja ulja ista kao i kod Josipa, do nekih 50-60 tkm po 2-3 dcl ulja na 20 tis., a sada više ništ ne troši.
Uglavnom preporuka
Auuu, dobra ti je potrošnja i nafte i ulja...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 20:45   #45
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
zašto ? zato što u oplu taj dvomaseni brzo pravi probleme . definitivno su zak..ac . promjenio sam ih nekolcini već na 100tkm . nije nikakvo čudo . najnormalnije odvajaju ne lupaju sve 5 ali počme nekakvo metalno klepetanje od samoga sebe ,između nosive i tarne ploče . nemreš mu ništa . samo novo .
4800 dvomaseni , 1800 lamela i košara i 1500 potisni ( govno nutarnje hidraulično ) plus ruke i ulje ,pa ti vidi kaj je to . dakle problem je u oplu jer fiat nema taj problem
znači..većinom radi probleme na opelima...?

Ok...hvala svima na savjetima... Čekamo papire od banke...i ako bu sve ok, uzimamo Dobloa sa tim motorom. Nadam se da će sve biti ok...a siguran sam da sa ovim odabirom motora ne mogu pogriješiti. Pa čak i da bude nekih dijelova odmah za zamijeniti....mislim da će me služiti dugo i dobro
zvrkinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 19:14   #46
prošlo je godinu dana od zadnjeg posta, pa samo da javim neke novosti...
što se mene tiče, ipak sam na kraju uzeo Doblo 1.4 8v benzinca sa ugrađenim plinom umjesto tog 1.3mjtd, samo iz razloga jer je bila dobra ponuda za rabljeni model. Pošto 1.4 nije tema samo kratki osvrt, motor jeftin za održavanje, ali zato trom za poludit... a klima nije klima...to je hladnjača...haha...
A kolega sa jednog drugog foruma doživio havariju na Linei 1.3mjtd iz 2007g....
Prvo mu pukla opruga na prednjem dijelu, pa sajla mjenjača i onda LANAC...i podrobio sve... Sve to u razmaku u zadnjih 3mj. i na kilometraži od oko 100,000-105,000 km.
Dečko je obiteljski čovjek, lagana vožnja, sve paženo, održavano.
Neznam jel ima peh ili što....ali eto...prvi veći negativan događaj u vezi tog motora.
zvrkinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 20:04   #47
Uf moja Linea ima sad 105 000
Na 102 000 promijenjen fucking AGR
Nadam se da bu moja išla još duuugo
__________________
BOLJE DA SAM PARANORMALAN NEGO NENORMALAN !!
boom-bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 21:13   #48
Quote:
zvrkinjo kaže: Pogledaj post
prošlo je godinu dana od zadnjeg posta, pa samo da javim neke novosti...
što se mene tiče, ipak sam na kraju uzeo Doblo 1.4 8v benzinca sa ugrađenim plinom umjesto tog 1.3mjtd, samo iz razloga jer je bila dobra ponuda za rabljeni model. Pošto 1.4 nije tema samo kratki osvrt, motor jeftin za održavanje, ali zato trom za poludit... a klima nije klima...to je hladnjača...haha...
A kolega sa jednog drugog foruma doživio havariju na Linei 1.3mjtd iz 2007g....
Prvo mu pukla opruga na prednjem dijelu, pa sajla mjenjača i onda LANAC...i podrobio sve... Sve to u razmaku u zadnjih 3mj. i na kilometraži od oko 100,000-105,000 km.
Dečko je obiteljski čovjek, lagana vožnja, sve paženo, održavano.
Neznam jel ima peh ili što....ali eto...prvi veći negativan događaj u vezi tog motora.
Sve ostalo mi je jasno, ali ovo za lanac.... Jel znaš na koliko je radio servise, na 30 000 ili na 15 000 km.? 1.3 MJT imaju servisne intervale svakih 30 000 km, no ni jedan tako servisiran ne traje dugo, naročito taj lanac.

Moj meho je nedavno slagao astru H iz 2005. od prvog vlasnika koji je ulje mijenjao svakih 30 000 km, pa mu se u karteru stvorio kao neki talog, pa kad pumpa nije mogla pumpati ulje, palila se lampica ulja. Veli taj meho da je općenito 30 000 previše, a ovi još sipali neko GM ulje, koje ne valja ništa.

Moj GP ima sada 248 000 km i još se ni ne čuje lanac, veli moj meho da će se mijenjati onda kad se počne čut, e sad jel tako ili ne...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 22:10   #49
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post

Moj meho je nedavno slagao astru H iz 2005. od prvog vlasnika koji je ulje mijenjao svakih 30 000 km, pa mu se u karteru stvorio kao neki talog, pa kad pumpa nije mogla pumpati ulje, palila se lampica ulja. Veli taj meho da je općenito 30 000 previše, a ovi još sipali neko GM ulje, koje ne valja ništa.

Moj GP ima sada 248 000 km i još se ni ne čuje lanac, veli moj meho da će se mijenjati onda kad se počne čut, e sad jel tako ili ne...
A čuj ta long life ulja su za qrac vjeruj mi...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 00:31   #50
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Sve ostalo mi je jasno, ali ovo za lanac.... Jel znaš na koliko je radio servise, na 30 000 ili na 15 000 km.? 1.3 MJT imaju servisne intervale svakih 30 000 km, no ni jedan tako servisiran ne traje dugo, naročito taj lanac.

Moj GP ima sada 248 000 km i još se ni ne čuje lanac, veli moj meho da će se mijenjati onda kad se počne čut, e sad jel tako ili ne...
upravo tako . skrati intervale , guraj mu kvalitetno ulje i nema straha .
smrt im je neredovita izmjena i govno od ulja . taj čas pogine natezač .
jednostavno zablokira od gnoja . ostatak je jasan .

kad prozvrnda - izmena
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 00:38   #51
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
upravo tako . skrati intervale , guraj mu kvalitetno ulje i nema straha .
smrt im je neredovita izmjena i govno od ulja . taj čas pogine natezač .
jednostavno zablokira od gnoja . ostatak je jasan .

kad prozvrnda - izmena
Ja na svoj od prvog dana stavljam Selenia WR 5W-40 (to preporučuje i proizvođač) Umjesto na 30 000 km mijenjam ga na svakih 15 000 km, meho veli da ni na 10 000 ne bi bilo loše, no u mojem slučaju je 15 000 ok, jer ga mijenjam 2-3 puta godišnje, auto je 90% vožen na otvorenom, motor nema neka veća opterećenja, tako da veli da mu je 15 000 ok.

Već sam dosta puta čuo za je nekom na 1.3 puko lanac, pa sam se i ja malo prepal, ali kao što ovaj moj veli, dok se niš ne čuje, sve je ok.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 09:49   #52
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Ja na svoj od prvog dana stavljam Selenia WR 5W-40 (to preporučuje i proizvođač) Umjesto na 30 000 km mijenjam ga na svakih 15 000 km, meho veli da ni na 10 000 ne bi bilo loše, no u mojem slučaju je 15 000 ok, jer ga mijenjam 2-3 puta godišnje, auto je 90% vožen na otvorenom, motor nema neka veća opterećenja, tako da veli da mu je 15 000 ok.

Već sam dosta puta čuo za je nekom na 1.3 puko lanac, pa sam se i ja malo prepal, ali kao što ovaj moj veli, dok se niš ne čuje, sve je ok.
Ja znam da i drugi sa autom kao što je tvoj mijenjaju ulje na 10.000 km, a to da pucaju lanci nisam čuo... Ustvari nisam nikada čuo da je nekome PUKAO lanac, samo znam da se kod nekih auta (Toyota, Nissan Micra i ostala sranja) počne brzo lanac da čuje (zveči)... Nemaš šta da se sekiraš, jtd su ponajbolji motori inače, to kažu majstori koji ih održavaju...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 10:40   #53
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
upravo tako . skrati intervale , guraj mu kvalitetno ulje i nema straha .
smrt im je neredovita izmjena i govno od ulja . taj čas pogine natezač .
jednostavno zablokira od gnoja . ostatak je jasan .

kad prozvrnda - izmena
Znam za slučaj kod prijatelja gdje je ulje mjenjano svakih 7000km baš da se izbjegne taj sindrom sa lancem.

Ulje je išlo edge 5w30, gm 5w30, mobil 1 5w30 svaki put s filterom..
Lanac je prorondao na 105.000km. Ovdje je jednoredan pa nije ni čudo.

Ali nije neki problem taj lanac. Set sa izmjenom navodno dođe oko 1200kn i nije ga neka tlaka zamjenit.
Tolko dođe i neki set zupčastog sa izmjenom(i više od toga) pa opet na isto dođe.

Inace ja isto imam ovaj motor u autu.
Odličan je. Stvarno troši jako malo cca 4l na otvorenoj, natankaš ga i gledaš tu kazaljku kad će više past na rezervu.
A on samo ide ide i ide.
Ubrzanja su jako dobro pogođena i za grad i za otvorenu cestu.

Zadnje uređivanje crazy_mustang : 09.08.2013. at 10:49.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 16:12   #54
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Sve ostalo mi je jasno, ali ovo za lanac.... Jel znaš na koliko je radio servise, na 30 000 ili na 15 000 km.? 1.3 MJT imaju servisne intervale svakih 30 000 km, no ni jedan tako servisiran ne traje dugo, naročito taj lanac.

Moj meho je nedavno slagao astru H iz 2005. od prvog vlasnika koji je ulje mijenjao svakih 30 000 km, pa mu se u karteru stvorio kao neki talog, pa kad pumpa nije mogla pumpati ulje, palila se lampica ulja. Veli taj meho da je općenito 30 000 previše, a ovi još sipali neko GM ulje, koje ne valja ništa.

Moj GP ima sada 248 000 km i još se ni ne čuje lanac, veli moj meho da će se mijenjati onda kad se počne čut, e sad jel tako ili ne...
Hm, .. jos 2000 km i sudnji dan gotov si daj ljudi, cinjenica je da se isti napravio u 5 miliona primjeraka i jos radi, da ga ima u kod drugih proizvodjaca.

U firmi gdje radim imamo isti motor( nije G: Punto) i dnevno se doslovce ne gasi, potrosnja ljeti na kratkim relacijama je ispod 5 litara. Ovaj novi Quobo ili kako se pise se doslovce unutra necuje, ima dva dnevna brojaca kiloemtara, pa ja to onak polukrisom mjerim mjesecno predje 3500 km, tura se najcesce 2-5 kilometara, dnevno ima mozda 40-50 vozaca vozaca koji ga vozi, ovaj zadnji se i gasi na semaforu milina za potrosnju, istina da sam po forumima citao za lance i to u njemackom forumu, ali valjda je to sada rijeseno.
Svicar is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 19:25   #55
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Hm, .. jos 2000 km i sudnji dan gotov si daj ljudi, cinjenica je da se isti napravio u 5 miliona primjeraka i jos radi, da ga ima u kod drugih proizvodjaca.
A čuj, nikad se ne zna i mlad čovjek nekada umre.

250 000 km piše na većini automobila, barem onima čije sam manuale ja vidio, to je KM za koju tvornica predviđa uz servisne intervale da bi motor morao izdržati, tj. imati još performanse blizu onima dok je bio nov ili ti zadržati sve konje i kobile na okupu.

Na 1.3 u manualu piše da se lanac mijenja na 200 000 km, radi se servis VT pumpe i turbine, e sada netko to radi prije, netko kasnije i čeka kao ja da sam pukne.

Nedavno sam na nekoj drugoj temi stavio slike frendove Dacie 1.6 iz 2008. sa 407 000 km, a isto joj piše 250 000 km.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 23:03   #56
odlični motori
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 12:45   #57
Pozdrav ljudi, imam grande punto 1.3 MJT iz 2007. godine 120 t km( prvi put regan u 3. Mj 2008.) i danas sam prvi put primjetio čudan zvuk prilikom vožnje. Motor zvuci kao da vozim električni auto, sličan zvuk kao kada se ide u rikverc, ali ne tako intenzivan. Koliko sam primjetio auto ne gubi na snazi. Zna li neko u čemu bi mogao biti problem, turbina, možda neko crijevo ?
nano1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 12:50   #58
Dakle tuli?
To ovako više liči na nešto u pogonu a ne u motoru (iako ....). Dakle prvo provjeri mjenjač, razinu ulja ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 14:51   #59
Kako kolega napisa provjeriti mjenjač prvo. Provjeriti i pumpu za vodu... Kad ležaj prozvrči čudni se zvukovi javljaju...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 14:58   #60
Ma jednostavno se provjeri jel od motora ili iz getribe - nek prati okretaje - ako isto tuli u svim brzinama na recimo 2000 o/min onda je obično problem u motoru ili agregatima (klima, alternator, neka od remenica ...). Ako tuli isto u svim brzinama kad voziš 60 na dalje - traži grešku u getribi.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.